Canbar Aşk Vefki

CANBAR AŞK VEFKİ NEDİR

Canbar aşk vefki; uzun zamandan beri bilinen bir vefk çeşidi olarak bilinir. Genellikle birbirinden ayrılmış olan eşlerin yada sevgililerin bir araya gelmesi maksadıyla yapılan vefk türlerinden birisidir.

Ayrıca yine farklı değişik amaçlar için yapılan canbar vefki çeşitleri olduğunu da bilmek gerekir. Genelde canbar aşk vefki gerçek safran mürekkebi  kullanılarak hazırlanır. Özel parşömen kağıdının  üzerine bazı gizemli ve sihirli sembollerin çizilmesi suretiyle vefk yapan hocalar bunları hazırlarlar.

Canbar aşk vefki özellikle son dönemlerde insanlarımızın dikkatini çekmeye başlamıştır. Önceleri ismi çok bilinmeyen ama son yıllarda adını sık sık duyduğumuz bir vefk türüdür. Bu nedenle canbar aşk vefki popüler olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor.

 

CANBAR AŞK VEFKİ NASIL YAPILIR?

Kadın ya da erkek karşısındaki kişiyi kendine aşık etmek için bazı yöntemler kullandıktan sonra istediği sonuca ulaşamayınca çareyi vefk de buluyor. Günümüzde birçok farklı aşk vefki olsa da bunların hepsi ne yazık ki istenilen sonucu ortaya koyamıyor. Aşk vefki arasında en etkili olanlarının başında ise canbar aşk vefki geliyor. Ancak diğer vefk çeşitlerinde olduğu gibi burada da önemli olan şey, vefkin yapılış aşamaları.

Bu aşamalardan bir tanesinin dahi eksik bir şekilde yerine getirilmesi sonrasında istenilen sonuçlar elde edilemeyecektir. Canbar aşk vefki ağırlıklı olarak özel parşömen kağıdı kullanılarak hazırlanmaktadır. Her bir ayrıntısına dikkat edildiği zaman ise ortalama 15 ile 40 gün arasında vefki yapan kişi olumlu bir sonuç elde edilecektir.

Vefklerde genel olarak insanların yapmış oldukları en büyük hataların başında sonuç konusunda kafasında soru işaretlerinin kalması geliyor. İnancın azalması demek, kişinin vereceği enerjinin azalması anlamını taşır. Böyle olunca da vefk karşı tarafa istenildiği gibi etki etmez.

Canbar aşk vefki bir kişinin kalbine sahip olmak, eski sevgiliyi geri kazanmak, sevgiliyi kendine bağlamak amacı ile yapılır. Ceylan derisi ile bu vefki yapılamıyorsa, kişinin üzülmesine ya da yapacağı vefkinin etki etmeyeceğini düşünmesine ise hiç gerek yok. Çünkü bir çok farklı şekilde canbar aşk vefki yapılabilir.

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

 

8 yorum

  1. Merhaba arkadaşlar erkek arkadaşım beni başka bir kadın için terk etti. Bende canbar vefki yaptırmaya karar verdim. internete dolaşırken iki medyuma işlem yaptırdım dolandırıldım en son bir arkadaşımın tavsiyesi üzere Derman Hoca ile görüştüm bana canbar aşk vefki yapacağını ve en kısa zamanda erkek arkadaşımı geri getireceğini söyledi Derman hocaya güvendim ve güvenim boşa çıkmadı işlemin oldu Derman hocaya çok teşekkür ederim

  2. Merhaba benim eşim bankada çalışıyor. aynı ortamda çalıştığı bir bayan vardı. Bayan naptı etti kocamı bende uzaklaştırdı. O kadınla konuşmalarını gördüm, görüşmek istiyordu. Bende evliliğimi kurtarmak için hem o kadından soğusun hemde bana geri dönsün diye Google de biraz hoca aradım ve Derman hocamı buldum. Ve yolladığınız vefk işe yaradı eşim artık bana döndü. Allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın.

  3. Derya ben 2 yıllık evliyim. Ben eşimle aram çok iyi zaten severek evlendik ama bir kaynana var başımda Allah düşman başına vermesin. Sürekli kocamla benim aramı bozma derdindeydi sonunda başardı da eşimle kavgalar etmeye başladık bende eşimin bana daha çok bağlanması beni daha çok annesine karşı koruması için hocamıza başvurdum sağolsun ki bana yardımcı oldu eşim önceki gibi ve annesi ne derse beni savunuyor kaynanamda çatlıyor.

  4. Kızım için bir işlem yaptırdım bende. Kızımın nişanlısı 2 ay önce terk etti gitti. Kızım çok kötü oldu psikolojisi hiç iyi değildi durmadan dönmesini istiyordu ağlıyordu bende arıyordum çocuk bir türlü cevap vermiyordu. Artık kızımın haline dayanamadım ve Derman hocama işlem yaptırdım sonuç olumlu kızımla nişanlısı barıştı ve çocuk herkesten özür diledi şimdi araları çok iyi.

  5. Hocam allahım sizi başımızdan eksik etmesin allah razı olsun imkansız denileni yaptınız sevdiğim kız bana aşık oldu herşey sizin sayenizde iyi ki size güvendim saolun hocam

  6. Işlem yaptırmak isteyenler hiç terettut etmesinler ben 1 yıl önce tanıştım hocamla bitti denilen ilişkiyi yeniden bir araya getirdi ve şuanda beni el üstünde tutuyor 1 yıl geçti her geçen gün daha çok sevgisi artıyor bana karşı hocamdan allah razı olsun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.