Dertlere Derman İsmail Hoca

Sevgi Vefki

Sevgi Vefki

Makaleme başlamadan önce  şunu belirtmek isterim yaptığım çalışmaların tamamı dinimize uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Hiç bir çalışmam içerisinde büyü yoktur ve Büyü ile ilgili hiç bir çalışma hazırlamıyorum.

Hiç şüphe yok ki hayatta en değerli duygu sevgidir. Bazen insanlar arasında kaybolan sevgi bağını yeniden eskisi gibi olması için sevgi vefki yapılmaktadır. Özellikle insanların sevdikleri kişinin aynı şekilde kendilerine karşılık vermelerini sağlamak için kullanılan çok özel bir işlemdir. Bağlanmak isteyenlerin ve bir arada kalmayı seçenler, sevgi Vefki yaptırmayı tercih eder.

Yüksek oranda etkisi ve uygulanacağı kişiyi kesinlikle bağlayacak olan Vefk türüdür. Sevgililer arasında, yeni tanışan nişanlı çiftler arasında ya da bir tarafın diğerinin sevgisinden endişe ettiği veya daha fazla ilgili olmasını istediği durumlarda, çiftler arasında sevgiyi oluşturan ve birbirlerine sevimli ve sempatik görünmelerini sağlayan, süresi ömür boyu süren etkili bir vefk çalışmasıdır.

NOT: MOBİLDEN GİRENLER DİĞER RESİMLER İÇİN SOLA KAYDIRINIZ.

Bazı ilişkilerde kişiler gerçekte var olan sevgisini ifade etme veya bu sevgiyi anlatma konusunda eksiklik yaşıyor olabilirler. Oysa ki insan, sevdiği kadar sevildiğini de duymak ve yaşamak ister. Sevgi Vefki, sevdiğiniz kişinin size olan hislerinin tamamen ortaya çıkarmasını sağlar.

en etkili ask duasi yapan hoca 300x113 - Sevgi Vefki

KARŞILIKSIZ SEVENLER İÇİN

Sevdiğiniz kişinin size karşı aynı hisleri beslemediğini ya da sevginizin karşılıksız olduğunu düşünüyorsanız, bu çalışmayla sevdiğiniz kişinin size sevgi ve aşkla yaklaşmasını sağlayabilir, isteğinize kavuşabilirsiniz. Siz onu seviyorsanız ve onun sizin bu ilginizden haberi yoksa, size kardeşçe, arkadaşça yaklaştığını düşünüyorsanız, sevgi Vefki ile sevdiğiniz kişinin size olan sevgi hislerini canlandırıp sizi sevip aşka dair hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Bir süredir sevdiğiniz kişi sizden uzak duruyorsa o takdirde bağlama Vefki yapmak daha doğru olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Vefki

SEVGİ VEFKİ NASIL YAPILIR

Karşı cinsle aranızda oluşturulacak sevgi hisleri için kişilerin bilgilerinizden hareket edilerek uygulamanın ön çalışmasına başlanır. Daha sonra VEFK hazırlıklarına başlanır ve kişilerin bireysel özelliklerine  göre en etkili dua oluşturulur. Konu ile ilgili ruhani hizmetliler atanır. Böylece hazırlık tamamlanmış olur.

Vefk’in taşınmaya başlanmasıyla birlikte harekete geçen enerji yoğunluğu, duanın etkisiyle çalışmaya başlar. Bir süre sonra karşı cinsin size sevgi ve aşk’a dair hisleri yoğunlaşacak ve ilişkiniz bir süre sonra Allah’ın izniyle istediğiniz noktaya gelecektir. Derdinize Derman Hoca.

bağlama büyüsü 300x167 - Sevgi Vefki

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

Bir önceki yazımız olan Aşk Vefki başlıklı makalemizde aşık etme duası ve aşk vefki hakkında bilgiler verilmektedir.

/5 ratings

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!

vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
9 Yorum
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
güldane

allah razı olsun sönüp giden evliliğim sayenizde tekrar alevlendi hocam

Şeyda

Allah sizden razı olsun hocam öyle mutlu ettiniz ki beni. 7 yıllık evliyiz fakat eşim benimle artık konuşmaz oldu ilgisizlik başladı bende evliliğimin bitmemesi için hocama başvurdum. İşlem etkili oldu aramız çok iyi eşimle mutluluğumuz bozulmasın inşallah.

Murat Durmaz

Biz sevgilimle çok kavga etmeye başladık sürekli bağırmalar kıskançlıklar ilişkimiz de uzun süredir devam ediyordu ama bitmesine göz yumamadim. Medyum aramaya başladım Allah da yüzüme güldü derman hocamı buldum vefk yolladı hocam dua da verdi şuan aramız çok iyi ben işlemin etkisini 11. Gün gördüm. Çok teşekkür ederim size değerli hocam

Duygu

Arkadaşlar ben bu site sayesinde Derman hocayla tanıştım daha önce birçok medyumun kapısını çaldım yapacam deyip paramı aldılar ardından ya telefonu kapattılar yada küfür edip yüzüme telefonları kapatılar. Yılmadım ama güvenimde kalmamıştı, hakkında bir çok olumlu şeyler duyduğum Derman hocayı aradım. Benim güvenip inanmamı sağladıktan sonra işlemlere başladık işlemlerin 7. günü sözlüme tekrardan kavuştum hatta beni sebepsiz yere bıraktığı için özür diledi Allah Derman hocadan razı olsun

Muhittin

Bizim 3 buçuk yıllık bir ilişkimiz vardı. Herşey iyi giderken bir anda kız arkadaşım çok değişti daha doğrusu yeni girdiği işten sonra değişti. Halleri hareketleri çok değişti sonra benden uzak durmaya başladı. Bende napıcağımı bilemedim çünkü onu çok seviyorum. Benim biladere anlattım oda hocaya danış dedi ve internette sizi bulduk. İyi ki de buldum vefk işe yaradı sevdiğim düzeldi şükür eskisi gibi olduk mutluyuz.

Melike

Nisanlimin sevgisi bana karşı azalmıştı ben onu canımdan bile com seviyordum evlenmek istiyorken nişan atmaya gidiyordu herşey ismail hocamla tanıştım allah razı olsun sayesinde düğün için gün sayıyorum şimdi

sevim

nişanlımın bana karşı sevgisi azalmaya başlamıştı gözümün önünde benden soğuyordu hocam işlem yaptı bana karşı sevgisi artması için allaha şükür tekrardan arttı bana sevgisi hocamdan allah razı olsun

Nil

Merhaba , benim ablam ile eniştem ayrıldı. Ancak şöyle ki birbirlerini çok seviyor olmalarına rağmen , ikisi de dönmek istemiyor inattan. Birbirleri hakkında konuşmuyorlar ya da konuşturmuyorlar bile. Ben vefk yaptırmak istiyorum ancak ne ablam ne de eniştem bunu kullanmaz. Ben kullansam olur mu ikisinin barışması için ?

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Open chat