İsmaiLHoca
Vefkler

Canbar Aşk Vefki

Canbar Aşk Vefki

Canbar aşk vefki ; uzun zamandan beri bilinen bir vefk çeşidi olarak bilinir. Genellikle birbirinden ayrılmış olan eşlerin yada sevgililerin bir araya gelmesi maksadıyla yapılan vefk türlerinden birisidir.

Ayrıca yine farklı değişik amaçlar için yapılan canbar işlemi çeşitleri olduğunu da bilmek gerekir. Genelde canbar işlemi gerçek safran mürekkebi  kullanılarak hazırlanır. Özel parşömen kağıdının  üzerine bazı gizemli ve sihirli sembollerin çizilmesi suretiyle vefk yapan hocalar bunları hazırlarlar.

Canbar aşk vefki özellikle son dönemlerde insanlarımızın dikkatini çekmeye başlamıştır. Önceleri ismi çok bilinmeyen ama son yıllarda adını sık sık duyduğumuz bir vefk türüdür. Bu nedenle bu işlemi popüler olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor.

Pin

Canbar Aşk Vefki Nasıl Yapılır

Kadın ya da erkek karşısındaki kişiyi kendine aşık etmek için bazı yöntemler kullandıktan sonra istediği sonuca ulaşamayınca çareyi vefk de buluyor. Günümüzde birçok farklı aşk vefki olsa da bunların hepsi ne yazık ki istenilen sonucu ortaya koyamıyor. Aşk vefki arasında en etkili olanlarının başında ise canbar uygulaması geliyor. Ancak diğer vefk çeşitlerinde olduğu gibi burada da önemli olan şey, vefkin yapılış aşamaları.

Bu aşamalardan bir tanesinin dahi eksik bir şekilde yerine getirilmesi sonrasında istenilen sonuçlar elde edilemeyecektir. Bu uygulama ağırlıklı olarak özel parşömen kağıdı kullanılarak hazırlanmaktadır. Her bir ayrıntısına dikkat edildiği zaman ise ortalama 15 ile 40 gün arasında vefki yapan kişi olumlu bir sonuç elde edilecektir.

Vefklerde genel olarak insanların yapmış oldukları en büyük hataların başında sonuç konusunda kafasında soru işaretlerinin kalması geliyor. İnancın azalması demek, kişinin vereceği enerjinin azalması anlamını taşır. Böyle olunca da vefk karşı tarafa istenildiği gibi etki etmez.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Vefki Etkileri Nelerdir?

Canbar işlemi bir kişinin kalbine sahip olmak; eski sevgiliyi geri kazanmak, sevgiliyi kendine bağlamak amacı ile yapılır. Ceylan derisi ile bu vefki yapılamıyorsa; kişinin üzülmesine ya da yapacağı vefkinin etki etmeyeceğini düşünmesine ise hiç gerek yok. Çünkü bir çok farklı şekilde canbar uygulamaları yapılabilir.

Canbar Aşk Vefki Nedir?

Canbar aşk vefkleri, eski dönemlerde kullanılan bir aşk büyüsüdür. Bu büyü, aşık olan bir kişinin sevgilisine kavuşmak için yapılmaktadır. Canbar aşk vefki, sevdiğiniz kişinin kalp ve zihin yapısını değiştirerek sizi sevmesini sağlayan bir büyüdür.

Canbar aşk vefklerinin yapımında kullanılan malzemeler, genellikle bitkiler ve tılsımlı sözlerdir. Bu malzemeler, belirli bir ritüele göre hazırlanır ve büyü yapılacak kişinin fotoğrafı ile birlikte kullanılır. Canbar aşk vefki, doğru bir şekilde yapıldığında etkisi uzun sürer ve hayatınızdaki kişiye karşı büyük bir çekim gücü oluşturur.

Canbar Aşk Vefki Malzemeleri
1. Tılsımlı sözler
2. Tarçın kabuğu
3. Karanfil
4. Zencefil
5. Sevdiğiniz kişinin fotoğrafı

Canbar aşk vefkleri yaparken, mutlaka hocalardan yardım almak gerekmektedir. Büyü konusu hassas bir konu olduğu için yanlış yapılması istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Doğru bir şekilde yapılan canbar aşk vefkleri, sevdiğiniz kişinin size karşı olan duygularını yoğunlaştıracak ve sizi sevmeye başlayacaktır.

Canbar Aşk Vefki Faydaları Nelerdir?

Canbar aşk vefkleri, aşk hayatını güçlendirmek, sevdiği insana bağlanmak veya kaybetmemek isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir tılsım çeşididir. Bu tılsımın, sevdiğiniz kişiyle aranızda daha güçlü bir bağ kurulmasına ve aşkın daha uzun süreli olmasına yardımcı olduğu düşünülmektedir.

Bununla birlikte, canbar aşk vefkinin sadece romantik ilişkilerde değil, aile, dostluk ve iş ilişkilerinde de etkili olabileceği bilinmektedir. Canbar aşk vefklerinin uygulayan kişiler, kendilerine hayatlarında pozitif değişimler sağlamaları için bir yol olarak da görebilirler.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Soğutma Vefki

Canbar aşk vefklerinin faydaları arasında sevgi ve şefkat duygularının artması, sevdiğiniz kişinin size daha bağlı hissetmesi ve size daha sadık kalması, güven ve uyumun artması, aşk hayatınızda daha uzun süreli mutluluk sağlaması, çiftler arasındaki iletişimin daha güçlü olması gibi etkiler yer almaktadır.

Canbar Aşk Vefkinin Faydaları
Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki bağın güçlenmesi
Daha uzun süreli aşk hayatı
Sevgi ve şefkat duygularının artması
Güven ve uyumun artması
Daha güçlü iletişim

Canbar aşk vefki, birçok kişi tarafından tercih edilen bir tılsım çeşidi olsa da, uygulama süreci oldukça özen isteyen bir işlemdir. Bu nedenle, vefki uygularken detaylı bir araştırma yapılması, gerekli malzemelerin temin edilmesi ve uygulama sürecinde dikkatli olunması gerekmektedir. Ayrıca, canbar aşk vefkleri gibi konularda profesyonel yardım almanın da faydalı olabileceği unutulmamalıdır.

Canbar Aşk Vefki Etkileri

Canbar Aşk Vefki, insanların aşk hayatlarında düşledikleri aşkı yaşama isteklerini gerçekleştirmek için yapılan bir tür muska veya büyüdür. Bu vefkin etkileri oldukça tartışılmaktadır. Bazı insanlar, Canbar Aşk Vefklerinin gerçekten işe yaradığını düşünürken, bazıları ise bu tür uygulamaların saçma olduğunu savunmaktadır.

Canbar Aşk Vefkleri, yapıldığı kişinin aşk hayatını değiştirdiği iddiasıyla yapılmaktadır. İnsanların aşk hayatındaki değişiklikler üzerinde birçok argüman sunulmuştur. Kimisi bunun sadece psikolojik bir etki olduğunu düşünürken, kimileri Canbar Aşk Vefki’nin gerçekten fiziksel bir etkisi olduğunu iddia etmektedir.

Canbar Aşk Vefki’nin etkileri çerçevesinde, kişinin aşk hayatındaki isteklerinin gerçeğe dönüşmesine yardımcı olduğu iddia edilmektedir. Bu vefkin insanlara cesaret ve özgüven verdiği, kendilerine daha fazla güvendikleri için aşk hayatlarında daha başarılı oldukları söylenmektedir. Buna ek olarak, insanların kendilerine olan inançlarının arttığı ve böylece daha güçlü bağlar kurdukları iddia edilmektedir.

Canbar Aşk Vefki Etkileri
1. İnsanlara cesaret ve özgüven verir.
2. Kendilerine olan inançlarını artırarak daha güçlü bağlar kurmalarına yardımcı olur.
3. Aşk hayatındaki isteklerinin gerçeğe dönüşmesine yardımcı olur.
Dikkatinizi Çekebilir ;  Çevirgel - Döngel Duası

Canbar Aşk Vefkinin etkilerine dair birçok tartışma olsa da, insanlar bu tür uygulamaların aşk hayatlarına farklı şekillerde yardımcı olduğuna inanıyorlar. Bununla birlikte, bazıları bu tür uygulamaların etik olmadığını ve aşk hayatlarını kontrol altına almaya çalışmanın sağlıklı bir davranış olmadığını savunuyorlar.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

12 Yorum

 1. Nisan dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar erkek arkadaşım beni başka bir kadın için terk etti. Bende canbar vefki yaptırmaya karar verdim. internete dolaşırken iki medyuma işlem yaptırdım dolandırıldım en son bir arkadaşımın tavsiyesi üzere Derman Hoca ile görüştüm bana canbar aşk vefki yapacağını ve en kısa zamanda erkek arkadaşımı geri getireceğini söyledi Derman hocaya güvendim ve güvenim boşa çıkmadı işlemin oldu Derman hocaya çok teşekkür ederim

 2. Gamze dedi ki:

  Merhaba benim eşim bankada çalışıyor. aynı ortamda çalıştığı bir bayan vardı. Bayan naptı etti kocamı bende uzaklaştırdı. O kadınla konuşmalarını gördüm, görüşmek istiyordu. Bende evliliğimi kurtarmak için hem o kadından soğusun hemde bana geri dönsün diye Google de biraz hoca aradım ve Derman hocamı buldum. Ve yolladığınız vefk işe yaradı eşim artık bana döndü. Allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın.

 3. Derya dedi ki:

  Derya ben 2 yıllık evliyim. Ben eşimle aram çok iyi zaten severek evlendik ama bir kaynana var başımda Allah düşman başına vermesin. Sürekli kocamla benim aramı bozma derdindeydi sonunda başardı da eşimle kavgalar etmeye başladık bende eşimin bana daha çok bağlanması beni daha çok annesine karşı koruması için hocamıza başvurdum sağolsun ki bana yardımcı oldu eşim önceki gibi ve annesi ne derse beni savunuyor kaynanamda çatlıyor.

 4. Hatice Öner dedi ki:

  Kızım için bir işlem yaptırdım bende. Kızımın nişanlısı 2 ay önce terk etti gitti. Kızım çok kötü oldu psikolojisi hiç iyi değildi durmadan dönmesini istiyordu ağlıyordu bende arıyordum çocuk bir türlü cevap vermiyordu. Artık kızımın haline dayanamadım ve Derman hocama işlem yaptırdım sonuç olumlu kızımla nişanlısı barıştı ve çocuk herkesten özür diledi şimdi araları çok iyi.

 5. özgec dedi ki:

  allah razı olsun yaptığınız işlem tuttu

 6. Yusuf şimşek dedi ki:

  Hocam allahım sizi başımızdan eksik etmesin allah razı olsun imkansız denileni yaptınız sevdiğim kız bana aşık oldu herşey sizin sayenizde iyi ki size güvendim saolun hocam

 7. Yeliz dedi ki:

  Sizi çok övüyorlar bende işlem yaptırmak istiyorum

  1. Yeliz dedi ki:

   hocamdan işlem yaptırdım arkadaşlar bende 21 günde etki etti sevdiğim adam bana bağlandı artık öyle sıradan sevmiyor beni. sevdiğini hissettiryor beni hediyelere boğuyor beni hayal edemeyeceğim şeyler yaşattırıyor bana allah razı olsun hocam sizden herşey sizin sayenizde

 8. Neşe dedi ki:

  Işlem yaptırmak isteyenler hiç terettut etmesinler ben 1 yıl önce tanıştım hocamla bitti denilen ilişkiyi yeniden bir araya getirdi ve şuanda beni el üstünde tutuyor 1 yıl geçti her geçen gün daha çok sevgisi artıyor bana karşı hocamdan allah razı olsun

 9. Şerafettin öksüz dedi ki:

  Ben bu kadar hızlı sonuç alacagimi beklemiyordum sevdiğim kızı bana aşık ettiniz 11 gün gibi kısa sürede allah sizden razı olsun hocam gerçektende derdime derman oldunuz

 10. handenur dedi ki:

  herkese iyi günler öncelikle hocamdan allah razı olsun baştan sona hiç bıkmadan beni dinleyip yardım ettiği için. gerçekten yaşadıklarım çok zordu çok zor zamanlardan geçtim 4 yıllık evliyim severek evlendik eşimle evlendikten 2 yıl sonra herşey değişmeye başladı önceleri eve geç gelmeler yalan söylemeler başladı kadın olanlar hisseder beni aldattığını hissediyordum daha sonraları ssürekli tartışmalar başladı beni dövüyordu başka gidecek kapımda yoktu yuvamın dağılmasını istemiyordum zaten kimse istemez yuvasının dağılmasını gerçektende dayanacak gücüm kalmamıştı artık internet üzerinden araştırmaya başladım bir kaç medyum bozuntusu dolandırdı beni sonradan öğrendim bir çok kişinin başına gelmiş böyle şeyler sonra İsmail hocam ile karşılaştım gerekli herşeyi en ayrıntısına kadar anlattı bana son şansımdı artık arkadaşlar İsmail hocamın yaptığı işlem 17 günde tuttu 4 ay oldu işlem yaptıralı eşim beni el üstünde tutuyor geçmişi unutmak kolay değil tabiki ama yuvam dağılmadı hocam sayesinde ellerinden öpüyorum hocam sizin allah razı olsun sizden

 11. tahsin dedi ki:

  hocam sevdiğimi bana aşık etti yıllardır hayalini kurduğum kadınla artık beraberim her anımız çok güzel geçiyor evlilik için gün sayıyoruz ben hayatımda böyle mutlu olmadım hocam allah seni başımızdan eksik etmesin allah razı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.