İsmaiLHoca
Vefkler

Sevgi Vefki

Sevgi Vefki

Makaleme başlamadan önce  şunu belirtmek isterim yaptığım çalışmaların tamamı dinimize uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Hiç bir çalışmam içerisinde büyü yoktur ve Büyü ile ilgili hiç bir çalışma hazırlamıyorum.

Sevgi Vefki ;Hiç şüphe yok ki hayatta en değerli duygu sevgidir. Bazen insanlar arasında kaybolan sevgi bağını yeniden eskisi gibi olması için sevgi vefki yapılmaktadır. Özellikle insanların sevdikleri kişinin aynı şekilde kendilerine karşılık vermelerini sağlamak için kullanılan çok özel bir işlemdir. Bağlanmak isteyenlerin ve bir arada kalmayı seçenler, sevgi Vefki yaptırmayı tercih eder.

Yüksek oranda etkisi ve uygulanacağı kişiyi kesinlikle bağlayacak olan Vefk türüdür. Sevgililer arasında, yeni tanışan nişanlı çiftler arasında ya da bir tarafın diğerinin sevgisinden endişe ettiği veya daha fazla ilgili olmasını istediği durumlarda, çiftler arasında sevgiyi oluşturan ve birbirlerine sevimli ve sempatik görünmelerini sağlayan, süresi ömür boyu süren etkili bir vefk çalışmasıdır.

NOT: MOBİLDEN GİRENLER DİĞER RESİMLER İÇİN SOLA KAYDIRINIZ.

Bazı ilişkilerde kişiler gerçekte var olan sevgisini ifade etme veya bu sevgiyi anlatma konusunda eksiklik yaşıyor olabilirler. Oysa ki insan, sevdiği kadar sevildiğini de duymak ve yaşamak ister. Sevgi Vefki, sevdiğiniz kişinin size olan hislerinin tamamen ortaya çıkarmasını sağlar.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Evlilik Vefki

Pin

Karşılıksız Sevenler İçin

Sevdiğiniz kişinin size karşı aynı hisleri beslemediğini ya da sevginizin karşılıksız olduğunu düşünüyorsanız, bu çalışmayla sevdiğiniz kişinin size sevgi ve aşkla yaklaşmasını sağlayabilir, isteğinize kavuşabilirsiniz. Siz onu seviyorsanız ve onun sizin bu ilginizden haberi yoksa, size kardeşçe, arkadaşça yaklaştığını düşünüyorsanız, sevgi Vefkleri ile sevdiğiniz kişinin size olan sevgi hislerini canlandırıp sizi sevip aşka dair hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Bir süredir sevdiğiniz kişi sizden uzak duruyorsa o takdirde bağlama Vefki yapmak daha doğru olacaktır.

Sevgi Vefki Nasıl Yapılır?

Karşı cinsle aranızda oluşturulacak sevgi hisleri için kişilerin bilgilerinizden hareket edilerek uygulamanın ön çalışmasına başlanır. Daha sonra VEFK hazırlıklarına başlanır ve kişilerin bireysel özelliklerine  göre en etkili dua oluşturulur. Konu ile ilgili ruhani hizmetliler atanır. Böylece hazırlık tamamlanmış olur.

Vefk’in taşınmaya başlanmasıyla birlikte harekete geçen enerji yoğunluğu, duanın etkisiyle çalışmaya başlar. Bir süre sonra karşı cinsin size sevgi ve aşk’a dair hisleri yoğunlaşacak ve ilişkiniz bir süre sonra Allah’ın izniyle istediğiniz noktaya gelecektir. Derdinize Derman Hoca.

Pin

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. güldane dedi ki:

  allah razı olsun sönüp giden evliliğim sayenizde tekrar alevlendi hocam

 2. Şeyda dedi ki:

  Allah sizden razı olsun hocam öyle mutlu ettiniz ki beni. 7 yıllık evliyiz fakat eşim benimle artık konuşmaz oldu ilgisizlik başladı bende evliliğimin bitmemesi için hocama başvurdum. İşlem etkili oldu aramız çok iyi eşimle mutluluğumuz bozulmasın inşallah.

 3. Murat Durmaz dedi ki:

  Biz sevgilimle çok kavga etmeye başladık sürekli bağırmalar kıskançlıklar ilişkimiz de uzun süredir devam ediyordu ama bitmesine göz yumamadim. Medyum aramaya başladım Allah da yüzüme güldü derman hocamı buldum vefk yolladı hocam dua da verdi şuan aramız çok iyi ben işlemin etkisini 11. Gün gördüm. Çok teşekkür ederim size değerli hocam

 4. Duygu dedi ki:

  Arkadaşlar ben bu site sayesinde Derman hocayla tanıştım daha önce birçok medyumun kapısını çaldım yapacam deyip paramı aldılar ardından ya telefonu kapattılar yada küfür edip yüzüme telefonları kapatılar. Yılmadım ama güvenimde kalmamıştı, hakkında bir çok olumlu şeyler duyduğum Derman hocayı aradım. Benim güvenip inanmamı sağladıktan sonra işlemlere başladık işlemlerin 7. günü sözlüme tekrardan kavuştum hatta beni sebepsiz yere bıraktığı için özür diledi Allah Derman hocadan razı olsun

 5. Muhittin dedi ki:

  Bizim 3 buçuk yıllık bir ilişkimiz vardı. Herşey iyi giderken bir anda kız arkadaşım çok değişti daha doğrusu yeni girdiği işten sonra değişti. Halleri hareketleri çok değişti sonra benden uzak durmaya başladı. Bende napıcağımı bilemedim çünkü onu çok seviyorum. Benim biladere anlattım oda hocaya danış dedi ve internette sizi bulduk. İyi ki de buldum vefk işe yaradı sevdiğim düzeldi şükür eskisi gibi olduk mutluyuz.

 6. Melike dedi ki:

  Nisanlimin sevgisi bana karşı azalmıştı ben onu canımdan bile com seviyordum evlenmek istiyorken nişan atmaya gidiyordu herşey ismail hocamla tanıştım allah razı olsun sayesinde düğün için gün sayıyorum şimdi

 7. sevim dedi ki:

  nişanlımın bana karşı sevgisi azalmaya başlamıştı gözümün önünde benden soğuyordu hocam işlem yaptı bana karşı sevgisi artması için allaha şükür tekrardan arttı bana sevgisi hocamdan allah razı olsun

 8. Nil dedi ki:

  Merhaba , benim ablam ile eniştem ayrıldı. Ancak şöyle ki birbirlerini çok seviyor olmalarına rağmen , ikisi de dönmek istemiyor inattan. Birbirleri hakkında konuşmuyorlar ya da konuşturmuyorlar bile. Ben vefk yaptırmak istiyorum ancak ne ablam ne de eniştem bunu kullanmaz. Ben kullansam olur mu ikisinin barışması için ?

  1. dermanhoca dedi ki:

   Detaylı bilgi için 0544 917 4917 arayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.