İsmaiLHoca
Soğutma Büyüleri

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Günümüzde en sık yapılan büyüler genel olarak iki ayrı grupta görülmektedir. Bu iki ayrı grup büyülerin genel niteliklerine göredir. Bir grup içerisinde olumlu yönde olan, iyi etkili büyüler yer alıyor iken diğer grupta ise negatif, olumsuz etkiye sahip olan büyüler yer alır. İlk gruptaki büyüler genel olarak Soğutma Büyüsü, aşk büyüleri, evlilik büyüleri, bağlama büyüleri, geri döndürme büyüleri, para büyüsü, iş için büyü ve şifa – sağlık büyüleridir.

İkinci grupta yer alan olumsuz etkiye sahip olan büyüler arasında ise boşanma büyüsü, ayrılık büyüsü, soğutma büyüleri, kara büyüler gibi büyü türleri vardır. Her iki ayrı grupta bulunan büyü türleri de günümüzde çok sık tercih edilir, hocalar tarafından uygulanmaktadır. Biz bu yazımızda olumsuz etkiye sahip olan grupta yer alan Soğutma Büyüsü hakkında çeşitli bilgileri derledik. Yazıyı okumaya devam ettiğinizde bu konudaki her tür bilgiyi göreceksiniz.

Sizlere önce soğutma büyüsünün ne olduğunu ve soğutma büyüsünün etkilerinin ne gibi ektiler olduğunu gösterdik, anlattık. Sonrasında ise bu büyü türünün faydalarının neler olduğunu ve soğutma büyüsü ile ilgili yapılan yorumların neler olduğunu anlattık.  İyi okumalar dileriz.

Soğutma Büyüsü Nedir? Ne Anlama Gelir?

Soğutma büyüsü nedir sorusunu en iyi şekilde şöyle cevaplayabiliriz: Bu büyü çok etkili olan, gerçekten kuvvetli bir büyü türüdür. Soğutma büyüsünün tek amacı kişileri birbirinden soğutmaktır. Adından da anlaşılacağı üzere bu büyü ile tüm duygular nötr hale getirilir. Kişilerin birbirine karşı duydukları sevgi, aşk, arzu, sadakat, saygı gibi önemli duygular ortadan kaybolur.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Evden Soğutma Büyüsü Nedir? Kimler İçin Yapılır?
Soğutma Büyüsü
Soğutma Büyüsü

 

Kişiler birbirlerini her ne kadar çok severlerse sevsinler bu büyü ile tüm duyguları yok edilir. Birbirlerine karşı hiçbir duygu hissedemez hale gelirler. Bu büyü türünü genel olarak aileler evlatlarının istemedikleri ilişkilerine karşı yaparlar. Ya da iki kişinin birlikte olmasını asla istemeyen herhangi bir kişi bu büyüyü yaptırabilir. Bu büyü türü kısacası bu anlamlara gelmektedir. Şimdi soğutma büyüsünün etkilerinin neler olduğuna bakalım.

Soğutma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Soğutma büyüsü etkileri konusunda sizlere en net şu bilgileri verebiliyoruz: Bu büyünün ektileri yukarıda da söylemiş olduğumuz üzere çok ama çok kuvvetli haldedir. Etkiler kendisini çok belirgin bir şekilde göstermektedir. Büyü yapıldıktan sadece 15 – 20 gün sonra büyünün etkileri görülmektedir. Tabi bu sürenin daha da kısa olması büyüyü yapan hocanın ya da medyumun ne kadar çok güçlü, yetenekli olduğu ile ilgilidir. Soğutma Büyüsü etkilerinin arasında genel olarak şunlar vardır:

  • Bu büyü yapıldıktan sonra ilk etki kişilerin duygularının bir anda yok olmasıdır. Günden güne bu duygular hafifler ama kişi bunun farkında olmayabilir. Fakat bir süre sonra birden bire duygularının yok olduğunu anlar.
  • Geçekten de ilişkide büyük bir soğukluk olur. Kişiler artık birbirlerine karşı bir şey hissedemediklerinden dolayı ilişkide pürüzler ortaya çıkar. İlişki artık yürüyemez hale gelir. İki taraf da bu ilişkide sadece mutsuz hisseder.
  • Kişiler birbirlerine ne kadar aşık olurlarsa olsunlar bu büyü yapılmış ise duygularını asla koruyamazlar. Bu büyünün ne kadar güçlü olduğu da bu noktada kendisini gösterir.
  • Etkiler genel olarak bu şekildedir. Soğutma büyüsüyle birlikte kısacası tüm duygular silinip gider ve bir daha asla geri gelmezler.

Soğutma büyüsünün etkileri ile ilgili olarak sizlere bu bilgileri verebiliyoruz. Şimdi de başka bir konuya geçelim. Sıradaki konu başlığımız altında soğutma büyüsünün faydalarını göreceğiz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Uzaklaştırma Büyüsü Nedir?

Soğutma Büyüsünün Faydaları

Soğutma büyüsü faydaları arasında şunlar vardır:

  • Eğer ilişkide taraflardan biri istemediği bir ilişki içindeyse, yarılmak istiyor ama ayrılamıyor ise bu büyü olumlu etkide olacaktır. Çünkü büyü sayesinde kişi istemediği bu ilişkiden sonunda kurtulacaktır.
  • Aşk insanın gözünü kör eder. Eğer birisi kendisine zarar veren birine âşıksa ve bunun farkına varamıyor ise bu büyünün yapılması o kişiye aslında çok büyük bir yarar sağlar. Kişi bu kötü ilişkiden kurtulur.
  • Soğutma büyüleri yararları genel olarak bu şekildedir.

Soğutma Büyüsü Yorumları Nelerdir?

Soğutma büyüleri yorumları arasında bu büyünün ne kadar etkili olduğunu, hangi hocaların doğru şekilde büyüyü yaptığını ve benzeri önemli bilgileri görürsünüz. Bu bilgilere erişmek için sitemizdeki yorumları okuyabilirsiniz.

Soğutma Büyüleri kategorimizde ilgili yazılara ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü