İsmaiLHoca
Aşk Duaları

Aşk Duası Yapılışı

Aşk Duası Yapılışı

Sevdiğiniz insanın size, sizin ona aşık olduğunuz gibi aşık olmaması, hatta sizin aşkınızı görmezden gelmesi dünyadaki kötü duygulardan birisidir. İnsanın özgüvenini sarstığı kadar huzurunu da elinden alır. Aşık olduğu kişi tarafından beğenilmemek ya da yeterince önemsenmediğini hissetmek yıkıcı bir duygudur. Yıkıcı duygudan kurtulmanınsa iki yolu vardır. İlki beni sevmeyeni bende sevmem diyerek, acıyı zamana yayarak unutacağını düşünmektir. İkincisiyse aşık olan kişiyi bir şekilde kendine bağlamanın yolunu bulmaktır. İşte bu yollardan birisi de Aşk Duası Yapılışından geçer.

Aşk Duası aşık olduğunuz kişinin size sırılsıklam aşık olmasının önünü açan bir çözümdür. Aşk duası okuyarak sevdikleri kişinin aşkına sahip olmak isteyen kişiler aşk duası yapılışını araştırmaya başlar. Aşk duasını başarıyla tamamlamanın en güvenilir yolu medyumdan destek almaktır. Medyum olan kişiler maneviyatı yüksel olduğu kadar, ilim sahibi olan insanlardır. Ayrıca doğuştan itibaren kendilerini diğer insanlardan ayıran özel bir algılama yetenekleri de vardır. Bu yetenekleri sayesinde birçok insanın hayatını kolaylaştırırken, dileklerinin de yerine gelebilmesi için yardımcı olmaya çalışırlar.

Aşk Duası Nedir?

Aşk Duası çiftleri ayrı düştüklerinde, birbirlerini sevdikleri halde bir türlü birleşemeyenler için ve özellikle evlenmeleri engellenen ya da ayrı kalan çiftler için yapılan bir duadır. İski İslam dininin duaları arasında yer alan aşk duası, tarihte birçok kez kullanılmıştır ve genellikle etkili sonuçlar elde edildiği söylenmektedir.

Aşk Duası yapmak için elbette bir takım kurallara uyulması gerekmektedir. Bu kurallar çiftler tarafından dikkate alınarak, dua yapılmalıdır. Aşk duası yapılırken özellikle kişilerin birbirlerine sadık kalmaları, dürüst davranmaları gerekmektedir.

Aşk Duası Yapılışı oldukça basittir. Öncelikle iki adet kırmızı mum alınır ve mumlar yakılır. Ardından bir tabakta bal ve su karıştırılır. Bu karışıma bir adet gül yaprağı atılır ve yavaş yavaş karıştırılır. Burada amaç, karışımın oluşan enerjiyi çiftler arasında paylaşmasıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Duası Nedir?

Tabak hazırlanırken kişi seçtiği bir ayeti celileyi defalarca tekrarlamalıdır. Bu duaların ardından, kişi gözlerini kapatarak dileklerini etmelidir. Kişinin içten dua etmesi, duaların olumlu yönde karşılık bulmasına yardımcı olacaktır.

Aşk Duası Nedir? Sorusuna yanıt verirken, aşkın insan hayatındaki önemini bir kez daha vurgulamak gerekir. Ancak dua işleminin tek başına yeterli olduğunu düşünmek yanıltıcı olacaktır. Dualar, çiftlerin birbirlerine daha çok zaman ayırmalarını, birbirlerini dinlemelerini, anlamaya çalışmalarını sağlayacak birer araçtır. Eğer kişi bu doğrultuda hareket ederse, duaların maksimum fayda sağlayacağı gözlemlenmiştir.

Aşk Duasının Etkisi Ne Zaman Başlar?

Aşk duası insanların hayatında büyük bir yere sahip olabilir. Fakat insanlar genellikle aşk duasının etkisinin ne zaman başladığı hakkında birçok soru işareti taşır. Aşk duasının etkisi kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Ama genellikle aşk duasının etkisi duaların düzenli olarak yapıldığı zamanlarda daha hızlı hissedilir. Bu yüzden aşk duası yaparken düzenli olmak oldukça önemlidir.

Aşk duası yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta vardır. Öncelikle duaların samimi bir kalple yapılmış olması oldukça önemlidir. Aynı zamanda duaların tüm detaylarına dikkat edilerek yapılması daha etkili sonuçlar doğurabilir. Aşk duasının etkisi kişinin niyeti doğrultusunda farklılık gösterir. Eğer kişi gerçekten inanarak, samimi bir kalple dua ederse, aşk duasının etkisi daha hızlı hissedilebilir.

Aşk duası yaparken kişinin tek başına olması oldukça önemlidir. Aşk duası yaparken kişinin etrafında rahatsız edici faktörlerin olması duaların yeteri kadar etkili olmasını engelleyebilir. Bu yüzden duaların yapılabileceği sessiz bir ortam seçilmelidir. Aynı zamanda kişinin kendine özel bir zaman ayırması da oldukça önemlidir.

Aşk Duası Yapmak Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Aşk duası yapmak, birçok insanın özellikle aşk hayatında umutsuz kaldığında başvurduğu bir yöntemdir. Ancak, bu konuda bilinmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Körkütük Aşık Etme Duası

Aşk duası, kişinin aşk hayatında daha mutlu, huzurlu ve başarılı olması için yapılan dualardır. Bu duaların yapılması kişinin aşık olması veya sevdiği kişinin aşkını kazanması konularını da kapsayabilir. Aşk duası, dinen caiz bir yöntemdir ancak medyumlar ve hocalar tarafından da yapılabilmektedir.

Aşk dualarının etkisi kişinin inancı ve duaların yapıldığı samimiyete göre değişmektedir. Kimi zaman duaların etkisi hemen başlar, kimi zaman ise birkaç hafta veya ay sonra olumlu sonuçlar alınabilir. Bu nedenle, sabırlı olunması gerekmektedir. Ayrıca, aşk duaları yapılırken başka kişilere zarar vermeyecek şekilde, doğru niyetlerle yapılmaya özen gösterilmelidir.

Aşk Duası Yapımı

Aşk acısı çekmek yerine aşkına kavuşmak isteyen kişiler dualar aracılığıyla istediklerine kavuşabilirler. Bunu yapabilmeleri içinse aşk duası sürecini başarılı bir şekilde tamamlamaları gerekir. Bunun için aşk duası okumak isteyen kişinin Aşk Duası Yapımını öğrenmesi şarttır. Aşk duası okumanın kendi içerisinde birçok farklı aşaması vardır. İlk olarak aşk duası okumak isteyen kişi aşk duası konusunda tecrübeli olan medyumdan hizmet alır. İkinci aşama medyumun sorularına cevap vererek; aşık olunan kişi ve aşk duası okumak isteyen kişi hakkında bilgi almaktır.

Burada aşk duası okumak isteyen kişi medyumun sormuş olduğu her soruyu büyük bir açıklıkla net ve doğru şekilde anlatmalıdır. Üçüncü aşama medyumun aşk için okunan duayı seçerek, aşk duasıyla birlikte yapılması gerekenleri en ince ayrıntısına kadar anlatmasıdır. Dördüncü aşama medyum tarafından anlatılan her detayın atlanmadan, özveriyle ve aşkla adım adım uygulanmasıdır. Beşinci aşamaysa başarılı bir şekilde tamamlanan aşk duası sonrasında aşık olan kişinin gelmesini beklemektir. Burada aşk duası okuyan kişinin sabrı, inancı ve aşkı çok önemlidir.

Aşk Duası YapılışıPin
Aşk Duası Yapılışı

Aşk Duası Yaptırmak

Aşk duası yaptırmak isteyen kişiler öncelikli olarak kendinden ve duygularından emin olmalıdır. Aşk duası sayesinde aşkına kavuşmak isteyen kişiler gerçekten aşık mıyım, gelecekte de bu kişiyle birlikte olmak istiyor muyum, bu kişiyle yuva kurmak istiyor muyum diye sorular sormalıdır. Aşk acısı çeken kişi aşk duası yaptırmadan önce tüm soruların yanıtına evet diyorsa, aşk duasına da bir an önce başlanmalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevdiğini Kendine Aşık Ettirme Duaları Nelerdir?

Aşk duası konusunda, aşk acısı çeken kişinin tercih ettiği medyum en büyük destekçisi olacaktır. Medyum aşık kişi için uygun olan aşk duasını seçtikten sonra hazırlık sürecine geçer. Hazırlık sürecinde medyum aşk duasında okunacak olan dualar ile birlikte tılsımlı sözcükleri ve esmaları da hazırlar. Her adımın nasıl, kaç adet ve kaç günde okunacağını söyledikten sonra başka bir detay var ise, onların da bilgisini verir.

Aşk Duaları Yapmak

Aşk duaları yapmak isteyen kişi medyumdan gerekli olan bilgileri aldıktan sonra adım adım uygulamaya geçer. Uygulamadaysa dikkat etmesi gereken konulardan birisi de temizliktir. Her duada olduğu gibi aşk duası öncesinde de abdest alınmalıdır. Sadece beden temizliği değil kalp ve ruh temizliği de önemlidir. Bu nedenle aşk duası okumak isteyen kişi kalbindeki olumsuzluklardan da, beynindeki olumsuzluklardan da kurtulmalıdır. Aşk duası okuyacak kişi dua okuyacağı yerin de temiz olmasına özen göstermelidir.

Aşk için Okunan Dua

Aşk için okunan dua, aşık olunan kişiye atılan önemli adımlardan birisidir. Acı çekmek yerine aşkıyla mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamak isteyen kişi, aşk duası sayesinde istediği aşka da kavuşmuş olur. Dua sürecinin tamamlanmasının ardından aşık olan kişi için sabır ve inanç başlar. Aşk duası okuyan kişi, duasının hayırlı zamanda ve en hayırlı şekilde olacağını bilir.

Bunun iç huzuruyla hareket eden aşık kişi, aşk acısının ağırlığını da üzerinden yavaş yavaş atmaya başlar. Duanın etkisini göstermeye başlamasıyla birlikte aşk duası okunan kişinin hareketleri de iyi yönde değişmeye başlar. Bu sayede hem aşk acısı çeken kişi hem de aşk duası okunan kişi mutlu bir şekilde yaşamaya başlar.

Aşk Duaları Kategorimizi inceleyerek bir çok makalemize göz atabilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua