Dertlere Derman İsmail Hoca

Aşk Duası

Makaleme başlamadan önce  şunu belirtmek isterim yaptığım çalışmaların tamamı dinimize uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Hiç bir çalışmam içerisinde büyü yoktur ve Büyü ile ilgili hiç bir çalışma hazırlamıyorum.

Aşk Duası

Her insanın en büyük arzusu sevgisine karşılık alabilmektir . Ancak sevginize karşılık alamadığınız durumların gerçekten de ne kadar can sıkıcı olabileceğini biliyoruz. Çünkü insanı en çok yaralayan duygudur, görmezden gelinmek. Sevgine karşılık bulamamak belki de acıların en büyüğü.

Aşkınıza karşılık alabilmek için elinizden geleni yapmış ama sonuçsuz kalmış olabilirsiniz. Zaten aşkı aşk yapan da vazgeçilmez olmasıdır. Vazgeçmemek için her yolu denediyseniz birde aşık etme duasına başvurabilirsiniz. Dualar yüzyıllar boyunca allah ile kulları arasında kurulan bir köprü görevi görmüştür. Bu köprü ile aracılık olarak medyumlar kullanılmaktadır, işinin ehli ilmi bilgisi en üst seviyelerde olan medyumlar tarafından yardım alabilirsiniz.

Bir insanı tüm kalbinle sevebilirsin, onun için her şeyi göze alabilirsin belki ama bu yaptıklarına karşılık alamıyorsan  o zaman aşk duasına başvurabilirsin. Yapılacak iş aşık etme duası yöntemini kullanmaktır. Sevdiğini kendine aşık etmek için özel dua yazdırmak istersen benimle iletişime geçebilirsin. Dünyadaki en kutsal şeylerden biriside sevmek ve sevilmektir sevginize karşılık bulamıyorsanız ve sevdiğiniz ile beraber bir yuva kurmayı istiyorsanız aşk vefki en çok tercih edilen işlemler başında gelmektedir.

Uygulanan aşk vefki amacına uygun bir şekilde hazırlandıktan sonra genellikle olumlu sonuçlar alınmaktadır. Bu nedenle bu işin ehli medyumlar tercih edilmelidir. Karşılıksız olan aşkınız beraber yuva kurmayı hayal ettiğiniz kişi aslında sizden o kadarda uzak değil tek yapmanız gereken benimle iletişime geçip aşk vefki uygulamasını talep etmenizdir.

/5 ratings
vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
6 Yorum
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Fazlı

Merhaba arkadaşlar ben bir kadını seviyordum ama o benim sevgime karşılık vermiyordu daha doğrusu benimle konuşuyor sonra birden gidiyordu. Bende İsmail hocama işlem yaptırdım bu durumu anlattım etkili oldu Allah razı olsun İsmail hocam işiniz de ehli birisinin.

Zerrin

Ben birine aşıktım yıllardır seviyordum ama acilamadim bir türlü kadın olarak böyle şeyler yapmayı uygun kimse görmüyor zaten. Bende böyle bişey yaptım İsmail hocama işlem yaptırdım. Sayesinde oda bana aşık oldu çok mutluyum sayenizde hocam Allah sizden razı olsun

Emre

Aşık olduğum kız bana aşık olsun diye bu işleme başladık İsmail hocam çok derdimi dinledi sağolsun işleme başladı etki edene kadar her gün aradım bir kez bile acmamazlik yapmadı sayesinde şimdi çok mutluyum sevdiğim kız artık sevgilim 😊

İrem

Hocam ben İrem. Size okuldaki bir çocuk için işlem yaptırmıştım etki etti hocam işlem olumlu çok şükür sayenizde..

Ufuk

Merhaba arkadaşlar İsmail hocamla bende çalıştım işlem yaptı bana. Eski karım bana tekrar aşık olsun diye işlem yaptırdım hocama yüzümü görmek istemeyen kadın şimdi aşk dolu her gün görüşüp konuşuyoruz galiba tekrar evlenicez. Çok sağolun İsmail hocam sizin sayenizde oldu

Ali

Hocam size nasıl teşekkür ederim nasıl dua ederim bilemiyorum işlem sonuç verdi Allah’ıma şükür sevgilim eskisi gibi bana aşık oldu herşey sizin sayenizde hocam isinizin ehlisiniz

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x