İsmaiLHoca
Aşk Duaları

Aşk Duası

Aşk Duası

Aşk Duası; Aşk sözcüğü üzerinde milyonca film çekilip, yazılar yazılsa da hepsi yetersiz kalacaktır. Çünkü her aşk kendi içerisinde kendi dinamiğini taşırken, sadece çifte özeldir. Örneğin; her sabah uyandığımızda aynı kişi olamayacağımız gibi her aşkta kişilere ve çifte özeldir. Aşk karşılıklı yaşandığında ne kadar muhteşemse tek taraflı ya da çiftlerden birinin aşkının azalmasıyla başlayan süreç ne olacağı bilinmeyen kabus dolu bir yolculuğun da başlangıcı olur. Kişi ne kadar güçlü, her şeyin farkında olursa olsun aşk acısı karşısında bir çözümü yoktur. Tam da bu nedenle aşk acısından kurtulamayan ve gerçek aşkı bulduğunu düşünen kimseler Aşk Duasının gücünden yararlanırlar.

Sevdiği kişi ile daha mutlu daha huzurlu bir hayat yaşayabilmek ve karşılıksız yaşadığı aşk hayatını düzeltebilmek için insanlar büyülere veya hocaların, medyumların yaptığı dualara ihtiyaç duymaktadır. Özellikle yapılan dualardan bir tanesi ise aşk duasıdır. Ayrıca Aşk Duası yapabilmek için karşılıksız aşk yaşanmasına gerek yoktur. Bazı durumlarda birbirini seven kişilerin aşklarının güçlenmesi için veya ilgisini kaybeden eşler içinde yapılabilmektedir.

Yapılacak olan dualar sayesinde eşler veya sevgililer birbirlerine daha sıkı bağlana bilmekte ve ilgilenmektedirler. Gücü tespit edilmiş olan aşk duaları erkek veya kadınlar tarafından uygulanabilir. Aşk duası aşk acısını çeken ya da aşık olduğu kişiyi kaybettiğini düşünen kişiler tarafından uygulanan hem etkili hem de hızlı bir yöntemdir. Aşk duası sayesinde aşık olunan kişiye kavuşulurken, ilişki yaşayan kişilerin tutkularını ve birbirlerine duymuş oldukları aşkı da yeniden kazanmalarını sağlar

Aşk Duası Nedir?

Aşk duası kişilerin sevdiği insanla mutlu olabilmesi için yapılan dualardır. Ancak çoğu kişi aşk duasını bir büyü veya bağlama duası olarak bilmektedir. Aşk Duası ise bir bağlama veya büyü değildir. Aşk duasının yapılmasının asıl amacı insanların birbirlerine olan aşklarını tazeleyebilmek veya bitecek olan sevgileri, aşkları yeniden canlandırmaktır. Bu yüzden Aşk Duası içinde kirli, kötülük gibi konular barındırmamaktadır. Fakat dini olmayan ve eski kitaplardan yola çıkarak alınan sırlarla dolu olan dualar bir takım büyü etkisi de yapmaktadır. Aşk duası yaptırmak isteyen kişi medyumun veya hocanın talimatlarına uymalı ve dini olarak sakıncası olmayan kişiler için araları bozulan eşleri için aşk duaları yapılmaktadır. Aynı zamanda aşk dualarının birden fazla çeşitleri bulunmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Tesirli Aşk Duası
Aşk Duası
Aşk Duası

Aşk duası en temiz duygularla aşkını kazanmak isteyen kişiler için uygulanır. Aşk acısını dindirmek isteyen kişiler kullanabileceği gibi ilişkisini kurtarmak isteyen ya da aşık olduğu kişiyi kendine bağlamak isteyen kişiler tarafından da tercih edilir. Aşk duasında en saf ve güçlü duygu olan aşkın gücü oldukça önemlidir. Çünkü aşk duasının etkisini göstermesi duaya okuyan kişinin aşkı ve aşkına kavuşacağına olan inancıyla doğru orantılıdır.

Aşk duaları nedir sorusunun en basit tanımı aşk acısı çeken kişinin aşkına kavuşmasını sağlayan etkili bir duadır. Aşk duasının gerçekleşmesi için duayı uygulayacak olan kişinin duyguları temiz ve güçlü olmalıdır. Aksi takdirde aşk duaları da etkisini göstermeyecektir. Aşk duasının gerçekleşmesi için kişi aşk duaları aracılığıyla isteğini Allah’tan istediğini hiçbir zaman unutmamalıdır. Aşk duaları için kişi hem zihnini, kalbini ve ruhunu tüm kötülüklerden ve tüm olumsuz düşüncelerden arındırmalıdır. Arındırma işlemi sonrasında tüm kalbiyle düzenli olarak aşk dualarını okumaya devam etmelidir. Aşk dualarını okurken düşüncelere olacağına yönelik değil zaten aşık olduğu kişinin hayatında olduğu ve kendisiyle güzel bir hayat paylaştığına yönelik olmalıdır.

Aşk Duası Kimler İçin Yapılır?

Âşık etme duaları kişisel bir uygulama ile yapılmaktadır. Herkes içerisinde yapılmamakta ve özel olmak zorundadır. Bu sebep ile özellikle kara sevdaya düşen kişi sevdiği kişiyi elde edebilmek için ve ilgi görebilmek için aşk dualarına başvurmaktadır. En Etkili Aşık Etme Duaları sadece tek taraflı aşk yaşayan kişiler için değil, eşine sevgilisine daha çok âşık olmak için ve karşısındaki kişinin daha fazla ilgi göstermesi içinde yapılabilmektedir. Anne, baba veya bir akraba da istediği bir kişiyi aşk duaları ile bağlayabilir veya oğlu kızı gibi insanlara bu duaları yapabilmektedir. Aşk Duası bazı durumlarda işe yaramayabilmektedir. Örneğin, nikâh düşmeyecek kadar yakın akraba olan, puta veya başka bir nesneye tapan kişiler, sütkardeş olan erkek veya kadınlarda pek işe yaramamaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Tılsımı ile Giden Sevgili Geri Gelir mi?

Hemen Tutan Aşk Duası

Âşık Etme Duaları kimi zaman günah olarak sayılsa da kimi zamanda kadere inanarak dua etmenin faydaları da bulunmaktadır. Dini açıdan bakıldığı zaman sevgi, aşk için faydalı ve faziletli dualar da bulunmaktadır. Ancak büyü olarak düşünülen ve insanlara zarar verebilecek şeyler ise oldukça tehlikeli ve günahtır. Aşk duaları kuranı kerimde geçen Necm Suresi’dir ve halk arasında Hemen Tutan Aşk Duası olarak bilinmektedir. Necm Suresi uzun bir süredir ve 62 Ayetten oluşmaktadır. Okuyacak veya üzerine okunacak olan kişi temiz kıyafetler giymeli ve temiz düşüncelere sahip olunmalıdır. Kişiye yapılacak olan aşk duaları ile kişi kısa zamanda yapan kişiye aşık olacaktır.

Sevdiğimi Kendime Âşık Etmek İstiyorum Nasıl Yapabilirim?

Âşık etme duası sadece evli olan kişilerde değil aynı zaman da karşılıksız seven kişiler içinde geçerli olan bir duadır. Aşk Duası birden fazla etkili duaları da içinde barındırmaktadır. Kişi karşısındaki kişiye âşıksa ve o kişi karşılıksız seviyor ise bu duruma göre dua yazılır veya okunur. Evli ve evliliğini kurtarmak için partnerinin tekrardan âşık olmasını istiyor ise ona göre dualar yazılmakta veya okunmaktadır. Sevdiği insanı kendisine âşık etmek için öncelikle işini yapan iyi bir medyum veya hoca bulması gerekmektedir. Bulduğu işinin ehli olan kişiye güvenmeli ve düşüncelerini temizlemelidir. Hocanın isteklerini yerine getirerek yaptığı şeylere inanması gerekmektedir.

Aşk Duaları Kategorimizi inceleyerek bir çok makalemize göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

36 Yorum

 1. Fazlı dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben bir kadını seviyordum ama o benim sevgime karşılık vermiyordu daha doğrusu benimle konuşuyor sonra birden gidiyordu. Bende İsmail hocama işlem yaptırdım bu durumu anlattım etkili oldu Allah razı olsun İsmail hocam işiniz de ehli birisinin.

 2. Zerrin dedi ki:

  Ben birine aşıktım yıllardır seviyordum ama acilamadim bir türlü kadın olarak böyle şeyler yapmayı uygun kimse görmüyor zaten. Bende böyle bişey yaptım İsmail hocama işlem yaptırdım. Sayesinde oda bana aşık oldu çok mutluyum sayenizde hocam Allah sizden razı olsun

 3. Emre dedi ki:

  Aşık olduğum kız bana aşık olsun diye bu işleme başladık İsmail hocam çok derdimi dinledi sağolsun işleme başladı etki edene kadar her gün aradım bir kez bile acmamazlik yapmadı sayesinde şimdi çok mutluyum sevdiğim kız artık sevgilim 😊

  1. Murat dedi ki:

   İnşallah bu yorumdan yazmak bizede nasip olur 😊

 4. İrem dedi ki:

  Hocam ben İrem. Size okuldaki bir çocuk için işlem yaptırmıştım etki etti hocam işlem olumlu çok şükür sayenizde..

 5. Ufuk dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar İsmail hocamla bende çalıştım işlem yaptı bana. Eski karım bana tekrar aşık olsun diye işlem yaptırdım hocama yüzümü görmek istemeyen kadın şimdi aşk dolu her gün görüşüp konuşuyoruz galiba tekrar evlenicez. Çok sağolun İsmail hocam sizin sayenizde oldu

 6. Ali dedi ki:

  Hocam size nasıl teşekkür ederim nasıl dua ederim bilemiyorum işlem sonuç verdi Allah’ıma şükür sevgilim eskisi gibi bana aşık oldu herşey sizin sayenizde hocam isinizin ehlisiniz

 7. Vesile dedi ki:

  Ailem çok dindar bir ailedir fakat aşık olduğum kişi alevidir. Neden böyle ayrımlar oluyor anlamış değilim ama ailem bu insanı istemedi. Daha sonrasında bana yine bu kişiden vazgeçmemi istediler. Neden ya neden bir insan alevi diye istemezler ki oda namazını kılıyor orucunu tutuyor. Ben artık kafamı sıyırmıştım sonrasında ismail hocam ile tanıştım. Bağlama duası sayesinde hem ailem bize izin verdi hemde sevdiğim ile aramızdaki bağ dahada kuvvetlendi. 

 8. Serpil dedi ki:

  Bundan 4 sene önceydi toplamda 10 senemi vermiş olduğum ilişkim bitmişti. Yıkılmıştım resmen evlilik hayalleri kurduğum bu ilişki birden bire bitmişti. Aradan 3 sene geçti ve aklımdan bir an bile çıkmadı. Geçen sene yine böyle artık dayanamadığım günler araştırmaya başladım bir şeyler yapmam lazmdı daha sonrasında ismail hocayı gördüm çok methettiler iletişime geçtim. Bana bir kargo yolladı ve yapmam gerekenler söyledi. Yapmam gerekenleri kargo geldikten sonra yapmaya başladım ve buna inanamamıştım 21.günde o çok sevdiğim kişi bana tekrardan yazmayaa bşaladı. Şuan ise gayet mutlu bir şekilde hayatımıza devam ediyoeruz. Allah ismail hocamdan razı olsun. 

 9. Bensu dedi ki:

  Daha önceden bir çok hocaya paramı kaptırdım ve artık korkuyordum taki ismail hocamı görene kadar. Birçok hoca ile çalışmama rağmen birtürlü eski sevgilimi geri döndürememiştik. Allah razı olsun ki ismail hocam eski sevgilimi kısa bir süre içerisinde geri döndürdü. İnternet üzerinde hoca araştırırken ismail hocamı gördüm daha sonrasında konuştum ve aşk duası yaptırdım. Sonucunda eski sevgilim geri döndü.

 10. Nazım dedi ki:

  Bu ismail Hoca inanılmaz bir hoca ben böyle bir hoca daha ne gördüm nede duydum. İletişime geçtiğimde resmen benim bütün derdime çare oldu. İnanamadım biliyor musunuz? İlk başlarda hayal gibiydi resmen rüya görüyor gibiydim uyanmamak istiyordum b u rüyadan. Sonradan rüya olmadığını gerçek olduğunu anlayınca daha çok sevindim aşk duasını yaptıran ben mutluluktan havalara uçuyordum resmen.

 11. Müjde dedi ki:

  Daha önce benim sorunumu birçok hocaya açtım kimi hoca 1 ay dedi, kimi 10 gün dedi kimi 20 gün dedi fakat bir türlü o hocalardan sonuç alamadım. Daha sonrasında ismail hocanın birçok yorumunu gördüm ve bende ismail hocam ile çalışmaya karar verdim. Daha sonrasında bağlama vefki yaptırdım. Pişmanmısınız diye soranlar olacak hayır asla pişman değilim. ismail hocamı sizlerde tercih edebilirsiniz. Allah şükürler olsunki derdime vesile oldu sevdiğimi geri döndürdü bana

 12. Fadik dedi ki:

  Eşimle olan ilişkim resmen bitme noktasındaydı. Bu neden olmuştu ki birbirimizi çok severek evlenmiştik. Fakat her ne olduysa oldu evliliğimiz bitmek üzereydi. Eğer buna kadar deniyorsa benim ismail hocamı bulmamda bu kaderin bir parçasıdır o zaman. Neyse ismail hocam ile çalışmalara başladık Aşk Duası yaptırdım. 40 gün geçtikten sonra yavaş yavaş etkisini gördüm. Allah ismail Hocamdan razı olsun bir aileyi yıkılmaktan kurtardı.

 13. Dilan dedi ki:

  Arkadaşlar ben daha öncesinde birkaç hoca ile görüştükten sonra aşk vekfi yaptırmıştım fakat herhangi bir sonuç alamadım. Daha sonrasında ise en çok tercih edilen ismail hocama aşk vekfi yaptırmaya karar verdim. Derdimi sıkıntımı anlatınca oda aynı kararı verdi zaten. Daha sonrasında bana bir kargo gönderdi ve gönderdikten 2 gün sonra kargo elime ulaştı. Söylenilenleri birbir yaptım ve aşık olduğum o adamın birden bire bana aşık olduğunu gördüm. Yani aslında görmedim ama benimle birden iletişim kurmaya başladı ve yavaş yavaş aşık oldu.

 14. Bahar dedi ki:

  İsmail hocamla ypmış olduğumuz aşk duası çalışması gayet etkili bir çalışma oldu benim adıma eşim son zamanlarda çok soğuk davranmaya başlamıştı bana sebebini anlayamadığım bir şekilde uzak durmaktaydı benden hocamın yapmış olduğu çalışmadan sonra çok şükür aramızdaki buyzlar eridi ve eski halimize döndük

 15. Yeliz dedi ki:

  Artık evliliği çekilmez bir hal almıştıç kocam bu evlilikten soğumuştu ve neredeyse eve bile gelmiyordu kadınlarla görüşüyordu duyuyordum ve intiharın eşiğine gelmiştim. Çevremde buna tanıklık eden çoktu. Annem olsun babam olsun bana çok destekçi oldular sağolsunlar yine bir gün annem ile konuşurken annem bana ismail hocasından bahsetti deneyelimmi ne kaybetmiş oluruz ki dedi. Bir arkadaşıda bu hoca sayesinde evliliğini kurtarmış annemin dediğine göre. ismail hocam ile iletişim kurduk ve konuştuk daha sonrasında yaptığı bağlama duası ile bir sürece girdik. Yanlış hatırlamıyorsam 5.gün ve birde 10.gün hocama bilgi verdim ve 27 gün gibi bir kısa sürede evliliğim kurtuldu allah sizden razı olsun ismail hocam.

 16. Hikmet dedi ki:

  Benim evliliğimi kurtaran ismail hocadır. Gitmediğimiz hoca kalmamıştı evliliğim bitmek üzereydi ve karımı çok seviyordum. En son ismail hocama rastladık ve iletişime geçtik. Biraz konuştuktan sonra bağlama duası yapmaya karar verdik. Bu süreç için galiba 40 gün gibi bir zaman gerekiyormuş bunları öğrendik. ismail hocamın bana gönderdiği kargo 5 gün içinde elime ulaştı ama o süre zarfınca sanki 1 yıl gibi geçti. Bana göndermiş olunan bilgileri ismail hocamın dediği gibi uyguladım ve sonucu müükemmel derecede tekrardan eşim bana sonsuz bir güven ile bağlandı. Evliliğimize kaldığımız yerden eskisinden kuvvetli bir şekilde devam ediyoruz.

 17. Aslıı dedi ki:

  Kuzenine aşık olma durumunu daha önce yaşayan var mı aranızda? Ben kuzenşme aşık olmuştum ve o kadar çok büyük bir çıkmazdaydım ki. Bilirsiniz ki artık hastalansak bile çaresini şinternet üzerinde ararız bende grdim internete ve ne yapabilirm bunu araştırmak istedim. Birçok siteden farklı farklı teknikler öğrendim ve bunları kendim uyguladım ama en ufak bir sonuç bile alamadım. Daha sonrasında ismail hocamın internet sitesinde gördüklerim dikkatimi çekti ve denemekten ne zarar görebilirim ki dedim. Denedikten sonra zararı değil en büyük yararı ben gördüm sanırım  . ismail hocamın bana göndermiş olduğu aşk duası sayesinde aşk hayatım resmen düzene girdi.

 18. Kezban dedi ki:

  Ben kendinden 9 yaş büyük bir adama aşık olmuş biri olarak söylüyorum ki ismail hocama sonsuza kadar güvenebilirsiniz. İlk başlarda ben bile arada 9 yaş fark var bu ilişki nasıl olur derken şimdi ki halimi gördükçe o düşüncelerim için sadece ufak bir tebessüm geliyor. Ben ismail hocam ile iletişime geçtim ve aşk duası yaptırdım ve asla pişman değilim allah sizden razı olsun ismail hocam.

 19. isim vermek istemiyorum dedi ki:

  Ben doğuda yaşamaktayım ve kan davalı olduğumuz bir aileden bir çocuğu aşık oldum. Yanş imkansızında ötesinde bir durum bu. Bizim oralar için en imkansız aşk budur. Bir tarafım vazgeç demesine rağmen ben hep kalbimin sesini dinledim. Sürekli arkadaşlarımdan fikir alıyorum ama bir türlü bu olayı nasıl aşarım bu sorunun cevabını alamıyrum. Günler geçtikçe kafayı yemek üzereydim ki yakın bir arkadaşım sayesinde ismail hocamın ismini duydum. Daha sonrasında ismail hocam ile görüştüm. Bana öyle bir dua hazırladı ki bu duayı yaptıktan sonra kısa bir zaman dilimi içerisinde herşey birden değişti. İki aile arasında kan sorunu kalmadı ve bu olayda bizim evlenmemizin sonucunda oldu. Film gibi ama bizzat yaşamasam asla inanmazdım.

 20. Gizem C.... dedi ki:

  Uzun araştırmalarım sonucunda ismail hocamı buldum. Benim durumum herkesden biraz farklıydı daha aşık olduğum kişi beni tanımıyordu bile. Bu du durum sonrasında ne yapmam gerektiği hakkında internetten bilgi toplarken ismail hocama rastladım. Konuşmalarımız sonrasında ikna oldum ve bu aşk duasından yaptırmaya karar verdim. Tooplamda 7 günden sonra kargomu gönderdi hocam. 40 gün süren bir işlem sırasında zaten tanışmayı başardım ki bu nasıl oldu en ufak bir bilgim yok. Şimdi ise ilişkimiz çok güzel bir biçimde devam ediyr.

 21. fatma dedi ki:

  Sizlere bugün burada ismail hocamdan değinmek istiyrum. Biliyorum ki aşk duasını herkes yaptırmak ister ve çoğu kişi çekinir yaptıramaz ismail hocama son derece güvenebilirsiniz. Beni çoğu çıkmazdan kurtaran kişidir. İmkansız bir aşk yaşamama rağmen beni bu dertten ismail hocam kurtardı.

 22. Burcu dedi ki:

  Beni bu aşk denen duygudan kurtaran ve mutlu olmamı sağlayanın adıdır ismail hoca. İlk başlarda araştırmalarım sonucunda büyüye yönlmşlken büyük bir hata yapacakken ismail hocam ile konştuktan sonra aşk vekfine beni yönlendirdi ve allah ondan razı olsun etkilerini çok kısa zaman içerisinde gördüm ve şu an aşık olduğum kişi tarafından sevilmek gerçekten çok güzel bir duyguymuş iliklerime kadar aşkı hissedebiliyorum.

 23. Ayferi K...L dedi ki:

  Akşam internette gezerken özlediğim eski sevgilimi geri kazanmanın yollarını arıyordum. ismail hoca hakkında bir takım bilgilere ulaşınca ben de denemek istedim ve hocamız ile iletişime geçtim. Kendisi çok iyi birisi olduğu için bana yardımcı oldu ve aşk duası sayesinde özlediğim ilişkime kavuştum. Allah razı olsun ismail hocamdan.

 24. gülbanu dedi ki:

  Eşimin beni aldattığını biliyordum ama sesimi çıkarmıyordum. Bunu önlemek için ismail hocadan yardım istedim ve neredeyse biten ilişkim için verdiği aşk duaları ve Aşk vefki sayesinde tekrardan eşim bana sadık olup yanımdan hiç ayrılmaz oldu. Hocama çok teşekkür ediyorum bizim evliliğimiz kurtardığı için umarım hayatta herkesin zor anlarında ismail hocam imdatlarına yetişir.

 25. Teyzem mutlu oldu dedi ki:

  Teyzem kocasından ayrılma noktasındayken eş dost herkesten bu konuda ara yapmasını istemişti. Tüm çabalarımız boşa gitmişken internetten ismail hocayı bulduk ve teyzeme verdiği aşk duaları sayesinde ilişkileri direkten döndü. Amcam teyzemi affetti ve aşkları tekrar ortaya çıktı eskisinden bile daha mutlu oldular. ismail hoca sayesinde her şey daha iyiye gitti.

 26. Hediye dedi ki:

  Babamı kaybettikten sonra sevgilimin benimle çok daha fazla ilgilenmesine ihtiyacım vardı. Beni sevse de benimle çok ilgilenmediğini düşündüğüm için zamanla internetten çare aramaya başladım. İnternetten hocamı buldum ve ismail hocam benimle bu konuda ilgilenip bazı dualardan bahsetti aşk duası sayesinde sevgilimin bana olan ilgi alakası arttı. Artık beni çok daha fazla sevdiğini hissettiğim için hocama çok teşekkür ederim.

 27. Işıl dedi ki:

  Arkadaşlarımın çok düzenli ilişkisi olması beni sinir ediyordu çünkü benim ilişkim sürekli bir savaş ve çatışma ile geçiyordu. Gülüp eğlenmekten ziyada tartışmayı seçiyorduk. Bu sorunu ismail hocamın bana verdiği aşk duaları sayesinde aştım. Artık herkesin kıskandığı bir ilişki yaşıyorum ve sevgilim bana duyduğu aşkı herkes konuşur olmuş. ismail hocamızın duaları çok güçlü ve etkili inşallah karşınıza çıktığında sizlerde çok mutlu olursunuz.

 28. Karaca dedi ki:

  ismail hocam olmasa şuan depresyonda olabilirdim. Çok çabuk kırılgan bir nişanlım var ve ayrılık onun için çok kolay bir oyuncak gibiydi. Sürekli fevri hareketleri yüzünden ayrılmaya çok yakındık ve ben bunu çözmek için ismail hocamdan yardım istedim. Verdiği aşk duası sayesinde üstesinden geldik söylediği her şeyi harfiyen yerine getirdim ve çok mutluyuz artık sapa sağlam bir ilişki içindeyiz teşekkürler hocam size.

 29. Soner dedi ki:

  Eski sevgilimi internetten gizlice takip edip durmaktansa harekete geçmenin ne kadar önemli olduğunu ismail hocamı tanıyınca fark ettim. Bana vermiş olduğu dualar sayesinde eski sevgilimi geri kazandım ve yaşadığımız güzel günleri tekrardan yaşıyoruz. Artık daha bilinçli hareket ediyorum ismail hocamın verdiği dualar sayesinde emin adımlarla ilişkimizi yaşıyoruz.

 30. Lale ..? dedi ki:

  Lise zamanlarında çok hoşlandığım bir çocuk ile yıllar sonra aynı şirkette işe başladık. Benim onu etkilemem için hayatın bana ikinci bir şans verdiğini düşünüp internette bu konuda neler yapabileceğimi araştırmaya başladım. ismail Hocanın bu konuda verdiği vefkilerin etkisini duyunca denemeye karar verdim ve hocam ile iletişime geçtim. Sonrasında her şey hocamın verdiği dualar sayesinde kendiliğinden gelişti ve biz çok samimi iki insan olduk harika bir ilişkimiz var ve bunu ismail hocamın verdiği dualara borçluyuz çok teşekkür ediyorum hocama.

 31. Yakup dedi ki:

  nişanlımla aramız çok iyiydi hiç neden yokken bana soğuk yapmaya başladı benim için her şeyi yapan kız gitti hiçbir şey yapmayan birisi geldi karşıma genelde haftada en az 3 kez dışarı çıkıyorduk haftada 1 kez bile dışarı çıkmadık doğru düzgün aramıyordu bile en sonunda konuyu anlattım ve benden ayrılmak istediğini söyledi araştırmalar sonucu ismail hocayı buldum durumu anlattım bana bağlama vefki yapacağını söyledi bende hiç düşünmeden işleme başladım şuanda eskisinden daha iyiyiz hocamdan allah razı olsun nişanlımla aramızı düzeltti

 32. Büşra dedi ki:

  Merhabalar bir erkek arkadaşım var birbirimizi çok seviyorduk hiçbir sorunumuz yoktu ama nasıl olduysa son 4 aydır benden soğudu telefonla aramıyor mesaj bile atmıyordu kendisiyle neden böyle davrandığını sordum ancak söylemedi, benden ayrılmasını hiç istemiyordum düzeltmeye çalıştım ama hiç olmadı bende ismail hocaya başvurdum sağ olsun benimle çok ilgilendi, herşeyi anlattım en ince detayına kadar ve bağlama vefki yapalım dedi bende kabul ettim kısa sürede etkisini gördüm çok teşekkür ediyorum.

 33. Gökçe dedi ki:

  Eşimle son zamanlarda aramız çok kötüydü, o kadar kötüydü ki mahallede bile bizi konuşmaya başladılar aramız bu kadar iyiyken bütün zorluklara göğüs gererken eşimin aniden vurdumduymaz birisine dönüşmesi. Oğlum psikolog ondan rica ettim konuşması için çok uğraştı ama zerre etkisi olmadı, en sonunda bende vefk yaptırmaya karar verdim. ismail Hocama daha önce duymuştum rica ettim ve o da bağlama vefki hazırladı eşim artık eskisinden bile daha bağlı bana. İsmail hocamdan allah razı olsun

 34. Gizli kişi dedi ki:

  Ben 1 evlilik geçirip boşandım daha sonra birisyle tanıştım ciddi bir şekilde ilerlerken ailesi benim evliliğimi sorun etti bizi ayırmak istedi biz evlilik yapmak istiyorduk ama ailesi istemiyordu internet üzerinden ismail hocamı buldum durumu anlattım ailesi için çalışma yaptı bize şuanda aileside razı geldi evliliğimize yuvamı kurmaya vesile oldu ismail hocam allah razı olsun ondan

 35. Banu dedi ki:

  3 yıllık ilişkim vardı benim erkek arkadaşım çevresindeki kişiler yüzünden başka kızlarla görüşmeye başladı ve benden uzaklaştı bende ilişkimin bitmesini istemiyordum uzun araştırmalar sonucu ismail hocamı buldum aşk duası konusunda bilgi aldım vefk yapılacağını söyledi bana 40 günlük bir süreç olduğunu belirtti bende vakit kaybetmeden işlemleri başlattım hocam 7 gün sonunda bir kargo gönderdi bana vermiş olduğu talimatlar doğrultusunda kullanmaya başladım erkek arkadaşım yavaş yavaş değişmeye başladı çok şükür. İşlemi kullanmaya devam ediyorum ben çok umutluyum tamamen bana bağlanacak inşallah hocam sayesinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü