İsmaiLHoca
Soğutma Büyüleri

Soğutma Büyüsü Nedir? Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma Büyüsü Nedir? Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma Büyüsü Nedir? Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır? Sorusu soğutma büyüsü yaptırmak isteyen fakat tam olarak ne işe yaradığını bilmeyen ve nasıl yapıldığı konusunda bilgisi olmayan kişilerin bilgi almak amacı ile yaptığı araştırmalardan birisidir. Soğutma duaları genel olarak evli olan çiftlerin arasını bozmak, nişanlı olan kişileri ayırmak, arası çok iyi olan iki dostun arasını bozmak, iki kişi arasında var olan iletişimi koparmak ve aile içi ilişkilerde kopukluk yaşatmak amacı ile yapılan büyülerdir. Bu büyülerin yapılma amacı genel olarak arası çok iyi olan kişilerin arasını bozarak onları birbirinden uzaklaştırmak amacı ile yapılmaktadır.

Genel olarak bazı kişilerin mutluluğunu kıskanan ve asla onun yerinde olamayan kişilerin yaptırmış olduğu bu büyüler bazen de aileler tarafından kızına veya oğluna layık olmayan kişiden çocuğunu kurtarmak amacı ile yapılmaktadır. Birini bir yerden, birisinden zamandan soğutma gibi amaçlar ile yapılan soğutma büyüleri son derece tehlikeli bir büyüdür. Titizlik ile yapılmadığı zaman istenilenin dışında sonuç verebilen bu büyüler işinde iyi bir medyum tarafından yapılmalıdır.

Eşi Aileden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlenmiş bir yuva kurmuş olmuş olan kişiler maalesef ki her zaman istediği mutluluğu yaşamaz. Gerek kocası ve eşi ile olan kavgaları gerek ise kaynanası ve kayınbabası ile anlaşama gibi durumlar bazen evli olan kişilerin canını oldukça çok sıkmaktadır. Bazı tartışma konularında kişiler eşine destek çıkacağı onu sahipleneceği yerde ailesini desteklemekte ve eşine laf gelmesine razı gelmektedir. Konular ne kadar ufak olursa olsun bu durumu sürekli olarak yaşayan kişiler sevdiği adamı veya kadını ailesinden soğutmak ve tamamen kendine bağlamak ister.

Bir konu da dağ gibi eşini arkasında görmek isteyen kişiler sevdiği adamı ailesinden soğutmak ve kendine tamamen bağlamak amacı ile büyülerden medet bekler. Çünkü eşi dediği kişi hiçbir konuda kendine destek çıkmamakla kalmıyor sürekli eşine karşı ailesini savunuyordur. Bu duruma oldukça çok can sıkan kişi ailesinden soğutmak adına büyüler yapabilmek için Eşi Aileden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır? Şeklinde araştırma yapmakta ve bu büyüyü kimsenin haberi olmadan yapmak istemektedir. Bu tür büyüler oldukça tehlikeli olan büyülerin sınıfına girmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  İki Kişiyi Ayırmak ve Soğutmak İçin Yapılan Büyüler

Büyünün yapımı sırasında yapılan en ufak bir hata bile istenenin dışında sonuç vermekte ve kişiyi ve sevdiği kişiyi tehlike altına bırakmaktadır. Bu yüzden bu tür büyüleri evde denemek yerine güvenilir işinin ehli bir medyum tarafından yaptırmanız gerekir. genel olarak kara büyü olarak geçen bu büyüleri yaparken titizlik ile yapmak oluşabilecek sorunların önüne geçmektedir.

Soğutma Büyüsü Nedir? Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?Pin
Soğutma Büyüsü Nedir? Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüleri yapımı bakımından ve kişilerin yaptırmak istedikleri durumlara göre birçok türe ayrılmaktadır. Kendinden soğutma büyüsü, işinden soğutma büyüsü, arkadaşlarından soğutma büyüsü, cinsellikten soğutma büyüsü, aileden soğutma büyüsü, eşten soğutma büyüsü, gece hayatından soğutma büyüsü, kötü alışkanlıklardan soğutma büyüsü erkeklerden ve kadınlardan soğutma büyüsü diye birçok türe ayrılan

soğutma büyüleri kişilerin durumlarına ve yaptırmak istedikleri durumlara göre farklılık göstermektedir. Kişilerden, olaylardan, alışkanlıklardan kişileri soğutmak ve uzaklaştırmak amacı ile yapılan soğutma büyüleri son derece etkili bir büyüdür. Doğru bir şekilde yapıldığı zaman son derece etkili olan bu büyüler yapılırken dikkat edilmesi gereken tehlikeli büyülerden birisidir. Tehlikenin farkında olmadan bu büyüleri evde yapmak denemek isteyen birçok kişi de ulunmaktadır. Bu büyüleri yapabilmek için kişiler Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır? Şeklinde araştırma yaparak bu büyüleri evde yapmak isterler.

Fakat bu tür tehlikeli olan büyüler evde yapıldığında ve yapımı sırasında en ufak da olsa bir hata yapıldığında kötü sonuçları da beraberinde getirebilmektedir. Bu yüzden soğutma büyüleri gibi tehlikeli büyüler evde yapılmamalı bir medyum gözetimi altında yapılmalıdır.

Soğutma ve Ayırma Büyüsü

Bazen çocuklarımızın mutluluğu ve doğru kişileri bulma ve onlar ile ilişki kurup mutlu olması için bazı fedakârlıklar yapmak gerekmektedir. Sevdiğiniz kişilerin hayatına yanlış birisini almış olması durumu kişileri oldukça üzmekte ve onları ayırmak adına Soğutma Ve Ayırma Büyüsü yaptırtmak istenmektedir. Kişilerin iyiliği için yapılan büyüler kadar kişileri ayırmak amacı ile yapılan ve sadece bencilce bir düşünce ile yapılan ayırma büyüleri de vardır. Bu büyülerin yapılmak istenme nedeni iyi niyet olmadığı için bu büyüleri yaptırmak oldukça günahtır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Soğutma Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bazen kişilerin birden bire birbirinden uzaklaşması ve eskisi gibi samimi olmaması sonucunda soğutma büyüleri yapılmış olma ihtimali düşünülmekte ve bu büyüleri nasıl bozacağını öğrenmek adına Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur? Şeklinde araştırma yapılmaktadır. Soğutma büyülerinin bozulma işlemi medyumlar tarafından güçlü büyü bozma duaları ile yapılmaktadır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır? Konusuna gelecek olursak büyü yapıldığı zaman kişiler üzerinde bazı farklılıklar oluşmaktadır. Büyü yapılan kişi birden bire çok sevdi kişiden uzaklaşır. Halsiz ve yorgun hisseder. Çok iyi anlaştığı birisi ile bir an da resmen düşman gibi olur. Hiç yoktan ortaya huzursuzluk ve kavgalar çıkar. Bu gibi belirtiler soğutma büyülerinin anlaşılmasına vesile olan belirtilerdir.

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü Nedir? Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?, insanların birbirleriyle olan ilişkilerini donduran ve soğutan bir tür büyüdür. Bu büyü, kişiler arasındaki konuşmaları ve etkileşimleri engelleyerek, insanları birbirlerinden uzaklaştırır. Soğutma büyüsü genellikle, iki kişi arasındaki aşk veya evlilik ilişkilerinde yapılmaktadır.

Bu tür büyüler genellikle, insanların bilmeden yapılan davranışları sonrasında yapılır. Örneğin biri diğerine karşı ilgisiz davrandığında, ya da yanlış bir söz söylediğinde bu büyü yapılabilmektedir. Ayrıca bu büyüler, kötü niyetli insanlar tarafından da yapılabilmektedir.

Olumsuz etkileri: Olumlu etkileri:
 • İlişkinin donması
 • Kavgaların artması
 • Ayırma
 • Kötü davranan insanlardan kurtulma
 • Olumsuz insanların uzaklaşması
 • Kötü enerjilerden kurtulma

Bir insanın üzerinde yapılan bu büyü, kişinin hayatını olumsuz etkileyebilir. Kişinin aşk hayatındaki problemlerin artması, evlilik sorunları, ayrılık gibi problemler görülebilir. Ayrıca kalabalık yerlerde, birden bire insanların size soğuk davrandığını hissedebilirsiniz. Eğer sizde bu tür bir büyüye maruz kaldığınızı düşünüyorsanız, hemen bir uzmana başvurarak durumunuzu anlatmalısınız.

Soğutma Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Soğutma Büyüsü Nedir? Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?, kimilerine göre geri sevdirme, kimilerine göre düşmanlık büyüsünün bir türü olarak kabul edilir. Bu büyü, kişiyi sevmediğiniz, aranızda bir husumet olan veya düşmanlık beslediğiniz bir kişinin size olan sevgisini giderek azaltmaya yarayan etkili bir büyü yöntemidir. Adından da anlaşılacağı gibi soğutma büyüsü yaptırdığınız kişi sizi soğutur ve sizden uzaklaşmaya başlar.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü, insanların hayatında pek çok olumsuz etkiye sebep olabilir. Öncelikle hedef kişinin sizden uzaklaşması, sevgisinin giderek azalması ve sizi artık istemez hale gelmesi büyüyü yaptıran kişiyi üzmektedir. Bu büyü aynı zamanda hedef kişinin çevresinden de uzaklaşmasına neden olabilir.

Soğutma büyüsü yaptıran kişi, bu büyüden dolayı kendisi de mutsuz olabilir. Çünkü hedef kişinin kendisinden uzaklaşması, onu üzecektir. Ayrıca düşmanlık beslediği bir kişi ile ortak bir çevrede bulunuyorsa; bu büyü çevresindeki diğer insanlarla olan ilişkilerini de etkileyebilir.

Soğutma büyüsü genellikle sevgiliden ayrılık gibi duygusal sebeplerden dolayı tercih edilir. Ancak, ofis ortamında yaşanan anlaşmazlıklar veya iş yerindeki rekabet ortamı gibi durumlarda da bazı insanlar soğutma büyüsüne başvururlar. Soğutma büyüsü, her ne kadar etkili bir yöntem olsa da, sonuçta başvuran kişinin vicdanını rahatsız edecek bir uygulama olduğunu unutmamak gerekir.

Hangi Durumlarda Soğutma Büyüsü Yapılır?

Soğutma büyüsü, insanların dertlerinden kurtulmak ve hayatlarında sıkıntı yaşayan kişileri etkisiz hale getirmek için yapılan bir tür büyüdür. Bu büyü, çoğu zaman kişinin hayatındaki olumsuz enerjileri yok etmek ve bireyin kendisini daha iyi hissetmesini sağlamak için kullanılır.

Soğutma büyüsü yapılabilmesi için, kişinin hayatında herhangi bir sorun yaşıyor olması yeterlidir. Özellikle aşk hayatı, iş hayatı veya sağlığına yönelik sorunları olan kişiler bu büyüyü yaptırabilir. Soğutma büyüsü, bir kişinin hayatındaki olumsuz enerjileri yok ettiği için, kişinin kendini daha iyi hissetmesini sağlar.

Soğutma büyüsü yapılırken, büyü yaptıran kişiye birçok hizmet sunulur. Kişinin hayatında ne tür sorunlar yaşadığına ve hangi konularda sorun yaşadığına bağlı olarak, farklı büyüler yapılabilmektedir. Bunlar arasında aşk büyüsü, iş büyüsü, sağlık büyüsü gibi farklı türler bulunmaktadır.

Soğutma Büyüsünün Yararları Soğutma Büyüsünün Zararları
 • Kişinin enerjisini arttırır
 • Kişinin sorunlarını yok eder
 • Kişinin kendine güvenini arttırır
 • Kişinin daha mutlu hissetmesini sağlar
 • Büyü yapılan kişi üzerinde olumsuz etkileri olabilir
 • Büyü, kişinin hayatını etkileyecek sonuçlar doğurabilir
 • Büyü yapılan kişinin hayatında değişimi tetikleyebilir

Soğutma Büyüleri kategorimizde ilgili yazılara ulaşabilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.