DermanHoca

Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

 

Büyüler ve Medyumlar. - Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevdiğine Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Aşk Büyüsü kişiyi göklere çıkaran, ayakalrını yerden kesen ve kalple mantık arasında geçen ulvi güzeliklerin, fırtınaların ve depremlerin en şiddetli kasırgalarıyla ruh ve vücut bütünlüğünü sardığı benlik aşk iksirinin ayrılmaz bütünlüğü ve mum misali birbiri içinde eriyen duygu ve çekimin ayrılmaz parçası, kalp damarlarının can suyu ve hayat kaynağıdır.

NOT: MOBİLDEN GİRENLER DİĞER RESİMLER İÇİN SOLA KAYDIRINIZ.

Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Çiçeklerin ve bitkilerin su vermeyince solup kuruması çiçek açamaması gibi, insan ruhunun da aşksız ve sevgisiz hayata tutunması, zevk alması ve yaşamın zevk ve renklerinden tat alamaması durumu ve muhtevası aynı özellik ve sonuç doğurmaktadır. Tedavisi aşk büyüsü ve bu süreçten hızlı ve zarar almadan kurtulmanın yolarlını bulma psikolojisi olarak günümüzde birçok yöntem ve medyum teknik çalışmaları mevcuttur.

Zamanın periyodik bir şekilde parçalara ayrıldığı ve insan figürü beyni ve aklının da o ölçüde ayrıştığı çeşitli parçalar ile bütünlüğü sağlama ve kocaman bir sevgi yumağı içinde rahata feraha erişme isteği; teknoloji devi sistem ve organize elemanları için kaçınılmaz bir gerçek, an gibi ortada olan teoriler silsilesidir.

Parçalarından yeniden doğmak isteyen ve kalbinin yıkılan duraklarında tekrardan hayata tutunma isteği ve meydan okuyuş şekli ile kolay aşk büyülerine sarılmak dijital çağın ve âşık bir kuşağın 5a4e45c59c45d bpfull - Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?türlü yöntem ve tekniklere başvurma sıklığını artırmıştır. Medyumlar bunun en bilindik örnekleridir.

Belki terk edilen yalnız acı çeken  dertli yığınlar için, belki sevdiğini düşündüğün ve asla sana ait olamayacağını düşündüğün  en özel yanın için,uğruna canını vermekten  çekinemeyecek kadar  gözü kapalı ölüme gitmeyi  göze aldığın için   aşk acısı çekmek ve  sonucunda aşk büyülerine sığınak muhtemel ve önüne geçilemeyecek düzeyde   çare yöntemi olarak  karşınıza çıkabilmekte,bu  aşaması ile kontrollü   yapılması gereken büyü işlemlerini sıraya koymak ve  günden güne etkisini yitirmeden sonuca  istenen  düzeyde katılım ve destek formu  imzalayarak katılmak  günümüzde gördüğümüz bazen anlam vermekte güçlük çektiğimiz  olaylar dizisi aşk büyüsü yaptırma  sürecinin  etkin araçlarıdır.

Pes etmeden, yılmadan ve bir an olsun sevmekten vazgeçmeyenlerin, aşkı en yoğun duygularla yaşayan ve yaşatmak isteyen her kes için kolay aşk büyüleri yaptırmak etkisini her daim korumakta, büyü yaptırmakta alışkanlık edinen çok önemli bir kitle alıcısı ve ticari büyücülük sektörüne ciddi paralar yatıran nice gençlik ve kuşak gerçeği  var olmaya devam etmiştir.

Hayatta hiçbir şeyin sonucu nedensiz gerçekleşmemiştir. Bu yüzden her şerde bir hayrı; her hayırda da bir şer vardır anlayışı ile hareket eden  ve bu genel koordinesi ile hareket eden her toplum üyesi, büyü yaptırırken çok dikkatli ve kontrollü ilerlemeli, asla ticari faaliyete konu olan kişi ve kurumalara kendini ve özel bilgilerini alet etmemeli, gerekli görmedikçe hiçbir özel tanımlı bilgiyi kimse ile paylaşmamalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Çok Kuvvetli Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü Yapılma Süreci

Aşk büyüsü çeşitli kimseler kabul etmese de, varlığı kanıtlanmış gerçeklerden bir tanesi, belki en acı olanı ve sabırla beklenmesi gereken uygulamalardandır.Önemli olan uzman ve alanında yetkinliğini kanıtlamış bir bilim adamı profilinin dışına çıkılmaması, aşamalı bir şekilde cereyan eden her durum ve olguya karşı temkinli yaklaşarak büyü yaptıran ve yapana karşı oluşabilecek zararın en aza indirilmesi, potansiyel bir risk ve tehlike durumunda duruma en kısa yoldan müdahale etmekten kaçınmama terminolojisidir.

bağlama duası derman hoca 300x167 - Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?Büyüyü yaptıran zaten içinde bulunduğu ruh duygu karmaşası ve ne yaptığını bilemezlik hali ile bir arayışın sonucunda medyumların kapısını çalmıştır. Bu noktada kolay aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişi doğru ve gerçek bilgi düzeyi ile donatılmış olan medyumlar tarafından bilinçlendirilmeli, kaliteli zamanın ve sosyal yaşamın nimetlerinden de faydalanılarak, içine kapanmadan, ruhsal ve vücut bütünlüğüne zarar vermeden bu sürecin içinde yer almak, yoluna devam etmek noktasında desteklenmeli, metoda geliştirilerek başka sosyal mecralarca kişinin bilincinin açılmasına destek verilmelidir.

Aşık Etme duası yaptırmak isteyenler dikkatli bir çalışma ve doğru referans yardımları ile medyumların CV ve özelliklerini araştırmalı, mesleğinde yıllarını deviren ve tecrübe noktasında eline su dahi dökülemeyen kimselerce büyü işlem ve aşamalarına kontrollü bir şe kilde adım atılarak; süreç gelinen nokta itibari ile diğerlerinden farklı, kişiyi sosyal ve psikolojik hayata adapte eden bir düzeyde varlığını göstermelidir.

Kolay aşk büyüleri, sevgililer, karı-koca arasında, evli olup ayrılmanın eşiğinde olanlar, söz-nişan halinde düğüne ramak kala ayrılmasından endişe duyulan kimselerin birbirinden ayrılmasına engel ve dayanak oluşturmak amacı ile toplumun farklı kesimleri ve görev alanı seçilmiş kişilerce kolay aşk büyüsüne yönelenler, giderek artan farkındalık düzeyi ile mümkün, varlığını günden güne artıran, oranı yığılan büyü yapıcı kesimin varlığı ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Yapılan büyülerin çeşitliliği ve taşıdıkları anlam ve sonuçları, kişiye, bulunduğu ruh dünyasına, vücut bütünlüğüne, güçlü ve dirayetli olup olmama durumuna göre değişmekte olup kolay aşk büyüsü yaptırılması sonrasında büyünün tutup tutmayacağı kesin değildir. Önemi olan kalp rahatlığı ve vicdanın terazisinin dengede olması, asla şaşmamasıdır.döngel 300x169 - Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Kolay aşk büyüsü tarif ve çeşitliliği medyumlarca şöyle ifade edilmiştir.

Ay Büyüsü Tarifi

Çok kısa bir sürede etkisinin ve sonucunun alındığı büyülerdendir. Sevgiliye istek ve arzusu dolu bir biçimde kavuşmayı bekleyen herkes, adım adım bu muskayı kullanmıştır. Bu tılsımlı ruh hali ile negatif enerji kişiden uzaklaşacak sevginin olumlu ve nefes aldırıcı özelliği bu büyüyü yaptıranları sararak âdeta sevgi enerjisi ile doğal ve temiz bir havaya girilmesine ön ayak olacaktır.

Aşk muskası ayın evrelerine göre düzenlenmekte, her biri bazı ritüeller takip edilerek anlam kazanan, ayın enerjisi ve konumu kişiyi, duygusal boyutta etkisi altına alacak; yumuşak, sakinleştiren ve büyü dolu çekim gücü kişiye ayrı bir enerji ve rahatlama hissi ve sakinleştiricilik özelliği kazandıracaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsü Yapılışı

Ay büyüsü için adıma adım yapılacak öneri ve uygulamalar ise şöyle sıralanmaktadır.

 • -Dolunayın olduğu ve göründüğü ufukta resmettiği zaman sabırla beklenmelidir.
 • -Dolunayın ufukta görülmesi ile su üzerinde yakamoz gibi görünmesi ve suya yansıma vuruş çevresi alanı içinde olması gerekmektedir.
 • -Ay büyüsü için mutlaka sulak alanlara gidilmeli, göl kenarları ve deniz çevreleri tercih edilmelidir.
 • -Dolunayın muhteşem görüntüsü ve  silueti suyun üzerine  yansıdığı ve  harika bir su dolunay ikilisinin görülmesi  karşısında şunlar söylenmelidir.’’lbua salenit cassel vahlak,Naita asphedas raul,lte naitata ut pharmas septadak!’’bu cümleler 3 defa tekrar edilerek  yanınızda getirdiğiniz  küçük bir ayna ile mavi  bezin sarılı bir şekilde  evde saklanması gerekmektedir.
 • -Bu işlem ve uygulamalar ile ayın cezp edici gücü ve ışığı âşıklar arasında çekicilik, gizem, ihtişam ve aşk dolu bir duygu deniz iklimin yaşanmasına kaynaklık ve öncülük edecektir.

giden birini geri getirme duasi 300x131 - Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Aşk Ve Sadakat Büyüsü Tarifi

Aşk ve sadakat büyüsü için gerekli maddeler

 • -1 adet dikiş iğnesi
 • -Beyaz iplikten meydana gelen bobin
 • -Kırmızı bir renkte parça kumaş vs. maddeler ile sevginin tılsımı ve büyüsü sizi etkisi altına alarak sevdiğiniz ile olan problem etkisini tamamen yitirecek, sevgi muskası niteliğinde sevgili ile oluşan muhabbet bağını artırarak onun size olan bağlılığını ve sadakat gücünü artırarak yükselmesine sebep olacaktır. Bu aşamada malzemelerin kullanımı:
 • -kırmızı bezlerin ebatları 30*30 cm olması istenen ölçülerdir.
 • -kırmızı bez 4 kez katlanarak şekil verilmelidir.
 • -kullanacağınız ipliğin uzunluğu yarım metre olmasına dikkat edilmesi gerekir.
 • -ipin uçları birbirine bağlanarak şu cümleler söylenmelidir.’’Bir iplikte bir düğme var ve bir iğne içinde bir iplik var. Kimse onları ayıramaz ‘’
 • -İğne sağ elde, iplik sol elde tutularak şu kelimeler söylenmelidir:
 • Ben (İsminizi düşünün) bir iğneyim, sevgilim  (sevdiğinizi düşünün) ise bir ipliktir. İğne ve iplik orada olduğu ve durduğu sürece biz ayrı olmayız.’’

NOT: BURADA YAZILI OLAN AŞK VE SADAKAT BÜYÜSÜ TARİFLERİ GOOGLE ARAMALARINDA ÇIKMAK İÇİN YAZILMIŞTIR KENDİNİZ UYGULAMAYIN!!!!

Aşk Büyüsünde Sonucu Hemen Alma

cPLFLnuR 400x400 - Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Aşk Büyüsü

Kolay aşk büyüsü yaptırma ve sonucunu hemen alma sürecine girme, anında olduğu gibi ortalama 7-14 gün arasında değişen sonuca gidebilme potansiyeli ile değişim ve uzmanlık gerektiren büyü özelliği göstermektedir.

Alanında yetkin ve uzman bir medyumun kolay aşk büyüsü yapması türlü aşamalar ve sabır duyulması gereken konulardandır.

Aşk büyüsü yapma ve sonucuna hangi aşamada olursa olsun katlanma sabrı gösterme bilinmesi gereken ve önceden önleminin dikkatlice alınmasını öngören olayların ön bir koşulu ve tedbir dâhilinde alınmış kararlar niteliği taşımaktadır.

Medyumların ve kolay aşk büyüsü yapan kutsal kabul edilen Arapça harf ve duaların şekli muhtevası ancak bilgi düzeyi bu konuda gelişmiş, uzman ve elemanların topluma yansıttıkları ışık ve bilgi hazinesi deryalarından kazandırdıkları arşivin paylaşılması, aşk büyücülük geleneğinin doğru ve kaliteli yöntemlerle yapılması işlemleridir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  En İyi Aşk Büyüsü

Kolay aşk büyüsü yaptıranlar ve sosyal hayatını bu şekilde beklenti içinde geçiren herkes, aşk büyüsü süreci ve sonrasında hayatına kattıkları değer bakımından sarsılmadan ve sabırla geçen bir  süreçten sonra  mutlaka  kolay aşk büyüsü  sonrasında yaşanacaklara hazır olmalı, üzülüp, hayat endişesine kapılıp ve yerle yeksan olmadan  yaşam akışına devam etmelidir.

Unutulmamalıdır ki sonucunu yalnız Allah’ın tayin ettiği bir konuda sonucunu en kestirme yoldan tayin etmek hem yanlış hem de sonu getirilemez bir kaygı yumağını ortaya çıkaracaktır. Ne koşulda olursa olsun kolay aşk büyüsünü yaptırma eğiliminde olan psikolojik olarak yıpranmanın eşiğine gelen kişiler muhtevası itibari ile zaten çöküntü noktasındadırlar.

Bu yüzden medyumculuk görevini yapan ve kolay aşk büyüsü hazırlığında olan tüm bilim ve büyü içinde kendine yer edinen üstün nitelikli kişiler mutlaka kolay aşk büyüsü yaptıran insanlara yardımcı olmalı, büyünün sonucunda büyü işlemlerinin tutup tutmama ihtimal ve sürecin getireceği ani reaksiyonlara karşı kontrollü ve etkili bir şekilde hazırlamalıdırlar.

Kolay aşk büyüsü yaptırmak isteyen herkes şunu bilmelidir ki; bu konu çok zahmetli ve aşamalarının sabır ve inançla sona yaklaşırken yol kat edilmesi gerektiği, alanında uzman ve kendini yetiştirmiş büyücülük ilmini ve astrolojisini okumuş, mesleğinde tecrübe ile yıllarını vermiş insanların destek ve yardımı dâhilinde hizmet edilmesine olanak tanınması, sadece bu kişilerden yardım ve kolay aşk büyüsü okunacak dua ve yöntemler dâhilinde izlenilmesi gereken metot-işlemleri yaratacaktır.

Aşk büyüsü yaptıranlar ve bu aşamada sevdiğine kavuşmak isteyenler, mutlaka o kişiyi tanımış olmaları, markette, işyerlerinde ve karşılarına çıkabilecek her yerde birbirini tanımış olmaları şarttır ‘’diyen modern dünya medyum büyücüleri aksi halde bir süper stara yapılsa dahi sonucunu alamayacak; negatif bir sonuçla hezimete uğrayacaklardır.

Kolay aşk büyüsü yaptırmak ve psikolojik –sosyal olarak refaha ve feraha ermek başlı başına bir kazanım ve rahatlama biçimidir. Büyü yaptırmak toplum tarafından yok sayılsa bile böyle bir gerçek hep vardır. Önemli olan büyü yaptıran ve etkisi altında kalanlar için sonucunun altından kalkılamaz nitelikte bir tehlikenin olup olmadığıdır. Gönülleri birleştiren ısıtan ve soğutan ve yalnızca Allah’tır. Asla bu sonuç akıllardan çıkarılmamalı, yol ve yöntem terminolojisi bu şekilde tayin edilmelidir.

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde aşk büyüsü, aşk büyüsünün faydaları ve birini kendine aşık etme büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

/5 ratings

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!

vote
Makale Derecesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Open chat