İsmaiLHoca
Büyü

Resim Büyüsü

Büyü çeşitleri arasında sık sık aşk büyülerini, soğutma ya da ayırma büyülerini bağlama büyülerini, para, iş ve şifa büyülerini görürüz. Bunlar günümüzde de en çok yapılan büyü türleridir. Bu yazımızın da konusu olan Resim Büyüsü ise aslında bir yöntem olarak karşımıza çıkar. Yani bir büyü yöntemi olarak. Resim büyüsüyle birlikte aşk, evlilik, sağlık, para, ayırma ve benzeri olan tüm olaylar için büyü uygulaması yapılmaktadır.

Bu konuyu çok daha ayrıntılı bir şekilde, daha iyi anlayabilmeniz adına bu yazıda en detaylı bilgileri size verdik. İlk olarak resimle büyü nasıl yapılır sorusunun yanıtını verdik. Sonrasında ise resim büyüsünü yapmakta olan hocaların kimler olduğunu, resimle büyü aşık etmenin ne olduğunu ve resimle büyü bozmanın nasıl yapılıyor olduğu sizlere gösterdik. Yazıyı okumaya devam ederek tüm bu konularda en net bilgilere sahip olabilirsiniz. İyi okumalar diliyoruz.

Resimle Büyü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Resimle büyü yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi aslında bir yöntem olarak karşımıza çıkar. Bu büyü yöntemi sayesinde aşk, bağlanma, evlilik, ayırma, soğutma ve benzeri durumlar için büyü yapılır. En güvenilir büyü yapma yöntemlerinden bir tanesidir. Günümüzde de pek çok hoca ve medyum bu yöntemi kullanmaktadır. Resimle büyünün nasıl yapılıyor olduğu konusunda ise şunları net olarak söyleyebiliriz: Hoca ya da medyum sizden büyüyü yapacak olduğunuz kişinin resimlerini ister.

Resim BüyüsüPin
Resim Büyüsü

Örneğin bir bağlama büyüsü yaptıracak iseniz bağlanmasını istediğiniz kişinin resimlerini hocaya ya da medyuma verirsiniz. Resmi verdikten sonra ise hoca / medyum o resmi kullanarak resim üzerinde çeşitli uygulamalar, işlemler yapar. Resim üzerine yazılar yazabilir, dualar okuyabilir ya da resmi yakabilir. Bu tamamen hocanın ya da medyumun büyüyü yapma şekline, yöntemine bağlı haldedir. Resim büyüsü bu şekilde yapılmaktadır. Büyünün sonucunda ise büyü ektileri en kısa zamanda görülmeye başlanır. Bu yüzden pe çok kişini tercih ettiği, güvenilir bir büyü yöntemi olarak bilinir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Büyü Yapan ve Büyü Bozan Medyum Hocalar

Resim Büyüsünü Yapan Hocalar

Resim büyüsünü her hoca ya da medyum yapmamaktadır. Yani bulduğunuz bir hocanın bu büyü yöntemini kullanmıyor olması ihtimali vardır. Bu yüzden eğer bu yöntem ile bir büyü yaptırmak istiyor iseniz hangi hoca ile görüşeceğinizi bilmeniz gerekir. Resim büyüsü yapan hocalar kimlerdir sorusunun yanıtını görmek için, hocaların adlarının neler olduğunu ve güvenilir olup olmadıklarını net şekilde öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde bu büyüyü uygulamakta olan hocaların güncel listesi size verilmiş durumdadır. Aynı zamanda bu hocaların kimler olduklarını, uzman olup olmadıklarını, güvenilirliklerini ve iş kalitelerini de öğrenmeniz gayet mümkün haldedir.

Aşık Etmek İçin Resimle Büyü

Resimle büyü aşık etme için de sık sık kullanılır. Hatta en çok bu konu için bu büyü yöntemi uygulanır. Resim büyüsü ile birlikte kişi kendisine aşık hale gelmesini istediği kişinin resmini hocaya verir. Hoca bu resmi kullanarak Aşk Büyüsü için gerekli işlemleri yapar.

Resimle büyü yapıldıktan sonra aşık olması istenen kişi birden bire büyüyü yaptıran kişiye karşı sevgi eslemeye başlar. Sürekli o kişinin yanında olmak ister, yeni bir ilişki başlar ve hatta bu durumlarda evliliğe kadar gelindiği de görülmüştür. Bu konu hakkında sizlere en net olarak bu bilgileri verebiliriz. Şimdi de diğer bir konuya geçiş yapalım. Sıradaki konumuz resimle büyü bozmanın ne olduğu ve nasıl yapılıyor olduğu ile ilgilidir.

Resim Büyüsü Ne Amaçla Kullanılır?

Resim büyüsü, uzun bir tarihe sahip olan ve çeşitli amaçlarla kullanılan bir yöntemdir. Peki, resim büyüsü ne amaçla kullanılır?

İlk olarak, resim büyüsü genellikle sevdiğiniz bir kişi tarafından size olan hislerini artırmak için kullanılır. Özellikle, bir ilişki içinde olan ancak sevimli duygularınızın karşılıklı olduğundan emin olamayan kişiler tarafından sıklıkla başvurulan bir yöntemdir. Resim büyüsü, bu kişinin size olan ilgisini artırarak başarı elde etmenize yardımcı olabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kabala Büyüsü Nedir?

Ayrıca, resim büyüsü aynı zamanda bir işaret amacıyla kullanılabilir. Örneğin, sevdiğiniz birinin size mesaj göndermesini istiyorsanız, onun bir fotoğrafını kullanarak resim büyüsü yapabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde, kişi sizin yanınıza gelme isteğinin olduğu bir mesaj alabilir.

Sonuç olarak, resim büyüsü çeşitli amaçlarla kullanılan bir yöntemdir. Özellikle, aşk hayatınızda olumlu bir etki yaratmak ve sevdiğiniz kişinin size olan hislerini artırmak için başvurulan bir yöntemdir. Ancak, resim büyüsü yapmadan önce bu konuda detaylı araştırmalar yapmanız ve uzman bir kişiden profesyonel yardıma başvurmanız önerilmektedir.

Resim Büyüsü İle Aşk Hayatı Nasıl Etkilenir?

Resim büyüsü, adından da anlaşılacağı gibi resim kullanarak yapılan bir çeşit büyüdür. Doğru yapıldığında etkisi oldukça yüksektir. Özellikle aşk büyüsü olarak kullanılan resim büyüsü, etkili bir sonuç sağlayabilir.

Resim büyüsü, kişinin sevdiği kişiyle arasındaki bağı kuvvetlendirmek amacıyla yapılır. Bu büyünün etkisi altında olan kişi, sevgilisine daha bağlı ve sadık olur.

Bir resim büyüsü yapmak için öncelikle sevdiğiniz kişinin bir fotoğrafına ihtiyacınız olacak. Bu fotoğrafı bir kâğıda yapıştırın ve etrafını bir daire içinde bir kalem yardımıyla çizin. Bu daire içinde iki adet kalp çizerek işleme devam edebilirsiniz.

Bu resim büyüsünü yaparken, odanın sessiz olmasına özen gösterin. Mumları yakın ve fotoğrafın önüne koyun. Elinize aldığınız çiçekleri, sevdiğiniz kişiyi düşünerek koklayın. Daha sonra fotoğrafı da alın ve kendi sevgi dolu enerjinizi fotoğrafa aktarın.

Büyü Kategorimizde ilgili bir çok makaleyi inceleyebilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.