Resim Büyüsü - Resimle Yapılan Büyüler Nelerdir ve Nasıl Etki Eder?
İsmaiLHoca
Büyü

Resim Büyüsü

Resim Büyüsü

Büyü çeşitleri arasında sık sık aşk büyülerini, soğutma ya da ayırma büyülerini bağlama büyülerini, para, iş ve şifa büyülerini görürüz. Bunlar günümüzde de en çok yapılan büyü türleridir. Bu yazımızın da konusu olan Resim Büyüsü ise aslında bir yöntem olarak karşımıza çıkar. Yani bir büyü yöntemi olarak. Resim büyüsüyle birlikte aşk, evlilik, sağlık, para, ayırma ve benzeri olan tüm olaylar için büyü uygulaması yapılmaktadır.

Bu konuyu çok daha ayrıntılı bir şekilde, daha iyi anlayabilmeniz adına bu yazıda en detaylı bilgileri size verdik. İlk olarak resimle büyü nasıl yapılır sorusunun yanıtını verdik. Sonrasında ise resim büyüsünü yapmakta olan hocaların kimler olduğunu, resimle büyü aşık etmenin ne olduğunu ve resimle büyü bozmanın nasıl yapılıyor olduğu sizlere gösterdik. Yazıyı okumaya devam ederek tüm bu konularda en net bilgilere sahip olabilirsiniz. İyi okumalar diliyoruz.

Resimle Büyü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Resimle büyü yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi aslında bir yöntem olarak karşımıza çıkar. Bu büyü yöntemi sayesinde aşk, bağlanma, evlilik, ayırma, soğutma ve benzeri durumlar için büyü yapılır. En güvenilir büyü yapma yöntemlerinden bir tanesidir. Günümüzde de pek çok hoca ve medyum bu yöntemi kullanmaktadır. Resimle büyünün nasıl yapılıyor olduğu konusunda ise şunları net olarak söyleyebiliriz: Hoca ya da medyum sizden büyüyü yapacak olduğunuz kişinin resimlerini ister.

Resim Büyüsü

Örneğin bir bağlama büyüsü yaptıracak iseniz bağlanmasını istediğiniz kişinin resimlerini hocaya ya da medyuma verirsiniz. Resmi verdikten sonra ise hoca / medyum o resmi kullanarak resim üzerinde çeşitli uygulamalar, işlemler yapar. Resim üzerine yazılar yazabilir, dualar okuyabilir ya da resmi yakabilir. Bu tamamen hocanın ya da medyumun büyüyü yapma şekline, yöntemine bağlı haldedir. Resim büyüsü bu şekilde yapılmaktadır. Büyünün sonucunda ise büyü ektileri en kısa zamanda görülmeye başlanır. Bu yüzden pe çok kişini tercih ettiği, güvenilir bir büyü yöntemi olarak bilinir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Süryani Büyüsü

Resim Büyüsünü Yapan Hocalar

Resim büyüsünü her hoca ya da medyum yapmamaktadır. Yani bulduğunuz bir hocanın bu büyü yöntemini kullanmıyor olması ihtimali vardır. Bu yüzden eğer bu yöntem ile bir büyü yaptırmak istiyor iseniz hangi hoca ile görüşeceğinizi bilmeniz gerekir. Resim büyüsü yapan hocalar kimlerdir sorusunun yanıtını görmek için, hocaların adlarının neler olduğunu ve güvenilir olup olmadıklarını net şekilde öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde bu büyüyü uygulamakta olan hocaların güncel listesi size verilmiş durumdadır. Aynı zamanda bu hocaların kimler olduklarını, uzman olup olmadıklarını, güvenilirliklerini ve iş kalitelerini de öğrenmeniz gayet mümkün haldedir.

Aşık Etmek İçin Resimle Büyü

Resimle büyü aşık etme için de sık sık kullanılır. Hatta en çok bu konu için bu büyü yöntemi uygulanır. Resim büyüsü ile birlikte kişi kendisine aşık hale gelmesini istediği kişinin resmini hocaya verir. Hoca bu resmi kullanarak Aşk Büyüsü için gerekli işlemleri yapar. Resimle büyü yapıldıktan sonra aşık olması istenen kişi birden bire büyüyü yaptıran kişiye karşı sevgi eslemeye başlar. Sürekli o kişinin yanında olmak ister, yeni bir ilişki başlar ve hatta bu durumlarda evliliğe kadar gelindiği de görülmüştür. Bu konu hakkında sizlere en net olarak bu bilgileri verebiliriz. Şimdi de diğer bir konuya geçiş yapalım. Sıradaki konumuz resimle büyü bozmanın ne olduğu ve nasıl yapılıyor olduğu ile ilgilidir.

Resimle Büyü Bozma Nedir? Nasıl Yapılır?

Resimle büyü yapılabildiği gibi yanı zamanda resimle büyü bozma da yapılabilmektedir. Bu da hocaların ve medyumların sık sık yapıyor olduğu bir büyü bozma yöntemi olarak görülmektedir. İnsanlar kendilerine yapılan büyüleri bozabilmek adına hocalardan yardım alırlar. Büyü bozma işlemleri hocalar tarafından yapılır. Yapım aşamasında pek çok yöntem kullanılır fakat en çok görüleni resim kullanılmasıdır. Eğer kişi kendisini yapılan bu büyüyü kimin yaptığını biliyor ise o kişinin resmini hocaya verir. Böylece hoca o resmi kullanarak büyünün bozulmasını sağlar. Bunu yapar iken de mutlaka doğaüstü varlıklardan yardım alınır. Kesin bir yöntemdir, bu yöntem ile büyü bozulmuş ise bir daha aynı büyü aynı kişi tarafından kesinlikle yapılamaz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Aşık Etme Duası Bağlama Duası Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü