İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Kolay Aşk Büyüsü

Kolay Aşk Büyüsü

Kolay Aşk Büyüsü ; İnsanlığın yaşamasında, devam etmesinde etkili olan aşk duygusu aynı zamanda da bilinen ilk cinayetin nedenlerinden birisidir. Öyle ki insanoğlunun başlangıcı olarak kabul edilen Hz. Adem döneminde iki kardeş olan Kabil ile Habil olayının sonucu da aşk ve kıskançlığa bağlıdır. Kısacası insanlığın başlangıcından günümüze kadar geçen süreçte de aşkın yıkıcı etkisi insanları ya da halkı büyük bir kaosa götürmüştür.

Aşkın yıpratıcı etkisine daha fazla katlanmak istemeyenler ancak aşlarından da vazgeçemeyenler aşk büyülerinden yardım alırlar. Aşk büyüleri dünyadaki en güçlü olan büyüler arasında yer alır. Aşk büyüleri sayesinde aşk acısına son verirken; hayatınızın aşkıyla da bir ilişkiye başlama şansı yakalarsınız. Aşk büyüleri sayesinde pek çok kişi hayatında yeni bir döneme adım atarlar. Aşk büyülerinin en çok tercih edilme sebepleri aşağıda yer almaktadır.

 • Evliğinde kopma noktasına gelenler, evlilik bağını güçlendirmek için yapar.
 • Aldatılan kişiler, aldatılmalarına rağmen ilk günkü aşkla sevdikleri insanı kaybetmemek için kullanabilir.
 • İlişkisi olan ancak ilişkisinde gelecek görmeyen kişiler bir sonraki adıma geçebilmek amacıyla aşk büyüsünden destek alırlar.
 • Aşkı çok büyük olmasına rağmen aşkına bir türlü karşılık bulamayan kişiler tarafından kullanılır.
 • Çocuklarının acı çekmesine daha fazla dayanamayan ebeveynler tarafından uygulanır.

Basit Aşk Büyüsü

Basit aşk büyüsü, aşk acısı çeken kişilerin araştırdıkları büyülerden birisidir. Bu büyülerle birlikte araştırılan diğer büyüler; en kolay aşk büyüsü, en kolay aşk büyüsü, en basit aşk büyüsü, kolay aşk büyüsü ve çok kolay aşk büyüleridir. Basit aşk büyüsünün amacı sevilen kişinin de kendisini sevmesini sağlayarak, mutlu bir hayat yaşama isteğinden kaynaklanır. Basit aşk büyüsü yapımının gerçekleşmesi için bir medyumdan destek alınması önemli bir konudur. Bunun bir nedeni de büyü konusu oldukça hassastır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  En Kolay Aşk Büyüsü
Kolay Aşk Büyüsü
Kolay Aşk Büyüsü

Büyü yapılabilmesi için büyü ilmine hakim olan, tecrübeli ve maneviyatı yüksek kişilerden destek alınmalıdır. Çünkü büyü sürecinin herhangi bir aşamasının bile yanlış olması sonucunda en iyi ihtimal büyünüz başarısız olacağı için bir etkisi de olmayacaktır. Diğer ihtimallerde ise sevmesini istediğiniz kişi büyü yapan kişiyi sevmek yerine başkasını sevebilir ya da büyü ters etki ederek büyü yapan kişiden nefret etmesini sağlayabilirsiniz.

Tabi bu örnekler kötü sonuçlardan sadece ikisidir. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyenler tüm süreci doğru yönetmelidir.

En Kolay Aşk Büyüsü

En kolay aşk büyüsünde süreçler diğer büyülerdeki gibi karışık olmayıp; sadece belirli ana süreçler vardır. Ana süreçler konusunda bir medyumdan destek alındıktan sonra, büyü yapmak isteyen kişi evinde rahatlıkla büyü sürecini tamamlayabilir. Aşk büyülerinde dikkat edilmesi gereken konu büyü yapan kişinin, büyü yaptığını isteği gerçekleştikten sonra bile söylememesi gerekir.

Aksi takdirde büyünün etki gücü azalabileceği gibi etrafında farkında olmadı kötü niyetli kişiler de, büyünün geçersiz olması için harekete geçebilir. En kolay aşk büyüleri özellikle ne yapacağını bilemeyen ancak aşkından da vazgeçemeyen kişiler için bir kurtuluş aracıdır.

Kurtuluş aracının başarılı olabilmesi için de büyü yapan kişinin aşkına ve kendine güvenmesi gerekir. Aşkına olan güvenle, medyumun belirttiği gibi büyü yaptığı takdirde aşkını istediği kişinin aşkına sahip olması da kaçınılmaz olacaktır.

En Basit Aşk Büyüsü

En basit aşk büyüsü ile en kolay aşk büyüsü arasında çok ufak farklar vardır. Her iki büyü de yapımı kolay olan büyüler arasındadır. Basit olan aşk büyüleri içerisinde yer alan ritüeller fazla değil, diğer büyülerle karşılaştırıldığında daha basittir. Büyü her ne kadar basit bir şekilde yapılıyor olsa da, başarıyla sonuçlandığında büyü yapan kişinin aşk hayatı da düzelmiş olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsü Bozma Duası

En basit aşk büyüsünün gücü büyü yapan kişinin aşkı, inancı, dualar ve tılsımlı sözcüklerden gelir. Büyü yapımı esnasında büyü yapan kişi sadece isteğine odaklanmalı ve yalnız olmalıdır. Tabi bir de kişinin konsantrasyonu önemli olduğu için kimsenin kendisini bölmeyeceği bir yer seçmesi önemlidir.

Çok Kolay Aşk Büyüleri

Çok kolay aşk büyülerinin tercih edilme nedenleri arasında büyü yaptırmak isteyen ancak büyü süreçlerini doğru olarak yerine getiremeyeceğini düşünen kişiler tarafından tercih edilir. Her ne kadar bu kategoride yer alan büyülerin yapım süreci kolay olsa da, büyü ilmine hakim olan medyumlardan tavsiye ve yönlendirme almak gerekir. Hayatınızın aşkını size getirecek olan bir çözüm olduğu düşünüldüğünde, bir profesyonelden hizmet almanın önemi daha da ortaya çıkar.

Aşk Büyüleri konularında Kategorimiz içerisinde ki yazıları inceleyebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Ceyhun dedi ki:

  Bugün benim için dünyanın en mutlu günü çünkü bugün bitmiş olan ilişkimiz yeniden başladı. Çok sevdiğim dünyalar güzeli bir kız vardı 2 yıl beraber olduk ancak en sonunda beni başka birisiyle aldattı ve bende terkettim ama hala onu seviyordum bende 40 gün önce ismail hocama aşk duası yaptırdım şimdi ilişkimize yeniden başladık. Maalesef aşk herşeyden üstün geliyor

 2. Fırat dedi ki:

  Karım beni terk edip ailesinin evine yerleşti ama ayrılmamızda ki bütün suç benimdi karımın eve geri dönmesi için her şeyi denedim çok uğraştım ama bir türlü kabul etmedi ismail hocama sorunu anlattım güzelce beni dinledi ve bağlama duası yapmayı önerdi bende kabul ettim ve kısa sürede etkisini gösterdi Allah ismail hocadan razı olsun herkese tavsiye ederim.

 3. Yavuz dedi ki:

  Selam benim bir bağlama duası vardı Kız arkadaşımla hiç geçinemiyorum uzun zamandır konuşmuyorum kendisiyle bu durum beni çok korkutuyordu internetten araştırma yaptım ismail hocam ile karşılaştım kendisi bana çok ilgiliydi bende ona güvendim ve başladık 13 gün sürdü Şimdi Kız arkadaşımla evlilik planları yapıyoruz kendisinden Allah razı olsun … hocam.

 4. Ceylan dedi ki:

  Eşimle yıllardır çocuğumuz olmuyor, 3 yıl önce kısır olduğumu öğrendim, buna çok üzülmüştüm eşim ilk başlarda aldırış etmedi beni hep teselli etti ama annesi onu benden soğutmaya başladı bana olan aşkı neredeyse bitmişti 1 ay önce ismail hocamızı buldum ve aşk vefki yaptırdım, kısa sürede etkisini gösterde Allah ondan razı olsun. Şimdi evlatlık almayı düşünüyor inşallah rabbim hayırlı bir evlat nasip eder evlatlık alma fikrinide ismail hocam verdi evlatlık almanın hayrından bahsetti böyle bir hayra vesile olan ismail hocam çok güzel bir insansınız kalbiniz çok ama çok temiz allah sizden tekrar tekrar razı olsun

 5. Lamiya dedi ki:

  İsmail hocam Allah senden razı olsun dile benden ne dilersen ismail hocamın verdiği bağlama vekfi ve tavsiyeleri ile kocamla aramızda ki sorunların hepsi çözüldü. Yüz yüze konuşsak bile çözülmeyen sorunlar sağolsun ismail Hocanın bağlama vefki sayesinde çözüldü. ismail hocanın söylediklerini eksiksiz olarak yerine getirirseniz kısa sürede işe yaradığını göreceksiniz.

 6. Gürkan dedi ki:

  liseden bu yana sevdiğim bir kız vardı onundan benden hoşlandığını biliyorum kendisi de söyledi bunu ama ailesi benimle ilişki yaşamasına izin vermediği için o da yanaşmıyordu. Kendisi de olur dese çok iyi biliyorum ki ailesi karşı çıkmaz. ismail hocamı babamın arkadaşından duydum aile içinde ki sorunlarını ismail Hoca sayesinde çözmüş bende kendisiyle konuştum sorunları anlattım sağolsun bağlama vefki hazırladı bitmesine 20 gün kaldı şimdiden etkisini görüyorum daha ılımlı olmaya başladı rabbim inşallah evliliği nasip eder bizede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü