Soğutma Duası - Kimler Arasında Soğutma Duası Yapılabilir?
İsmaiLHoca
Soğutma Duaları

Soğutma Duası

Soğutma Duası

İnsanlar çok istedikleri bir şeyin gerçekleştirmek için ne kadar çaba gösterirlerse göstersinler bazı durumlarda bu çabaları sonuçsuz kalır. Araya bazı engeller girebilir, kişinin gücü bunları yapmaya yetmeyebiliriz. Böyle durumlarda ise büyülere ya da Soğutma Duasına başvurulur. İnsanlar büyü ya da dua aracılığı ile isteklerini gerçekleştirmeyi tercih ederler.

Bir çözüm yolu olarak görürler. Bazı kişiler büyülerden çekinirler. Çünkü büyüler doğaüstü güçler ile, yani cinler ile iletişime geçilerek yapılmaktadır ve bu sebep ile de aslında oldukça tehlikeli işlemlerdir. Büyü yaptırmak istemeyen kişiler dualardan yardım almak ister. Dualar da tıpkı büyülerde olduğu gibi çeşitli amaçlar doğrultusunda uygulanırlar. Örneğin aşk duaları, evlilik duaları, şifa, iş, para duaları, soğutma duaları, ayırma duaları vardır.

Biz bu yazımızda bu dua türlerinden en çok uygulanmakta olanından, soğutma duasından bahsedeceğiz. Bu dua ile ilgili en önemli bilgileri yazıda size verdik. İlk olarak soğutma duası nasıl yapılır sorusunu ele aldık. Sonrasında soğutma duasının etkilerini, soğutma duasının yararlarını ve soğutma duasını yapan kişilerin kimler olduklarını gösterdik. Yazıyı okumaya devam ederek soğutma duası ile ilgili her tür bilgiye erişebilirsiniz.

Soğutma Duası Nedir ve Nasıl Yapılır?

Soğutma duaları şu anlama gelir: Bu dua ile kişi ya herhangi iki kişiyi birbirinden soğutmak ister ya da kişi birisini kendisinden soğutmak ister. Bu iki amaç ile de günümüzde bu duanın uygulandığı görülmektedir. Eğer iki kişinin birlikte olması istenmiyor ise soğutma duası iyi bir yol olarak görülür. Dua kısacası duyguların ortadan kalkması, ayrılığın olması, ilişkinin bitmesi amacı ile uygulanır.

Soğutma Duası

Nasıl yapılacağı konusunda ise şu bilgileri verebiliriz: Bu duayı uygulama biçimi hocadan hocaya değişim göstermektedir. Her gerçek hocanın kendisine has dua yöntemi bulunur. Duaların ne olduğu da bu hocalara göre değişir. Soğutma duasını uygulayan hoca bunu çeşitli yollar ile yapabilir. Örneğin sizden fotoğraf isteyebilir ya da kişiye ait özel eşya ister. Ya da bunlara gerek duymadan sadece dua ve ritüeller ile uygulama yapar. Eğer bu duanın nasıl uygulanıyor olduğunu, tüm adımları tek tek öğrenmek istiyor iseniz mutlaka alanında uzman olan bir hocadan bunu öğrenmeniz şarttır.

Soğutma Duasının Etkileri Nelerdir?

Soğutma duası etkileri hakkında ise sizlere şunları söyleyebiliriz: Bu duanın etkileri oldukça güçlü haldedir. Dua yalnızca Allah’a sığınarak yapılır, yalnızca ondan yardım istenilir. Bu sebep ile etkileri tamamen güvenilir haldedir. Etkiler arasında en çok duadan belli bir süre sonra kişilerin hal hareketlerindeki değişimler vardır. Soğutma duasından önce birbirine tamamen iyi davranan, birbirine sevgi gösteren kişiler bu duadan sonra birbirinden soğumaya, tartışmaya, birbirlerini istememeye başlarlar. Aynı zamanda eğer mevcut bir ilişki var ise bu ilişki soğuma durumundan kaynaklı olarak belli bir süre sonra mutlaka ortadan kalkar. Duygular silindikten sonra ilişki de ayakta kalamaz.

Soğutma Duasının Faydaları Nelerdir?

Bilindiği üzere büyüler kişilere olumsuz etkide bulunabilir, tehlikeli işlemlerdir. Fakat dualar alsa kişilere zarar vermez. Çünkü dua yapılır iken cinler ile iletişime geçilmez, sadece Allah’tan yardım istenilir, ona sığınılarak dua edilir. Bu sebep ile soğutma duasının da pek çok faydası vardır. Soğutma duası faydaları arasında en çok şu görülür: Eğer iki kişiden biri diğerini istemiyor fakat bir türlü ayrılamıyor, kendinden soğutamıyor ise, kısacası takıntılı birisi ile karşı karşıya kalmış ise bu dua etkili olacaktır. En büyük faydayı bu dua verecektir. Bu dua sayesinde istenmeyen ilişkiler hiçbir zarar görmeden bitirilir. Soğutma duasının faydaları kısacası bu şekildedir. Şimdi de son olarak soğutma duasını kimlerin yaptığına bakalım.

Soğutma Duasını Yapan Hocalar

Soğutma duası yapan kişiler oldukça merak edilir. Çünkü büyülerde yapan kişiler sadece gerçek hoca ve medyumlardır. Onları yapmak için önemli yetenekler gerekir, aynı zamanda cinler ile iletişime geçebilmek için yeteneklerin yanında manevi kudret de ger kellidir. Ama dualarda bu böyle değildir. Duaları her insan yapabilir. Dua yapmak için başka bir kişiye, bu konularda uzman bir kişiye ihtiyaç duyulmaz. Önemli olan tek şey kişinin gerçekten de imanlı olmasıdır. İnancı tam olan her bir insan soğutma duası yaparak isteklerine kavuşabilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara

Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Aşık Etme Duası Bağlama Duası Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Medyum Derman Hoca Yorumları