İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

İsme Yapılan Aşk Büyüsü

İsme Yapılan Aşk Büyüsü

Geçmişten günümüze gelen birçok farklı büyü bulunmakta olup; ihtiyaçlara ve dileklere göre kullanılan büyüler de uygulama şekilleri de farklılık göstermektedir. Son dönemlerin en çok tercih edilen büyüleri arasında isme yapılan aşk büyüsü vardır.  İsme Yapılan Aşk Büyüsü kişiye özel olup; doğru bir şekilde uygulandığında en etkili büyülerden birisidir. İsme yapılan büyülerde kendi içerisinde çeşitlenmektedir. İsme yapılan büyüleri bu kadar özel kılan ise büyünün gücünden gelir.

Büyünün yapılabilmesi için deneyimli ve başarılı bir medyuma ihtiyaç vardır. Medyumlar manevi olarak güçlü, ilim sahibi olan kişilerdir. Bu nedenle de büyülerin etkisini gösterebilmesi için yönlendirmelerinin harfiyen uygulanması önemlidir. Ada yapılan aşk büyüsü olarak da bilinen büyü; aşk acısı çekenlerin dertlerine son verirken, büyü yaptıran da büyü yapılan da mutlu bir hayata ilk adımı atar.

Ada Yapılan Aşk Büyüsü

Ada yapılan aşk büyüsü, kişiye özel ve etki gücü yüksektir. Belki de bu yüzden son zamanların en çok tercih edilen büyüleri arasındaki yerini almıştır. Ada yapılan aşk büyüleriyle birlikte fotoğrafa bakılarak yapılan aşk büyüsü, mumla yapılan aşk büyüsü, ip kullanılarak yapılan aşk büyüleri de tercih edilmektedir. Aşk büyüleri insanlık tarihi kadar eski olan ve birçok farklı ritüelin de uygulandığı büyülerdir. Ada yapılan aşk büyüsünün amacı tüm aşk büyülerinde olduğu gibi aşık olunan kişinin aşkına sahip olmaktır. İyi niyetlerle yapılan aşk büyüleri beyaz kategoriye girerken, kötü niyetlerle yapılan aşk büyüleri ise kara büyü kategorisine girmektedir.

Büyünün etkileri yavaş yavaş çıkmaya başlayacak, büyünün tamamlanmasıyla birlikte de tüm etkisini gösterecektir. İlk olarak büyü yapılan kişi anlam veremediği şekilde sürekli olarak büyü yapan kişiyi düşünmeye başlar. Aklı ve fikri sadece tek bir kişiyle doludur. Tüm konuşmalar ve tüm yollar sanki tek bir kişiye çıkar. Büyü yapılan kişi sürekli büyü yapanı düşünmenin bir adım ötesine geçerek iletişim kurmak ister. Büyü yapılan kişi için en önemli amaç büyü yaptıran kişinin aşkını kazanarak, hayatında olmayı başarmaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsü Bozulunca Ne Olur?
İsme Yapılan Aşk Büyüsü
İsme Yapılan Aşk Büyüsü

İsimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

İsimle yapılan aşk büyüsünü yaptırmak isteyenlerin araştırdığı konulardan birisi de isimle aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını almaktır. İsimle yapılan aşk büyüsünde büyü yapılmak istenen kişinin ismi sürekli olarak telaffuz edilir. Büyünün odak noktalarından birisi ismin telaffuz edilmesi olsa da; büyü içerisinde farklı ritüeller de vardır. Büyünün başarılı bir şekilde uygulanabilmesi için muhakkak medyum desteği alınmalıdır. Büyü ilmi kendine has birçok gizemi ve bilgiyi barındıran bir ilimdir.

Bu nedenle de büyü yaptırmak isteyen kişiler, büyü yapmak için bir medyumun desteğine ihtiyaç duyarlar. İsme yapılan aşk büyüsü sayesinde hayatınızın aşkına kavuşurken, istediğiniz hayatı yaşamaya da başlarsınız. Büyünün başarılı bir şekilde uygulanması sonrasında karşılıksız aşk yaşıyorsanız aşkınıza, ilişki yaşıyorsanız bir sonraki adıma, ilişkinizde yıpranmalar varsa da hiç olmadığı kadar sağlam bir ilişkiye sahip olursunuz.

Erkeğin İsmiyle Aşk Büyüsü

Erkeğin ismiyle aşk büyüsü, isimle yapılan aşk büyüsünün gücünün de bir göstergesidir. İsme aşk büyüsü kişiye özel olmanın dışında; kadına ya da erkeğe yapılmasına göre de bazı farklılıklar içerir. Erkeğin ismiyle yapılan aşk büyüsünün tamamlanmasının ardından hayatınızın erkeği sadece size ait olacaktır. Sizden başka hiçbir kadını görmediği gibi sizden başka kimseyi de düşünemez duruma gelir. Hayatının güzel olabilmesi için hayatında olması gereken tek kişi büyü yaptıran kişi olur. Büyü yaptıran kişinin hayatında olabilmek için elinden gelenin fazlasını yapar. Tek isteği büyü yapan kişiyle mutlu bir hayatı olmasıdır.

Kadının İsmiyle Aşk Büyüsü

İsimle yapılan aşk büyüleri kendi içerisinde de ayrılmaktadır. Bu ayrımlardan birisi de kadının ismiyle aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü sayesinde siz nasıl tek bir kadına aitmiş gibi hissediyorsanız; büyü yapıldıktan sonra da büyü yapılan kadın kendini sadece büyü yaptıran erkeğe ait hisseder.  Kadının ismiyle yazılan aşk büyüsü etkisini kısa sürede göstererek, aşk acısı çeken erkeğin sorunlarını hızlı bir şekilde çözer.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Büyünün tamamlanması sonrasında büyü yapılan kadın, büyü yaptıran erkeğin hayatında olmak için çaba göstermeye başlar. Çabalarının sonuncunda büyü yaptıran erkeğe ulaşan kadın ise, hayatını büyü yaptıran erkekle sağlam bir ilişki kurmak üzerine düzenler.

Aşk Büyüsü İşe Yarıyor mu Yazımıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Cihan dedi ki:

    Bilgisayar oyunlarına olan ilgim ve düşkünlüğüm yüzünden ilişkiye ara verdiğim eski sevgilimin değerini er ya da geç olsa da anladım. Ona kendimi bir türlü affettiremediğim için internetten arayışlara geçmiştim. İyi ki ismail hocam ile karşılaştım ve bana verdiği dualar sayesinde bu sorunu çözdüm. Sevgili olduk ve beni hocamın verdiği dualar sayesinde eskisinden daha çok sevdiğini hissettim. Allah razı olsun hocamdan.

  2. Habibe dedi ki:

    Bir kafede garsonluk yaparken yakışıklı bir beyefendi sürekli sabit saatlerde aynı siparişlerle masada oturuyordu. Ondan çok etkilendiğimi iş arkadaşlarım bile biliyordu. ismail Hocamla iletişime geçip bana verdiği işlem ve konuşmalarımız sayesine o beyi kendime aşık edebildim sonunda benim de harika bir ilişkimin olduğunu hocama borçluyum.

  3. Kumsal dedi ki:

    Çok zorlandığım ve ilişkiyi ayakta tutan taraftan çok yorulduğum bir dönemde ismail hoca ile tanıştım ve bana verdiği vefk sayesinde artık sürekli alttan alan taraf ben değilim. Sevgilim artık hocamdan aldığım vefk sayesinde ben kadar uğraştığı için artık aramızda sorun olmuyor ve üstesinde geliyoruz zorlukların. Allah ismail hocamdan razı olsun iyi ki varsınız hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/