İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk, herkesin sahip olmak istediği mucize duygulardan biridir. Bu duygunun en güzel hali ise karşılıklı olan aşk duygusudur. Bu duygu karşılıklı olmadığında hayatınız dayanılmaz bir hal alabiliyor. Âşık olduğunuz kişi ile hiçbir iletişiminiz yoksa veya bu kişi sizden kilometrelerce uzak bir yerde oturuyorsa işiniz daha da zorlaşabiliyor.

Âşık olduğunuz kişi hiçbir şekilde size karşılık vermiyorsa, yapabileceğiniz tüm yöntemleri denediyseniz o zaman belki de gizli ilimler âlemi ve manevi uygulamalara başvurma yolu gelmiştir. Uzaktan aşk büyüsü sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu yöntemlerden biri olarak göze çarpmaktadır.

Aşk duyan kişi âşık olduğu kişinin kendini sevmesi ve kendisini âşık olmasını istediklerinde en çok tercih edilen bağlama büyüsü olarak bilinmektedir. Uzaktan aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin en çok araştırdığı konulardan biri de uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır? Sorusudur. Uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını arayanlar içinde uzakta bulunan sevgililerinin sadece kendilerini düşünmeleri ve kendilerine bağlanmaları için uğraşan kimselerde bulunur.

Uzaktan Aşk Büyüsü Etki Eder Mi ?

Uzaktan aşk büyüsü konusunda araştırma yapanların merak ettiği diğer bir konuda uzaktan aşk büyüsü etki eder mi? Sorusunun cevabıdır. Uzaktan aşk büyüsü etki eder mi? Yoksa yanında olmak şart mıdır? Diye düşünenler için cevabımız yanınızda olması gerekmiyor olarak verelim. Eğer medyum hoca yardımı talep etmek yerine uzaktan birine evde kendi başınıza aşk büyüsü yapmak isterseniz o takdirde dikkat etmeniz gereken önemli birkaç nokta var.

Öncelikle uzaktan aşk büyüleri sadece bekârlara değil evli kişilere yönelik de yapılabilir. Diğer yandan manevi yönden kuvvetli gizli ilimlere havas ilmine vakıf ve tecrübeli medyum hocalar tarafından uzaktan aşk büyüsü yapılmalıdır. Bunun yanı da sevdikleri kişi tarafından sahiplenilip aşklarına karşılık verilmesini isteyenler de gizli ilimlerde bulunan bazı uygulamaları yerine getirip aşk büyüsü yapabilirler.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsü Faydaları

Uzaktan Aşk Büyüsü Çeşitleri

Uzaktan aşk büyüsü denildiğinde akla gelen bağlama büyüleridir. Bağlama büyüleri genellikle birbirini seven çiftlerin arası bir şekilde bozulduğunda ya da araya mesafeler ya da soğukluk girdiğinde yapılan büyü çeşitleri arasında sayılabilir. Gizli ilimler ve kadim büyü kitaplarında uzaktan etkili aşk büyüsü çeşitleri de bulunmaktadır. Uzaktan etkili aşk büyüsü çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • 41 Nohut büyüsü ile uzaktan Âşık etme büyüsü yapma
 • Evde kaşık büyüsü ile aşk büyüsü yapma
 • Düğümle yapılan uzaktan aşk büyüsü
 • Dolunay büyüsü ile âşık etme

Google’da yapılan araştırmalar uzaktan aşk büyüsü yapmak isteyen kişilerin bu yönde araştırma yapmış olmasıdır. Aralarında yüzlerce km bulunan sevgili, nişanlı, eşlerin birbirlerine sadık kalabilmeleri ve sadece sevdiklerin insana bağlanıp odaklanmasını sağlamaktadır.

Uzaktan yapılan aşk büyülerinde, büyü yaptırmak isteyen kişinin medyumla yüz yüze gelmesine gerek yoktur. Medyum hocaya sahip olmak istedikleri kişi ve sahip olmak istediği aşkı medyuma doğru bir şekilde anlatırsa medyum hoca o kişi ve büyü yaptırmak istediği kişi için en uygun büyüyü yapacaktır. Daha önce de belirttiğimiz gibi medyumla karşılaşmanız bile gerekmiyor. Bunun yanı sıra büyü yaptırmak istediğiniz kişinin de size çok yakın bir yerde olması gerekmediğini unutmayın.

Aşk Büyüsünün Faydaları

Aşk büyüsünün faydaları var mı? Diye merak edenler için hemen belirtmek te fayda var. Aşk büyüsünün faydaları, aşk büyüsünü neden yaptırdığınıza bağlı olarak değişir. Eğer karşılıksız aşkınız için aşk büyüsü yaptırıyorsanız artık aşkınıza bir karşılık olacak demektir. Bu da hayatınız da artık mutluluğa yelken açtığınız anlamına geliyor. Eğer uzaktaki biri için aşk büyüsü yaptırdıysanız o halde uzakta bulunan kişinin gözü sizden başkasını görmüyor demektir.

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?
Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Bu Makaleyi de Okumalısın. Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsünde Dua Şart mı?

Zaten birliktesiniz ama eşiniz artık size eskisi kadar ilgi göstermiyor ve siz bu durumdan rahatsızsanız aşk büyüsü yaptırdıktan sonra eşiniz size aynı sıcaklıkla ilgi gösteriyor olacak ve hayatınız mutluluk içinde devam edecektir. Aşk büyüsü son derece masumane bir amaç güder. Ancak aşk büyüsü uzman ve deneyimli bir medyum hoca tarafından yapılmamışsa ters tepme şansı da yüksek olabilir. Gizli ilimler âlemi bir sırdır. Medyum hocalar yüksek kudrete ve ilime sahiptir.

Aşk Büyüsü Kaç Gün Sürer?

Aşk büyüsü bağımsız büyüdür. Ancak medyum hoca tarafından yapılan aşk büyüleri yaklaşık on gün de sonuçlarını göstermeye başlayacaktır. Ortamda istisnalar olmadığı sürece çabuk etki gösteren büyülerdir. Ortamdaki istisnalar ise aşk büyüsü yaptırmak istediğiniz kişi daha önce aşk büyüsüne maruz kalmış olabilir. Bu durumda öncelikle o kişiye daha önce yapılan aşk büyüsünün bozulması gerekecektir.

İlk yapılan aşk büyüsü bozulduktan sonra size âşık olması için aşk büyüsü yapılmalıdır. Aşk büyüsü yapıldığına dair belirtiler her zaman görülmeyebilir. Ancak aşk büyüsü yapıldıktan sonra etkilerini ortalama 10 gün içinde görmeye başlayabilirsiniz. Aşk büyüleri yapmak için belirli bir şart yoktur. Her yaştan kişilere, sağlıklı ya da rahatsız evli ya da bekâr herkese yapılabilir. Ancak aşk büyüsüne tüm yolları denedikten sonra konusunda bilgi sahibi ve tecrübesi olan bir medyumla beraber yönelmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Aşk Büyüleri konularında Kategorimiz içerisinde ki yazıları inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Tuğba dedi ki:

  Çok şükür sevgilim bana geri döndü Allah hocamdan bin kere razı olsun. İlişkimiz güzel ilerlerken birden ayrılmak istemişti fakat ben onu hala seviyordum ve ismail hocama başvurdum bana bağlama vefkinden bahsetti kabul ettim işlemi kullandıktan 29. gün bana geri döndü Allah hocamızı başımızdan eksik etmesin hocamaher zaman dua edeceğim inşallah 

 2. Tuğçe dedi ki:

  Çok şükür her şey istediğim gibi oldu sevdiğim çocuğa 3 kere çıkma teklifi etmeme rağmen kabul etmemişti fakat hocamla konuşmamızdan ve uygulamalardan sonra sevdiğim çocuk bana çıkma teklifi etti su an çok güzel bir ilişkimiz var Allah hocamdan razı olsun teşekkür ediyorum.

 3. Yeliz Kaplan dedi ki:

  Sevdiğim çocuklar aramızda uzun mesafeler vardı fakat onu çok seviyordum ama o benden hoşlanmıyordu ve sadece arkadaş olarak görüyordu ben onunlar birlkte yaşamak istiyordum ve internete girdiğimde biraz araştırıp ismail hocamla karşılaştım ve bana aşk vefkinden bhsetti hemen kullanmak istedim yaptığı çalışmayı hocam sağolsun çok yardımcı oldu ve üniversite sınavının ardından sevdiğim çocuk bana aynı sehride üniversite okumak istediğini ve tercihlerimizi ona göre yapmamızı teklif etti ben hemen kabul ettim sevinçten uçuyodum ve bu olaydan 3 ay sonra da sevgili olduk. Su an harika bir ilişkimiz var ve hepsi hocamın sayeinde oldu ona her gün dua ediyotum çok teşekkür ediyorum. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü