İsmaiLHoca
Vefkler

Evlilik Vefki

Evlilik Vefki

Makaleme başlamadan önce  şunu belirtmek isterim yaptığım çalışmaların tamamı dinimize uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Hiç bir çalışmam içerisinde büyü yoktur ve Büyü ile ilgili hiç bir çalışma hazırlamıyorum.

Evlilik Vefki, evlilikle ilgili yersiz endişe, korku ve tereddütleri olan kişilerin bu tür tedirginliklerini ortadan kaldırmak ve ilişkinin evlilikle sonuçlanmasını sağlamak amacıyla yapılır. Evlilik vefki yaptırmak amaçlarından bir diğeri ise önlerinde bir engel bir mani olmasından dolayı evlilik vefkine başvurulur.

Pin

Dikkatinizi Çekecek Bir Diğer Makalemiz. Evlenme Duası

Bir süredir sevgili olarak devam edilen ilişkide erkek, herhangi bir nedenle evliliğe sıcak bakmıyorsa veya evlenmekten uzak duruyorsa bu çalışmadaki hedef evlenme kararı almakta zorlanan erkeğin evliliği düşünür hale gelerek sevdiğine evlilik teklif etmesini sağlamaktır. Genellikle erkeklerin ilişkiyi uzun süre devam ettirmesi ve bir türlü evliliğin gündeme gelmemesi veya gündeme geldiği zamanda da türlü bahanelerle ertelendiği durumlarda, erkeğin evlenme teklif etmesini sağlayan en etkili yöntemdir.

Kadını Evliliğe İkna Etme

Sevgilinizin, kendi düşüncelerinde oluşturduğu imkânsızlıkları veya ailesinden kaynaklanabileceğini düşündüğü engelleri ileri sürerek evlilik kararından vazgeçmesi halinde, bu düşüncelerinden kurtularak evliliğe ikna edilmesi amacıyla yapılan bir çalışmadır. Erkeklerde olduğu gibi geçmişte yaşadığı talihsiz bir evlilik veya başka gerekçeleri öne sürerek evlenmek istemeyebilir. Bu konuyla ilgili bir çok neden gösterebilir. Hatta sizi sevmediğini, hoşlanmadığını bile iddia edebilir.

İşte bu gibi imkansız olduğu düşünülen ilişkilerin evlilikle sonuçlanmasını sağlayabilecek kadar güçlü bir çalışma olan ikna etme vefkleri, kişi üzerinde hiç bir olumsuz etki yaratmadan oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Sevdiğiniz erkek veya kadını evliliğe ikna etmek istiyorsanız, lütfen iletişime geçiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Soğutma Vefki

Evlenme Vefki

Karşı cinsin kendisine olan ilgisizliğinden rahatsız olan kişilerin, pozitif algılanmasını sağlamak veya evlenmek üzere tanıştığı kişilerden yeterli elektrik alamayan bay veya bayanların ilişkilerinde yaşanan sorunların ortadan kaldırılması amacıyla yapılan bir çalışmadır. Bu çalışmalarda kişilerin yıldızlarından hareket edilir ve yıldızınız yükseltilerek karşı cinsle uyumlandırılır.

Belli bir yaşa gelmiş olmasına rağmen evlenemeyen veya evlenmek istemeyen bay-bayanların evlenmesini sağlamak amacıyla vefklerin enerjisinden faydalanılır. Karşılarına doğru olduğunu düşündükleri kişilerin ve göremediklerini görmelerini sağlayan bu vefk çalışmasının çok başarılı sonuçlar verdiği bilinmektedir.

Evlenme ve karşı cinsin ilgisizliğinden yakınıyorsanız, derdinize derman olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Bir kişide gözü olan kimseler tarafından, bu kişinin başka hiç kimseyle evlenmemesi amacıyla yaptırdığı bir büyü şeklidir. Geçmişte evlenme teklifi kabul edilmeyen bu kişinin hedefi kişiyi başkasına yâr etmemektir! Büyü yapılan kişi her seferinde evliliğin eşiğinden döner. Sevdiğini bildiğiniz kişi adım adım sizden uzaklaşır ve bir anda her şeyden vazgeçer, çünkü sevdiğine sürekli negatif enerji vermektedir.

Sözlü-nişanlı bile olsanız evliliğe yaklaştıkça aradaki mesafeler açılır ve anlamsız şekilde evlenme kararından vazgeçer. Etkili bir büyü çeşidi olup ömür boyu süren etkileri vardır. Evlenmeme Büyüsü bozulmadığı takdirde, kişi hayatının sonuna kadar yalnız kalma tehlikesiyle yaşayabilir. Evlenme konusunda benzer sorunlar yaşıyorsanız, büyünün bozulması ve evlilikle ilgili engellerin kaldırılması için iletişime geçebilirsiniz.

Evlilik Kurtarma Vefki

Evlilik süresince eşler arasında yaşanan sorunların çözümü amacıyla vefklerden alınacak destekle yapılan en etkili manevi destektir. Eşiniz sizden uzaklaşmışsa, ilgilenmiyorsa, sizi yok sayarak hayatına devam ediyorsa, maddi ve manevi olarak sizle hayatı paylaşmıyorsa veya başkalarının sözlerine itibar edip sizi dinlemiyorsa bu konuda yapılacak bir vefk çalışması eşinizin size olan hislerinin artması, size bağlanması ve sizin düşüncelerinize önem-değer vererek evliliğinizi kurtulmasını sağlayacak bir yöntemdir. Defalarca denenmiş her seferinde eşler arasındaki sorunları ortadan kaldırdığı görülmüş bir manevi reçetedir. Eşinizle yaşadığınız sorunlar evliliğinizi tehlikeye atmışsa, derdinize derman olmak için iletişime geçebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bioenerji İle Aşık Etme

Aileyi Evliliğe İkna Etme Vefki

İlişkiniz evlilik kararına dönüştüğünde aileler sevdiğiniz kişiyle evlenmenize izin vermeyerek engel olabilirler. Mezhep farklılıkları, yaş sorunları, zamanın erken olduğu düşüncesi, ailenin başka bir kişiyi düşünüyor olması, maddi ya da yaşam tarzı nedeniyle yaşanan sorunlar, akrabalık ilişkileri, erkeklerde askerlik, çiftlerin daha önce yaşadığı talihsiz evlilikler v.b. gibi bir çok neden gösterilerek aileler evliliğe şiddetle itiraz ederler. Hatta bu itiraz öyle bir hal alır ki, evlatlıktan reddetme noktasına kadar geldiği sıklıkla görülmüştür. İşte bu tür sorunlarda tamamen ön yargılı olan ailelerin (Anne-Baba-Kardeş-Akraba) ilişkiye olumlu olarak yaklaşmalarını, birbirini seven gençlerin evliliğine izin vermeleri ve ikna edilmeleri yapılacak kişiye özel çalışmalarla sağlanabilir.

Yapılan bu çalışmalar, hayırlı bir yuva kurma amacı taşıdığı için hem İslami hem de toplum açısından kabul gören bir uygulamadır. Büyü değildir Esma-ül Hüsna ve Ayetler kullanılarak hazırlanan vefkler sayesinde yapılır. Etkisini yitirmeyen bir özelliği vardır.

Siz veya sevdiğiniz kişinin ailesi evlenmenize engeller çıkarıyor ve kabul etmiyorsa, ailenin sorunsuzca evliliğinize ikna edilmesi için iletişime geçiniz.

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

31 Yorum

 1. ali dedi ki:

  sevdiğim kızı ailesi vermiyordu derman hocam sayesin. bir anda melek kesildiler. o elleriniz dert görmesin güzel yürekli adam

 2. Ceren cındık dedi ki:

  Hocam allah razı olsun sizden sizin sayenizde evliliğime mani olanlar düğünümde göbek attılar:)

 3. büşra dedi ki:

  sevdiğim adamı bir türlü evliliğe ikna edemiyordum herşey tamamdı ama evlilik lafı geçince kaçıyordu sonra derman hocamla karşılaştım çok güzel bir dille anlattı bana iyi güvendim kendisine gönderdiği işlemi kullandım ve işlemin 17. günü evlilik teklifi aldım hemde inanılmaz bir şekilde teklif etti allah sizden razı olsun hocam

 4. ilyas kartürk dedi ki:

  hocam yaptığınız işlem başarılı oldu allah razı olsun sizden sevdiğim kızla en yakın zamanda evleniyoruz.

 5. remzi dedi ki:

  sevdiğim kızın ailesi beni istemiyordu bazı sebeplerden dolayı saygı değer derman hocam sağolsun allah binlerce kez razı olsun işlem yaptı bana ailesini razı etmek için evliliğe 23. gün sevdiğim aradı gelip isteyebilirsiniz diye çok ilginç bir şekilde ailesi şuanda beni çocukları gibi seviyor. iyi ki size güvendim hocamm çok şükür sevdiğimle bir yuvam olacak

 6. Umut Gözütok dedi ki:

  Sevdiğim kız benden kaçıyor diye hocama başvurdum. Ne yaparsam yapim olmuyordu hep kaçıyordu hep hayır diyordu ama biliyordum oda beni seviyordu bende hocama ulaştım vefk ve dua sayesinde oldu artık birlikteyiz çok sağolun hocam.

 7. Rümeysa dedi ki:

  Ailem beni bir türlü sevdiğim çocuğa vermiyordu küçümsüyorlardı. İşi kazancı kötü diye çok direttiler. Bende artık hocama başvurdum. İşlem başladı aradan sadece 6 gün geçti etki oldu hocam size ne desem az kalır çok sağolun.

 8. Hayati Güler dedi ki:

  Selamın aleyküm hocam ben işlem yaptırmak istiyorum nasıl oluyor bilmiyorum

 9. Osman Keskin dedi ki:

  Allah sizden razı olsun hocam elleri öpülesi insansınız sayenizde sevgilim evlenmek istiyor artık çok sağolun

 10. Kübra Çalışkan dedi ki:

  Hocam sizi bulduğum güne binlerce kez şükür ediyorum sayenizde eşim boşanmaktan vazgeçti. İşlem yaptırmadan önce şüphelerim çoktu ama şükür etki etti

 11. gökay dedi ki:

  allah razı olsun hocam sevdiğim kızı vermiyolardı bana hocamın yaptığı işlem sonrası neredeyse beni istemeye geleceklerdi şuanda nişanlıyım allah razı olsun hocam sizden

 12. Ezgi dedi ki:

  Evliliğe yanaşmayan erkek arkadaşıma işlem yaptırdım şimdi can atıyor evlenmek için çok şükür hayallerim gerçek oluyor elinize emeğinize sağlık sayın hocam

 13. latif dedi ki:

  herkese merhaba sevdiğim kızla evlenmeyi düşünüyorduk ama kültürel farklılık olduğu için onun ailesi istemiyordu İsmail hocamın sitesini gördüm anlattım herşeyi işlem yaptık 25. gün işlem başarılı oldu neredeyse onlar beni gelip isteyeceklerdi şuanda nişanlıyız ve çok mutluyuz allahım dert vermesin size

 14. Simge dedi ki:

  Arkadaslar burda yapilan yorumlar gercek mi ismail hoca guvenilir bir medyum mu islem yaptirmak istiyorum da

  1. Büşra dedi ki:

   Buraya bende yorum yaptım adım Büşra. İsmail hocamın yaptığı işlem 17 günde tuttu çok şükür çok güzel evlilik yaşıyoruz eşimle

   1. Simge dedi ki:

    Peki bende burda ki yorumlar doğrultusunda işlem yaptırıcam.umarım bende sizin gibi mutlu olurum

   2. Nil dedi ki:

    Busra hanim isleminiz tuttumu aca sizin ?

  2. Ceyda dedi ki:

   İsmail hocam guveneceginiz nadir kişilerden bir tanesi çok ilgilidir kendisi ben ne zaman arasam sürekli açtı ilgilendi benimle

  3. Salih dedi ki:

   Hocam şu anki mutluluğumun ve evli olduğum kişinin benimle evlenmesinde vesile olan kişidir yaptığı işlem sayesinde Allah razı olsun hocamdan

  4. mustafa dedi ki:

   ismail hocamın her dediği sonuna kadar doğru ve gerçektir

  5. yılmaz dağcı dedi ki:

   kimseyle karşılaştırmayın ve kıyaslamayın ismail hocayı dürüstlüğün insan olmuş halidir

  6. Mücahit a dedi ki:

   Güvenilir sonsuz güvene bilirsin

 15. Adem dedi ki:

  İki aile arasında kültür farkı olduğu için sevdiğim kızın ailesi evlenmemize karşı çıkıyordu ikimiz bir birimizi çok sevmemize rağmen bana kaçması taraftarı değildim İsmail hocamın internet sitesini buldum anlattım derdimi Allah razı olsun o kadar ilgili o kadar sabırlı dinledi ki beni işlem hazırlayıp gönderdi kargo ile bana Allah’a şükür işlem tuttu şuanda nişan hazırlığı yapıyoruz herşey İsmail hocam sayesinde Allahım razı gelsin hocamdan

  1. Nur dedi ki:

   Aileyi sizmi ikna ettiniz yoksa kendiliğinden mi ikna oldu çok merak ediyorum

   1. adem dedi ki:

    Hayır ismail hocamın yapmış olduğu çalışma sayesinde ikna oldular

    1. Nur dedi ki:

     Kac günde tuttu işlem bende yaptım bekliyorum şuan
     İnşallah olur

 16. Aykut dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben Aykut. İsmail hocamla işlem yaptık. Sevgilim için. Allah razı olsun hocam sizden sayenizde evliliğe sevgilim yanaştı çok sağolun var olun hocam.

 17. Suat dedi ki:

  Bende İsmail hoca ile işlem yaptım etkisini gördüm yazmak istedim. Ben komşumuzun kızını seviyordum evlenmek istiyordum hocama danıştım işlem yaptı vefk yolladı bana aradan sadece 19 gün geçti annemler konuşmuş gelsinler demiş çok mutluyum hocam sayenizde herşey o mübarek ellerinden öpüyorum

 18. isimsiz dedi ki:

  selamün aleyküm derttaşlar. hiç lafı evelemeden direk konuya girmek istiyorum. özellikle kararszlar için. İsmail hocamın numarasını çaresizce nette gezerken gördüm. tabi insanız şüphe olmuyo değil. bi cesaret aradım ve konuştuk. ben bu kadae sabırlı, bu kadar ılımlı, bu kadar anlayışlı biriyle daha karşılaşmadım. erkeknarkadaşımla armızda bi soğukluk vardı. ilk öbce bunun için bağlılık vefki yaptık. vefk okumam bitince ddedim hocam evlilik için ne yapabiliriz. ismail hocam bana yie her zamanki sabrıyla tek tek seçenekleri anlattı. ve gümüş kolye yapımında karar kıldık. kargoyla kolyem geldi, taktım, yemin ederim daha ilk günlerden etkisini inanılmaz şekilde hissettim. bana karşı buz gibi olan adam gitti, yerine üzerime titreyen, ben üzülmeyeyim diye ağzımın içine bakan bi adam geldi. bu yorumu kolyemi takmamın 15. günü yazıyorum. 15 günde herşey bu kadar muhteşemse, ilerki günlerde beni ne güzellikler bekliyor, varın bunu siz düşünün. şimdşden Arkadaşlarım hayretler içinde. hocamdan Rabbim bir kere değil, yüzbin kere razı olsun. bu arada maddi konuda da çok uyumlu. tereddüte düşem arkadaşlar, kardeşler, lütfen artık düşünmeyin. kaybedecek hiç bişeyyiniz yok. ve Allah şahittir siz kazanacaksınız. Rabbim hepinizin yardımcısı olsun. ismail hocamdan şaşmayın.

 19. Merve dedi ki:

  Allah razi olsun Ismail hocadan vefk etkisini gostermeye basladi 40 gun icinde

 20. Deniz dedi ki:

  Gercekten bende 24. Gunde barisrim tam anlamiyla sevgilimle. Oncesi 24 gunde gorusmeler mesajlasmalar basladi. Vefk surem daha dolmadi tekrar bilgilendirmek icin yazacagim.hocama tesekkurler sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua