İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk, herkesin sahip olmak istediği mucize duygulardan biridir. Bu duygunun en güzel hali ise karşılıklı olan aşk duygusudur. Bu duygu karşılıklı olmadığında hayatınız dayanılmaz bir hal alabiliyor. Âşık olduğunuz kişi ile hiçbir iletişiminiz yoksa veya bu kişi sizden kilometrelerce uzak bir yerde oturuyorsa işiniz daha da zorlaşabiliyor.

Âşık olduğunuz kişi hiçbir şekilde size karşılık vermiyorsa, yapabileceğiniz tüm yöntemleri denediyseniz o zaman belki de gizli ilimler âlemi ve manevi uygulamalara başvurma yolu gelmiştir. Uzaktan aşk büyüsü sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu yöntemlerden biri olarak göze çarpmaktadır.

Aşk duyan kişi âşık olduğu kişinin kendini sevmesi ve kendisini âşık olmasını istediklerinde en çok tercih edilen bağlama büyüsü olarak bilinmektedir. Uzaktan aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin en çok araştırdığı konulardan biri de uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır? Sorusudur. Uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını arayanlar içinde uzakta bulunan sevgililerinin sadece kendilerini düşünmeleri ve kendilerine bağlanmaları için uğraşan kimselerde bulunur.

Uzaktan Aşk Büyüsü Etki Eder Mi ?

Uzaktan aşk büyüsü konusunda araştırma yapanların merak ettiği diğer bir konuda uzaktan aşk büyüsü etki eder mi? Sorusunun cevabıdır. Uzaktan aşk büyüsü etki eder mi? Yoksa yanında olmak şart mıdır? Diye düşünenler için cevabımız yanınızda olması gerekmiyor olarak verelim. Eğer medyum hoca yardımı talep etmek yerine uzaktan birine evde kendi başınıza aşk büyüsü yapmak isterseniz o takdirde dikkat etmeniz gereken önemli birkaç nokta var.

Öncelikle uzaktan aşk büyüleri sadece bekârlara değil evli kişilere yönelik de yapılabilir. Diğer yandan manevi yönden kuvvetli gizli ilimlere havas ilmine vakıf ve tecrübeli medyum hocalar tarafından uzaktan aşk büyüsü yapılmalıdır. Bunun yanı da sevdikleri kişi tarafından sahiplenilip aşklarına karşılık verilmesini isteyenler de gizli ilimlerde bulunan bazı uygulamaları yerine getirip aşk büyüsü yapabilirler.

Dikkatinizi Çekebilir ;  En Etkili Aşık Etme Büyüsü

Uzaktan Aşk Büyüsü Çeşitleri

Uzaktan aşk büyüsü denildiğinde akla gelen bağlama büyüleridir. Bağlama büyüleri genellikle birbirini seven çiftlerin arası bir şekilde bozulduğunda ya da araya mesafeler ya da soğukluk girdiğinde yapılan büyü çeşitleri arasında sayılabilir. Gizli ilimler ve kadim büyü kitaplarında uzaktan etkili aşk büyüsü çeşitleri de bulunmaktadır. Uzaktan etkili aşk büyüsü çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • 41 Nohut büyüsü ile uzaktan Âşık etme büyüsü yapma
 • Evde kaşık büyüsü ile aşk büyüsü yapma
 • Düğümle yapılan uzaktan aşk büyüsü
 • Dolunay büyüsü ile âşık etme

Google’da yapılan araştırmalar uzaktan aşk büyüsü yapmak isteyen kişilerin bu yönde araştırma yapmış olmasıdır. Aralarında yüzlerce km bulunan sevgili, nişanlı, eşlerin birbirlerine sadık kalabilmeleri ve sadece sevdiklerin insana bağlanıp odaklanmasını sağlamaktadır.

Uzaktan yapılan aşk büyülerinde, büyü yaptırmak isteyen kişinin medyumla yüz yüze gelmesine gerek yoktur. Medyum hocaya sahip olmak istedikleri kişi ve sahip olmak istediği aşkı medyuma doğru bir şekilde anlatırsa medyum hoca o kişi ve büyü yaptırmak istediği kişi için en uygun büyüyü yapacaktır. Daha önce de belirttiğimiz gibi medyumla karşılaşmanız bile gerekmiyor. Bunun yanı sıra büyü yaptırmak istediğiniz kişinin de size çok yakın bir yerde olması gerekmediğini unutmayın.

Aşk Büyüsünün Faydaları

Aşk büyüsünün faydaları var mı? Diye merak edenler için hemen belirtmek te fayda var. Aşk büyüsünün faydaları, aşk büyüsünü neden yaptırdığınıza bağlı olarak değişir. Eğer karşılıksız aşkınız için aşk büyüsü yaptırıyorsanız artık aşkınıza bir karşılık olacak demektir. Bu da hayatınız da artık mutluluğa yelken açtığınız anlamına geliyor. Eğer uzaktaki biri için aşk büyüsü yaptırdıysanız o halde uzakta bulunan kişinin gözü sizden başkasını görmüyor demektir.

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?Pin
Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Bu Makaleyi de Okumalısın. Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsü Bozulur Mu?

Zaten birliktesiniz ama eşiniz artık size eskisi kadar ilgi göstermiyor ve siz bu durumdan rahatsızsanız aşk büyüsü yaptırdıktan sonra eşiniz size aynı sıcaklıkla ilgi gösteriyor olacak ve hayatınız mutluluk içinde devam edecektir. Aşk büyüsü son derece masumane bir amaç güder. Ancak aşk büyüsü uzman ve deneyimli bir medyum hoca tarafından yapılmamışsa ters tepme şansı da yüksek olabilir. Gizli ilimler âlemi bir sırdır. Medyum hocalar yüksek kudrete ve ilime sahiptir.

Aşk Büyüsü Kaç Gün Sürer?

Aşk büyüsü bağımsız büyüdür. Ancak medyum hoca tarafından yapılan aşk büyüleri yaklaşık on gün de sonuçlarını göstermeye başlayacaktır. Ortamda istisnalar olmadığı sürece çabuk etki gösteren büyülerdir. Ortamdaki istisnalar ise aşk büyüsü yaptırmak istediğiniz kişi daha önce aşk büyüsüne maruz kalmış olabilir. Bu durumda öncelikle o kişiye daha önce yapılan aşk büyüsünün bozulması gerekecektir.

İlk yapılan aşk büyüsü bozulduktan sonra size âşık olması için aşk büyüsü yapılmalıdır. Aşk büyüsü yapıldığına dair belirtiler her zaman görülmeyebilir. Ancak aşk büyüsü yapıldıktan sonra etkilerini ortalama 10 gün içinde görmeye başlayabilirsiniz. Aşk büyüleri yapmak için belirli bir şart yoktur. Her yaştan kişilere, sağlıklı ya da rahatsız evli ya da bekâr herkese yapılabilir. Ancak aşk büyüsüne tüm yolları denedikten sonra konusunda bilgi sahibi ve tecrübesi olan bir medyumla beraber yönelmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Uzaktan Aşk Büyüsü Nedir?

Uzaktan aşk büyüsü nedir? Birçok kişi, uzakta olan sevgilisini geri getirebilmek için aşk büyüsü yaptırmayı tercih eder. Ancak bazı durumlarda mesafe nedeniyle sevdiğini geri getirmek zor olabilir. Bu yüzden, uzaktan aşk büyüleri popüler hale gelir. Bu tür büyüler, sevdiğin kişinin uzaktan seni düşünmesini ve isteklerine karşılık vermesini sağlar.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü

Aşk büyüsü yaptırmak istediğinde, öncelikle konusunda uzman bir medyum bulmalısın. Medyum, senin durumunu dinleyip, hangi büyünün senin için uygun olduğuna karar verir. Uygun büyü seçildikten sonra, büyü ritüelinin yapılacağı özel bir yer hazırlanır.

Büyü ritüeli sırasında medyum, sevgilinin bilgilerini kullanarak bir bebek figürini oluşturabilir ya da özel bir çember hazırlayabilir. Medyum, büyüyü yaparken, sevdiğinin enerjisine odaklanır ve onları sana çekmeye yardımcı olacak sihirli formlar kullanır.

Bunun yanı sıra, uzaktan aşk büyüsü zaman alabilir. Büyü ritüelinin hemen sonuç vermesi mümkün değildir. Etki etmesi için biraz sabretmek gerekebilir. Genellikle büyünün etkisi, büyüyü yaptırdıktan birkaç gün sonra başlar ve birkaç hafta sürer.

Uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır? Uzaktan aşk büyüsü yapmak için evde farklı malzemeler kullanarak kendinizi riske atmayın. Büyüler, doğru şekilde yapılmadığında kişiler üzerinde ciddi sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden, konusunda uzman bir medyumdan destek almak en doğru tercih olacaktır. Profesyonel bir medyum, büyüyü doğru bir şekilde yapacak, işlemin sonuç vermesini sağlayacak ve güvenliğinizden emin olacaktır.

Aşk Büyüleri konularında Kategorimiz içerisinde ki yazıları inceleyebilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Tuğba dedi ki:

  Çok şükür sevgilim bana geri döndü Allah hocamdan bin kere razı olsun. İlişkimiz güzel ilerlerken birden ayrılmak istemişti fakat ben onu hala seviyordum ve ismail hocama başvurdum bana bağlama vefkinden bahsetti kabul ettim işlemi kullandıktan 29. gün bana geri döndü Allah hocamızı başımızdan eksik etmesin hocamaher zaman dua edeceğim inşallah 

 2. Tuğçe dedi ki:

  Çok şükür her şey istediğim gibi oldu sevdiğim çocuğa 3 kere çıkma teklifi etmeme rağmen kabul etmemişti fakat hocamla konuşmamızdan ve uygulamalardan sonra sevdiğim çocuk bana çıkma teklifi etti su an çok güzel bir ilişkimiz var Allah hocamdan razı olsun teşekkür ediyorum.

 3. Yeliz Kaplan dedi ki:

  Sevdiğim çocuklar aramızda uzun mesafeler vardı fakat onu çok seviyordum ama o benden hoşlanmıyordu ve sadece arkadaş olarak görüyordu ben onunlar birlkte yaşamak istiyordum ve internete girdiğimde biraz araştırıp ismail hocamla karşılaştım ve bana aşk vefkinden bhsetti hemen kullanmak istedim yaptığı çalışmayı hocam sağolsun çok yardımcı oldu ve üniversite sınavının ardından sevdiğim çocuk bana aynı sehride üniversite okumak istediğini ve tercihlerimizi ona göre yapmamızı teklif etti ben hemen kabul ettim sevinçten uçuyodum ve bu olaydan 3 ay sonra da sevgili olduk. Su an harika bir ilişkimiz var ve hepsi hocamın sayeinde oldu ona her gün dua ediyotum çok teşekkür ediyorum. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.