İsmaiLHoca
Vefkler

Soğutma Vefki

Soğutma Vefki

Soğutma Vefki ; Birbirini seven iki insanı ayırmak ve aralarına soğukluk girmesini sağlamak çok zor bir işlemdir. Çok hoş bir durum olmasa bile bazen böyle bir olayın yaşanması gerekmekte ve insanları bunun için çaba göstermektedir. Örneğin; bir aile çocuklarının yaşadıkları ilişkiden zarar göreceğini düşündüklerinde soğutma vefki yaparak kendisini sevdiği kişiden uzaklaştırabilmektedir.

Bu gibi hayırlı amaçlar için kullanılabildiği gibi bazen de sırf kötülük olsun diye insanlar sevmedikleri kişilere zarar vermek ve onları sevdikleri kişilerden ayırıp acı çekmelerini sağlamak için kullandıkları bir uygulama olan soğutma vefki hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın her zaman olumlu sonuç veren ender vefklerden biridir.

Pin

Medyumların bu vefki yapmakta çok zorlanmadıkları ve gelen taleplerin hemen hemen tamamına olumlu cevap verebildikleri bizlere farklı kaynaklarda bildirilmiştir. Medyumun yaptığı vefkin ardından sevdiği kişiden uzaklaşması istenen insanlar kısa zaman içinde fikirlerini ve duygularını değiştirmekte, birlikte oldukları kişilerden uzaklaşmaya başlamaktadırlar. Bu olaylar olurken kesinlikle bir fiziki müdahale ile karşı karşıya kalmayan insanlar yaşadıkları bu değişimleri sıradan ve olağan kabul ederek herhangi bir rahatsızlık duymazlar

Genel olarak havas ilminde yer alan ve çok güçlü duaların bir araya getirilip birleşmesiyle meydana gelen uygulamalardır. Kendinizden birini uzak tutmak yada soğutmak için vefk çalışması yapılabilir. Kişiye özeldir Fotoğraf veya doğum bilgileri gerekli olmaktadır. Ayrıca bazı durumlarda gerçek olmayan bilgiler olabiliyor. Yani örneğin kişi 1985 doğumludur ancak bu kimlikte yazandır.

Fakat geç ya da erken yazılmış olabilir bu da sizin işleminiz de sorun olabilir. Dolayısıyla resimler ile yapılan vefk çalışmaları daha uygundur ve başarı oranları yüksek derece olmaktadır. Yüzün belirgin olması esastır. Rahmani tılsım olarak bilinen vefk işlemleri aşk bağlama kısmet veya ayırma soğutma gibi konular içinde yapılmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Evlilik Vefki

Zaman zaman çevremizde de yaşadığımız ve en sağlam ilişkilerin bir anda bitmesi veya taraflardan birinin partnerine karşı olan davranışlarındaki değişimlerin altında da bu gibi uygulamaların olma ihtimali her zaman çok yüksektir. Her ne kadar çok fazla bilinmese de gerçekten de çok etkili uygulamalar olan soğutma vefkleri, her ilişkinin bitirilmesi için kullanılabilmektedir.

Soğutma Vefki Nedir?

Soğutma vefki, bir kişi için duyulan yoğun ve olumsuz hislerin azaltılması veya tamamen yok edilmesi için yapılan bir tür büyüdür. Bu büyünün yapılması için birçok yöntem bulunmaktadır.

Yöntem Açıklama
Üfürme yoluyla Bir bardağın içine üflenerek telaffuz edilen dualar eşliğinde yapılır.
Yazı yoluyla Bir kağıda belirli dualar yazılarak yapılır. Daha sonra kağıt bir bardağın içine konulur ve üzerine üflenir.
Okuma yoluyla Belirli duaların okunması esnasında yapılan işlemdir.

Bu yöntemlerin farklı kimyasal bileşenleri birleştiğinde değişik sonuçlara yol açabilir. Soğutma vefkini yapmak için öncelikle niyet etmek ve dualar okumak gerekmektedir. Bu büyü yapılırken kişinin negatif enerjilerden arındırılması hedeflenir.

Soğutma vefkinin daha önce yaşanan bir tartışma, kavga veya ayrılığın ardından güveni yeniden inşa etmek gibi birçok durumda kullanıldığı görülmüştür. İnsanların birbirleriyle uyumlu yaşaması ve anlaşmazlıkları çözmek amacıyla da sıklıkla tercih edilir.

Soğutma Vefki Neden Yapılır?

Soğutma vefki, genellikle insanlar arasındaki olumsuz enerjilerin yok edilmesi için yapılmaktadır. Bu vefkin amacı, kişinin hayatına olumsuz etki yaratan faktörleri ortadan kaldırmaktır.

Birçok insan yaşadığı olumsuz olaylar nedeniyle hayatında kötüye gidişlerin olduğunu düşünebilir. Bu durumda bir danışman ile çalışmak iyi bir seçenek olabilir. Danışmanlar, soğutma vefklerini yaparak insanların hayatlarındaki kötü enerjileri ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

Bu vefkler, insanların hayatlarındaki olumsuz faktörlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilecek bir araçtır. Zira olumsuz enerjiler, bir insanın hayatındaki tüm alanlarda olumsuz etkilere neden olabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevgi Vefki

Genellikle bir danışman ile birlikte yapılacak soğutma vefki, insanların hayatlarına olumlu etkiler sağlamakla birlikte, kişilerin hayatlarına olumlu bir fark yaratabilecek bir tekniktir.

Soğutma VefkiPin
Soğutma Vefki

Soğutma Vefkinin Etkileri Nelerdir?

Soğutma, Türk kültüründe kullanılan medyumlar tarafından yapılan bir ritüeldir. Bu ritüel sayesinde kişi kendini kötü enerjiden, kötü gözlerden ve kötü düşmanlıklardan korur. Vefk ise, yazılan ya da çizilen bir tılsımdır. Kullanılan malzemelerin enerjileriyle oluşturulan soğutma vefki, kişiyi kötü enerjilerden koruyan bir tılsım olarak kullanılır. Soğutma vefkleri, bu nedenle halk arasında sıklıkla kullanılan bir yöntemdir.

Soğutma vefki yapılma sebepleri arasında en çok karşılaşılan durum kişinin kötü enerji aldığına inanılmasıdır. Kişi çevresindeki olumsuz enerjiler yüzünden kötü hissederse soğutma vefkleri yapılabilir. Ayrıca, kişinin huzurlu bir yaşam sürmesi için de bu ritüel yapılabilir. Soğutma vefkini yaptırmak isteyen kişiler bu konuda deneyimli medyumlarla iletişime geçebilirler.

Soğutma Vefki Hangi Durumlarda Kullanılabilir?
Soğutma vefki, kötü enerji aldığına inanılan durumlarda kullanılabilir.
Evinde kötü enerji hisseden kişiler soğutma vefklerini kullanabilir.
İş yaşamında aksilikler yaşayanlar da soğutma vefkini tercih edebilirler.
Buna ek olarak, çevresindeki kişilerin kötü enerjilerinden veya kötü gözlerinden korunmak isteyenler de soğutma vefklerini yaptırabilirler.

Soğutma vefki, kişiye huzurlu ve olumlu bir ortam sağlar. Kişi, kötü enerjilerden kendini koruduğunda daha mutlu ve huzurlu hisseder. Ayrıca iş yaşamında ve özel yaşamında daha başarılı olur. Soğutma vefkleri, negatif enerjilerin önüne geçerek kişinin kendine odaklanmasını sağlar.

Soğutma Vefki Hangi Durumlarda Kullanılabilir?

Soğutma Vefki, insanların hayatlarına iyi bir şekilde yön vermelerine yardımcı olan bir ritüeldir. Bu ritüel, özellikle insanlar arasında ortaya çıkan olumsuz davranışların engellenmesi, kişinin kendisine yapılan kötülüklerden korunması, kötü niyetli insanların zarar vermesinin önlenebilmesi gibi durumlarda kullanılabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Vefki Nedir

Bir başka durum ise, kişinin iş ya da aşk hayatında karşılaştığı sorunlar ve engellerdir. Bu durumlarda Soğutma Vefkleri yapmak, kişinin etrafındaki olumsuz enerjilerin etkisini azaltması ve kişinin istediği hedefe daha kolay bir şekilde ulaşmasına yardımcı olabilir.

Soğutma Vefki, aynı zamanda kişinin sağlık sorunlarını çözmek için de kullanılabilir. Kişiye yönelik yapılan olumsuz enerjilerin etkisinden kurtulmak, kişinin rahatlamasına ve şifa bulmasına yardımcıdır.

Durumlar Soğutma Vefki uygulaması
Olumsuz enerjilerin etkisi altında kalmak Soğutma Vefkleri uygulayarak etrafınızdaki olumsuz enerjileri azaltabilirsiniz.
Kişiye yapılan olumsuz enerjilerin etkisinden kurtulmak Soğutma Vefkleri uygulanarak kişinin daha huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz.
Sağlık sorunları Soğutma Vefkleri uygulayarak kişinin şifa bulmasına yardımcı olabilirsiniz.

Özetle, Soğutma Vefkleri, insanların hayatlarında karşılaştıkları çeşitli sorunlarda kullanılabilecek bir ritüeldir. Ancak, bu ritüelin uygulanması için öncelikle bir medyumdan yardım alınması gerekiyor. Medyumlar, Soğutma Vefkini doğru bir şekilde uygulayarak kişinin istediği sonuçlara ulaşmasına yardımcı olabilirler.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

12 Yorum

 1. Emre dedi ki:

  Kız arkadaşımı kendimden soğutmak için Derman hocama başvurdum. Allah’a binlerce kez şükür olsun ki Derman hocam başıma bela olan kız arkadaşımı benden uzaklaştırdı. Derman hocam çok sağolun

 2. Fatma dedi ki:

  Merhaba ismim 1 aydır nişanlımla sorunlar yaşıyorduk. Tam evlenme arefesinde bu sorunların yaşanması beni çok derinden üzdü. Nişanlımı çok seviyordum ondan dolayı ondan vazgeçmedim. Bir hoca vardı, büyü felan mı diye ona danıştım ama nafile neyse çare aramaya devam ettim en sonunda derman hocamı buldum Allah razı olsun çok yardımcı oldu vefk ve dua ile işleme başladık. 1 hafta gibi kısabir sürede sonuç aldım şuan Allah’a çok şükür bir sorunumuz kalmadı Derman hocamdan allah razı olsun herkese tavsiyemdir.

 3. Nurdan Akyüz dedi ki:

  ismim Nurdan, eşim beni defalarca aldattı artık ayrılmak istiyorum ama kabul etmiyordu Derman hocam bana da yardımcı olur musun beni bu adamdan kurtar kaç yere gittim yapamadılar ama sizin yapabileceğiniz eşimi bana karşı soğutacağını söylediler ne olur yardım edin bana diye aradım. Allah da hocamdan razı olsun yaptığı soğutma vefki etki etti kabul etti boşanmayı.

 4. Kübra dedi ki:

  Ben Kübra, Derman Hoca’ya Soğutma vefki yaptırdım ve çok işe yaradı benim bir komşum vardı bayan ve sürekli evimize çat kapı geliyordu. Onu bir şekilde evimden uzaklaştırmam gerekiyordu soğutma vefki yaptırdım şimdi evime adım dahi atmıyor çok teşekkür ederim Derman hocam.

 5. Eslem Varol dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben Ertuğrul. Derman hocayla 2 hafta önceden tanıştık. İnsanın başına bu hayatta herşey gelebiliyor. Ben 5 yıllık erkek arkadaşımla herşey çok güzel giderken artık bir şeylerin ters gittiğini görmeye başlam. Artık istemiyordum onu nedenleri bana kalsın. Neyse çok uzatmadan konuya gireyim. Derman hocamı internette buldum hakkındaki yazıları okudum. Allah’ım zeval vermesin gerçekten başarılı bir insan anladım bunu. Kırk gün sonunda da bakım olcakmış. Sizin sorunlarınızda inşallah çözlür. Ben Memnunum belirtmek istedim

 6. İrem Seller dedi ki:

  Merhaba ben İrem istanbuldan yazıyorum. Benim problemim iş yerimle ilgiliydi patronum benden hoşlanıyordu bende işimi kaybetmek istemediğim için ayrılamadım. En sonunda yapmam gereken bişeyler vardır diye düşünürken iş yerinden bir arkadaşım hoca bulalım senden soğusun dedi baya aradım derman hocamı buldum çok sağolun hocam sayenizde kurtuldum ondan işimden olmadan iyi ki sizi buldum.

 7. Semiha dedi ki:

  9 aylık evliyim ve kocamın beni aldattığını öğrendim dayanamadım evi terk ettim gittim boşanma davası açtım ama bir türlü boşanmaya yanaşmadı bunun üzerine bende soğusun benden istedim derman hocamla konuştuk işleme başladık işlemden 16 gün sonra boşanmayı kabul etti baya etkili işlem yaptı hocam. Elinize emeğinize sağlık.

 8. halime kardelen dedi ki:

  sürekli peşimde olan biri vardı hep rahatsız ediyordu beni hocamın web sitesi ile karşılaştım allah razı olsun işlem yaptı bana 24 günde etkisini gösterdi benden soğudu artık rahatsız etmiyor

 9. nalan yıldırım dedi ki:

  herkese iyi günler yaşım 24 internette gezinirken ismail hocamın sitesini gördüm peşimi bırakmayan biri vardı bir dönem sevgili olmuştuk ama tanıdıkça anladım kendisi hiç sevgili olacak ve ileriyi düşünecek biri değildi hayatımı zindan etmişti ismail hocam yaptığı işlem 22 günde etki etti şimdi beni görünce yolunu değiştiriyor hayatım yoluna girmeye başladı allah razı olsun hocam sizden

 10. pınar dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben pınar Ben de İsmail hocama işlem yaptırdım. Kızımın konuştuğu
  bir genç vardı fakat aile yapımıza göre ters bir insandı, hal ve hareketleri çok iticiydi, saygısız
  işsiz güçsüz biriydi üstelik alkolü de vardı. Ama ne dersek diyelim kızım bir türlü vazgeçmedi.
  Bende artık hoca aramaya başladım. Ablamda yardım etti ve internette İsmail hocayı
  buldum. Soğutma işlemi yaptı işleme başladık. Aradan kısa bir süre geçti ve kızım o çocuktan
  ayrıldı. Çok şükür evde kavgalarımız bitti kızımda bizde rahatladık

 11. kevser dedi ki:

  İsmail hocama soğutma ile ilgili işlem yaptırdım. Takıntılı bir erkek arkadaşım vardı ayrılmak istiyordum fakat asla müsaade etmiyordu. Sevgi değildi zaten onun ki takıntı. Hocam sağolsun yardımcı oldu sayesinde kurtuldum ondan ayrıldık, ne görüyorum ne duyuyorum artık.

 12. Mine dedi ki:

  ben de babam için işlem yaptırdım. Babam alkol bağımlısı biriydi. İçmesi değilde annemi üzmesi çok zoruma gidiyordu bende bu yüzden böyle bir şey yaptım. Hocama işlem yaptırdım. Çok faydalı oldu babam daha sakin daha iyi bir insan oldu yıllar sonra evimiz huzur buldu sizin sayenizde her şey hocam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.