Dertlere Derman İsmail Hoca

Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü

Sevgi büyüsü aşk büyüsünden farklı bir büyüdür. Bu büyü genel olarak arası kötü olan çiftler, aile bağları sorunlu olan aileler ve arkadaşlık bağı zayıf olan kişiler içinde yapılmaktadır. Ancak tabiki bu büyü daha çok arası bozulan, evlilikleri ya da ilişkileri kötüye giden çiftler tarafından daha çok talep edilmektedir. Sevgi büyüsü için talepte bulunan çiftler sevgi arttırma büyüsü yaptırmak isteyebilirler.

 

Bunun yanı sıra ise sevgilisinin eskisi kadar onu sevmediğini düşünenler ise sevgilisi onu tekrar sevsin diye, sevgilimi âşık etme büyüsü isteyebilir. Ya da aynı sebeple sevgilim geri dönsün büyüsü de yaptırmak isteyebilirler. Önemli olan bu büyünün mutluluk ve huzur veren büyülerden olmasıdır. Güçlü ve etkili bir sevgi büyüsü yaptırmak istiyorsanız konuda uzman ve manevi dünyaya hâkim bir medyum hocaya gitmeniz gerekiyor.

cok guclu sevgi buyusu 163x300 - Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü

Buna ek olarak da birbirini seven kişilerin birbirine sadık kalması şartına bağlı olarak yapılabilir. İkili aşk ilişkilerinde sevgi ve bağı güçlendiren bir özelliğe sahiptir. Kısacası sevgi büyüsü birbirini seven iki kişinin birçok farklı faktörden dolayı sevgilerinde bir yıpranma olmuş ya da araları bazı olumsuzluklar nedeniyle bozulma sürecine girmiş ise sevgi büyüsü yaptırarak bu süreci bitirebilmeniz de mümkündür. Evli kişilerin, sevgililerin ya da âşıkların sıklıkla başvurduğu yöntemlerden biridir.

Sevgi Büyüsüne Kimler İhtiyaç Duyar?

Sevgi büyüsü, sevgilim geri dönsün, sevgilimi âşık etme büyüsü ile talepler daha çok ilişkinin kadın tarafından gelmektedir. Buna örnek olarak kocası artık kadınla ilgilenmiyor ve kadına şefkat göstermiyor ve başka kadınlarla arayı sıcak tutuyor ise kadınlar sevgi büyüsü yaptırarak eşlerini kendilerine yöneltmek için sevgi büyüsüne ihtiyaç duyabiliyorlar.

Sevgi Büyüsü Etkileri

Sevgi büyüsünün etkileri hemen gözüken ve hemen karşı tarafı etkileyen bir büyü türü değildir. Ancak gücü bir hayli yüksek bir büyüdür. Bu nedenle de büyüyü yaptıran kişinin sabırlı olması şarttır. Büyüyü yaptıran kişi sabırlı davranabilir ve çok iradeli olabilirse istediği sonucu elde edebilir. Çok iradeli olması gerekir demesinin sebebi, büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiye aşırı sevgi beslediği için çok yoğun ilgi gösterecektir ve en küçük boşluğu bile onunla vakit geçirmek isteyecektir. Bu kişi evliyse eşine dönüp sadık olacak, ilk başta büyüyü yaptıran kişiden hoşlanmıyor ya da soğumaya başlamışsa hoşlanmaya başlayacak ya da yakınlaşmaya başlayacaktır. Aşk büyüleri kategorilerinin içinde en çok tercih edilenidir ve etkisi geçici değildir. Süreklilik gösteren bir büyüdür.

sevgi buyusu nasil yapilir 300x169 - Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgi büyüsünün yapılabilmesi için öncelikle büyü yapılanın ve büyü yaptıran arasında mutlaka az da olsa bir iletişimi olmak zorundadır. Diğer bir şart ise büyü yaptırmak isteyen kişinin karşı tarafı gerçekten çok ama çok sevmesidir. Büyüye maruz kalan kişi kim olursa olsun ciddi biçimde duygu dolu yüklü olarak büyü yaptıran kişiye yönelecektir. Bu nedenle büyünün etkisi altına giren kişinin tüm isteklerini karşılaması ve tüm isteklerine cevap vermesi gerekmektedir. Aşk, romantizm sevgi dolu anlara karşılık vermek, o anı yaşamanın en doğru yolu karşıdaki kişiye doğru karşılık vermesi gerekir. Sevgi büyüsünün diğer adı ise kavuşturma büyüsü olarak da bilinmektedir.

Olası sorunları kaldırmak gönülleri kavuşturmak içinde etkilidir. Sevgilim geri dönsün, sevgilimi âşık etme büyüsü de sevgi büyüsü gibi kavuşturma büyülerindendir. İnternet ortamında sevgi büyüsünün yapılışını vermek doğru olmaz. Kişiye ve ilişkiye göre farklılık göstermektedir. Sevgi büyüleri en fazla yedi gün içinde yapılabilmektedir. Sevgi büyülerinin yapılma süreleri çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. 3 gün içinde yapılabilen büyüler olduğu gibi 5 gün içinde yapılan büyülerde bulunmaktadır.

Sevgi Büyüsü Bozulur mu?

Sevgi büyüsü kendi kendine bozulabilen bir büyü değildir. Fark edilmesi de oldukça zor bir büyü türüdür. Kendinize ya da bir yakınınıza büyü yapıldığının farkına vardığınız anda bu büyünün bozulması için işinin ehli bir medyuma danışmanız yerinde olacaktır. Bunun yanında birbirini seven iki kişi büyüyü bozdurmak istemeyebilirler.

Her büyü de olduğu gibi sevgi büyüsünde de riskler söz konusu olabilir. Büyü konusunda medyum hocalardan yardım alınmadığı takdirde atılacak birkaç adım ayrılığı bile gündeme getirebilir. Bazen insanlar sevgi büyüsü yaptırdıkları takdirde bunun fark edilip fark edilmeyeceğini bilmek isterler. Sevgi büyüsü dışarıdan fark edilemeyebilir. Sevgi büyüsü belirtileri kişiden kişiye ve ilişkiden ilişkiye farklılık gösterebilir. Ancak bazıları sevgi belirtilerini büyüye atfetmektedirler. Ancak bu yakıştırmadan öteye gitme ihtimali bulunmamaktadır.

sevgi buyusu yapilisi 300x188 - Sevgi Büyüsü

Aşk ve sevgiyle ilgili aşamadığınız sorunlarınız var ise önceliğiniz bunu sevdiğiniz kişi ile iletişim kurarak aşmaya çalışmak olmalıdır. Aklınıza gelen her türlü yöntemi deneyip gene de aşk ve sevgi ile ilgili sorunlarınızı aşmayı başaramıyorsanız, o zaman sevgi büyüsü gibi kavuşma büyüsü yaptırmayı düşünebilirsiniz. Ancak bu durumda da gizli ilimler âleminde yüksek kudrete sahip ve daha önce bu büyü uygulamalarını yapıp başarı sağlamış medyum hocalarla çalışmaya özen göstermelisiniz.

0/50 ratings

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Open chat