Geri Getirme Vefki

Makaleme başlamadan önce  şunu belirtmek isterim yaptığım çalışmaların tamamı dinimize uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Hiç bir çalışmam içerisinde büyü yoktur ve Büyü ile ilgili hiç bir çalışma hazırlamıyorum.

Sevdikleri kişilerden ayrı kalmanın hüznü ile çaresizce onları arayan insanlar her zaman çevrelerindeki kişileri de üzmektedir. Hatta çoğu kişiye göre ölümden bile beter kabul edilen ayrılık olayların da insanların en sıkça başvurdukları yöntem geri getirme vefki uygulamalarını denemektir. Uzman medyumların yapacakları çok özel uygulamalar ile ortaya çıkacak olan güçlü bir manevi enerji, geri dönmesi istenen kişilerin bilinç altlarını en kısa zaman içerisinde etki altına alacak ve kendiliğinden geri gelmelerini sağlayacaktır.

Engin bilgisi ve muazzam altyapısı ile birlikte geri getirme vefki konusunda size destek sağlayacak bir uzman medyum, belki de mutsuzluğunuzun sona erip giden kişinin geri dönmesi anlamına gelebilir. Öncelikli olarak beraber yaşamış nikâhlanmış ve evlenmiş, sevgili, nişanlı çiftlerin ayrılması iki taraf içinde üzücü bir depresyon oluşturabiliyor. Bunu ortadan kaldırmak ve tekrardan mutluluğu elde etmek isteyenler için burada çoğu zaman özverili bir çalışma veya yoğun bir uğraş gerekmektedir. Son dönemlerin ve geçmişten bugüne pek çok zaman diliminin önemli konularından biri olan geri getirme vefki, uzman medyum tarafından destek almak çok büyük önem taşımaktadır.

Medyumların yaptıkları özel vefk uygulamalarından biri olarak kabul edilen ve birçok kez olumlu sonuçların alındığı uygulamaların yapılması ile insanlara büyük bir güven veren bu uygulamada amaç sevdiklerinden ayrı kalmayı tercih eden kişilerin hiçbir fiziki müdahaleye maruz kalmadan kısa zaman içinde geri dönmelerini sağlamaktır.

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

80
Kimler Neler Demiş?

30 Comment threads
50 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
46 Comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
Bayram Güler

Bir kaç hocaya bağlama vefki yaptırmak için para kaptırdım kimi sözde kargo gönderecekti kimi 5 veya 6 günde sonuçlandıracaktı tam umutlarım tükendi derken derman hocayla tanıştım. işlem başladı 8. gün sonuç aldım şükürler olsun sevgilimle tekrar birleştim size de tavsiye ederim arkadaşlar kesinlikle derman hoca işinin ehli. Allah razı olsun hocam.

Elif

Bende sonuç almak istiyorum 😞

Şahin

Daha önce yüz yüze bir kaç hoca ile görüştüm ama hiç bir netice alamadım hepsi 5 yada 10 gün sonra diye süreleri hep uzattı ailemle aram çok kötüydü annemle felan sürekli tartışıyordum bu evliliğime de yansıyordu aynı apartmanda oturuyorduk, her şeye karışan bir annem vardı sonra internette dolaşırken Derman hocaya denk geldim iletişime geçtim sonra işlemlere başladık 8 günde o annem gitti sanki yerine başkası gelmişti sağ olsun hocamızdan hanemizde huzuru sağladık şuan her şey çok güzel hocamızında yardımlarıyla normal bir aile olmayı başardık, Allah sizden razı olsun Derman hocam.

Yakup

Merhaba kız arkadaşımla olan sorunlarıma çözüm ararken birçok öneri siteleriyle karşılaştım bir çok insanla tanıştım kime derdimi anlatsam ya başından savdı yada paramı alıp bir daha telefonlarıma cevap vermedi. Sonunda Derman hocayla tanıştım işlem yaptırdım kendisine işlemlerin 6. günü sevgilim beni arayarak pişman olduğunu söyledi ve af diledi Allah Derman hocadan razı olsun herkese canı gönülden tavsiye ediyorum

Şirin

Merhaba arkadaşlar ben Almanya’dan yazıyorum. Derman hocaya teşekkürlerimi borç bildiğim için yazıyorum sevgilim ortada bir sebep yokken telefonlarıma dahi bakmaz oldu bir kız arkadaşımın tavsiyesi üzerine Derman hocayı aradım ve işlem yaptırdım sevgilim bana tekrar döndü ve eskisinden çok daha iyi Derman hocaya çok teşekkürler kendisine.

Larem

Bende aynı dertden muzariptim araştırır ken Derman hocayla karşılaştım hiç sorun yoktu aramızda tartışmadık vs
Ama açıklama bile yapmadan hayatından çıkarmasi evlilik hayali kurarken bunları konuşurken zor bur8 4 ay yasadim ve şimdi işlemin sonucunu bekliyorum daha 2.gun oldu ama sizin yorumlarınız daha da bir umutlandırdı beni

Elif

Ne kadar sürede işlem tuttu

Elif

İşlem ne kadar sürede tuttu ? Ve bu zaman zarfında mesaj attınız mı ona?

Mustafa Coşkun

Aydın’dan yazıyorum sizi bir arkadaşım tavsiye etmişti Allah sizden de ondan da razı olsun. Karımla uzun süredir ayrıydık hocam sayesinde düzeldi aramız telefonlarımı bile açmayan karım işlemden sonra bana döndü şuan çok iyiyiz sayenizde. Çok iyi bir hoca tavsiyemdir.

Sümeyye Nur

Merhaba arkadaşlar ben Sümeyye. Ben kaynanam yüzünden eşimle ayrılmıştım. Ama onu çok seviyordum pişman olsun bana yaptıkları için istiyordum beni tekrar kazanmak için çabalasın istedim. En sonunda karar verdim hoca aramaya. kız kardeşim Derman hocamı bulmuş irtibata geçtik. İşlem başladıktan 7 gün sonra eşim aramaya başladı tam 13. Gün tekrar evlenme kararı aldık çok sağolun hocam eşim hiç bişey anlamadan bana döndü.

Kübra Yazıcı

Yaptırmayı hiç düşünmezdim hatta inanmazdım böyle şeylere ama çaresiz kalınca her yola başvuruyor insan. Eşim beni çocuğumla bıraktı gitti. Biliyordum aldatıldığımı zaten ama terk etmesi ortada çocukla kalmam son nokta oldu. İyice aradım taradım derman hocamı buldum Allah razı oldun son ümidim sizdiniz. işlem sonuç verdi eşim pişman arayıp duruyor barışıyoruz sayenizde. Çocuğum için herşeyi yaptım iyiki de yapmışım.

Zafer

Bende yeni işlem yaptırıyorum aslı astarı var mı bu işin lütfen bana yardımcı olun

Osman Baki

Benim artık psikolojim bozulmuştu kız arkadaşım beni terk etti 2 buçuk ay oldu fakat ben onu unutamam. 4 yıllık ilişkimiz vardı İstanbulda yaşıyorduk ama o beni terk ettikten sonra memleketine gitti daha hiç haber yok bende onun geri dönmesini istediğim için işlem yaptırdım aradan 16 gün geçti işlem başarılı bir sonuç verdi kız arkadaşımla barıştık. Çok iyisiniz hocam.

Elif

Geri getirme vekfi mi yaptırdınız yoksa bağlama vekfi mi

Yeşim

Samsundan yazıyorum benim eşimle aram çok kötü durumlara geldi sürekli kavga gürültü en sonunda topladı valizi gitti tabi ben aşırı dağıldım çünkü seviyorum eşimi. Eşim en azından arayıp çocuklar nasıl diyordu en sonunda o da kesildi gelir diyordum ama yok gelmedi. Bende artık hoca hoca gezdim. Eşim ne döndü ne aradı üstüne üstün param gitti. Derman Hocamızı bana arkadaşım tavsiye etti bende size tavsiye ediyorum işlem etkili oldu herşeyden pişman bir şekilde eşim eve döndü.

Elif

Ben geri getirmek için işlem yaptırdım birkaç hocaya sonuç alamadım. Bir türlü olmadı.Derman Hocamla iletişime geçince olmicak biliyorum diye düşünürken 9. Gün işlem etki gösterdi erkek arkadaşım seni çok özledim diye mesaj yazdı. Şuan 13.gün ve tekrar barıştık çok mutluyum hocam siz çok iyi bir hocasınız Allah iyi ki sizi karşıma çıkardı.

Ayşenur

Selam arkadaşlar ben Ayşenur, İstanbuldan yazıyorum benim düzenli giden 4 senelik bir ilişkim vardı çok mutluyduk evlilik planları yaparken birden bire sevgilim ben ayrılmak istiyorum dedi terk etti beni yıkıldım resmen. Çok çabaladım dönsün diye ama nafile. Son çare medyum aramaya başladım. İnternette bir çok dolandırıcı var dolandırıldım ama sonunda Derman hocamı buldum Allah razı olsun yardımcı oldunuz işlem yaptık ve işlem 18. Günde etki etti tekrar konuşmaya başladık. Size çok çok teşekkür ederim hocam.

Elif

Merhaba bu süre zarfında gel gitler oldu mu yada yazdıysanız size davranısı nasıldı ? Lütfen yardımcı olun bende yaptırdım ikinciye ilki tutmadı umutla bekliyorum ve çok üzülüyorum

Cemre

Biz eşimle çok zor evlendik aileler karşı çıktı. Çabaladık kimseden yardım almadan birlikte bir yuva kurduk. Aradan 2 yıl geçti eşim ayrılmak istediğini söyledi şoka girdim aldı çantasını gitti. Ben çok aradım hiç cevap vermedi pişman olup dönmesini çok istedim oturdum internetten hoca aradım çok kez de kandırmaya çalıştılar. Yorumlara bakarak derman hocamı buldum anlattım herşeyi geri gelsin pişman olsun istediğimi işlem yaptı derman hocamız çok beklemeden etki etti eşim çok pişman oldu. Şimdi size nasıl teşekkür etsem bilmiyorum iyiki varsınız hocam.

Mer

Benim kız arkadaşım yapamıyorum artık ben çok yoruldum dedi ve beni terk etti. Ağır geldi bu bana çok seviyorduk çünkü içime kapandım depresyona girdim elimden gelen ne varsa yaptım ama dönmedi. Kız kardeşimle konuşurken hoca bulmayı teklif etti bizde baya hocayla konuştuk ama hepsi para tuzağı derman hocamızı bulduk konuştuk derdimi anlattım sağolsun çok yardım etti.İşlem yaptık 12. gün etki etti. Herşey yoluna girdi sevdiğim kız bana döndü çok mutluyuz.

Ali

Eşimle boşanalı 3 ay olmuştu ama ben eşimi çok seviyordum tekrar bir araya gelmek için çok çabaladım. Bu yola çıktım hoca aramaları ama kafamda çok soru vardı güvenilir mi diye.Derman Hocamla tanıştım güvendim işlem yaptırdım. İşlemden 11 gün sonra eşimle tekrar konuşmaya başladık. 18. Günde tekrar evlenme kararı aldık sayenizde ona tekrar kavuştum.

osman

arkadaşlar sevgilim benden ayrılmıştı gitmediğim hacı hoca kalmamıştı tam umudumu kaybettiğimde ismail hocamın web sitesiyle karşılaştım derdimi anlattım derdine derman olurum inşallah dedi açıkçası hiç umudum kalmamıştı daha önceki olanlardan sonra işlemi yaptırdım ismail hocamdan allah razı olsun gerçektende derdime derman oldu sevgilim bana geri döndü arkadaşlar hiç düşünmeden işlem yaptıra bilirsiniz hocama özü sözü bir bir insan kendisi

ilknur

Eşimle aramızda ciddi sorunlarımız vardı eve hiç gelmiyordu. Arada bir gelirdi geldiğinde de
alkol almış olurdu. Ağza gelmicek küfürler hakaretler eder üstüne birde döverdi . Bu
durumumu ablam biliyordu. Bana hocaya danış dedi. İnternette hoca aradık ve İsmail hocamı
bulduk. Arayıp konuştuktan sonra bana bir vefk gönderdi. 13. Günde işlem etki gösterdi.
Allah İsmail hocamdan razı olsun, tuttuğu altın olsun. Eşim sayenizde değişti hocam içki gitti
hayatımızdan.

özlem

İsmail Hocam sizden Allah razı olsun. Geri getirme işlemi işe yaradı işlem etkili oldu. Eşim eve
geri döndü sayenizde hocam çok şükür. Muhterem bir insansınız daha ne diyim.

Elif

Kaçıncı günde tuttu umarım benimde tutar 🙁

Isimsiz

Hoca hakkında ne düşünüyosunuz gerçekten güvenilor bir hoca mı ?

Melihat

Bende hocama yeni işlem yaptım 3 gün önce elime ulaştı kullanmaya başladım ismail hocam ne zaman arasam ne zaman mesaj atsam cevap verdi her zaman güvenebileceğiniz bir insandır kendisini

Isimsiz

Peki tesekkur ederim

halil

eşim ile ilgili işlem yaptırmıştım ben hocama her zaman çok ilgili davrandı allah razı olsun iyi ki tanıdım dediğim bir kişi kendisi

sakine

tanımadan en güvenebileceğiniz insan desem yeridir. işlem yaptıracaksanız hiç düşünmeyin bence beni sevdiğime kavuşturan ismail hocamdır

Setenay ek.

Sakine hanim isleminiz kaçıncı günde tuttu acaba

Sakine

24. Gün işlem etki etti

Setenay ek.

Anladım o süre zafında iletişime geçen karşı taraf oldu dimi siz mesaj arama vs yapmadınız

Sakine

İsmail hocam bana sen arama mesaj atma dedi ama bu çok kolay olmadı işlemin ilk günleri dayanamadım attım bir kaç kere mesaj ama daha sonra arayıp sormadım sonra kendisi pesimden koştu

Setenay ek.

Sakine hanım sizinle bir şekilde iletişime geçmek istiyorum nasıl yapalım

Harun

Güvenmeyen var mı bilmem de güvenen kişi çok onlardan biri de ben

:))))))

Arkadaslar ben dolandirildim bi kac sahte medyum yarafindan 2000 kaybettim artik korkuyla yaklasiyorum her medyuma dolamdirilmak istemiyorum

Harun

Çoğu kişinin başına gelmiştir bu ama İsmail hocam en doğru en güvenilir kişilerden biridir

.....

Arkadaşlar (gizli bilgi) instegram adresimden ulasip mesaj atarsaniz cok sevinirim detayli konusmak istiyorum

rıza

arkadaşım işlem yaptıracaksan hiç düşünme ben öyle yaptım vakit kaybettim en büyük hatam düşünmek oldu ismail hocam işlem yaptı 14 günde etki etti inanılmaz bir şekilde bana bağlı sevdiğim şuanda

.....

Dogru diyosun da ben hep sahtekar hocalara denk heldigim icin cok para mi kaybettigim icin tabiri ricaiz se yogurdu ufliyerek yiyorum arrtik.ve burdaki atilan yorumlar gercek kisiler tarafindan mi yaziliyor programdan mi ?

Rıza

Valla ben program değilim:) İsmail hocamın öyle şeylere ihtiyacı yok güvenilir birisi kendisi web sitesine islemleri tutan kişilerin whatsapp ekran görüntüsünü yüklüyor onlara da bakabilirsin arkadaşım

......

Peki size guvenerekten idlem yaptircam.parayi aldiktan sonra engellemiyor dimi whatsapp tan

Rıza

İsmail hocami tanıyan herkez ona kefil olur istisnasız

atiye

evet güvenilir

Eslemm

Arkadaslar bu whatsap konusmalari gercek mi sizce ?

Hamza

Evet grcek çünkü benim de ekran görüntüsü var orada Allah’ıma şükür benmde işlemin tuttu İsmail hocam sayesinde

Pınar

Hangi ekran görüntüsü sizinki ?

Hamza

053013009 olan numara benim olan konuşmam pınar hanim.

Halime

Diyelim ki 40 gün geçti tutmadı ? O zaman ne oluyor . Tamam artık olmaz mı diyor hoca ?

Hayrullah

Ismail hocam hiç kimseyi yarı yolda bırakacak biri değildir bence bu soruları kendisine sormanız gerekiyor

Halime

Ben başına gelen biri var mıdır diye merak ettiğim için sormuştum …

Aybuke

Arkadaşlar allah rizasi icin allah korku uz varsa dogru diyin ismail hoca guvenilir bir hoca mi

Pınar

Herkes güveniyor herhalde arkadaşlar lütfen bende yardım istiyorum para yatırıp ulaşamayan engellenen varsa lütfen yazsın gün içinde bende para yatiricam bu devirde para kolay kazanılmıyor

Pınar

Bugün yatırdım parayı gerçekten de kendisi düzgün birine benziyor çok ilgilendi benimle islem bugün başlayacağını söyledi ve engellemedi inşallah bende sevdiğime kavusurum

......

Pinar bende islem yaptiriyorum ve cok korkuyorum engellicekmi diye gercekten engellemedi dimi seni cok korkuyorum

Pınar

Az önce birşey sormak için aradık açtı yine çok güzel anlayacağım şekilde anlattı ilgilendi şuana kadar guvenimi sarsacak birşey olmadı inşallah olmazda açıkça olacaginida düşünmüyorum artık

......

Pınar teşekkür ederim senle bir yerden iletişime geçebilirmiyim instegram hesabım (gizli bilgi) ordan mesaj atarsan çok mutlu olurum

Yeşim

Merhaba Eda Hanım ;

Size takip isteği gönderdim çünkü mesajlara kapalısınız sanırım, yazamadım. Hesabımın ilk harfi P ile başlıyor. Kabul edin görüşelim lütfen. Birbirimizden haberdar oluruz.

......

Evet kabul ettim mesaj attim size.arkadaslar sizde takip edin detayli konusalim

.....

Pınar hanım (gizli bilgi) ordan ekleyin beni ben size ulasirim lutfen 🙏

Yeşim

Sizin bana yazmanız gerekli Eda Hanım , yazışma oluşturulamadı diyor bende. Sizinle irtibata geçemiyorum.

Gökçe

Pınar hanım yaptırmış oldugunuz işlem tuttu mu acaba ?

Setenay ek.

Arkadaşlar işlem yaptırıp taa sonuç alamayan var mî ?

tümer

İsmail hocam iyi ki size güvendim beni yanıltmadığınız için allah razı olsun sizden herşeyden önce çok ilgili birisiniz benden ayrılan sevgilimi bana geri döndürdünüz artık sizin bir kardeşiniz daha var allah sizden razı olsun İsmail abi

Nil

Tümer bey.işleminiz kaçıncı günde etki etti acaba ?

Talia

Ben eşimle aramız duzelsin bana geri gelsin diye İsmail hocama işlem yaptırdım. Eşime büyük yalan söyledim oda bunu öğrendi evi terk etti gitti çok pişman oldum ama ne çare bende böyle bişey yaptım İsmail hocam yardımcı oldu işleme başladı çok sürecek sanıyordum ama tam 17 günde herşey düzeldi eşim eve döndü çok mutluyum Allah sizden razı olsun hocam sürekli dua ediyorum size..

Davut Ali

Bende hocama kefilim arkadaşlar işinin ehli bir hoca. Daha önce çok hoca ile çalıştım işlem yaptırdım ama İsmail hoca gibi ne ilgilenen oldu ne de işlemi etkili olan

muhammet

ben de hocama işlem yaptırdım inşallah sabır ve dua ile bekliyorum

Aşık

Durum ne acaba ?

Muhammet

Benim ilk vefkim bozuldu benim yüzümden. Bir daha yaptırdım bugün 2.duamı okudum.

Aşık

Bende geri döndürme vefki yaptırdım daha işleme dün başladı inşallah elime geçtikten sonra sizleri bilgilendiririm

Muhammet

Sizin durum ne asik

Esma

Oldumu peki

Elif

Merhaba . Ben bağlama vekfi yaptırmıştım tutmadı .
Baya üzülmüştüm. Ama sizlerin yazdıkları umutlandır dı beni tekrar yaptırıyorum umarım bu sefer sonuç alırım. İsmail hoca sağolsun ilgileniyor yaptırmak isteyenler kesinlikle güven problemi yaşamasın

ozge

Öncekini kime yaptırmıştın

Elif

Öncekini ayrıldıgımız erkek arkadasıma yaptırmıstım ama tutmadı . Yine aynı kişiye yaptırdım bakalım inşallah bu sefer tutar

Zeyno

Merhabalar çaresizlik insana herşeyi yaptırıyor kabus gibi 1 ay yaşadım eşim evi terk etti seni istemiyorum bitti artık diyordu ve asla benimle ilgili tek bir güzel şey görmüyor yaptığım onca iyi şeyi düşünmüyor ve sürekli olumsuz yaşadığımız şeyleri dile getirip duruyordu heryerden engelledi beni ister anlaşmalı ister çekişmeli olsun ayrılıcam senden diyordu araya bir sürü aile dostumu soktum ama onlarada aynı şeyi söylüyordu psikolojim çok kötüydü :(( Taki İsmail hocayı internetten bulana kadar Allah bin kere razı olsun kendisinden duamı yolladı bir gece okudum duamı ikinci gece abdestimi aldım okumaya başladım eve gelmeyen beni zerre merak etmeyen aramayan sormayan eşim… Read more »

Kadriye

Bende yaptırıcam umarım işe yarar