Bağlama Duası

Bağlama Duası; tam olarak ifade etmek gerekirse sizden uzaklaşan eşiniz, nişanlınız veya sevgiliniz bir kişinin tekrar size gönülden bağlanması için yapılacak vefk işlemlerinden biridir. Gönül ister ki hiç bir seven ayrılmasın ama hayat bazen bize kötü sürprizler yapıyor, bazen sevdiklerimizi bizlerden alıyor veya uzaklaştırıyor. Örneğin kocasıyla çok ciddi sıkıntılar yaşayan bir kadın kendisinden uzaklaşan kocayı kendine bağlamak için tesirli dua yaptırdığı zaman çok kısa süre içinde kocasının ilgisini tekrar görmeye başlar.

 

Bağlama duası herhangi bir kişinin kalbine hükmedip o kişinin kalp ülkesinde taht kurmak isteyen herhangi bir insanın uygulayabileceği ve doğru yapıldığında muazzam sonuçlara vesile olan muhteşem bir uygulamadır. Bu uygulamayı yapan çoğu kişi etkili ve başarılı sonuçlar almaktadırlar.

 

Bu uygulamayı kendinize bağlamak istediğiniz kişi için yapabileceğiniz gibi, herhangi bir kişinin kalbini bir başka kişinin sevgisi ve muhabbeti ile doldurmak için de uygulayabilirsiniz. Fakat bağlama duası genellikle herhangi bir kişinin kalbini kendi sevginiz ve muhabbetiniz ile doldurmak için yapılır.

 

Değerli kardeşlerim: Çeşitli nedenlerden dolayı eşiniz, nişanlınız, sevgiliniz veya sevdiğiniz kişi artık size karşı ilginin azaldığını hissediyorsanız o halde bu bağlama duası adlı makalemi mutlaka okumanız gerekiyor. Sevdiğiniz kişi size karşı sevgisini ve saygısını kaybetmeye başladıysa bunu çözümü bağlama duası yaptırmaktır. Kimse sevgisiz kalmayı hak etmiyor, özellikle en seviğiniz kişi sizden uzaklaşmaya başlamış veya ayrılmışsa.

 

Zamanla yıpranan ilişki doğal olarak eski heyecanını kaybediyor. Çiftler birbirine karşı daha önce gösterdiği özeni göstermiyor. Gelinen bu noktada kişiler karanlık bir çıkmazın içinde kalıyor. Ne yaparsa yapsın sevdiği kişinin eskiden kendisine gösterdiği ilgiyi göstermesini başaramıyor. Yıllar geçtikte sevgisi azalan kişi daha çok uzaklaşmaya başlıyor. Bu durumdan sonra yapılacak tek şey bağlama duası işlemidir.

 

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

7
Kimler Neler Demiş?

7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Cihat

Sevdiğim kız için yaptırdığım işlem etkili oldu İsmail hocam Allah sizden razı olsun bağladı bana eskisinden daha da iyi aramız sayenizde

Ayşen

Eşim evimize daha bağlı olsun diye işlem yaptırdım İsmail hocaya Allah razı olsun hocamdan sayesinde eşim vakitli evine gelip giden biri oldu mübarek insanız hocam..

Göksel

Hocam Allah sizden razı olsun işlem etki etti sayenizde oldu Allah ne muradiniz varsa versin diyecek söz bulamıyorum çok mutluyum

Ümmü

Ben Ümmü İzmir’den yazıyorum. İsmail hocamla işlem yaptık sevgilim bana geri dönsün diye ve çok etkili oldu 14. Günde etki etti Allah sizden razı olsun hocam

İbrahim

Merhaba arkadaşlar bende İsmail hocama işlem yaptırdım ve çok memnun kaldım Allah razı olsun hocamdan sayesinde sevgilimle aramız düzeldi..

Latife

İyi günler bende İsmail hocama işlem yaptırdım. Ki ben böyle birşeye asla inanmazdim ama hayat bazen çaresiz bırakıyor. Eşim eskisi gibi bana dönsün diye bunu yaptırdım İsmail hocama çok teşekkür ederim vefk etki etti çok şükür aramız çok iyi eşimle.

Eda

Merhaba arkadaşlar ben Eda. Ben sevdiğim için yaptırdım işlem İsmail hocama. Çok seviyorduk ama o birden bire benden soğudu ben çok çabaladim dönsün diye ama olmadi. Arkadaşım sayesinde İsmail hocamı aradım konuştuk işlem yaptı hemen işlem 17 günde etki etti çok mutluyum sayenizde hocam