Bağlama Vefki

Bağlama vefki ayrılmış olan kişileri ya da araları bozuk olup ayrılmak üzeri olan kişileri birleştirmek için yapılan işlemdir.

Terk edilmek her insan için çok zor durumdur ve kabullenmesi de aynı şekilde zordur. Çoğu zaman kadınlar ve erkekler ruh eşlerini bulamazlar ya da buldukları eşleri ellerinden kayıp gider. Birine deliler gibi aşık olduğunuzda olmuştur. Aşık olduğunuz kişi sizi görmezden gelmesi yada sizinle ilgilenmemesi çok acı verici ve gurur kırıcıdır.

Bu durumlarla karşı karşıya kalan kişiler acılı ve sancılı bir döneme girerler bunun genel adı ‘’ aşk acısı’’dır. Bunları sindirmek her insanın yapacağı bir durum değildir bu nedenden dolayı terk edilip aşk acısı çeken insanlar ‘’Bağlama Vefki’’ne başvurmaktadırlar. 

SİZLERDEN GELEN

 ( REFERANSLARIM )

GİZLİLİK ESASTIR DOLAYISIYLA İŞLEM YAPTIRAN KİŞİLERİN İZNİ ALINARAK PAYLAŞILMAKTADIR. NUMARALARIN SADECE SON İKİ HANESİ KAPALIDIR.

Bunu yaparsak sorun çözülür mü? Evet,  bu tılsımı yaptıran insanların büyük bir kısmı eski dönemlerindeki gibi mutluluğa geri dönerler. Bu Vefk kadınlar üzerinde mi etkili yoksa erkekler üzerinde mi etkilidir? Sizi terk eden kişi ister erkek olsun ister kadın fark etmez her iki cinste de bu bağlama Vefkinden sonuç alınmaktadır. Evli veya Sevgili olmanız fark etmemektedir bağlama Vefki etkisini gösterir. Bağlama Vefkinin etki ihtimali nedir? Bağlama  Vefkinde bir insanın size geri dönme şansı %90’a varan başarı oranlarına sahip tesir gücü son derece yüksektir.

Şimdi de Vefkin nasıl hazırlanacağı ile ilgili bilgilere gelelim.   Bunu yaptırmak isteyen kişi hem kendisinin hemde geri çevirmek istediği sevdiği kişinin resimleri, isim soyisim bilgilerini, her iki kişinin doğum tarihleri, doğum yerleri anne adları gerekmektedir. Vefk 7 gün içerisinde hazırlanmaktadır. Daha sonra ise Vefk yapılan kişiye yaklaşmadan tamamen uzaktan  ve hiçbir  temasa gerek kalmadan uygulama yapılmaktadır.

Vefk 7 ila 40 gün arasında etki göstermektedir. İşlemlerim etki ettikten sonra ömürlüktür. Bu süre zarfı içerisinde sevdiğiniz kişinin aklında sizinle ilgili güzel anılar canlanmaya başlayacaktır. Bu güzel anılar gün geçtikçe onun beyninde daha çok yer alacaktır. Ve artık sizinle temasa geçebilmek için kafasında senaryolar kurgulamaya başlayacaktır. Sizin yapmanız gereken tek şey sabırla beklemektir. Sevdiğiniz kişi sizinle bir şekilde temasa geçecektir.

Kaybetmiş olduğunuz ve asla geri dönemeyeceğim dediğiniz mutlu günler aslında zannettiğiniz kadar uzakta değil. Eskisi gibi mutlu olmak en büyük hakkınız. Derdinize Derman Hoca.

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

126
Kimler Neler Demiş?

78 Comment threads
48 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
98 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Meryem

Arkadaşlar bu whatsap goruntuleri ve buradaki yorumlar gerçek mi sizce ?

Nurcan

Arkadaşlar , hoca ile yüzyüze görüşen var mı ?

hacer

İsmail hocam allah sizden razı olsun daha yeni yorum yazma fırsatım oldu yaptığınız işlem 16. günde etki etti aylardır evin kapısından içeriye girmeyen eşim 3 hafta önce evine geldi hocam bu kadar çabuk tutmasını beklemiyordum valla bende kaç aydır gelmeyen adam işlemin 16. günü geldi ve evden giderkenki halinden eser kalmamış benimle ilgileniyor güzel sözler bile söylüyor herşey sizin sayenizde hocam çok teşekkür ederim

Pınar

Hacer Hanım ; gözünüz aydın. Biz de işlem yaptırmayı düşünüyoruz. Biraz daha detaylandırır mısınız ?

Hacer

Pınar hanım benim açımdan çok zorlu bir süreçti güvenip evlendiginiz kişi sizi bırakıp gidiyor çaresizlik nedir çok iyi biliyorum Allahım kimseyi çaresiz bırakmasın. Eşim evden gitti giderken çok büyük yeminler ederek gitti bir daha gelmeyeceği üzerine 5-6 ay gelmedi o sıra denemediğim yol kalmadı herkes gibi bende dolandirildim işlemin 16. Gününe kadar hiç haber almadım kendisinden. bir anda çıktı geldi giderken ki halinden eser yoktu bana ilgili birisi gelmişti bunların hepsi İsmail hocam sayesinde oldu çok şükür şuanda hiç bir sorun yok

tuba

Neredeyse 3 haftadır tekip ediyorum. Güvenilir gibi geliyor bana. Ancak insan yine de düşünmeden edemiyor. Benim anlamadığım şu : Bir insanın gözünde anıları canlandı diye eski eşine dönebilir mi ya da sevgilisine ? Yani benim gözümde eski sevgilim canlansa ben arayıp sormam yine de. Demek ki vicdani bir etkisi de var bu vefk işleminin. Yani insan kendini alamıyor olmalı bir şekilde , görüşmekten başka çaresi kalmıyor mu yani aklına gele gele ?

Pınar

Bugün gondericem İsmail hocaya parayı engellenirsem direk yazacağım buraya Allahım yardım et

Yeşim

Pınar Hanım merhaba ;
Ben işlem yaptırdım . Henüz elime geçmedi. Pazar günü konuştuk İsmail Hocam ile , Pazartesi ücret yattı, Salı da Hocam kargoyu gönderdi. Bu süreçte tüm sorularıma yanıt aldım . Ne zaman arasam açtı ve ne zaman yazsam yanıtladı. Henüz engelleme gibi bir durum yok. Olursa yine haberleşelim. Allah kolaylık versin , sabır versin bizlere.

Simge

Arkadaşlar (gizli bilgi) ordan mesaj atın ulaşın bana instegramdan detaylı konusalim

Zeynep

Ben de günlerdir düşünüyorum. Zaman mı kaybediyorum bu şekilde bilmiyorum ama insan araştırdıkça içine çekiliyor konunun. Bir de ahh o ümit yok mu , içinde ümit ışığı doğan kendini alamıyor araştırmaktan. Ancak piyasada şarlatan dolu malesef , insanların duygularını fırsat bilip bundan yararlanıyorlar , ne kadar acı. İsmail Hoca ile ilgili kötü bir yorum yok ne burada ne de başka bir sitede ama insan yine de ikilemde kalıyor.

özge

Merhaba arkadaşlar. Ben de yaptırmayı düşünüyorum. Bunu yaptıranlarda tutmayan var mı acaba?

Pınar

Tutmayan yok mu arkadaşlar lütfen yardımcı olun İsmail hoca güvenilir görünüyor ama emin olmak istiyorum bende piyasada çok dolandırıcı var sonuçta

Yasmen

Merhaba Arkadaşlar ; Ben de işlem yaptırdım ve henüz elime geçmedi. Sizlerden rica bağlama vefki yaptıran ve başarılı sonuç alan arkadaşlar yorum yazabilirler mi ? Karşı tarafa nasıl etki etti ? Sonuçları nasıl almaya başladılar ? Süreç nasıl ilerledi ? Birdenbire mi oldu yoksa zamanla mı gelişti ? Örneğin 17. gün sonuç aldım diyen birisi 17. gün görüşelim devam edelim diye bir çağrı mı aldı yoksa 17. gün görüşülmeye mi başlandı ? Karşı taraf ile sürecin nasıl geliştiği konusunda detaylı konuşan bir arkadaşım varsa o da yorum yazabilir mi ? Yani örneğin önce rüyalarda mı başlamış , yoksa kalbinde bir… Read more »

Medine

Merhaba 7 ay önce bende İsmail Hoca’dan işlem yaptırdım hatalı taraf bendim bunu kabul ettim her zaman erkek arkadaşım bırakıp gitti bu yüzden her yerden engelledi beni iletişim kurmam imkansız hâle gelmişti napacagimi bilmiyordum en son sözü de bu dünya üzerinde bir daha asla beraber olamayız olmuştu İsmail hocam işlem yaptı bana 22. Gün etki etti şu şekilde işlemin tam olarak nasıl etki ettiğini bilmiyorum ama erkek arkadaşım sürekli isteksiz bir şekilde seni düşünüyordum en güzel anılarımız gözümün önüne geliyordu neredeyse her rüyamda sen vardın demişti tabii ona sana işlem yaptırdım etkileri nasıl sonuç verdi diye sormak imkansızdı. 22. Gün… Read more »

Yasmen

Medine Hanım çok teşekkür ederim yorumunuz için. Bizde de hatalı benim fakat en başından beri tavrımı hiç değiştirmedim ve o da bunu hiç dile getirmemişti. 2 ay oldu tam , gözümden yaş akmayan , Allah’ıma yalvarmadığım tek bir gün geçmedi. Birdenbire bıçak kesiği gibi bir saat içerisinde oldu her şey. Şimdi tek umudum önce Allah’ım sonra İsmail Hocam. Tek istediğim bir şans daha. Ortada bu kadar yoğun bir sevgi var iken ayrı kalmanın anlamını çözemiyorum. Bir şansım daha olsa , bu korku zaten bana yetti , ona göre davranabilirim. İnsan bazen gerçekten kaybetmeden anlayamıyormuş değerini.

Yasmen

Bu arada tebrik ederim Medine Hanım 😀
Bizler için de dua edin lütfen. Rabbim mutluluğunuzu daim etsin.

Rumuz

Medine Hanım , yedi ay öncesinde derdinize derman bulmuşsunuz . Hala bu sitede olmanıza şaştım doğrusu?

Medine

Daha önce yorum yaptığım için emailime bildirim geliyor bende yorum yapmak istedim buralarda olduğum için değil yani

Hatice

Benim islemim yavaş yavaş etki etti net bir gün söylemem zor işlemi kullanamaya devam ederken farklı günlerde aradı ama hiç görüşmek istemedi yüz yüze ama işlemin 27. Günü görüşmek istedi benimle ve o günden sonra aramızda hiç bir sorun kalmamıştı ve şuanda şair oldu nerdeyse sürekli güzel sözler sürekli hediyeler ve hiç şikayetçi değilim bu durumdan İsmail hocam sayesinde oldu hepsi Allah razı olsun ondan

Yasmen

Hatice Hanım , ilgilendiğiniz ve içimi bir nebze olsun rahatlattığınız için teşekkürler. Paylaşmak istemezseniz anlarım tabi ama çok özel olmaz ise , barışmadan önce aranızdaki durumun vehameti ne durumda idi sorabilir miyim ?

Hatice

Çok büyük bir yalan söylemiştim en büyük pişmanlığım bu oldu zaten yasmen hanım ama şuan çok şükür mutluyuz

Yasmen

Aman Rabbim bozmasın , zor zamanlarınızı hatırlattığım için üzgünüm . Çok geçmiş olsun .

Ömer

Benim işlem 32. Gün etki etti sevdiğim kişinin geldiği gün o vefki kullanmaya başlayalı 32 gün olmuştu neredeyse özür dileyecekti benden o kıvama gelmişti çok şükür çok mutluyuz şuanda sayın hocam seyesinde

Yasmen

Ömer Bey Merhaba ; teşekkürler.
Peki 32. güne kadar hiç arayıp sormadı mı acaba ?

Ömer

Hayır hiç aramadı o güne kadar ama İsmail hocam böyle şeylerin normal olduğunu daha önce söylemişti

Yasmen

Ömer Bey , çok geçmiş olsun . Çok zor bir dönem geçirmiş olmalısınız . Allah mutluluğunuzu daim etsin 🙏🏻🙏🏻

Gülay

Sanırım en zorlu işlem süresi benim ki geçmiştir işlem kullanmadan önce hiç arayıp sormuyordu sanki varligimdan haberi yokmuş gibiydi işlemden sonra yanlış hatırlamıyorsam 15 gün geçmişti aramaya başladı ama görüşmek istemiyordu ben aradığımda açmıyordu bazen bı kaç gün aramıyor bazende günde bir kaç kere arıyordu değişken bir ruh hali vardı biraz da korkmaya başlamıştım açıkçası acaba işlem olmayacak mı diye 36. Gün elinde çiçeklerle geldi önümde diz çöktü tabii evlenme teklif etmedi keşke öyle olsaydı neyse beni ne çok sevdiğini artık hiç ayrılmak istemediğini sordu işlemin nasıl etki ettiğini neler hissettiğini bilmiyorum bildiğim tek şey İsmail hocamın yaptığı işlem başarılı… Read more »

Yasmen

Gülay Hanım ; teşekkür ederim yorumunuz için. Bence evlilik teklifi de gelir bu gidişle , siz sadece elinizdekinin kıymetini bilin ve gönlünüzü ferah tutun. Elinde çiçekle olmasa bile , seni seviyorum dediği günü görmek bile harika bir duygu olmalı. Rabbim kimseyi aşksız , muhabbetsiz bırakmasın. Yarım kalıyor insan.

Gülay

Dört gözle bekliyorum o teklifi Allah hepimize nasip etsin sevdiğini İsmail hocam vesile oldu çok şükür bana

Abc

Parayi yatirdiktan sonra whatsaptan hoca tarafından engellenenler varsa lutfen yazsin🙏

Gizem ak

Ben islem yaptırmayı düşünüyordum sizi engellediler mi

Abc

Bende islem yaptirmayi dusunuyorum o yuzden arastiriyorum varsa yaptirmayayim diye

eylül

ismail hocamdan 4-5 yıl önce işlem yapmıştım süreklide ararım hal hatır sormak için yaptığı işlem tuttu 4-5 yılda hiç bir sorun çıkmadı şahsi fikrimi söylüyorum onlarca kendine hoca diyen bozuntulara işlem yaptırdım yalan dolan çıktı hepsi tanışa bileceğiniz en bilgili en iyi hoca diyrbilirim ben kendi adıma konuşuyorum farklı düşüncede olan çıkabilir.

isim vermek istemiyorum

bende işlem yaptırmayı düşünüyorum bi kaç kez dolandırıldım bu sayfayıda 3 4 haftadır inceliyorum herkes memnun gibi sorun yaşayan varsa lütfen yazsın arkadaşlar

Abc

Bende bir kackez sahte medyumlar tarafindan dolandirildim toplamda 3000 im gitti bu sefer korkuyla yaklasiyorum birdaha dolandirilmak istemiyorum.

Eylül

Bende İsmail hocamla tanışana kadar dolandirildim ama hocamla tanıştım Allah razı olsun şuanda evliyim ve çok çok mutluyum

Burak

İsmail hocam kimseyi engelleyecek biri değildir kendisi çok iyi anlayışlı ve ilgili birisidir yıllardır tanırım Allah nasip etti çok düzgün çok güvenilir birisi

Hayrullah

Hocam güvenilir bir kişidir

eda

ismail hocama güvenim sonsuz en imkansız olanı başardı hocam

Abc

(gizli bilgi) arkadaslar instegram adresim bana ordan mesaj atarsaniz detayli konusmak istiyorum beni cok sevindiritsiniz

nadide

hocam hayatta engellemez kendisi güvenilir ve dürüst birisi herşeyi olduğu gibi anlatır

sevim

ben ismail hocamın web sitesini bulmuştum bende sizin gibiydim çok ilgilendi benimle allah razı olsun

durmuş

çok saygılı çok güvenilir çok anlayışlı biridir ismail hocam

hacer

Benim eşim önceden işe sabah gider saatinde eve gelirdi. 1 yıldır tam tersi oldu benden de
evden de uzaklaşmaya başladı eve gelmez oldu. Acaba biri mi var diye düşünüp duruyordum
kafam artık bununla doluydu şüphe hep. Ben de biraz düşündüm ve İsmail Hocamla işlem
yaptım Allah razı olsun hocamdan eşim eskisi gibi evine de bana da bağlı

feride

Merhaba ben eşimden şiddet görüyordum küfür hakaret hiç bitmedi hayatımda. Boşanmak
istedim ama asla yanaşmadı. Durumu komşum biliyordu zaten her gün sesimizi duyuyordu.
Komşum yardım etti bana onunla birlikte karar verdik hoca aramaya. İsmail Hocamı aradık
anlattım ve hemen işlem yaptı. eşim benden çok özür diledi çok pişman oldu hep sizin
sayenizde oldu bunlar sağ olun hocam

suna

Merhaba ben Suna, eşimle aramızdaki probemler için, eşimle kavgalarımızın bitmesi için
işlem yaptırmak istedim. İsmail Hocamı aradım anlattım durumumu hocam çok yardımcı oldu
işlem yaptık. 19 gün de etki etmeye başladı. İsmail hocam sayesinde aramız düzeldi ve

eskisinden daha da iyiyiz. Çok teşekkür ederim gerçekten de sonuç veriyor işinizde ehli
birisiniz hocam

açangül

Ben açangül sevdiğim adam için işlem yaptırdım İsmail hocama. Çok seviyordum ve ilişkimiz
çok güzel giderken birden bire aşırı bir değişme oldu sevdiğim adam artık sevmiyorum
demeye başladı. beni terk edip gitti ben de onu geri getirmek istiyordum eskisi gibi bana aşık
olsun istiyordum. İsmail Hocama işlem yaptırdım o beni terk eden sevmiyorum diyen adam
şimdi sözümden çıkmıyor yanımdan ayrılmıyor. İsmail hocam bunlar sayesinde oldu Allah razı
olsun çok teşekkür ederim

adile

Merhaba ben de evlendiğimden beri içki içip eve gelen eşim vardı. Son zamanlarda baya
durumları zorlamaya başlamıştı eve artık para da getirmiyordu. İçip içip gelip küfür felan
ederdi ama son zamanlardaki davranışları bana vurmaya başlaması hoca aramama sebep
oldu. İsmail Hocam öyle bir işlem yaptı ki eşim dut yemiş bülbül kesildi muhabbetimiz arttı
evimiz eskisi gibi neşe doldu. içki bitti küfür bitti çok çok şükür kurtuldu illetten hocam her
şey sayenizde ellerinizden öpüyorum ehli insansınız

harun

Bende İsmail Hocamla çalışma yaptım ve kendisinden çok memnun kaldım işinin ehliymiş.
Yaptığı çalışma sayesinde sevgilimle barıştım. Hakkını asla ödeyemem İsmail hocamın. Allah
razı olsun sizden hocam

şennur

Ben eşimle aramın düzelmesi için İsmail hocayı aradım. Evde kavgaların, tartışmaların son
bulmasını, birbirimize içimizin eskisi ısınmasını istedim. İsmail hocam aşk vefki yaptı üzerimde
taşımaya başladım. 17. Günde etkileri gördüm şimdi 20. Gün çok şükür aramız çok iyi. Allah
razı olsun çok sağol hocam

tenzile

Merhaba iyi günler ben Tenzile. Biz babamla ilgili sorun yaşıyorduk. Babam annemi
aldatıyordu. Bunu bildiğimizi de biliyordu ama hiç vazgeçmedi. Annemde bende bu duruma
üzülüyorduk. Ben düşünüp taşındım sonunda hoca aramaya başladım. İnternette buldum
hocamı ve İsmail hocaya bağlama işlemi yaptırdık. Kısa bir zamanda 18 Gün gibi bir zaman da
etkilerini gördük. Babam artık annemden başka kimseyi görmüyor eve saatinde geliyor. Çok
sağolun hocam.

irem

Merhaba benim de sözlüm 3 ay önce olmicak dedi ve gitti. Ben bayağı kötü oldum, bunalıma
girdim. Sözlüme çok mesaj attım aradım ama yok asla dönmüyordu. En son çare olarak bunu
gördüm İsmail hocam ile görüştüm. Bağlama vefki işlemi yaptı. Bende gönderdiği vefki uygun bir
şekilde kullandım. 2 hafta gibi sürede işlem etki etti. Sözlümle barıştık. Allah İsmail hocamdan
razı olsun. Çok sağolun hocam.

nermin kultepe

hocam işlemim 27. gün tuttu allah razı olsun sizden eşim evine döndü sonunda şuanda işlem kullanalı 7 ay oldu eşim çok bağlı bana sözümden çıkmıyor neredeyse allah sizden razı olsun hocam hakkınız ödenmez

Suzan

2 yıllık bir ilişkim var benim ve erkek arkadaşımın evli olduğunu bilmiyordum benimle birlikte oldu her şeyimi elimden aldı sonra ise eşinin yanına gitti beni de her yerden engelledi bende hoca aramaya başladım.Derman hocamı buldum aradım konuştum bana ne niyetle istediğimi sordu bende eşinden ayrılıp bana bağlanmasını istedim. hatta kapımda sürünsün dedim. Çünkü beni kandırdı. Derman hocam bana hak verdi çalışmalara başladı 13. günde erkek arkadaşımı eşinden ayrılıcam diyerek geldi bana ettiklerinin hesabını soruyorum Derman hoca herkese tavsiyemdir.

Galip

Karım için bağlama işlemi yaptırdım hocama etkili oldu eşimin benden ayrılmasını istemiyordum hocam yardımcı oldu çok iyiyiz şuan hocam

Eslem yüksel

Bende işlem yaptırdım arkadaşlar bekliyorum gelince etkilerini yazicam

Eslem yüksel

Teşekkür ederim hocam etkili bir işlem oldu sayenizde sevgilim geri döndü bana çok korkuyordum etki etmez diye

Birgül

Derman hocam size çok teşekkür ederim eşim düzeldi. Eşimin gözü hep dışardaydı ne yapsam başaramadım bana evime bağlayamadim derman hoca sağolsun bağlama işlemi yapti ve eşim düzeldi

demet harun

Hocam Allah sizden razı olsun eşim sonunda geri döndü. Korkuyordum olmicak diye ama oldu sonunda 18. Günde etki etti vefk

latif ekin

hocam sizden allah razı olsun. Eşimden boşanalı 4 ay olmuştu derman hocamla karşılaştım aklımda bir çok soru işareti vardı ama hocamıza güvenip işlem yaptırdım allah razı olsun yakından ilgilendi benimle işlemi yaptırıp kargoyla gönderdi bana 20 gün kullandım 4 aydır hiç aramayan eşim aradı sadece hal hatır sordu 1 hafta geçtikten sonra kapı çaldı açtım ve eşim karşımdaydı şok olmuştum şuanda tekrar evlendik ve sanki ilk defa evleniyor gibiydik inanılmaz ilgili bana karşı hocamın hakkı ödenmez allah razı olsun hocam sizden. aklında soru işareti olanlar varsa şuanda tanışabileceğiniz en iyi hoca derman hocamdır. hiç düşünmeden işlem yaptırabilirsiniz.

Nur İklima

Kaynanamla aynı evde yaşıyorduk ve sayesinde eşimle huzurlu bir günümüz kalmamıştı artık kaynanamla yaşamak istemediğimi söyledim ve büyük kavga çıktı eşimle aramızda bende çıkıp gittim gelmedi özür dilemedi bende bu yolu denemek istedim aradım baya sonunda sizi buldum ve çok memnun kaldım eşim özür diledi ve kabul etti yeni bir eve geçicez çok mutluyum hocam çok sağolun

Tümay

Merhaba ben nişanlım için işlem yaptırdım nişanlımı bir kızla elele yakaladım terk ettim ama onun pişman olup dönmesi bana bağlanmasını istedim bu yüzden de hocama danıştım ve sağolun hocam işlem etkili oldu nişanlım çok pişman oldu ve şuan aramız çok iyi inşallah hep böyle devam eder

Fikret Kaygısız

Ben hala inanamıyorum hocam sayenizde evime döndüm karım beni kapı dışarı etti haklıydı da hatalıydım eşimi aldatmıştım sizi bir umut aradım yolladığınız vefk ve dua etki etti. Allah da razı olsun hemen etki etti eşimle aramızdaki buzlar eridi

Ceyhun

Ben sevdiğim kız için işlem yaptırdım işlem başladı 9. Günde etki etti sevdiğim kız beni aramaya başladı görüşmek istediğini söyledi hiç umudum yoktu ama sağolun hocam sayenizde aramız düzeldi

Hanife Değer

Eşim beni aldattı ve o kadına gitti ben eşimi çok seviyorum bu yüzden de sizden yardım aldım sağolun hocam vefk geldikten 12 gün sonra etkisini görmeye başladım eşim aramaya başladı 15. Günde eve geldi özür diledi hata ettiğini kabul etti pişman oldu. Hocam size binlerce kez teşekkür ederim evligim kurtuldu. Allah sizden razı olsun

Tufan Çolakel

3 yıllık evliyiz karım evi terk etti benim hatalarım yüzünden. Affetsin diye peşinde koştum herşeyi denedim çiçekler mesajlar kapısında bekledim yok affetmiyordu bende son çare medyumlara hocalara başvurdum bir iki kez denemeler oldu hiç bişey olmadı ama sizin yaptığınız vefk ve verdiğiniz dua etkili oldu eşimle aramız şuan çok iyi eve de döndü size nasıl minnettarım bilemezsiniz

Simge Tezcan

Vefk etki etti hocam bugün tam 33. Gün sabredettim beklediğim 40 günü beklemeden etki etti. Nişanlım beni terk etmişti işe gitmemi istemiyordu bu yüzden başladı kavgalar ve beni terk etti. Allah razı olsun sizin sayenizde artık iyiyiz düzeldi aramız ve işe gitmemi sorun yapmıyor çok sağolun hocam

neslihan

hocam yıkılan yuvamı kurtardınız hiç umudumun kalmadığı yerde allah sizi karşıma çıkardı herşey bitti derken sayenizde yeniden başladı bu yaptığınızın ne bir fiyatı var nede bir bedeli hiç bir paha biçilemez bu yaptığınıza çocuklarım babasız büyümekten kurtardınız nasıl bir bedeli olabilir ki yaptıklarınızın allahım sizi korusun

badegül

ben ve arkadaşım hocamdan işlem yaptırdık arkadaşımın işlemi 19. gün tuttu. arkadaşımın işlemi 19. gün tutunca ben biraz karamsar oldum ama çok şükür 32. günde benim işlemim tuttu allah razı olsun hocam sizden arkadaşım ve beni çok mutlu ettiniz allah ayğınıza taş değdirmessin

Göknur

Açıkçası çok medyum aradım sürekli başkaları çıkıyordu telefona mesaja cevap vermiyorlardı. Derman hoca ile bire bir konuştum ve sağolun vefk işe yaradı sevgilimle barıştık

Rukiye taşkın

Eşim beni aldattı ama ben onu çok seviyorum ve çocuğumuz var boşanmak istiyor bana yardım edin hocam pişman olsun eskisi gibi olsun

Gülay

Bizi eşimle boşanmaktan kurtardınız. Eşimin ilgisizliği ile başladı herşey ve en sonunda evi terk etti ev tuttu boşanma davası açtı nasıl oldu bilmiyorum eşim çok değişti bende internette sizi buldum derman hocam çok sağolun etki etti eşim pişman oldu evimize döndü

İlkay

Hocam benim bir sıkıntım var nişanlım ailesi ne derse onu yapıyor bana hiç ilgi göstermiyor eskisi gibi bana bağlanmasını istiyorum yardım edin

Sanem Kaynak

Fevk elime bugün geçti inşallah çok çabuk etki eder

Sanem Kaynak

Allah razı olsun sizden hocam 12. Gün bugün vefk ve dua etki etti çok sağolun hocam diyecek söz bulamıyorum çok çok mutluyum

ceylan

hocamız gayet ilgili birisi sevgilimle ayrılmıştık internette gezinirken derman hocamın web sitesiyle karşılaştım sanal ortam olduğu için ilk güvenmedim tabiiki farklı bir şehirde olmamızda var. ama hocam işlemi bana kargoyla gönderebileceğini söyledi samimiyetine güvenip işleme başladık. işlemi hazırlayıp gönderdi kullanmaya başladım ilerleyen günlerde sevgilim tek tük arıyordu ama 24. gün arayıp afedersiniz eşşek gibi pişmanım yine biz olalım ne istersen yaparım dedi işlem yaptıralı 6. ayımızı geçtik ve geçtiğimiz günlerde nişanlandık hocam allah sizden binlerce kez razı olsun. işlem yaptırmak isteyipte aklında soru işareti olanlar varsa derman hocamıza güvenebilirsiniz.

Sevilay

Tam 17. Günde etkisini görmeye başladım çok sağolun hocam çok mutluyum eşimle birleştik tekrar size hep dua edicem.

Züleyha Tok

Derman hocam teşekkür ederim. Kaynanam yüzünden aramız kocamla çok kötü durumlara gelmişti sayenizde kocam bana ilgi göstermeye başladı inşallah böyle birşey daha yaşamam.

turgut

derman hocam allah sizden razı olsun boşanma davası açan eşim sayenizde evime geri döndü iki cihan bir araya gelse barışmayız diyordu şimdi ise yeni bir balayını hakettik diyor siz ne güzel insansınız iyi ki sizinle karşılaştım hocam allah sizden razı olsun

Tuğrul

Çok sağolun hocam Allah razı olsun sizden. Benim derdim sevdiğim kızla ilgiliydi hocamı buldum çok yardım etti. Sevdiğim kız benden ayrıldı hemen başka biriyle oldu bende geri dönmesini pişman olmasını çok istiyordum ve hocamızın yolladığı vefk ve dua ile oldu geri döndü.

Bekir

Derman hocadan hayırlısıyla bugün elime vefkim geçti inş hayırlısıyla bir bilgi paylaşcam

Emin

Esimle barıştım Allah razı olsun hocam ne diyim o kadar mutluyum ki anlatamam

Zeynep karasun

Hocam bugün ulaştı elime işlem 23 eylülde kullanmaya başladım inşallah dediğiniz gibi olur. Yorumlar çok olumlu inşallah bende olumlu yorum yazarım allaha emanet olun.

Zeynep karasun

Hocam halâ inanamıyorum bu kadar imkansızlıklar için de sevdiğim beni aradı ve bana dönmek istediğini söyledi işleme başlarken hiç imkan vermiyordum 23 eylülde kullanmaya başladım ve 1 ekimde sonuç aldım. Gerçekten de mübarek insansınız hocam iyi ki size size rast gelmişim çok şükür

Elif derya sönmez

Derman hocam siz ne kadar müthiş bir hocasınız allahım sizden razı gelsin sevdiğim geldi geri sayende hocam 19. Günde geri döndü bana ne denilir bilmiyorum ne yazılır iyi ki varsınız hocam iyiki

Özcan kara

Derdime derman olan hocam ne mübarek insansınız allah razı olsun senden eşimin dönmesine vesile oldun o işlem yaptığın eline allah dert vermesin gönlü güzel hocam allahım sizi karşıma çıkardığı için çok şanslıyım size iyi ki guvendim çok mutluyum hocam çok

Nurtten

Selamun aleyküm hocam rabbim birinizi bin etsin sizin gibi insanları allah eksik etmesin nice nice insanlara yardımcı olup kalbi kırık insanların yüzünü güldürdünüz Allah’ta sizinse yüzünüzü daima güldürsün inşallah

Gulsum

Sevgili hocam bugün vefkimin 6 günü ve sevdigimle aram eskisi gibi düzeldi bu kadar kısa sürede etki etmesi beni çok şaşırttı ayaklarımı yerden kesti rabbim işinizi gücünüzü rast getirsin inşallah