Bağlama Duası

Bağlama Duası

Bağlama duası halk arasında çok yaygın bir şekilde yapılan dualardır. Evli çiftler zamanla evliliklerinin iyi gitmediğine inanarak eşlerini kaybetmekten ve ayrılmaktan korktukları için bu duayı denerler. Hatta ayrılan sevgililerin birbirlerine yaptıkları bağlama duasıdır. Bu dua ile aralarında soğukluk olan çift tekrar eski haline dönebilmekte ve birbirlerine daha sıkı bağlanabilmektedir. Çiftlerden biri eşi ile ilgilenmiyor ise bu duadan sonra kişi eşini ile ilgilenmeye ve aralarındaki bağın sıkılaşmasına sebep olmaktadır.

NOT: MOBİLDEN GİRENLER DİĞER RESİMLER İÇİN SOLA KAYDIRINIZ.

Bağlama duası her insan için farklı yöntemler ile yapılmaktadır. Bu kişilerin, çiftlerin konumlarına ve durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Kişilere uygulanacak olan dua farklılık gösterdiği için etki süresi uzun veya kısa olabilmektedir.

Bağlama duası aşık olduğu kişinin kendisiyle olmasını ya da yeniden gelmesini sağlamak amacıyla tercih edilen bir dua çeşididir. Diğer tüm dualarda olduğu gibi dualar aracıdır. Kişi dua aracılığıyla tüm dileğini Rabbinden ister. Bağlama duasının tutabilmesi kişinin niyetinin saflığına, kalbinin temizliğine ve aşkının gücüne bağlıdır. Üç önemli noktayla birlikte bağla duasıyla isteğini elde etmek isteyen kişinin inancı da tam olmalıdır.

cok guclu kismet duasi 300x171 - Bağlama Duası

Bağlama Duası

Etkili Bağlama Duası

Yüzyıllar boyunca insanlar kendi sorunlarını çözebilmek ve sevdiğini, eşini kaybetmemek için bağlama dualarına ihtiyaç duymaktadır. Terk eden eşini veya sevgilisini geri getirmek, âşık etmek veya âşık olmayana ve aşkını tek başına yaşayan kişilerin başvurabileceği dualardır. Etkili bağlama duası sayesinde terk edilen eş veya sevgili geri gelmekte veya tekrar âşık olabilmektedir.

Bu bağlama duaları sevdikleri, ilgilendikleri kişinin kendilerine bağlanması ve âşık olması için yapılan dualardır. Aşk ve sevginin yol açtığı büyük sorumlulukları göz önünde bulunduran kişiler bağlama dualarını yaptırmaktadır. Ancak bu duaların etkili olabilmesi ve hızlı bir şekilde tesir edebilmesi için bu işi iyi bilen bir medyum veya hoca tarafından yapılması gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ayrılmak İsteyen Eşi Kendine Bağlama Duası

Etkili bağlama duası yapmak isteyen kişilerin hayatı, dilekleri farklı olsa da amaçları aynıdır. Herkesin amacı sevdiği kişinin kendisine bağlanmasını sağlayarak, mutlu bir yaşam sürmektir. Kişilerin isteklerinde başarılı olması ise bağlama duasının tüm gerekliliklerini atlamadan, başarılı bir şekilde uygulamakla mümkündür.

Bağlama duası sayesinde çiftler yeniden barışırken, aşk acısı çekenler de aşklarını yaşama imkanı bulurlar. Kısacası bağlama duası etkili ve kişilerin istedikleri hayata yaşamasında oldukça önemli bir role sahiptir. Bu nedenle birçok kişi tarafından uygulanmaktadır.

kismet acma duasi yapilisi 300x173 - Bağlama Duası

Bağlama Duasının Faydaları

Bağlama duasının faydası oldukça fazladır. Bağlama duası sayesinde birçok evli olan çiftlerin evlilikleri kurtulmuş, pek çok kişide sevdiği kişiye kavuşma imkânı bulmuştur. Bağlama duasının faydaları saymakla bitmeyebilir. Bu bağlama duaları ile âşık olan kişi onu sevmeyen birini kendine âşık edebilir, evliliğinde sorun yaşayan kişi eşinin ilgisini, sevgisini geri kazanabilmek için yapabilmekte veya kişi sevgilisinden ayrılmışsa sevdiği kişiyi geri kazanabilmek içinde yapılmaktadır.

Bağlama duasının en büyük avantajı ise kişinin en sevdiği ve hayatında her zaman olmasını istediği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olmasıdır. Bağlama duası sayesine hem kişiler mutlu olurken, hem de aileler ve çevresindeki kişiler de mutlu olurlar. Böylece bağlama duası evlilikleri güçlendirirken, ilişkilerin de bir sonraki evreye taşınmasına destek olur.

Bağlama duası sayesinde kişiler rahatlıkla nefes alırken; her iki tarafta hayatındaki insanın değerini öğrendiği için ilişkilerine de emek harcarlar. Saygı ve emekle yeniden filizlenen ilişkiler de sağlam bir temelin üzerine kurulur. Bağlama duası sayesinde kişi istediği hayatı yaşarken, çevresindeki kişilere de örnek olur. Bağlama duası sayesinde, kişiler hiç olmadığı kadar birbirlerini severken, çevreleri tarafından da örnek çift olarak gösterilirler.

Bağlama duası sayesinde boşanmak üzere olan anne ve babalar, ilişkilerini kurtardıkları gibi çocuklarına sağlamış oldukları aile ortamını da bozmamış olurlar. Bağlama duası sayesinde ilişkileri düzelirken, evdeki huzursuzluk ortamı da son bulur. Bu durum sadece çocukları değil çiftin hayatını da olumlu yönde etkiler.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Sevdiğimi Kendime Bağlamak İstiyorum Nasıl Yapabilirim?

Aşk insanların çaresiz olduğu konulardan biridir. Karşılıksız olan aşk, evlilikte biten aşk, sadakatsiz ve partneri ile ilgilenmeyen sevgili veya eş birçok konular seven insanlar için çok zor bir durumdur. Bunun için Bağlama duası en etkili çarelerden bir tanesidir. Bu bağlama duaları sayesinde karşılıksız seven kişi aşkına kavuşmakta, evlilikte biten aşklar yeniden canlanmakta, ilgisizi olan eşler, eşleri ile ilgilenmektedir. Ancak bağlama duasının etkili olabilmesi için işini iyi bilen bir medyuma gitmek daha faydalı olacaktır. Böylelikle sevgisi azalan kişinin üzerine yapılan büyüleri öğrenebilir, bu büyüleri bozdurabilir ve kişi kendine bağlama duası ile sevdiği kişiyi âşık edebilir.

Anında Tutan Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Kişi sevdiği insana kavuşamıyorsa veya bazı durumlarda evli veya bekâr olan kişiler yaşadıkları ilişkilerde sorunlar yaşayabilmektedir. Evli olan kişiler eşleri ile aralarındaki bağın yok olduğuna ve birbirleri ile ilgilenmemeye başlamakta, sevgili olan kişiler ise birbirlerine karşı soğuk davranmaya başlıyor ise bu durumlarda tek yapılması gereken şey işinde iyi olan bir hoca veya medyum bulmaktır. Bunun yanında evliliğini kurtarmak, sevgilisi ile arasını yapmak isteyen veya kendine sevdiği kişiyi âşık etmek isteyen kişiler anında tutan bağlama duası ile kendilerine bağlamak istemektedirler.

en etkili asik etme buyusu - Bağlama Duası

Fakat duaların veya büyülerinde yapıldıktan sonra kişiden kişiye değişen süreçleri bulunmaktadır. Kimisinde daha hızlı etki ederken, kimisinde ise daha yavaş etki etmektedir. Bağlama duaların birden fazla çeşidi bulunmaktadır ve bu dualar kişiye özel yapılmaktadır. Bunun için bağlama duaları yapılırken iyi bir hocaya başvurulması gerekmektedir. Yapılan duaların etki edilebilmesi için medyumun veya hocanın istedikleri malzemeleri de eksiksiz almak çok önemlidir. Bağlama duasının etkisini gösterebilmesi için her adımın doğru, eksiksiz ve inanarak yapılması şarttır. Bağlama duası başta olmak üzere tüm dualar da iyi niyet ve inanç olmazsa olmazdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kocamı Kendime Bağlamak İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

Bir önceki yazımız olan Bağlama Vefki başlıklı makalemizde aşık etme duası, aşk bağlama ve aşk büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

/5 ratings

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!

vote
Makale Derecesi
Subscribe
Bildir
20 Yorum
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Eda

Merhaba arkadaşlar ben Eda. Ben sevdiğim için yaptırdım işlem İsmail hocama. Çok seviyorduk ama o birden bire benden soğudu ben çok çabaladim dönsün diye ama olmadi. Arkadaşım sayesinde İsmail hocamı aradım konuştuk işlem yaptı hemen işlem 17 günde etki etti çok mutluyum sayenizde hocam

Esma
Reply to  Eda

Smdi nasıl

Fulya
Reply to  Eda

Etki etimi

Latife

İyi günler bende İsmail hocama işlem yaptırdım. Ki ben böyle birşeye asla inanmazdim ama hayat bazen çaresiz bırakıyor. Eşim eskisi gibi bana dönsün diye bunu yaptırdım İsmail hocama çok teşekkür ederim vefk etki etti çok şükür aramız çok iyi eşimle.

İbrahim

Merhaba arkadaşlar bende İsmail hocama işlem yaptırdım ve çok memnun kaldım Allah razı olsun hocamdan sayesinde sevgilimle aramız düzeldi..

Ümmü

Ben Ümmü İzmir’den yazıyorum. İsmail hocamla işlem yaptık sevgilim bana geri dönsün diye ve çok etkili oldu 14. Günde etki etti Allah sizden razı olsun hocam

Göksel

Hocam Allah sizden razı olsun işlem etki etti sayenizde oldu Allah ne muradiniz varsa versin diyecek söz bulamıyorum çok mutluyum

Ayşen

Eşim evimize daha bağlı olsun diye işlem yaptırdım İsmail hocaya Allah razı olsun hocamdan sayesinde eşim vakitli evine gelip giden biri oldu mübarek insanız hocam..

Cihat

Sevdiğim kız için yaptırdığım işlem etkili oldu İsmail hocam Allah sizden razı olsun bağladı bana eskisinden daha da iyi aramız sayenizde

Nurcan
Reply to  Cihat

Ben izmirden nurcan bende ismail hocama bağlama vefki yaptirdim 16. Günde etkisini gördüm Allah razı olsun hocam sizden iyiki size güvenmişim iyiki sizi buldum çokk mutluyumm hocam sayenizde 🙏🙏

Aylin
Reply to  Nurcan

Senin nasıl oldu acaba bizim yanlış yaptığımız birşey mi var

Nurcan
Reply to  Aylin

Bende şokdayım hala hiç umudum yokdu ama bende çok sabırsız davrandım iki gündür iyice umudum kalmamişdi ama sevdiğim kişi aradı bugün çok mutluyum darisi başiniza inşallah hayirli sonuçlar alırsınız

Aylin
Reply to  Nurcan

Hayırlısı olsun sevindim senin adına

Nurcan
Reply to  Aylin

Teşekkur ederim canim bende engelliydim kaç kere yazdim aradim ama dönmedi en son engelledi vefki kullanirken bi ara engeli kaldirdi sonra yine engelledi ismail hocama sordum normal dedi sabırla bekleyin dedi çok ağladım çok seviyodum 5 yılımı verdim bugün aradı şok oldum dedigim gibi hiç umudum yokdu ama şuan çok mutluyum inşallah sizde iyi sonuçlar alirsiniz🙏🙏

Aylin
Reply to  Nurcan

İnşallah bekliyoruz🙏🙏

Aylin
Reply to  Nurcan

Siz bu sürede hiç konuşmamışmıydınız ben yazıyordum sevdiğim kişiye beni engelledi😞

Nurcan
Reply to  Aylin

Hiç konuşmadim dedigim gibi vefk yaptirmadan önce çok yazdim dönmedi hiç en son engelledi heryerden vefki kullanmaya basladim bi engeli kaldirdi geri engelledi anlamadim bişey ama bugün aradı şok oldum hiç umudum yokdu inşallah sizde güzel sonuçlar alirsiniz

Sude yobas
Reply to  Nurcan

Peki nasıl oluyor ki

Semra

Hocamdan allah bin kere razı olsun yıkılan yuvamı kurtardım hergun ağlamaktan kan kusarken ismail hocam bana yardımcı oldu 27 .gün-de tutu bende ve çok mutluyum rabbim bozmasın herkesin yardımcısi olsun inşallah

Sonçarem

Arkadaşlar bunlar doğrumu Allah rızası için söyleyin bende çok zor durumdayım derman hoca gerçekten güvenilirmi

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Open chat