Aşk Duası

Aşk Duası

Aşk sözcüğü üzerinde milyonca film çekilip, yazılar yazılsa da hepsi yetersiz kalacaktır. Çünkü her aşk kendi içerisinde kendi dinamiğini taşırken, sadece çifte özeldir. Örneğin; her sabah uyandığımızda aynı kişi olamayacağımız gibi her aşkta kişilere ve çifte özeldir. Aşk karşılıklı yaşandığında ne kadar muhteşemse tek taraflı ya da çiftlerden birinin aşkının azalmasıyla başlayan süreç ne olacağı bilinmeyen kabus dolu bir yolculuğun da başlangıcı olur. Kişi ne kadar güçlü, her şeyin farkında olursa olsun aşk acısı karşısında bir çözümü yoktur. Tam da bu nedenle aşk acısından kurtulamayan ve gerçek aşkı bulduğunu düşünen kimseler aşk duasının gücünden yararlanırlar.

NOT: MOBİLDEN GİRENLER DİĞER RESİMLER İÇİN SOLA KAYDIRINIZ.

Sevdiği kişi ile daha mutlu daha huzurlu bir hayat yaşayabilmek ve karşılıksız yaşadığı aşk hayatını düzeltebilmek için insanlar büyülere veya hocaların, medyumların yaptığı dualara ihtiyaç duymaktadır. Özellikle yapılan dualardan bir tanesi ise aşk duasıdır. Ayrıca aşk duası yapabilmek için karşılıksız aşk yaşanmasına gerek yoktur. Bazı durumlarda birbirini seven kişilerin aşklarının güçlenmesi için veya ilgisini kaybeden eşler içinde yapılabilmektedir. Yapılacak olan dualar sayesinde eşler veya sevgililer birbirlerine daha sıkı bağlana bilmekte ve ilgilenmektedirler. Gücü tespit edilmiş olan aşk duaları erkek veya kadınlar tarafından uygulanabilir.

sevdigini baglama duasi - Aşk Duası

Aşk Duası

Aşk duası aşk acısını çeken ya da aşık olduğu kişiyi kaybettiğini düşünen kişiler tarafından uygulanan hem etkili hem de hızlı bir yöntemdir. Aşk duası sayesinde aşık olunan kişiye kavuşulurken, ilişki yaşayan kişilerin tutkularını ve birbirlerine duymuş oldukları aşkı da yeniden kazanmalarını sağlar

Dikkatinizi Çekebilir ;  Canbar Aşk Vefki

Aşk Duası Nedir?

Aşk duası kişilerin sevdiği insanla mutlu olabilmesi için yapılan dualardır. Ancak çoğu kişi aşk duasını bir büyü veya bağlama duası olarak bilmektedir. Aşk duası ise bir bağlama veya büyü değildir. Aşk duasının yapılmasının asıl amacı insanların birbirlerine olan aşklarını tazeleyebilmek veya bitecek olan sevgileri, aşkları yeniden canlandırmaktır. Bu yüzden aşk duası içinde kirli, kötülük gibi konular barındırmamaktadır. Fakat dini olmayan ve eski kitaplardan yola çıkarak alınan sırlarla dolu olan dualar bir takım büyü etkisi de yapmaktadır. Aşk duası yaptırmak isteyen kişi medyumun veya hocanın talimatlarına uymalı ve dini olarak sakıncası olmayan kişiler için araları bozulan eşleri için aşk duaları yapılmaktadır. Aynı zamanda aşk dualarının birden fazla çeşitleri bulunmaktadır.

sevgiliye kavusma duasi 300x200 - Aşk Duası

Aşk duası en temiz duygularla aşkını kazanmak isteyen kişiler için uygulanır. Aşk acısını dindirmek isteyen kişiler kullanabileceği gibi ilişkisini kurtarmak isteyen ya da aşık olduğu kişiyi kendine bağlamak isteyen kişiler tarafından da tercih edilir. Aşk duasında en saf ve güçlü duygu olan aşkın gücü oldukça önemlidir. Çünkü aşk duasının etkisini göstermesi duaya okuyan kişinin aşkı ve aşkına kavuşacağına olan inancıyla doğru orantılıdır.

Aşk duası nedir sorusunun en basit tanımı aşk acısı çeken kişinin aşkına kavuşmasını sağlayan etkili bir duadır. Aşk duasının gerçekleşmesi için duayı uygulayacak olan kişinin duyguları temiz ve güçlü olmalıdır. Aksi takdirde aşk duası da etkisini göstermeyecektir. Aşk duasının gerçekleşmesi için kişi aşk duası aracılığıyla isteğini Allah’tan istediğini hiçbir zaman unutmamalıdır. Aşk duası için kişi hem zihnini, kalbini ve ruhunu tüm kötülüklerden ve tüm olumsuz düşüncelerden arındırmalıdır. Arındırma işlemi sonrasında tüm kalbiyle düzenli olarak aşk duasını okumaya devam etmelidir. Aşk duasını okurken düşüncelere olacağına yönelik değil zaten aşık olduğu kişinin hayatında olduğu ve kendisiyle güzel bir hayat paylaştığına yönelik olmalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  En Etkili Aşk Bağlama Büyüsü

baglama duasi etkisi 300x209 - Aşk Duası

Aşk Duası Kimler İçin Yapılır?

Âşık etme duaları kişisel bir uygulama ile yapılmaktadır. Herkes içerisinde yapılmamakta ve özel olmak zorundadır. Bu sebep ile özellikle kara sevdaya düşen kişi sevdiği kişiyi elde edebilmek için ve ilgi görebilmek için aşk dualarına başvurmaktadır. En etkili âşık etme duaları sadece tek taraflı aşk yaşayan kişiler için değil, eşine sevgilisine daha çok âşık olmak için ve karşısındaki kişinin daha fazla ilgi göstermesi içinde yapılabilmektedir. Anne, baba veya bir akraba da istediği bir kişiyi aşk duası ile bağlayabilir veya oğlu kızı gibi insanlara bu duaları yapabilmektedir. Aşk duası bazı durumlarda işe yaramayabilmektedir. Örneğin, nikâh düşmeyecek kadar yakın akraba olan, puta veya başka bir nesneye tapan kişiler, sütkardeş olan erkek veya kadınlarda pek işe yaramamaktadır.

erkegi kendine nasil baglarsin 300x225 - Aşk Duası

Hemen Tutan Aşk Duası

Âşık etme duaları kimi zaman günah olarak sayılsa da kimi zamanda kadere inanarak dua etmenin faydaları da bulunmaktadır. Dini açıdan bakıldığı zaman sevgi, aşk için faydalı ve faziletli dualar da bulunmaktadır. Ancak büyü olarak düşünülen ve insanlara zarar verebilecek şeyler ise oldukça tehlikeli ve günahtır. Aşk duası kuranı kerimde geçen Necm Suresi’dir ve halk arasında hemen tutan aşk duası olarak bilinmektedir. Necm Suresi uzun bir süredir ve 62 Ayetten oluşmaktadır. Okuyacak veya üzerine okunacak olan kişi temiz kıyafetler giymeli ve temiz düşüncelere sahip olunmalıdır. Kişiye yapılacak olan aşk duası ile kişi kısa zamanda yapan kişiye aşık olacaktır.

Sevdiğimi Kendime Âşık Etmek İstiyorum Nasıl Yapabilirim?

Âşık etme duası sadece evli olan kişilerde değil aynı zaman da karşılıksız seven kişiler içinde geçerli olan bir duadır. Aşk duası birden fazla etkili duaları da içinde barındırmaktadır. Kişi karşısındaki kişiye âşıksa ve o kişi karşılıksız seviyor ise bu duruma göre dua yazılır veya okunur. Evli ve evliliğini kurtarmak için partnerinin tekrardan âşık olmasını istiyor ise ona göre dualar yazılmakta veya okunmaktadır. Sevdiği insanı kendisine âşık etmek için öncelikle işini yapan iyi bir medyum veya hoca bulması gerekmektedir. Bulduğu işinin ehli olan kişiye güvenmeli ve düşüncelerini temizlemelidir. Hocanın isteklerini yerine getirerek yaptığı şeylere inanması gerekmektedir.

/5 ratings
vote
Makale Derecesi
Subscribe
Bildir
6 Yorum
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Fazlı

Merhaba arkadaşlar ben bir kadını seviyordum ama o benim sevgime karşılık vermiyordu daha doğrusu benimle konuşuyor sonra birden gidiyordu. Bende İsmail hocama işlem yaptırdım bu durumu anlattım etkili oldu Allah razı olsun İsmail hocam işiniz de ehli birisinin.

Zerrin

Ben birine aşıktım yıllardır seviyordum ama acilamadim bir türlü kadın olarak böyle şeyler yapmayı uygun kimse görmüyor zaten. Bende böyle bişey yaptım İsmail hocama işlem yaptırdım. Sayesinde oda bana aşık oldu çok mutluyum sayenizde hocam Allah sizden razı olsun

Emre

Aşık olduğum kız bana aşık olsun diye bu işleme başladık İsmail hocam çok derdimi dinledi sağolsun işleme başladı etki edene kadar her gün aradım bir kez bile acmamazlik yapmadı sayesinde şimdi çok mutluyum sevdiğim kız artık sevgilim 😊

İrem

Hocam ben İrem. Size okuldaki bir çocuk için işlem yaptırmıştım etki etti hocam işlem olumlu çok şükür sayenizde..

Ufuk

Merhaba arkadaşlar İsmail hocamla bende çalıştım işlem yaptı bana. Eski karım bana tekrar aşık olsun diye işlem yaptırdım hocama yüzümü görmek istemeyen kadın şimdi aşk dolu her gün görüşüp konuşuyoruz galiba tekrar evlenicez. Çok sağolun İsmail hocam sizin sayenizde oldu

Ali

Hocam size nasıl teşekkür ederim nasıl dua ederim bilemiyorum işlem sonuç verdi Allah’ıma şükür sevgilim eskisi gibi bana aşık oldu herşey sizin sayenizde hocam isinizin ehlisiniz

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Open chat