İsmaiLHoca
Vefkler

Geri Getirme Vefki

Geri Getirme Vefki

Geri Getirme Vefki Sevdikleri kişilerden ayrı kalmanın hüznü ile çaresizce onları arayan insanlar her zaman çevrelerindeki kişileri de üzmektedir. Hatta çoğu kişiye göre ölümden bile beter kabul edilen ayrılık olayların da insanların en sıkça başvurdukları yöntem geri getirme vefkleri uygulamalarını denemektir.

Pin

Uzman medyumların yapacakları çok özel uygulamalar ile ortaya çıkacak olan güçlü bir manevi enerji, geri dönmesi istenen kişilerin bilinç altlarını en kısa zaman içerisinde etki altına alacak ve kendiliğinden geri gelmelerini sağlayacaktır.

Geri Getirme Vefki Nedir ?

Engin bilgisi ve muazzam altyapısı ile birlikte geri getirme vefkleri konusunda size destek sağlayacak bir uzman medyum, belki de mutsuzluğunuzun sona erip giden kişinin geri dönmesi anlamına gelebilir. Öncelikli olarak beraber yaşamış nikâhlanmış ve evlenmiş, sevgili, nişanlı çiftlerin ayrılması iki taraf içinde üzücü bir depresyon oluşturabiliyor.

                                                    Aşk Vefki

Bunu ortadan kaldırmak ve tekrardan mutluluğu elde etmek isteyenler için burada çoğu zaman özverili bir çalışma veya yoğun bir uğraş gerekmektedir. Son dönemlerin ve geçmişten bugüne pek çok zaman diliminin önemli konularından biri olan geri getirme vefkleri, uzman medyum tarafından destek almak çok büyük önem taşımaktadır , aynı zamanda evlilik vefki ilmi bilimler yazımızı da okumak isteyip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Çevirgel - Döngel Duası

Medyumların yaptıkları özel vefk uygulamalarından biri olarak kabul edilen ve birçok kez olumlu sonuçların alındığı uygulamaların yapılması ile insanlara büyük bir güven veren bu uygulamada amaç sevdiklerinden ayrı kalmayı tercih eden kişilerin hiçbir fiziki müdahaleye maruz kalmadan kısa zaman içinde geri dönmelerini sağlamaktır.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

132 Yorum

 1. Bayram Güler dedi ki:

  Bir kaç hocaya bağlama vefki yaptırmak için para kaptırdım kimi sözde kargo gönderecekti kimi 5 veya 6 günde sonuçlandıracaktı tam umutlarım tükendi derken derman hocayla tanıştım. işlem başladı 8. gün sonuç aldım şükürler olsun sevgilimle tekrar birleştim size de tavsiye ederim arkadaşlar kesinlikle derman hoca işinin ehli. Allah razı olsun hocam.

  1. Elif dedi ki:

   Bende sonuç almak istiyorum 😞

   1. İmkansızım dedi ki:

    Sizde vefk yaptırdınız mı?

    1. Elif dedi ki:

     Evet yaptırdım 34. gün işlemim etki etti

   1. Mas dedi ki:

    Islem yaptirdinizmi hacer hanim

 2. Şahin dedi ki:

  Daha önce yüz yüze bir kaç hoca ile görüştüm ama hiç bir netice alamadım hepsi 5 yada 10 gün sonra diye süreleri hep uzattı ailemle aram çok kötüydü annemle felan sürekli tartışıyordum bu evliliğime de yansıyordu aynı apartmanda oturuyorduk, her şeye karışan bir annem vardı sonra internette dolaşırken Derman hocaya denk geldim iletişime geçtim sonra işlemlere başladık 8 günde o annem gitti sanki yerine başkası gelmişti sağ olsun hocamızdan hanemizde huzuru sağladık şuan her şey çok güzel hocamızında yardımlarıyla normal bir aile olmayı başardık, Allah sizden razı olsun Derman hocam.

 3. Yakup dedi ki:

  Merhaba kız arkadaşımla olan sorunlarıma çözüm ararken birçok öneri siteleriyle karşılaştım bir çok insanla tanıştım kime derdimi anlatsam ya başından savdı yada paramı alıp bir daha telefonlarıma cevap vermedi. Sonunda Derman hocayla tanıştım işlem yaptırdım kendisine işlemlerin 6. günü sevgilim beni arayarak pişman olduğunu söyledi ve af diledi Allah Derman hocadan razı olsun herkese canı gönülden tavsiye ediyorum

 4. Şirin dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben Almanya’dan yazıyorum. Derman hocaya teşekkürlerimi borç bildiğim için yazıyorum sevgilim ortada bir sebep yokken telefonlarıma dahi bakmaz oldu bir kız arkadaşımın tavsiyesi üzerine Derman hocayı aradım ve işlem yaptırdım sevgilim bana tekrar döndü ve eskisinden çok daha iyi Derman hocaya çok teşekkürler kendisine.

  1. Larem dedi ki:

   Bende aynı dertden muzariptim araştırır ken Derman hocayla karşılaştım hiç sorun yoktu aramızda tartışmadık vs
   Ama açıklama bile yapmadan hayatından çıkarmasi evlilik hayali kurarken bunları konuşurken zor bur8 4 ay yasadim ve şimdi işlemin sonucunu bekliyorum daha 2.gun oldu ama sizin yorumlarınız daha da bir umutlandırdı beni

  2. Elif dedi ki:

   Ne kadar sürede işlem tuttu

  3. Elif dedi ki:

   İşlem ne kadar sürede tuttu ? Ve bu zaman zarfında mesaj attınız mı ona?

  4. Bende sevdiğime tekrardan kavuşmak için yaptırdım bugün karkoya verip bana gönderecek umarım işe yarar da bende sevdiğime kavuşurum

 5. Mustafa Coşkun dedi ki:

  Aydın’dan yazıyorum sizi bir arkadaşım tavsiye etmişti Allah sizden de ondan da razı olsun. Karımla uzun süredir ayrıydık hocam sayesinde düzeldi aramız telefonlarımı bile açmayan karım işlemden sonra bana döndü şuan çok iyiyiz sayenizde. Çok iyi bir hoca tavsiyemdir.

 6. Sümeyye Nur dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben Sümeyye. Ben kaynanam yüzünden eşimle ayrılmıştım. Ama onu çok seviyordum pişman olsun bana yaptıkları için istiyordum beni tekrar kazanmak için çabalasın istedim. En sonunda karar verdim hoca aramaya. kız kardeşim Derman hocamı bulmuş irtibata geçtik. İşlem başladıktan 7 gün sonra eşim aramaya başladı tam 13. Gün tekrar evlenme kararı aldık çok sağolun hocam eşim hiç bişey anlamadan bana döndü.

 7. Kübra Yazıcı dedi ki:

  Yaptırmayı hiç düşünmezdim hatta inanmazdım böyle şeylere ama çaresiz kalınca her yola başvuruyor insan. Eşim beni çocuğumla bıraktı gitti. Biliyordum aldatıldığımı zaten ama terk etmesi ortada çocukla kalmam son nokta oldu. İyice aradım taradım derman hocamı buldum Allah razı oldun son ümidim sizdiniz. işlem sonuç verdi eşim pişman arayıp duruyor barışıyoruz sayenizde. Çocuğum için herşeyi yaptım iyiki de yapmışım.

  1. Zafer dedi ki:

   Bende yeni işlem yaptırıyorum aslı astarı var mı bu işin lütfen bana yardımcı olun

  2. òzlem dedi ki:

   merhaba benide esim evden atti cocugumla cok caresizim gercekden ise yariyor mu gunah mi ayrica cevaplarsaniz sevinirim

  3. Önemsiz dedi ki:

   AYNI DURUMDAYIM VE 4 DEFA DOLANDIRILDIM. NAPCAGMIDA BILMIYOM KIMSEYE GÜVENIM KALMADI.

 8. Osman Baki dedi ki:

  Benim artık psikolojim bozulmuştu kız arkadaşım beni terk etti 2 buçuk ay oldu fakat ben onu unutamam. 4 yıllık ilişkimiz vardı İstanbulda yaşıyorduk ama o beni terk ettikten sonra memleketine gitti daha hiç haber yok bende onun geri dönmesini istediğim için işlem yaptırdım aradan 16 gün geçti işlem başarılı bir sonuç verdi kız arkadaşımla barıştık. Çok iyisiniz hocam.

  1. Elif dedi ki:

   Geri getirme vekfi mi yaptırdınız yoksa bağlama vekfi mi

 9. Yeşim dedi ki:

  Samsundan yazıyorum benim eşimle aram çok kötü durumlara geldi sürekli kavga gürültü en sonunda topladı valizi gitti tabi ben aşırı dağıldım çünkü seviyorum eşimi. Eşim en azından arayıp çocuklar nasıl diyordu en sonunda o da kesildi gelir diyordum ama yok gelmedi. Bende artık hoca hoca gezdim. Eşim ne döndü ne aradı üstüne üstün param gitti. Derman Hocamızı bana arkadaşım tavsiye etti bende size tavsiye ediyorum işlem etkili oldu herşeyden pişman bir şekilde eşim eve döndü.

 10. Elif dedi ki:

  Ben geri getirmek için işlem yaptırdım birkaç hocaya sonuç alamadım. Bir türlü olmadı.Derman Hocamla iletişime geçince olmicak biliyorum diye düşünürken 9. Gün işlem etki gösterdi erkek arkadaşım seni çok özledim diye mesaj yazdı. Şuan 13.gün ve tekrar barıştık çok mutluyum hocam siz çok iyi bir hocasınız Allah iyi ki sizi karşıma çıkardı.

  1. Kerim dedi ki:

   Elif gerçekten mi diyon ya bende yaptırayım i ozamn kesin mi

 11. Ayşenur dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben Ayşenur, İstanbuldan yazıyorum benim düzenli giden 4 senelik bir ilişkim vardı çok mutluyduk evlilik planları yaparken birden bire sevgilim ben ayrılmak istiyorum dedi terk etti beni yıkıldım resmen. Çok çabaladım dönsün diye ama nafile. Son çare medyum aramaya başladım. İnternette bir çok dolandırıcı var dolandırıldım ama sonunda Derman hocamı buldum Allah razı olsun yardımcı oldunuz işlem yaptık ve işlem 18. Günde etki etti tekrar konuşmaya başladık. Size çok çok teşekkür ederim hocam.

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba bu süre zarfında gel gitler oldu mu yada yazdıysanız size davranısı nasıldı ? Lütfen yardımcı olun bende yaptırdım ikinciye ilki tutmadı umutla bekliyorum ve çok üzülüyorum

   1. Allahyardımcımızolsun dedi ki:

    Birinci ve ikincisi farklı vefkler miydi Elif hanım ? Yine bu hocaya mı yaptırmıştınız ?

 12. Cemre dedi ki:

  Biz eşimle çok zor evlendik aileler karşı çıktı. Çabaladık kimseden yardım almadan birlikte bir yuva kurduk. Aradan 2 yıl geçti eşim ayrılmak istediğini söyledi şoka girdim aldı çantasını gitti. Ben çok aradım hiç cevap vermedi pişman olup dönmesini çok istedim oturdum internetten hoca aradım çok kez de kandırmaya çalıştılar. Yorumlara bakarak derman hocamı buldum anlattım herşeyi geri gelsin pişman olsun istediğimi işlem yaptı derman hocamız çok beklemeden etki etti eşim çok pişman oldu. Şimdi size nasıl teşekkür etsem bilmiyorum iyiki varsınız hocam.

 13. Mer dedi ki:

  Benim kız arkadaşım yapamıyorum artık ben çok yoruldum dedi ve beni terk etti. Ağır geldi bu bana çok seviyorduk çünkü içime kapandım depresyona girdim elimden gelen ne varsa yaptım ama dönmedi. Kız kardeşimle konuşurken hoca bulmayı teklif etti bizde baya hocayla konuştuk ama hepsi para tuzağı derman hocamızı bulduk konuştuk derdimi anlattım sağolsun çok yardım etti.İşlem yaptık 12. gün etki etti. Herşey yoluna girdi sevdiğim kız bana döndü çok mutluyuz.

 14. Ali dedi ki:

  Eşimle boşanalı 3 ay olmuştu ama ben eşimi çok seviyordum tekrar bir araya gelmek için çok çabaladım. Bu yola çıktım hoca aramaları ama kafamda çok soru vardı güvenilir mi diye.Derman Hocamla tanıştım güvendim işlem yaptırdım. İşlemden 11 gün sonra eşimle tekrar konuşmaya başladık. 18. Günde tekrar evlenme kararı aldık sayenizde ona tekrar kavuştum.

 15. osman dedi ki:

  arkadaşlar sevgilim benden ayrılmıştı gitmediğim hacı hoca kalmamıştı tam umudumu kaybettiğimde ismail hocamın web sitesiyle karşılaştım derdimi anlattım derdine derman olurum inşallah dedi açıkçası hiç umudum kalmamıştı daha önceki olanlardan sonra işlemi yaptırdım ismail hocamdan allah razı olsun gerçektende derdime derman oldu sevgilim bana geri döndü arkadaşlar hiç düşünmeden işlem yaptıra bilirsiniz hocama özü sözü bir bir insan kendisi

 16. ilknur dedi ki:

  Eşimle aramızda ciddi sorunlarımız vardı eve hiç gelmiyordu. Arada bir gelirdi geldiğinde de
  alkol almış olurdu. Ağza gelmicek küfürler hakaretler eder üstüne birde döverdi . Bu
  durumumu ablam biliyordu. Bana hocaya danış dedi. İnternette hoca aradık ve İsmail hocamı
  bulduk. Arayıp konuştuktan sonra bana bir vefk gönderdi. 13. Günde işlem etki gösterdi.
  Allah İsmail hocamdan razı olsun, tuttuğu altın olsun. Eşim sayenizde değişti hocam içki gitti
  hayatımızdan.

 17. özlem dedi ki:

  İsmail Hocam sizden Allah razı olsun. Geri getirme işlemi işe yaradı işlem etkili oldu. Eşim eve
  geri döndü sayenizde hocam çok şükür. Muhterem bir insansınız daha ne diyim.

  1. Elif dedi ki:

   Kaçıncı günde tuttu umarım benimde tutar 🙁

 18. Isimsiz dedi ki:

  Hoca hakkında ne düşünüyosunuz gerçekten güvenilor bir hoca mı ?

  1. Melihat dedi ki:

   Bende hocama yeni işlem yaptım 3 gün önce elime ulaştı kullanmaya başladım ismail hocam ne zaman arasam ne zaman mesaj atsam cevap verdi her zaman güvenebileceğiniz bir insandır kendisini

   1. Isimsiz dedi ki:

    Peki tesekkur ederim

   2. KA dedi ki:

    Selam Melihat hanım,

    Sonuç alabildiniz mi? Bende Vefk yaptırdım. Bende 5 güdüm kullanıyorum. İnşallah faydasını görürüm 🤲🏻

  2. halil dedi ki:

   eşim ile ilgili işlem yaptırmıştım ben hocama her zaman çok ilgili davrandı allah razı olsun iyi ki tanıdım dediğim bir kişi kendisi

  3. sakine dedi ki:

   tanımadan en güvenebileceğiniz insan desem yeridir. işlem yaptıracaksanız hiç düşünmeyin bence beni sevdiğime kavuşturan ismail hocamdır

   1. Setenay ek. dedi ki:

    Sakine hanim isleminiz kaçıncı günde tuttu acaba

    1. Sakine dedi ki:

     24. Gün işlem etki etti

     1. Setenay ek. dedi ki:

      Anladım o süre zafında iletişime geçen karşı taraf oldu dimi siz mesaj arama vs yapmadınız

     2. Sakine dedi ki:

      İsmail hocam bana sen arama mesaj atma dedi ama bu çok kolay olmadı işlemin ilk günleri dayanamadım attım bir kaç kere mesaj ama daha sonra arayıp sormadım sonra kendisi pesimden koştu

     3. Setenay ek. dedi ki:

      Sakine hanım sizinle bir şekilde iletişime geçmek istiyorum nasıl yapalım

  4. Harun dedi ki:

   Güvenmeyen var mı bilmem de güvenen kişi çok onlardan biri de ben

   1. :)))))) dedi ki:

    Arkadaslar ben dolandirildim bi kac sahte medyum yarafindan 2000 kaybettim artik korkuyla yaklasiyorum her medyuma dolamdirilmak istemiyorum

    1. Harun dedi ki:

     Çoğu kişinin başına gelmiştir bu ama İsmail hocam en doğru en güvenilir kişilerden biridir

     1. ..... dedi ki:

      Arkadaşlar (gizli bilgi) instegram adresimden ulasip mesaj atarsaniz cok sevinirim detayli konusmak istiyorum

  5. rıza dedi ki:

   arkadaşım işlem yaptıracaksan hiç düşünme ben öyle yaptım vakit kaybettim en büyük hatam düşünmek oldu ismail hocam işlem yaptı 14 günde etki etti inanılmaz bir şekilde bana bağlı sevdiğim şuanda

   1. ..... dedi ki:

    Dogru diyosun da ben hep sahtekar hocalara denk heldigim icin cok para mi kaybettigim icin tabiri ricaiz se yogurdu ufliyerek yiyorum arrtik.ve burdaki atilan yorumlar gercek kisiler tarafindan mi yaziliyor programdan mi ?

    1. Rıza dedi ki:

     Valla ben program değilim:) İsmail hocamın öyle şeylere ihtiyacı yok güvenilir birisi kendisi web sitesine islemleri tutan kişilerin whatsapp ekran görüntüsünü yüklüyor onlara da bakabilirsin arkadaşım

     1. ...... dedi ki:

      Peki size guvenerekten idlem yaptircam.parayi aldiktan sonra engellemiyor dimi whatsapp tan

     2. Rıza dedi ki:

      İsmail hocami tanıyan herkez ona kefil olur istisnasız

 19. Eslemm dedi ki:

  Arkadaslar bu whatsap konusmalari gercek mi sizce ?

  1. Hamza dedi ki:

   Evet grcek çünkü benim de ekran görüntüsü var orada Allah’ıma şükür benmde işlemin tuttu İsmail hocam sayesinde

   1. Pınar dedi ki:

    Hangi ekran görüntüsü sizinki ?

    1. Hamza dedi ki:

     053013009 olan numara benim olan konuşmam pınar hanim.

 20. Halime dedi ki:

  Diyelim ki 40 gün geçti tutmadı ? O zaman ne oluyor . Tamam artık olmaz mı diyor hoca ?

  1. Hayrullah dedi ki:

   Ismail hocam hiç kimseyi yarı yolda bırakacak biri değildir bence bu soruları kendisine sormanız gerekiyor

   1. Halime dedi ki:

    Ben başına gelen biri var mıdır diye merak ettiğim için sormuştum …

 21. Aybuke dedi ki:

  Arkadaşlar allah rizasi icin allah korku uz varsa dogru diyin ismail hoca guvenilir bir hoca mi

  1. Pınar dedi ki:

   Herkes güveniyor herhalde arkadaşlar lütfen bende yardım istiyorum para yatırıp ulaşamayan engellenen varsa lütfen yazsın gün içinde bende para yatiricam bu devirde para kolay kazanılmıyor

  2. Pınar dedi ki:

   Bugün yatırdım parayı gerçekten de kendisi düzgün birine benziyor çok ilgilendi benimle islem bugün başlayacağını söyledi ve engellemedi inşallah bende sevdiğime kavusurum

   1. ...... dedi ki:

    Pinar bende islem yaptiriyorum ve cok korkuyorum engellicekmi diye gercekten engellemedi dimi seni cok korkuyorum

    1. Pınar dedi ki:

     Az önce birşey sormak için aradık açtı yine çok güzel anlayacağım şekilde anlattı ilgilendi şuana kadar guvenimi sarsacak birşey olmadı inşallah olmazda açıkça olacaginida düşünmüyorum artık

     1. ...... dedi ki:

      Pınar teşekkür ederim senle bir yerden iletişime geçebilirmiyim instegram hesabım (gizli bilgi) ordan mesaj atarsan çok mutlu olurum

     2. Yeşim dedi ki:

      Merhaba Eda Hanım ;

      Size takip isteği gönderdim çünkü mesajlara kapalısınız sanırım, yazamadım. Hesabımın ilk harfi P ile başlıyor. Kabul edin görüşelim lütfen. Birbirimizden haberdar oluruz.

     3. ...... dedi ki:

      Evet kabul ettim mesaj attim size.arkadaslar sizde takip edin detayli konusalim

     4. ..... dedi ki:

      Pınar hanım (gizli bilgi) ordan ekleyin beni ben size ulasirim lutfen 🙏

     5. dermanhoca dedi ki:

      yorumlar içerisinde özel bilgilerinizi cep telefonu sosyal hesap bilgilerinizi paylaşmayınız art niyetli kişiler olabileceğinden bu bilgileri paylaşmak yasaktır.

     6. Yeşim dedi ki:

      Sizin bana yazmanız gerekli Eda Hanım , yazışma oluşturulamadı diyor bende. Sizinle irtibata geçemiyorum.

     7. Gökçe dedi ki:

      Pınar hanım yaptırmış oldugunuz işlem tuttu mu acaba ?

 22. Setenay ek. dedi ki:

  Arkadaşlar işlem yaptırıp taa sonuç alamayan var mî ?

 23. tümer dedi ki:

  İsmail hocam iyi ki size güvendim beni yanıltmadığınız için allah razı olsun sizden herşeyden önce çok ilgili birisiniz benden ayrılan sevgilimi bana geri döndürdünüz artık sizin bir kardeşiniz daha var allah sizden razı olsun İsmail abi

  1. Nil dedi ki:

   Tümer bey.işleminiz kaçıncı günde etki etti acaba ?

 24. Talia dedi ki:

  Ben eşimle aramız duzelsin bana geri gelsin diye İsmail hocama işlem yaptırdım. Eşime büyük yalan söyledim oda bunu öğrendi evi terk etti gitti çok pişman oldum ama ne çare bende böyle bişey yaptım İsmail hocam yardımcı oldu işleme başladı çok sürecek sanıyordum ama tam 17 günde herşey düzeldi eşim eve döndü çok mutluyum Allah sizden razı olsun hocam sürekli dua ediyorum size..

  1. Zhr dedi ki:

   Gerçekten kesin sonuç aldınız mi

   1. Talia dedi ki:

    Zhr kardeşim eşimle aram çok güzel uzun süre oldu işlem yaptıralı maşşallah

 25. Davut Ali dedi ki:

  Bende hocama kefilim arkadaşlar işinin ehli bir hoca. Daha önce çok hoca ile çalıştım işlem yaptırdım ama İsmail hoca gibi ne ilgilenen oldu ne de işlemi etkili olan

 26. muhammet dedi ki:

  ben de hocama işlem yaptırdım inşallah sabır ve dua ile bekliyorum

   1. Muhammet dedi ki:

    Benim ilk vefkim bozuldu benim yüzümden. Bir daha yaptırdım bugün 2.duamı okudum.

 27. Aşık dedi ki:

  Bende geri döndürme vefki yaptırdım daha işleme dün başladı inşallah elime geçtikten sonra sizleri bilgilendiririm

  1. Muhammet dedi ki:

   Sizin durum ne asik

 28. Elif dedi ki:

  Merhaba . Ben bağlama vekfi yaptırmıştım tutmadı .
  Baya üzülmüştüm. Ama sizlerin yazdıkları umutlandır dı beni tekrar yaptırıyorum umarım bu sefer sonuç alırım. İsmail hoca sağolsun ilgileniyor yaptırmak isteyenler kesinlikle güven problemi yaşamasın

  1. ozge dedi ki:

   Öncekini kime yaptırmıştın

   1. Elif dedi ki:

    Öncekini ayrıldıgımız erkek arkadasıma yaptırmıstım ama tutmadı . Yine aynı kişiye yaptırdım bakalım inşallah bu sefer tutar

    1. Gül dedi ki:

     Gercekten ıse yarıyormu

  2. İsimsiz biri dedi ki:

   Elif hanım işe yaradı mı

 29. Zeyno dedi ki:

  Merhabalar çaresizlik insana herşeyi yaptırıyor kabus gibi 1 ay yaşadım eşim evi terk etti seni istemiyorum bitti artık diyordu ve asla benimle ilgili tek bir güzel şey görmüyor yaptığım onca iyi şeyi düşünmüyor ve sürekli olumsuz yaşadığımız şeyleri dile getirip duruyordu heryerden engelledi beni ister anlaşmalı ister çekişmeli olsun ayrılıcam senden diyordu araya bir sürü aile dostumu soktum ama onlarada aynı şeyi söylüyordu psikolojim çok kötüydü :(( Taki İsmail hocayı internetten bulana kadar Allah bin kere razı olsun kendisinden duamı yolladı bir gece okudum duamı ikinci gece abdestimi aldım okumaya başladım eve gelmeyen beni zerre merak etmeyen aramayan sormayan eşim eve geldi ve sarılarak bana ağlamaya başladı inanamıyordum gerçekten bu bir mucizeydi büyük şok yaşıyordum Allah’ıma ve İsmail Hocaya ne kadar şükür etsem azdır çok şükür bugün 12 gün oldu duamı okumayı bırakmadım hala devam ediyorum Allah senden razı olsun İsmail Hocam

 30. Kadriye dedi ki:

  Bende yaptırıcam umarım işe yarar

  1. Veysrl dedi ki:

   Yaptrdnzmo yaptrdysnz paylasrmsnz bana

 31. Mete dedi ki:

  Bende yaptrmaknıstyrm ama guvenılırmı bu hoca acaba cok dolandırıldım cunku

 32. Veysrl dedi ki:

  Bende 4 kez dolandrldm allah rızası için sonuç gören oldmu işinin ehlimi derman hoca

 33. Mete dedi ki:

  Arkadaşlar bende baslıcam sevdıgımı gerı getırmek ıcın ama cok dolandırıldım ben bu hoca nasıl acaba işlemleri tutuyomu

 34. Allahyardımcımızolsun dedi ki:

  Hocamız bugün kargoladı. Allah büyük inşallah dualarımız gerçekleşir. Çok kötü bir dönemden geçiyorum. Başlayınca sonuçları paylaşalım arkadaşlar. Allah yardımcımız olsun inşallah peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine.. 🙏

 35. esra dedi ki:

  bende yaptırdım bekliyorum daha elime geçmedi inşallah etki eder kocamı kaybetmek istemiyorum.

  1. Merve dedi ki:

   İşleminiz etki etti mi acaba

 36. Ömer Sezer Sevim dedi ki:

  Gerçekten bütün içtenliğim ile söylüyorum o kadar harika bir insan anlatamam size güvendiğim için çok mutluyum bu yorumu gören herkese demek istiyorum ki güvensizlik içinde sakın bulunmayın ben de sizin gibi idim ama İsmail hocaya güvendiğim için şuan çok mutluyum ve bütün istediğiniz zamanlarda hocamız ile irtibata geçebiliyorsunuz böyle bir güzel durumu kimsede bulamazsınız sizi seviyorum hocam.. 🙂

  1. Ziya dedi ki:

   Sonuç aldınız mı? Kaç günde

  2. İsimsiz biri dedi ki:

   Ömer bey merhaba gerçekten işe yarıyor mu tereddütte kalıyorum ister istemez parayı yatırdım

 37. Merve dedi ki:

  Bende işlem yaptırdım bekliyorum ama kesinlikle güvenilir bir hoca sonucu sizinle paylaşacağım

 38. Emir dedi ki:

  Duayı okuduğum ilk gün beni tekrar rehbere kaydetti ama sonra bir gelişme yok bugün 17.gün ama olsada olmasa da hocam hep ilgilendi Allah ondan razı olsun

 39. Mete dedi ki:

  Bende sonuc almak ıstyrm ya daha vefkım gelcek ama nasıl sabretcem bılmıyrmm bugune kadar hep dolandırıldım okadar cok zaman harcadımkı artık sevdıgım gelsın ıstyrm

 40. Allahyardımcımızolsun dedi ki:

  Bu gece başlıyorum okumaya Allah’ın izniyle olur inşallah 🙏

 41. İsimsiz biri dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba son zamanlarda etki kimlere etti yani etkisi oldu mu hocama çok güveniyorum ama sormak istiyorum durumlar nedir

 42. Mete dedi ki:

  Bende basladım arkadaslar dün bakalım ne olacak nasıl sabret cem bılmıyrm ama inşallah kısa zamanda olur beklemem

 43. Mete dedi ki:

  Bnm bır hafta oldu baslayalı arkadaslar sızlerın nasıl gıdıyo etkı goren oldumu kacıncı gunde yazarsanız sevınırım

  1. Aysegul dedi ki:

   Etkili oldumu mete bey

 44. Mete dedi ki:

  Ya 27,gun oldu dönen yok hala offf sızın nasıl arkadaslar 40gundede dönen varmı yani

  1. Hakan dedi ki:

   Mete 40. günden sonra olursa bixe haber et

  2. Adsız dedi ki:

   Mete bey etkisini gördünüz mü bari

  3. Adsız dedi ki:

   Metebey acaba sevgiliniz dondumu size

 45. Garip dedi ki:

  Ben de yeni başladım arkadaşlar gelişme olursa bilgi veririm. Allah’ım hepimizin gönlüne göre versin.

 46. Adsız dedi ki:

  20 gün oldu hala sonuç yok her kesin erkenden olmuş anlamadım ya insallah bende sonuç alırım…..
  20 gününü geçirip sonuç alan varmiya

  1. Cansev dedi ki:

   Sonuç aldınız mı lütfen yardımcı olur musunuz

 47. Adsız dedi ki:

  25 gün oldu bende sonuç alamıyorum her kesin erkenden olmuş ama sabırla bekliyom insallah olur
  arakdaslar 40 gün gectikten sonrada etkisini gören var mi

 48. Mete dedi ki:

  Arkadaşlar bnm 40 gun oldu bnım olumsuz olmuş hoca da söyledi bunu tekrar 30 gun daha oku dedı hoca da bakalım nolcak cok üzgünüm ama herkesın dönmüş genelıne bakarsak cok da ısteklı bı sekılde yanı bn anlamadım bızım neden olmuyor

  1. Umutlu dedi ki:

   Selamun aleyküm mete arkadaş , işlemin sonuçlandımı, inşallah olmuştur , bende bekliyorum duamı devam ediyorum

 49. Aygün dedi ki:

  Benim 32. Gün oldu dönen yok arkadaşlar. Ama İsmail hoca her türlü yardımda bulunuyor, Allah razı olsun. nasip kısmet diyip tamamlayacağım 40 günü.

  1. Mehmet demirci dedi ki:

   Sonuç ne oldu

  2. Derya dedi ki:

   evet sonuç ne oldu, bende yaptırmak istiyorum

 50. İrde dedi ki:

  Bugün benim işlemim geldi duamı okumaya başladım gelişmeleri yazacağim

 51. Alimcan. dedi ki:

  Ben alimcan daha öncede yorumda bulunmuştum.
  Hocam çok güvenilir bir hocadır kendisi gerçekten Allah razı olsun hocamdan bana yaptığı işlemin etkisi ilk hafta kız arkadaşım bi defa engelimi kaldırdı tekrar engelledi,sonra tekrardan sabırla beklemek önemli tabi bekledim tam 17.gün engellerimi kaldırdı bana mesaj atmak yerine hemen bana sitem edermiş gibi durumlar atmaya başladı vatsaptan,sonrasında bende ona karşı bi iki güzel durum attım oda durumunda bana defol diyerek gitti 🙂 ama engellemedi numaramı silmedi artık işlem tamamdı etkisinden emindim. Artık ve şimdi 22.ci gündeyiz konuşmuyoruz ama numaralarımız birbirimizde kayıtlı sadece bekliyorum çünkü hocamız kesinlikle mesaj atıp aramayacaksın dedi bende sabırla bekliyorum ama gerçekten etkisini gördüm ve daha güzel olacağını tahmin edebiliyorum Allah razım olsun Hocam.

 52. Umutlu dedi ki:

  Herkese selamlar , bende hocama işlem yaptırdım, 27-11-2020 tarihte , sonuç güzel olunurda sizlerede bilgilendircem ,

 53. Yabakientelbaki dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar bende işlem yaptırmayı düşünüyorum ama daha önce çok kez dolandırıldım. Bu hocaya güvenebilir miyim gerçekten işlemleri yazdığınız gibi tutuyor mu? Yakın zamanda işlem yaptırıp sonuç alan var mı? Olumlu/olumsuz yorum yaparsanız sevinirim.

 54. Delpiero dedi ki:

  Herkese merhaba…
  Bir kaçkez çaresizce dolandırıldıktan sonra “tesadüfen nette İsmail hocam denk gelince aradım henüz sesini duyduğum an . Tamam ben aradığımı buldum dedim. İnanın biz daha ahirette birbirimizi affetmeyiz dediğğm kız arkadaşım ki o kadar sıkıntılıydık ikimizde..
  Olacak gibi değil bugün bütün engeller kalkmış aralıksız yazışıyoruz ve yarın yemeğe davet edildim. Arkadaşlar ben 2 kez İsmail hocama vefk yaptırdım “şöyleki ilk vefk im 4.gün yere düştü “bakın vallahi düşmeden 2 saat önce farklı bir nodan arandım sesim dinlendi ve kapandı sonradan defalarca aradım cvp yok. Çevresi olan biriyim ben hemen araştırdım okul arkadaşının numarası çıktı..2. Vefkimin 6. Günü bugün “30”12”2021 yani bugün bir saat kadar bir kafede konuştuk gayet seviyeli ki hocamın tavsiyeside bu yöndeydi.. ve şu ana kadar whatsupp da mesafeli ama her ikimizde Özlem içerisinde olduğumuzun farkındayız .. peki sonuç ne olacak? Hiç fikrim yok yemin yüzüne hasret kaldığım kadın tam karşımda her bakışında özledim der gibiydi . Nereye gider ne olur bundan sona bilemem “Allah bilir şüphesiz”
  Ama iyiye doğru gittiğini biliyorum artık…

  Herşey Allahtan şüphesiz ama kul da vesiledir. İsmail hocayı hiç görmedim güvendim sizde güvenin ..
  İyi geceler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.