İsmaiLHoca
Geri Getirme Büyüleri

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü ; Dünyadaki en güzel duygular arasında aşk ve sevgi yer almaktadır. Her iki duygu da yaşayanı bulutların üzerine çıkarabileceği gibi bir anda yere çakılmasını da sağlayabilir. Her iki duyguyu da yaşayan insanlar, karşı tarafın duygularının bitmesi üzerine dünya üzerinde cehennem duygusunu da yaşamış olurlar. Çünkü gerçekten seven insan artık kimseye mutlu olmayacağını bildiği gibi sevdiği kişiyle bir arada olmamanın da derin üzüntüsünü çeker. Böyle durumlarda kişiler son çare olarak gideni Geri Getirme Büyüsü gücünden yararlanırlar.

Geri getirme işlemi, isminden de anlaşılacağı üzere ayrılık acısı yaşayanların derdine çare olmak için vardır. Ayrılık acısı yaşayan kişiler için tek çözüm sevdikleri insanlarla birlikte, eski mutlu ve huzurlu günlerine geri dönmektir. Geri getirme işlemi  de alanında uzman olan başarılı bir medyum tarafından uygulandığında, büyü yaptıran kişi yaşadığı eski mutlu hayatına geri dönecektir.


Bu işlem kişilerin, aşkın yaşayan bir ölüye döndürme halinden kurtarır. Böylece kişiler sevdikleri insanlar ömür boyu süren yeni bir yaşama adım atarken, mutluluğa da huzura da kavuşmuş olur. Geri getirme büyüsü sayesinde çok sevmesine rağmen karşı taraf istemediği için ayrılmak zorunda kalan kişiler öncelikli olarak hayatta ne istediklerine karar vermelilerdir.

Ayrılık sonrasında yaralarını sarmak için kendilerine gerekli zamanı tanıyan kişiler her şeye rağmen gerçek aşkı bulduğuna inanıyorsa, yapılması gereken basittir. Geri getirme büyüsü hayatta ne istediğini bilen kişiler için basit olsa da duygularından emin olmayan kişiler için oldukça zordur.

Çünkü bu uygulama bir oyun ya da aşk acısını unutmanın bir çözümü değil sevilen kişiyle ömür boyu mutlu yaşamanın bir anahtarıdır. Tam da bu sebeple geri getirme büyüsünden faydalanmak isteyen kişi kendisinden, kararından ve karşısındaki kişiden emin olmalıdır.

Geri getirme büyüsü adı üstünde sevilen kişi geri getirme olup; geri gelen kişi de büyünün farkında olmadan büyü yaptıran kişinin aşkıyla yanıp tutuşacaktır. Büyü yapılan kişi hiç olmadığı kadar sevgi dolu olurken, karakterinde de hiçbir değişiklik olmayacaktır.
Geri getirme büyüsü sayesinde birçok ilişki mutlulukla sonuçlanırken, evliliklerde ikinci bir şans elde etmiş olur.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Etkili Geri Getirme Büyüsü

Etkili Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüleri; sevgilim geri dönsün diye yapılabileceği gibi kocam geri dönsün ya da karım geri dönsün diye de yapılmaktadır. Etkili Geri Getirme Büyüsü için büyü yaptıran kişinin aşkının gerçek olması, duygularının iyi niyeti, kararlılığı ve inancı büyük rol oynar.

Etki geri getirme büyüsünde büyü yaptıran kişi dört duyguya da gerçekten sahipse yapması gereken tek şey medyumun belirttiği tüm adımları şaşırmadan ve atlamadan doğru bir şekilde uygulamaktır. Etki geri getirme büyüsü süreçleri tamamlandıktan kısa bir süre sonra ise büyü yaptıran kişi, büyünün etkilerini görmeye başlayacaktır.

<yoastmark class=Pin


Buradaki en önemli nokta, büyü yaptıran kişinin büyü yaptırdığını kimseye söylememesidir. Çok Etkili Geri Getirme Büyüsü sadece, medyum ve büyü yaptıran kişi arasında olmalıdır. Etkili geri getirme büyüsünde bir önemli detay da kişinin büyünün olacağına karşı inancı ve bol bol dua etmesinde saklıdır.

Etkili geri döndürme büyüsü sayesinde bir zamanlar birbirini çok seven iki kişi yeniden birleşerek, eskisinden saha güzel ve özel bir ilişkiye adım atarlar. Büyünün etkili olabilmesi büyü yaptıran kişinin iyi niyetiyle doğru orantılıdır. Kişinin amacı sevdiği insanlar birlikte mutlu bir hayat sürmek olmalıdır aksi takdirde büyünün etkisi azalacak ya da herhangi bir etkisi olmayacaktır.

Her büyü de olduğu gibi etkili geri döndürme büyüsünde de büyü yaptıran kişi şeffaflığı ile medyumun tüm sorularına cevap vermelidir. Büyü yaptıran kişi medyuma yanlış bilgi vermediği gibi eksik bilgi de vermemelidir. Geri getirme büyüsü yapılmadan önce medyumun sormuş olduğu sorulara yanlış ya da doğru cevap verilmemesi, büyünün de yanlış sonuçlanmasına ya da herhangi bir etkisinin olmamasına neden olur.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri

Geri getirme büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra geri getirme büyüsünün etkileri de gözükmeye başlayacaktır. Giden kişinin üzerinde büyünün ilk etkisi ben ne yaptım, nasıl böyle yanlış bir karar verdim aslında seviyorum olacaktır. Büyü yapılan kişi bu duyguları yoğun bir şekilde hissetmeye başladıkça, ayrılmış olduğu kişinin hayatıyla ilgili de bilgi sahibi olmaya çalışır. Şu an ne yapıyor, nasıl beni hala seviyor mu gibi soruların cevabını öğrenmeye çalışacaktır. Sürecin sonrasında ise kişi de uykusuzluk başlayacak, rüyalarında büyü yapan kişiyle ilgili güzel görüntüler görürken birden ayrıldıklarını görerek kabusa hızlı bir geçiş olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüleri ve Faydaları

Büyü yapılan kişi de uykusuzlukla birlikte sosyal çevresinden de kopuş gözlenir. Kişi kendini suçlarken çevresinin de buna göz yumduğunu hatta destek olduğunu düşünerek herkesten uzaklaşmaya başlar. Büyü yapılan kişi için artık tek bir amaç vardır. Amacı da eski güzel günlerine geri dönmek için ne yapıp edip, büyü yaptıran kişinin hayatına yeniden dahil olma arzusudur. Arzusunu gerçekleştirene kadar durmayacaktır. Çünkü büyü yapan kişinin hem değerini hem de onsuz yaşayamayacağını anlamıştır.

Geri getirme büyüleri sayesinde büyü yaptıran kişi hayatının aşkıyla ömür boyu mutlu ve huzurlu şekilde yaşama şansı elde eder. Evlenmeyi beklerken ayrılık yaşayan insanlar evlenip, mutlu bir yuva kurarlar. Boşanma evresinde olan evli çiftler ise boşanma sürecine durdurarak evliliklerinde hiç olmadıkları kadar mutlu olurlar. Geri getirme büyüsü sayesinde özel hayatını yolunu koyan kişi, aşk acısı çekmek yerine hayatın güzelliklerine odaklanarak, enerjisini iş yaşamına ve sevdiklerine ayırır.

Her zaman eşini düşünen büyü yapılan kişi, hayatında hiç olmadığı kadar sevdiği insana özen gösterirken, sevdiği insanı mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Hayattaki en değerli varlığın büyü yaptıran kişi olduğunu düşünen büyü yapılan kişi, her zaman en iyisi olmak için çalışacaktır. Aynı zamanda gözü kendisine büyü yaptıran kişi dışında da kimseyi göremeyecektir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gideni Geri Getirme Her makalemde belirttiğim gibi. Maalesef herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Bir çok sayfada görüyorum bazı tarifler verilmiş ama hiç bir ilmi bilgi olmadan yazılanlarla hiç bir şey yapılamaz. Şöyle örnek vermek gerekirse; Doktorlar doktor olabilmek için yıllarca okuyorlar bir çok eğitim alıp o şekilde ameliyat edebiliyorlar insanları, siz hiç bir eğitim almadan sadece bir kaç tarif okuyarak bir insanı yahut herhangi bir canlıyı ameliyat edebilir misiniz tabii ki edemezsiniz.

Bu işlemlerde bu şekildedir hiç bir eğitimi hiç bir ilmi bilgi sahibi değilseniz ne yaparsanız yapın istediğiniz şey gerçekleşmeyecektir aksi taktirde öyle olsaydı medyumluğun hiç bir anlamı kalmayacaktı bu nedenden dolayı sayfalarda görmüş olduğunuz tarifleri uygulayarak vakit kaybetmeyin. İlmi bilgisi iyi olan bir medyumdan yardım isteyiniz Ve bu tür tarifleri paylaşan kişilerden de uzak durun çünkü gerçek bir medyum bu tür gizli ilimlerin paylaşılmayacağını da çok iyi bilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir?
Geri Getirme BüyüsüPin
Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri getirme büyüsü, sevdiğinizi ya da kaybettiğiniz birini geri getirmek için yapılan bir tür büyüdür. Diğer bir deyişle, bu büyüyü yaptıran kişi, özlem duyduğu ya da kaybettiği kişiyi geri getirmek amacıyla, bir medyumdan yardım alarak bu büyüyü yapar.

Bu büyüyü yaptırmadan önce, birçok insanın merak ettiği konulardan biri, geri getirme büyüsünün etkili olup olmadığıdır. Yapılan araştırmalar, büyünün etki edebildiğini ancak tam olarak garanti olmadığını göstermektedir.

Geri getirme büyüleri yapabilmek için öncelikle bir medyumdan yardım almanız gerekmektedir. Medyum, size yapmanız gerekenleri ve hangi malzemeleri kullanmanız gerektiğini anlatacaktır.

Eğer büyüyü yapmak istemiyorsanız, alternatif olarak sevdiğinizle yeniden bir araya gelmek için konuşarak problemleri çözmeye çalışabilirsiniz. Büyü, son çare olarak düşünülmelidir.

Herhangi bir büyü gibi, geri getirme büyüsünün de sonuçları kesin değildir. Sadece belirli bir olasılık sunar. Etkinin ne kadar süreceği ya da ne kadar güçlü olacağı tamamen kişisel bir deneyimdir.

Hangi Durumlarda Geri Getirme Büyüsü Yapılır?

Geri getirme büyüleri yapma konusu son derece hassas bir konudur. Çünkü bu tür işlemler negatif enerjilerle dolu olabilirler ve yapılan kişi için ciddi sonuçları olabilir. Genellikle bir ilişkinin kaybı nedeniyle geri getirme büyüleri yapılır. Ancak bunun yanı sıra, iş hayatında, sağlık sorunlarında, ailedeki sorunlarda veya hatta arkadaşlıklarda bile geri getirme büyüsü yapılabilir.

Gerçekten de, insanlar herhangi bir önemli öğe kaybettiklerinde, özellikle de aşkla bağlantılıysa, hemen geri getirme büyüsü düşünmeye başlarlar. Bu durumda, geri getirme büyüleri, kaybedilen sevdiklerine geri dönmelerine yardımcı olmak için kullanılabilir. Bazı insanlar geri dönüşü olmayan bir şekilde ayrılırlar ve bu nedenle, geri getirme büyüleri yapmak, insanların sevdikleri kişiyi geri kazanmaları için umutlu olmalarına yardımcı olabilir.

Ancak, geri getirme büyüleri yapmak doğru mu? Bu, etik açıdan tartışmalı bir konudur. Kimilerine göre, geri getirme büyüsü etik olmayan bir davranıştır çünkü insanların özgür iradesine dayanır. Ancak diğerleri, geri getirme büyüsünün etik bir uygulama olabileceğini savunurlar çünkü bazı durumlarda, insanların sevdikleri kişiyi geri kazanmak için başka bir seçenekleri yoktur.

Geri Getirme Büyüleri ile ilgili yazılarımıza ulaşacağınız kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Narin dedi ki:

    İşinin ehli bir hocasınız hocam sayenizde eşim eve geri döndü. Asla dönmicem boşanıcam diyen adam geri döndü. Çok şükür bu günleri gördüm hocam sayenizde yuvam kurtuldu.

  2. Pelin dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar ben Pelin. Bende İsmail hocama işlem yaptırdım. Geri getirmek için işlem yaptık. Olumlu sonuç aldım buraya da yazmak istedim. Sözlüm bana geri döndü. Çok teşekkür ederim size hocam.

  3. Demet dedi ki:

    Herkese merhaba ben Demet. 3 yıldır mutlu giden bir evliliğim vardı. Taa ki 2 ay önce eşimle ettiğimiz kavgamızdan sonra bana olan hareketleri ve konuşmaları değişti. Bana soğuk davranmaya başladı, hiç konuşmuyordu eve geç geliyor benimle hiç ilgilenmiyordu. Bu durumdan şüphelenip telefonunu karıştırdım ve mesaj tutmadığına dikkat ettim aramalarda ise bir numara ile sürekli konuşmuş. Numarayı kendi telefonuma kayıt ettim whatsapptan bir baktım kadın. Dünyam başıma yıkıldı resmen. Ben eşimi çok seviyordum asla da ayrılmak istemedim. Böyle bir yol tercih ettim. İsmail Hocamla işlem yaptık başta biraz tereddüt ettim fakat sonuç olumlu oldu eşim eski günlerdeki gibi ve bana bir kadınla görüştüğünü ama çok pişman olduğunu kendisi itiraf etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.