İsmaiLHoca
Vefkler

Şirinlik Vefki

Şirinlik Vefki

Makaleme başlamadan önce  şunu belirtmek isterim yaptığım çalışmaların tamamı dinimize uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Hiç bir çalışmam içerisinde büyü yoktur ve Büyü ile ilgili hiç bir çalışma hazırlamıyorum.

ŞİRİNLİK VEFKİ, çevrenize hoş, alımlı, tatlı ve şirin birisi olarak görünmek için yapılan kişiye özel olarak uygulanan gizli ilimler içerisinde bulunan bir tılsım çalışmasıdır. Şirinlik vefki halk içinde ikram sahibi olmak, göz önünde bulunmak, parlamak ve istediği kişi tarafından dikkat çekmek için yapılan işlemdir. Yapılan işlem sadece yaptıracak kişinin bilgileri ile gerçekleşir.

Şirinlik Vefki

İnsanların çevrelerindeki kişilerin gözünde daha şirin ve çekici için sık sık yaptırdıkları ve üzelerinde taşıdıkları taktirde ekili olan bir uygulamadır.  Şirinlik vefki taşınır ve taşıma sonucu etki gösterir; etkileri arasında evlenmek isteyen insanların kısmet bulma konusu da vardır. Evlenmekte zorlanan bayanların tercih ettiği yolların başında gelmektedir; Kişi eğer evlenemiyor kısmetleri çıkıyor veya çıkmıyor ise en mahsum olan bu yönteme başvurmaktalardır.

Yapılacak işlemler tamamlandıktan sonra hazırladığım vefki özenle ve zarar görmeyecek bir şekilde muhafaza ettikten sonra vefki taşıyacak kişiye teslim edilir. Şirinlik duası herkes tarafından yapılamaz; yapıcak kişinin vefk ilmini bilmesi gerekmektedir. Yapılan işlemlerin etki göstermesi açısından uyulması gereken bazı kurallar ve dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Daha sonra ise vefk sayesinde, bir anda etrafındaki kişilerin zihninde çok daha istenen  ve beğenilen kişiler haline gelebilmektedirler. Sevdikleri kişilerinde dikkatini çekmek için çok fazla denedikleri şirinlik vefki; amacının da hayırlı ve masum olduğu için gayet etkili vefk uygulamaları arasında bulundurmaktadır.

 

Medyum hocalar içerisinde en sık başvurulan konular arasında vefk yazımları gelmektedir. Her konuda gizli yardımcımız olan bu tılsımlarla başarıyı elde edebileceksiniz. Çünkü havas ilmi ile yapılan şirinlik vefki çevrenizdeki herkese karşı güzel görünmenizi, tatlı ve bir o kadar da şirin görünmenizi sağlayacaktır. Oldukça etkili ve tesirli bir uygulama olan şirinlik vefki uzman Medyum DERMAN Hoca olarak sık sık uygulamaktayım. Bu uygulamayı talep eden müşterilerime kendi el yazmam ile duasını bir kâğıda yazdıktan sonra, kişinin üzerinde taşımasını kolaylaştıracak bir şekilde hazır hale getiririm. Oldukça tesirli bir güce sahip bu dualar, genel itibari ile hep olumlu sonuçlar vermiştir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Soğutma Vefki

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. Şeyma dedi ki:

  Eşim eskisi gibi bakmıyordu bana,aramızda bir uçurum oldu sanki. Soğutma büyüsü felan yapıldı sandım ama yapılmamış. Kocamın benden ayrılmasını felanda istemiyordum. Derman hocaya ulaştım sağolsun gerçekten derdime derman oldu şirinlik vefki yaptı ve işe yaradı eşim daha bir ilgili bana karşı artık çok güzel sözler söylüyor gülerek bakıyor bana.

 2. Burçin dedi ki:

  Ben nişanlım için şirinlik vefki yaptırdım. Bir müddettir nişanlım bana eskisi gibi bakmıyordu. İlgisizlik, uzak durma sanki gözünde eskisi gibi değildim. Bakımlı biriyimde neden böyle oldu bilemedim bende hoca aramaya başladım Derman hocamı google buldum Allah da razı olsun vefk yaptı kullanmaya başladım 9. günde etksini görmeye başladım. çok sağolun hocam.

 3. Oylum Ekinci dedi ki:

  Ben eşimin gözünde daha şirin gözükmek için yaptırdım çünkü kaynanam eşimi dolduruyordu bana karşı. Derman hoca şirinlik vefki yaptı bana üzerimde taşımaya başladıktan 12 gün sonra etkisini gördüm eşim daha bir içten davranıyor sevgiliyken ki haline döndü çok çok teşekkür ederim hocam..

 4. Aytaç dedi ki:

  Bir çok hoca tarafından dolandırıldım mağdur kaldım umutlarımın bittiği yerde Derman Hoca ile karşılaştım. Sevgilim sayesinde eskisinden de daha iyi daha düşünceli ve hepsinden önemlisi bana hiç olmadığından daha fazla değer veren biri olarak kavuştum. Derman hocaya teşekkür ederim gerçekten güvenilir ve güven veren birisi.

 5. Melike dedi ki:

  Hocam ben Melike eşim için işlem yaptırmıştım. 11 günde işlem etki etmeye başladı. Bir anda oldu herşey eşimle sanki daha yeni evliyiz ilk günlerdeki gibi mutluyuz. Yüzümüz güldü sayenizde yuvam kurtuldu. Allah sizden razı olsun

 6. Betül dedi ki:

  Allah sizden razı olsun hocam nasıl minnettarım anlatamam. Eşim düzeldi sayenizde. Ben eşimle severek evlendim fakat bir müddet sonra şiddet uygulamaya hakaret etmeye başladı. Boşanmak istedim yine şiddet gördüm. Komşum herşeye şahit olduğu için bana hoca buldu ama eşim değişmedi biraz araştırma sonucu derman hocam size ulaştım ve yolladığınız vefk, dua etki etti eşim uysallaştı. Şimdi aramız çok iyi hiç kimseye yaşatmasın Allah.

 7. nesime dedi ki:

  allah razı olsun hocam tam ihtiyacım olan işlemdi bu işlem

 8. berna dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar eşim için işlem yaptırdım bende hocamıza. 5 yıllık evliyiz fakat eşim son bir yıldır çok değişti. Sanki o nazik güler yüzlü adam gitti yerine aksi ağzı bozuk biri geldi. Komşum zaten bağırışlarımıza şahit oluyordu bir gün sohbet ederken açtı konuyu hocaya danış dedi. Bana hoca aramamda da çok yardım etti sağolsun. Sonra hocamı bulduk. İzah ettik durumu dil bağlama ile ilgili işlem yaptı. Vefk geldi takmaya başladım. Eşimdeki değişim hemen dikkatimi çekti şuan 16. Gün ve gayet iyi eşim çok çok teşekkür ederim hocam size eşim eski haline döndü.

 9. esin dedi ki:

  Ben Esin. İşlemi gelinim ve oğlum için yaptırdım. Daha evleneli 7 ay oldu ama evlerinden kavga eksik olmuyordu. Sürekli kavga ediyorlar ve son olarak boşanıcaz dediler. Çok üzüldüm. O kadar severek evlendiler dökülüp saçıldılar bende buna göz yummak istemedim. Kızıma anlattım hoca bulmasını istedim oda hocamı bulmuş. Aramış konuşmuş, bende konuştum ve hocama inandım. İşlemi yaptırdık. İşlemi ben taktım duasını da ettim ve şükür Allha etkisini gördük aralarındaki o soğukluk gitti. Allah ağız tadlarını bozanlara fırsat vermesin. Hocam size çok teşekkür ederim her şey sizin sayenizde.

 10. esin dedi ki:

  İşlemi gelinim ve oğlum için yaptırdım. Daha evleneli 7 ay oldu ama evlerinden kavga eksik olmuyordu. Sürekli kavga ediyorlar ve son olarak boşanıcaz dediler. Çok üzüldüm. O kadar severek evlendiler dökülüp saçıldılar bende buna göz yummak istemedim. Kızıma anlattım hoca bulmasını istedim oda hocamı bulmuş. Aramış konuşmuş, bende konuştum ve hocama inandım. İşlemi yaptırdık. İşlemi ben taktım duasını da ettim ve şükür Allha etkisini gördük aralarındaki o soğukluk gitti. Allah ağız tadlarını bozanlara fırsat vermesin. Hocam size çok teşekkür ederim her şey sizin sayenizde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü