DermanHoca

Canbar Aşk Vefki

Canbar Aşk Vefki

Canbar aşk vefki; uzun zamandan beri bilinen bir vefk çeşidi olarak bilinir. Genellikle birbirinden ayrılmış olan eşlerin yada sevgililerin bir araya gelmesi maksadıyla yapılan vefk türlerinden birisidir.

Ayrıca yine farklı değişik amaçlar için yapılan canbar vefki çeşitleri olduğunu da bilmek gerekir. Genelde canbar aşk vefki gerçek safran mürekkebi  kullanılarak hazırlanır. Özel parşömen kağıdının  üzerine bazı gizemli ve sihirli sembollerin çizilmesi suretiyle vefk yapan hocalar bunları hazırlarlar.

Canbar aşk vefki özellikle son dönemlerde insanlarımızın dikkatini çekmeye başlamıştır. Önceleri ismi çok bilinmeyen ama son yıllarda adını sık sık duyduğumuz bir vefk türüdür. Bu nedenle canbar aşk vefki popüler olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor.

kuvvetli baglama buyuleri 534x462 1 - Canbar Aşk Vefki

Canbar Aşk Vefki

Canbar Aşk Vefki Nasıl Yapılır?

Kadın ya da erkek karşısındaki kişiyi kendine aşık etmek için bazı yöntemler kullandıktan sonra istediği sonuca ulaşamayınca çareyi vefk de buluyor. Günümüzde birçok farklı aşk vefki olsa da bunların hepsi ne yazık ki istenilen sonucu ortaya koyamıyor. Aşk vefki arasında en etkili olanlarının başında ise canbar aşk vefki geliyor. Ancak diğer vefk çeşitlerinde olduğu gibi burada da önemli olan şey, vefkin yapılış aşamaları.

Bu aşamalardan bir tanesinin dahi eksik bir şekilde yerine getirilmesi sonrasında istenilen sonuçlar elde edilemeyecektir. Canbar aşk vefki ağırlıklı olarak özel parşömen kağıdı kullanılarak hazırlanmaktadır. Her bir ayrıntısına dikkat edildiği zaman ise ortalama 15 ile 40 gün arasında vefki yapan kişi olumlu bir sonuç elde edilecektir.

Vefklerde genel olarak insanların yapmış oldukları en büyük hataların başında sonuç konusunda kafasında soru işaretlerinin kalması geliyor. İnancın azalması demek, kişinin vereceği enerjinin azalması anlamını taşır. Böyle olunca da vefk karşı tarafa istenildiği gibi etki etmez.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Çevirgel - Döngel Duası

Canbar aşk vefki bir kişinin kalbine sahip olmak, eski sevgiliyi geri kazanmak, sevgiliyi kendine bağlamak amacı ile yapılır. Ceylan derisi ile bu vefki yapılamıyorsa, kişinin üzülmesine ya da yapacağı vefkinin etki etmeyeceğini düşünmesine ise hiç gerek yok. Çünkü bir çok farklı şekilde canbar aşk vefki yapılabilir.

ayrilani geri getiren dua 300x180 - Canbar Aşk Vefki

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

 

Bir önceki yazımız olan Geri Getirme Vefki başlıklı makalemizde döndürme, geri ve geri getirme duası hakkında bilgiler verilmektedir.

/5 ratings

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!

vote
Makale Derecesi
Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Nisan

Merhaba arkadaşlar erkek arkadaşım beni başka bir kadın için terk etti. Bende canbar vefki yaptırmaya karar verdim. internete dolaşırken iki medyuma işlem yaptırdım dolandırıldım en son bir arkadaşımın tavsiyesi üzere Derman Hoca ile görüştüm bana canbar aşk vefki yapacağını ve en kısa zamanda erkek arkadaşımı geri getireceğini söyledi Derman hocaya güvendim ve güvenim boşa çıkmadı işlemin oldu Derman hocaya çok teşekkür ederim

Gamze

Merhaba benim eşim bankada çalışıyor. aynı ortamda çalıştığı bir bayan vardı. Bayan naptı etti kocamı bende uzaklaştırdı. O kadınla konuşmalarını gördüm, görüşmek istiyordu. Bende evliliğimi kurtarmak için hem o kadından soğusun hemde bana geri dönsün diye Google de biraz hoca aradım ve Derman hocamı buldum. Ve yolladığınız vefk işe yaradı eşim artık bana döndü. Allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın.

Derya

Derya ben 2 yıllık evliyim. Ben eşimle aram çok iyi zaten severek evlendik ama bir kaynana var başımda Allah düşman başına vermesin. Sürekli kocamla benim aramı bozma derdindeydi sonunda başardı da eşimle kavgalar etmeye başladık bende eşimin bana daha çok bağlanması beni daha çok annesine karşı koruması için hocamıza başvurdum sağolsun ki bana yardımcı oldu eşim önceki gibi ve annesi ne derse beni savunuyor kaynanamda çatlıyor.

Hatice Öner

Kızım için bir işlem yaptırdım bende. Kızımın nişanlısı 2 ay önce terk etti gitti. Kızım çok kötü oldu psikolojisi hiç iyi değildi durmadan dönmesini istiyordu ağlıyordu bende arıyordum çocuk bir türlü cevap vermiyordu. Artık kızımın haline dayanamadım ve Derman hocama işlem yaptırdım sonuç olumlu kızımla nişanlısı barıştı ve çocuk herkesten özür diledi şimdi araları çok iyi.

özgec

allah razı olsun yaptığınız işlem tuttu

Yusuf şimşek

Hocam allahım sizi başımızdan eksik etmesin allah razı olsun imkansız denileni yaptınız sevdiğim kız bana aşık oldu herşey sizin sayenizde iyi ki size güvendim saolun hocam

Yeliz

Sizi çok övüyorlar bende işlem yaptırmak istiyorum

Yeliz

hocamdan işlem yaptırdım arkadaşlar bende 21 günde etki etti sevdiğim adam bana bağlandı artık öyle sıradan sevmiyor beni. sevdiğini hissettiryor beni hediyelere boğuyor beni hayal edemeyeceğim şeyler yaşattırıyor bana allah razı olsun hocam sizden herşey sizin sayenizde

Neşe

Işlem yaptırmak isteyenler hiç terettut etmesinler ben 1 yıl önce tanıştım hocamla bitti denilen ilişkiyi yeniden bir araya getirdi ve şuanda beni el üstünde tutuyor 1 yıl geçti her geçen gün daha çok sevgisi artıyor bana karşı hocamdan allah razı olsun

Şerafettin öksüz

Ben bu kadar hızlı sonuç alacagimi beklemiyordum sevdiğim kızı bana aşık ettiniz 11 gün gibi kısa sürede allah sizden razı olsun hocam gerçektende derdime derman oldunuz

handenur

herkese iyi günler öncelikle hocamdan allah razı olsun baştan sona hiç bıkmadan beni dinleyip yardım ettiği için. gerçekten yaşadıklarım çok zordu çok zor zamanlardan geçtim 4 yıllık evliyim severek evlendik eşimle evlendikten 2 yıl sonra herşey değişmeye başladı önceleri eve geç gelmeler yalan söylemeler başladı kadın olanlar hisseder beni aldattığını hissediyordum daha sonraları ssürekli tartışmalar başladı beni dövüyordu başka gidecek kapımda yoktu yuvamın dağılmasını istemiyordum zaten kimse istemez yuvasının dağılmasını gerçektende dayanacak gücüm kalmamıştı artık internet üzerinden araştırmaya başladım bir kaç medyum bozuntusu dolandırdı beni sonradan öğrendim bir çok kişinin başına gelmiş böyle şeyler sonra İsmail hocam ile karşılaştım gerekli… Read more »

tahsin

hocam sevdiğimi bana aşık etti yıllardır hayalini kurduğum kadınla artık beraberim her anımız çok güzel geçiyor evlilik için gün sayıyoruz ben hayatımda böyle mutlu olmadım hocam allah seni başımızdan eksik etmesin allah razı olsun

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Open chat