İsmaiLHoca
Kısmet Açma Duaları

İş İçin Kısmet Açma Nedir?

İş İçin Kısmet Açma Nedir?

İş İçin Kısmet Açma Nedir sorusu yanıtları olarak iş hayatında hayırlı ve güzel kazançlar sağlamak için yapılan büyülerdir. Büyü yapma zamanları genellikle sabah yerine akşam saatleri olmaktadır. Etkisi ve konusu hakkında bilgi almak isteyen kişiler tarafından yapılan araştırmalar büyüye karşı oluşan yeni bakışın içinde etki ve süre konusunda da kısıtlama olmayan uygulamaların tercih edilmesini sağlamıştır. Büyü yapılma zamanında büyü yaptırmak isteyen kişi kim için büyüye başvuru yaptıysa o kişiye ait bir resim veya kıyafet ile eşya getirmelidir.

İş İçin Kısmet Açma Nedir sorusu için iş hayatında iş bulmak, kazançlarını gelire göre artırmak amaçlarını taşıyan büyülerdir. Büyülerde uygulanacak ve başlı başına yarar sağlayacak olan uygulamalar olarak görülmektedir fakat evde uygulanma noktasında dikkat ve eksiklik yapılacak olan büyünün ritüellerini insana zararlı olarak etki etmesine neden olacaktır.

İş Yerindeki Kısmet Nasıl Açılır?

İş Yerindeki Kısmet Nasıl Açılır sorusu için iş büyüsü yapılarak veya kısmet açma büyüsü yapılarak kısmet açıklığı sağlanır. Bir uygulama aracı olarak kullanılan her bir malzeme de tek tek istek ve dilek belirtilerek malzemelerin tesirli olarak kullanılma çabalarına cevapları medyumlar vermektedir. Medyum olarak büyü yapan, tılsım ve muska yapan insanlar dönemin en ünlü ve yaygın olarak tanınan isimleri olarak da görülmektedir. Büyü çok dönemli ve yüzyıllar boyunca kullanılan bir uygulama türüdür.

İş Yerindeki Kısmet Nasıl Açılır sorusu cevaplarına ulaşmak için kısmet ve iş Büyüsü yapılarak kapalı olan kısmet açılır. Kimi dinlerde ve kültürlere büyüler yasak olurken kimi kültürler ve insanlar arasında ise yapımında sakınca durumu görülmeyen bir uygulama olmuştur. İnsanın hayatında iş içinde kısmetini açtırmak amacıyla yaptırmış olduğu büyüler bulunmaktadır. Başlı başına insana ve duygularına olumlu veya olumsuz bir etkileme zamanını oluşturan uygulamalar olmaktadır. Geldiği ve kullanıldığı andan itibaren yaşamda atladığı seviyeler içinde özellikle de 21.yüzyıl içince daha çok duygular ve durumların değişimlerin de ortaya çıkacak hususların belirlenmesi konusunda etkili olarak yapılan uygulamalar olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kısmet Açma Duası Nedir? Kısmet Açma Duası Nasıl Yapılır?
İş İçin Kısmet Açma Nedir?
İş İçin Kısmet Açma Nedir?

İşlerin Açılması İçin Okunacak Dua

İşlerin Açılması İçin Okunacak Dua iş ve kısmet açma duası olarak okunmaktadır. Kısıtlama ve zaman sorunu olmadan medyumlar tarafından her gün yapılacak uygulama türüdür. Dua okunuşu ve yapımı için belirlenen günler veya saatler yapılacak duanın isim, tanım ve yapılış onda insan niyetlerini amaçlarına bağlı olarak da değişmektedir.

İşlerin Açılması İçin Okunacak Dua kısmet sıklığının sağlanması sonrasında da iş yerindeki hayrın artışını sağlama özelliği bulunmaktadır. Gelecek ve geçmiş arasında kullanıldığı zamanlardan itibaren büyük bir kitlenin ve kesimin en iyi gereksinim ve ihtiyaç giderici yardımcı aracı olarak dualar ortaya çıkartılarak kullanılmıştır. Medyum olarak kendi bulunduğu alanda ilde veya ilçede dua okumak, yapmak bozmak, tılsım veya vefk gibi uygulamalar yapmak isteyen kişilerin adlarını ve önemli özelliklerini ortaya çıkarmaları gerekmektedir.

“İza veka’atilvaki’atu. Leyse livak’atiha kazibetun. Hafıdatun rafi’tun. İza ruccetil’ardu reccen. Ve bussetilcibalu bessen. Ve fekanet hebaen munbessen. Ve kuntum ezvacen selaseten. Feashabulmeymeneti ma ashaulmeymeneti. Ve ashabulmeş’emeti ma ashabulmeş’emeti. Vessabikunessabikune. Ulaikelmukarrabune. Fiy cennatin na’ıymi. Sulletun minel’evveliyne. Ve kaliylun minel’ahıriyne. ‘ala sururin medunetun. Muttekiiyne ‘aleyha mutekabiliyne. Yetufu ‘aleyhim veldanun muhalledune. Biekvabin ve ebariyka ve ke’sin min ma’ıynin. La yusadda’une ‘anha ve la yunzifune. Ve fakihetin mimma yetehayyerune. Ve lahmi tayrin mimma yeştehune. Ve hurun ‘ıynun. Keemsalillu’luilmeknuni. Cezaen bima kanu ya’melune. La yesme’une fiyha lağven ve la te’siymen. İlla kıylen selamen selamen. Ve ashabulyemiyni ma ashabulyemiyni. Fiy sidrin mahdudin. Ve talhın mendudin. Ve zıllin memdudin. Ve main meskubin. Ve fakihetin kesiyretin. La maktu’atin ve la memnu’atin. Ve furuşin merfu’atin. İnna enşe’nahunne inşaen. Fece’alnahunne ebkaren. ‘Uruben etraben. Liashabilyemiyni. Sulletun minel’evveliyne. Ve sulletun minelahiriyne. Ve ashabuşşimali ma ishabuşşimali. Fiy semumin ve hamiymin. Ve zıllin min yahmumin. La baridin ve la keriymin. İnnehum kanu kable zalike mutrefiyne. Ve kanu yusırrune ‘alelhınsil’azıymi. Ve kanu yekulune eiza mitna ve kunna turaben ve ‘ızamen einne lemeb’usune. Eve abaunel’evvelune. Kul innel’evveliyne vel’ahıriyne. Lemecmu’une ila miykati yevmin ma’lumin. Summe innekum eyyuheddallunelmukezzibune. Leakilune min şecerin min zakkumin. Femaliune minhelbutune.”

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kısmet Açma Duası Nasıl Yapılır?

İşlerin Bolluk ve Bereketli Olması İçin Dua

İşlerin Bolluk ve Bereketli Olması İçin Dua sık ve günlük olarak okunması gereken dualar olarak da tanımlanır. Her dua okuyan insanın alanında en iyi ve en başarılı kişi olup olmadığını anlamak için kişi hakkında birtakım analiz, incelemeler ve yeteneklerini ortaya çıkartacak eğitim ve büyü bilgilerini araştırmak gerekmektedir. Ülke genelinde dualar ve büyüler hakkında tanınan ve isimleri her büyü ve benzeri uygulamalarda tanımlanan insanlar bulunmaktadır. Büyü yapmak için gidildiği zaman yalnızca maddi olan konuya yönelik sorularda bulunan, size değerli veya uygulanacak büyüye özel bilgiler vermeden, duaları ve ayetleri yanlış okuyarak da önemsemeden büyü yapan insanlara güvenme oluşmamalıdır.

İşlerin Bolluk ve Bereketli Olması İçin Dua hayır ve kazanç kapılarını açmaya yardımcı olacak güçte olan dualardır. Dualar ve büyüler yalnızca onu anlayan, büyüye karşı yetenekli ve ruhani varlıklar konusunda da yeteneklerini başarılı olarak kullanan insanlara verilen ve onlar tarafından yapılacak olan özel ritüeller aracılığıyla yapılacak uygulamalar olmaktadır. Şifa bulmak, iş yerindeki kapanma ve zararı önlemek, kısmeti açtırmak duygusal ve zihinsel olarak içinde bulunduğu acı ve hastalıklı duygulardan kurtularak iyi olmak isteyen herkes tarafından tercih edilen ve seçilen uygulamalar arasında sevgi, aşk, bağlama büyüleri bulunmaktadır.

 

“Eeentum tezre’unehu em nahnuzzari’une. Lev neşa’u lece’alnahu hutamen fezaltum tefekkehune. İnna lemuğremune. Bel nahnu mahrumune. Efereeytumulmaelleziy teşrebune. Eentum enzeltumuhu minelmizni em nahnulmunzilune. Lev neşa’u ce’alnahu ucacen felevla teşkurune. Efereeytumunnarelletiy turune. Eentum enşe’tum şecereteha em nahnul munşiune. Nahnu ce’alnaha tezkireten ve meta’an lilmukviyne. Fesibbıh bismi rabbikel’azıymi. Fela uksimu bimevakı’ınnnucumi. Ve innehu lekasemun lev ta’lemune ‘azıymun. İnnehu lekur’anun keriymun. Fiy kitamin meknunin. Lya yemessuhu illelmutahherune. Tenziylun min rabbil’alemiyne. Efebihazelhadiysi entum mudhinune. Ve tec’alune rizkakum ennekum tukezzibune. Felevla iza beleğatilhulkume. Ve entum hıyneizin tenzurune. Ve nahnu akrebu ileyhi minkum ve lakin la tubsırune. Felevla in kuntum ğayre mediyniyne. Terci’uneha in kuntum sadikıyne. Feemma in kane minelmukarrebiyne. Feravhun ve reyhanun ve cennetu na’ıymin. Ve emma in kane min ashabilyemiyni. Feselamun leke min ashabilyemiyni. Ve emma in kane minelmukezzibiyneddalliyne. Fenuzulun min hamiymin.”

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kısmet Bağlılığı Nedir?

Kısmet Açma Duaları ile ilgili bilgi sahibi olabileceğiniz bir çok yazımızın olduğu kısmı okuyabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü