İsmaiLHoca
Geri Getirme Büyüleri

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü ; Dünyadaki en güzel duygular arasında aşk ve sevgi yer almaktadır. Her iki duygu da yaşayanı bulutların üzerine çıkarabileceği gibi bir anda yere çakılmasını da sağlayabilir. Her iki duyguyu da yaşayan insanlar, karşı tarafın duygularının bitmesi üzerine dünya üzerinde cehennem duygusunu da yaşamış olurlar. Çünkü gerçekten seven insan artık kimseye mutlu olmayacağını bildiği gibi sevdiği kişiyle bir arada olmamanın da derin üzüntüsünü çeker. Böyle durumlarda kişiler son çare olarak gideni Geri Getirme Büyüsü gücünden yararlanırlar.

Geri getirme işlemi, isminden de anlaşılacağı üzere ayrılık acısı yaşayanların derdine çare olmak için vardır. Ayrılık acısı yaşayan kişiler için tek çözüm sevdikleri insanlarla birlikte, eski mutlu ve huzurlu günlerine geri dönmektir. Geri getirme işlemi  de alanında uzman olan başarılı bir medyum tarafından uygulandığında, büyü yaptıran kişi yaşadığı eski mutlu hayatına geri dönecektir.


Bu işlem kişilerin, aşkın yaşayan bir ölüye döndürme halinden kurtarır. Böylece kişiler sevdikleri insanlar ömür boyu süren yeni bir yaşama adım atarken, mutluluğa da huzura da kavuşmuş olur. Geri getirme büyüsü sayesinde çok sevmesine rağmen karşı taraf istemediği için ayrılmak zorunda kalan kişiler öncelikli olarak hayatta ne istediklerine karar vermelilerdir. Ayrılık sonrasında yaralarını sarmak için kendilerine gerekli zamanı tanıyan kişiler her şeye rağmen gerçek aşkı bulduğuna inanıyorsa, yapılması gereken basittir. Geri getirme büyüsü hayatta ne istediğini bilen kişiler için basit olsa da duygularından emin olmayan kişiler için oldukça zordur.

Çünkü bu uygulama bir oyun ya da aşk acısını unutmanın bir çözümü değil sevilen kişiyle ömür boyu mutlu yaşamanın bir anahtarıdır. Tam da bu sebeple geri getirme büyüsünden faydalanmak isteyen kişi kendisinden, kararından ve karşısındaki kişiden emin olmalıdır. Geri getirme büyüsü adı üstünde sevilen kişi geri getirme olup; geri gelen kişi de büyünün farkında olmadan büyü yaptıran kişinin aşkıyla yanıp tutuşacaktır. Büyü yapılan kişi hiç olmadığı kadar sevgi dolu olurken, karakterinde de hiçbir değişiklik olmayacaktır.
Geri getirme büyüsü sayesinde birçok ilişki mutlulukla sonuçlanırken, evliliklerde ikinci bir şans elde etmiş olur.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Etkili Geri Getirme Büyüsü

Etkili Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüleri; sevgilim geri dönsün diye yapılabileceği gibi kocam geri dönsün ya da karım geri dönsün diye de yapılmaktadır. Etkili Geri Getirme Büyüsü için büyü yaptıran kişinin aşkının gerçek olması, duygularının iyi niyeti, kararlılığı ve inancı büyük rol oynar. Etki geri getirme büyüsünde büyü yaptıran kişi dört duyguya da gerçekten sahipse yapması gereken tek şey medyumun belirttiği tüm adımları şaşırmadan ve atlamadan doğru bir şekilde uygulamaktır. Etki geri getirme büyüsü süreçleri tamamlandıktan kısa bir süre sonra ise büyü yaptıran kişi, büyünün etkilerini görmeye başlayacaktır.

Geri Getirme Büyüsü
Geri Getirme Büyüsü


Buradaki en önemli nokta, büyü yaptıran kişinin büyü yaptırdığını kimseye söylememesidir. Çok Etkili Geri Getirme Büyüsü sadece, medyum ve büyü yaptıran kişi arasında olmalıdır.
Etkili geri getirme büyüsünde bir önemli detay da kişinin büyünün olacağına karşı inancı ve bol bol dua etmesinde saklıdır. Etkili geri döndürme büyüsü sayesinde bir zamanlar birbirini çok seven iki kişi yeniden birleşerek, eskisinden saha güzel ve özel bir ilişkiye adım atarlar.
Büyünün etkili olabilmesi büyü yaptıran kişinin iyi niyetiyle doğru orantılıdır. Kişinin amacı sevdiği insanlar birlikte mutlu bir hayat sürmek olmalıdır aksi takdirde büyünün etkisi azalacak ya da herhangi bir etkisi olmayacaktır.


Her büyü de olduğu gibi etkili geri döndürme büyüsünde de büyü yaptıran kişi şeffaflığı ile medyumun tüm sorularına cevap vermelidir. Büyü yaptıran kişi medyuma yanlış bilgi vermediği gibi eksik bilgi de vermemelidir. Geri getirme büyüsü yapılmadan önce medyumun sormuş olduğu sorulara yanlış ya da doğru cevap verilmemesi, büyünün de yanlış sonuçlanmasına ya da herhangi bir etkisinin olmamasına neden olur.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri

Geri getirme büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra geri getirme büyüsünün etkileri de gözükmeye başlayacaktır. Giden kişinin üzerinde büyünün ilk etkisi ben ne yaptım, nasıl böyle yanlış bir karar verdim aslında seviyorum olacaktır. Büyü yapılan kişi bu duyguları yoğun bir şekilde hissetmeye başladıkça, ayrılmış olduğu kişinin hayatıyla ilgili de bilgi sahibi olmaya çalışır. Şu an ne yapıyor, nasıl beni hala seviyor mu gibi soruların cevabını öğrenmeye çalışacaktır. Sürecin sonrasında ise kişi de uykusuzluk başlayacak, rüyalarında büyü yapan kişiyle ilgili güzel görüntüler görürken birden ayrıldıklarını görerek kabusa hızlı bir geçiş olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Geri Getirme Vefki


Büyü yapılan kişi de uykusuzlukla birlikte sosyal çevresinden de kopuş gözlenir. Kişi kendini suçlarken çevresinin de buna göz yumduğunu hatta destek olduğunu düşünerek herkesten uzaklaşmaya başlar. Büyü yapılan kişi için artık tek bir amaç vardır. Amacı da eski güzel günlerine geri dönmek için ne yapıp edip, büyü yaptıran kişinin hayatına yeniden dahil olma arzusudur. Arzusunu gerçekleştirene kadar durmayacaktır. Çünkü büyü yapan kişinin hem değerini hem de onsuz yaşayamayacağını anlamıştır.


Geri getirme büyüsü sayesinde büyü yaptıran kişi hayatının aşkıyla ömür boyu mutlu ve huzurlu şekilde yaşama şansı elde eder. Evlenmeyi beklerken ayrılık yaşayan insanlar evlenip, mutlu bir yuva kurarlar. Boşanma evresinde olan evli çiftler ise boşanma sürecine durdurarak evliliklerinde hiç olmadıkları kadar mutlu olurlar. Geri getirme büyüsü sayesinde özel hayatını yolunu koyan kişi, aşk acısı çekmek yerine hayatın güzelliklerine odaklanarak, enerjisini iş yaşamına ve sevdiklerine ayırır.

Her zaman eşini düşünen büyü yapılan kişi, hayatında hiç olmadığı kadar sevdiği insana özen gösterirken, sevdiği insanı mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Hayattaki en değerli varlığın büyü yaptıran kişi olduğunu düşünen büyü yapılan kişi, her zaman en iyisi olmak için çalışacaktır. Aynı zamanda gözü kendisine büyü yaptıran kişi dışında da kimseyi göremeyecektir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni Geri Getirme Her makalemde belirttiğim gibi. Maalesef herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Bir çok sayfada görüyorum bazı tarifler verilmiş ama hiç bir ilmi bilgi olmadan yazılanlarla hiç bir şey yapılamaz. Şöyle örnek vermek gerekirse; Doktorlar doktor olabilmek için yıllarca okuyorlar bir çok eğitim alıp o şekilde ameliyat edebiliyorlar insanları, siz hiç bir eğitim almadan sadece bir kaç tarif okuyarak bir insanı yahut herhangi bir canlıyı ameliyat edebilir misiniz tabii ki edemezsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Geri Getirme Vefki

Bu işlemlerde bu şekildedir hiç bir eğitimi hiç bir ilmi bilgi sahibi değilseniz ne yaparsanız yapın istediğiniz şey gerçekleşmeyecektir aksi taktirde öyle olsaydı medyumluğun hiç bir anlamı kalmayacaktı bu nedenden dolayı sayfalarda görmüş olduğunuz tarifleri uygulayarak vakit kaybetmeyin. İlmi bilgisi iyi olan bir medyumdan yardım isteyiniz Ve bu tür tarifleri paylaşan kişilerden de uzak durun çünkü gerçek bir medyum bu tür gizli ilimlerin paylaşılmayacağını da çok iyi bilir.

Geri Getirme Büyüleri ile ilgili yazılarımıza ulaşacağınız kategorimizi inceleyebilirsiniz.

3 Yorum

  1. Narin dedi ki:

    İşinin ehli bir hocasınız hocam sayenizde eşim eve geri döndü. Asla dönmicem boşanıcam diyen adam geri döndü. Çok şükür bu günleri gördüm hocam sayenizde yuvam kurtuldu.

  2. Pelin dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar ben Pelin. Bende İsmail hocama işlem yaptırdım. Geri getirmek için işlem yaptık. Olumlu sonuç aldım buraya da yazmak istedim. Sözlüm bana geri döndü. Çok teşekkür ederim size hocam.

  3. Demet dedi ki:

    Herkese merhaba ben Demet. 3 yıldır mutlu giden bir evliliğim vardı. Taa ki 2 ay önce eşimle ettiğimiz kavgamızdan sonra bana olan hareketleri ve konuşmaları değişti. Bana soğuk davranmaya başladı, hiç konuşmuyordu eve geç geliyor benimle hiç ilgilenmiyordu. Bu durumdan şüphelenip telefonunu karıştırdım ve mesaj tutmadığına dikkat ettim aramalarda ise bir numara ile sürekli konuşmuş. Numarayı kendi telefonuma kayıt ettim whatsapptan bir baktım kadın. Dünyam başıma yıkıldı resmen. Ben eşimi çok seviyordum asla da ayrılmak istemedim. Böyle bir yol tercih ettim. İsmail Hocamla işlem yaptık başta biraz tereddüt ettim fakat sonuç olumlu oldu eşim eski günlerdeki gibi ve bana bir kadınla görüştüğünü ama çok pişman olduğunu kendisi itiraf etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/