Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü - Kadınlar İçin Bağlama Büyüleri
İsmaiLHoca
Bağlama Büyüleri

Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü

Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü

İlişkilerde iki tarafın birbirini sevmesi ne kadar güzel bir duygu ise terkedilmek de o kadar kötü bir duygudur. Büyük heyecanlarla atılan ilk adımlar, ilk randevu derken tam bu sefer oldu demek üzereyken yaşanan sıkıntıların artması büyük bir hayal kırıklığıyla sonuçlanır. Bazı kişiler ise aşkına hiç şans bulamaz ve aşkını yaşama ihtimali olmadan aşk acısının sarsıcılığıyla tanışmak zorunda kalır. Yaşanan duygularla başa çıkamayan ve acı çekmek yerine mutlu olmak isteyenler ise büyü yaparak dileklerine ulaşmak ister.

En çok tercih edilen büyüler arasında kadına yapılan bağlama büyüsü, kıza yapılan bağlama büyüsü, kadına bağlama büyüsü yapılışı ve 12 saatte tutan bağlama büyüsü vardır. Kadına yapılan bağlama büyüsünün amacı erkeğin aşık olduğun kadını hayatının sonuna kadar kendine bağlamak için yaptırdığı büyüdür. Büyünün yapılması için aşık erkek başarılı bir medyumdan destek alır.

Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü

Kıza Yapılan Bağlama Büyüsü

Kıza yapılan bağlama büyüsü için işinde uzman olan medyumlarla çalışılmalıdır. Bağlama büyüsü zor olan dualar kategorisinde olup; her adıma dikkat edilerek yapılmalıdır. Medyumun başarılı olabilmesi için sorulan her soruya net ve doğru bir şekilde yanıt verilmelidir. Ek olarak medyumun tüm yönlendirmeleri dinlenerek, harfiyen uygulanmalıdır. Başarılı bir şekilde uygulanan büyünün etki süreleri değişkenlik gösterir.  Kıza yapılan bağlama büyüsüyle birlikte kıza yapılan bağlama büyüsü sürecinde aşağıda belirtilen duaların da gücünden yararlanılabilir.

  • İhlas Suresi
  • Fatiha Suresi
  • Nas Suresi
  • Felak Suresi
  • Ayetel Kürsi Suresi

Kıza yapılan bağlama büyüsü için medyumun tüm sorularına cevap verdikten sonra, medyum bazı dualar ve tılsımlı sözcükleri okur. Büyünü başarılı olabilmesi için büyü yaptıran kişinin son derece şeffaf ve medyumun söylediklerini harfiyen uygulaması gerekir. Bağlama büyüleri beyaz büyüler arasında oluğu gibi kara büyüler arasında da olabilir. Aradaki ince çizgi ise kişinin iyi niyetine ya da kötü niyetine göre değişir. Yapılan bağlama büyüsü sonrasında büyü yaptıran erkek, aşık olduğu kadınla mutlu ve huzurlu bir hayata adım atar.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadına Bağlama Büyüsü Yapılışı

Kadına bağlama büyüsü yapılışı medyumun tercih ettiği büyü çeşidine göre değişir. Ancak her büyü kişiye özel olup; medyum tarafından doğru bir şekilde yapılmalıdır. Kadına bağlama büyüsü yapılabilmesi için gerekli olan malzemeler büyü yapılmak istenen kişiye ait bir eşya, fotoğraf ve doğru bilgilerdir. Bunlar dışında ekstra istenen bir malzeme olur ise medyum özel olarak paylaşır. Bağlama büyülerinde bazen şeker, tuz, nohut gibi gıdalar kullanılabileceği gibi bacak, böbrek gibi hayvan organları da kullanılabilir. Burada malzeme seçimi tamamen kullanılacak olan büyü çeşidine göre değişir. Kadına bağlama büyüsü yapılışında büyü yaptıran kişinin dikkat etmesi gereken bir konu da büyü gizliliğidir. Kişi ne olursa olsun sevdiği kadını hayatında tutmak için büyü yaptırdığını kimseyle paylaşmamalıdır.

Karıma Bağlama Büyüsü

Evli bile olsa insanlar ilişkilerinde bazı sorunlar yaşayabilir. İki kişinin aynı evde yaşayarak birlikte hareket etmesi oldukça zordur. Bu nedenle çiftler arasında birçok sıkıntı yaşanabilir. Hayatının kadınını tartışmalar ya da farklı sıkıntılar sebebiyle kaybetmek istemeyen koca da büyüye başvurarak, bu sorunu sonsuza kadar ortadan kaldırmayı tercih eder. Büyü sayesinde karısının aşkına yeniden kavuşan adam, ailesinin temellerini de sağlamlaştırmış olur. Karıma bağlama büyüsü  yapılan kadın davranışlarını düzeltirken, karısını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan adam da hareketlerin değiştirmek zorundadır. Her iki tarafında hareketlerini değiştirerek, birbirine emek harcaması ilişkilerini de düzeltir. Karıma bağlama büyüsü sonrasında değişen kadın kendini daha mutlu hissedeceği için kocasına olan davranışları da olumlu yönde değişir.

 12 Saatte Tutan Bağlama Büyüsü

Her ilişki de olduğu gibi evliler arasında da bazı sorunlar yaşanabilir. Yaşanan her sorunda kendini güvensiz hisseden taraf ilişkisine sahip çıkmak istese de bir kere o güvensizlik hissine sahip olmuştur. Yaşanılan bu histe her iki tarafında suçu olsa da, karısını çok seven adam bir şeyleri değiştirmek için harekete geçmek ister. Yaşanılanları tersine çeviremese de karısına ve evliliğine sahip çıkmak isteyen koca on iki saatte tutan bağlama büyüsü sayesinde ilişkilerini düzeltmek ister. 12 saatte tutan bağlama büyüsü en güçlü Bağlama Büyüleri içerisinde olup; doğru şekilde uygulandığında başarılı sonuç elde edilmesi kaçınılmazdır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Aşık Etme Duası Bağlama Duası Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü