İsmaiLHoca
Kısmet Açma Duaları

Kısmet Açma Duası Nedir? Kısmet Açma Duası Nasıl Yapılır?

Kısmet Açma Duası Nedir? Kısmet Açma Duası Nasıl Yapılır?

Kısmet Açma Duası Nedir, Kısmet Açma Duası Nasıl Yapılır sorusu günümüzde de kısmet Açtırmak isteyen bir kesim tarafından sorulan sorulardır. Kısmet açma duası kişi tarafından evde tek kalarak da okunacak dualar arasında yer almaktadır. Dua okunması için kısmet açılması amacıyla niyetler edilmelidir. Son dönemlerde de kısmet kapanma ve bağlılık durumlarına karşılık olarak yapılan uygulamalar olarak dualar ilk sıralarda yer almaktadır.

Kısmet Açma Duası Nedir, Kısmet Açma Duası Nasıl Yapılır sorusu ve konusu hakkında da çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Kısmet Açma duası alanında uzman medyum hocalar tarafından okunacak dualardır. Kişi hayatında kısmetini açarak bir evlilik oluşumunda önemli olarak tesirli olan dualar olarak da tanımlanır. Medyum hocalar tarafından da sıkça yapılan bir dua halinde olmaktadır.

Tesirli Kısmet Açma Duası

Tesirli Kısmet Açma Duası konusuyla ilgili olarak son birkaç yıldır kısmet kapanması ve açıklığı gibi durumların yaşlanıp yaşanmaması hususunda bilgiler almak isteyenler tarafından sorulan sorular olmuştur. Tesirli olarak okunacak dualar kısmet açılması ve açılan kısmetin hayırla oluşumu için yapılır. Medyum hocalar tarafından okunacak kısmet açma dualarının yanı sıra kişiler tarafından da okunarak kısmetin açılması için etkili olacak dualar bulunmaktadır. Bir kısmet kapanması sorunu yaşayan her insan tarafından yapılacak dualardır.

Tesirli Kısmet Açma Duası konusu olarak da araştırmalar bir geniş kitle tarafından yapılmaya devam etmektedir. Kısmet kapanmaması için yapılacak en tesirli ve etkili dualar olarak da birçok dua okunmaktadır. Bir insanın yaşamı boyunca okunacak dualar arasında özellikle hayırlı bir evlilik veya birliktelik yaşamak isteyenler tarafından araştırılan konular arasında bulunmaktadır. Bir büyü veya başka bir unsurun birleşimi nedeniyle de kısmet kapanması durumu yaşamaktadır. Bir farklı belirtiler oluşmaya başladığı andan itibaren kısmet kapanıklığı sorunu yaşanacaktır.

Ayetel Kürsi ile Kısmet Açma

Ayetel Kürsi ile Kısmet Açma bir dua ve sure okunarak tesir ve etki oluşturularak kısmet açılması için çalışmalar yapılır. Alanında deneyimli medyumlar tarafından düzenli olarak okunacak dualar arasında yer almaktadır. Kişi günde en az 33 kez Ayetel Kürsi duasını okuyarak da kısmetinde yaşanan kapanmanın önüne zamanında geçecektir. Dualar arasında tesir ve güç olarak da tercih edilen dualar olmuştur. Bir kısmet kapanmasının önüne geçilmesi ve tercihe bağlı olarak açılışını sağlaması amacıyla yaygın olarak okunarak yapılmaktadır.

Ayetel Kürsi ile Kısmet Açma konusu son zamanlarda kısmet bağlılığı sorunu yaşayan insanlar tarafından araştırılan konular arasında bulunmaktadır. Her dönem içinde yaşanan birçok sorun nedeniyle veya çevre tarafından oluşturulan büyüler uygulamalar nedeniyle de kısmette kapanma sorunu yaşanmaya başlar. Kısmet açılmasını sağlamak amacıyla günde en az 33 en fazla 99 kez okunacak dualar arasında Ayetel Kürsi duası bulunmaktadır. İnanarak ve iman edilerek dualar kişi tarafından okunmalıdır. Duanın anlam ve derecesi kişiye zaman içinde etki ve belirti olarak etkili olacaktır.

İnanılmaz Etkili Kısmet Açma Duası

İnanılmaz Etkili Kısmet Açma Duası konusuyla ilgili olarak da birçok araştırma yapılmaktadır. En tesirli ve etkili olarak okunacak duaların önemini birçok insanla yayarak anlatmaktadır ve bu nedenle de araştırmalar yapılmaktadır. İnanılmaz bir derece içinde etkili olarak yapılacak dualar arasında kısmet açma duaları da bulunmaktadır. Evli olmak isteyenler veya bekarlar tarafından sıklıkla tercih edilen dualar arasında yer almaktadır. Her zaman insanın kısmet sorunu yaşamasını önlemek ve engelleyerek mutluluğunu oluşturmak için yapılır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Hızlı Tutan Kısmet Açma Duası

İnanılmaz Etkili Kısmet Açma Duası arasında ilk sıralarda her zaman Ayetel Kürsi duası bulunmaktadır. Bu duayı okuyan bir kişiye hayır be bereket gelmekte olur ve hayırsız bir evlilik veya birliktelik yaşamamak için engeller kişiye oluşturulur. Bir sevgi ve aşk içinde kısmet açılması için okunacak dualar sıklıkla araştırılır. İnsan yaşamı boyunca kısmet kapanması sorunu yaşanması nedeniyle birçok birliktelik ayrılık ile sona etmeye başlamış veya iyi bir eğitim, iş yaşamına sahip insanlar kendilerinin kısmetine uygun bir insan görmemeye başlamıştır. Kısmet bağlılık sorunundan yapılacak dualar ile kurtulma sağlamak kısa ve hızlı bir zamanın içinde oluşacaktır. Kısmet açılarak sevilen bir insana kavuşmak veya evlilik yapmak da hız kazanmaya başlayacaktır. Konuda uzman bir medyumun bilgisine güvenerek yapılacak dualar olmaktadır. Duanın etkisini göstermesi için mutlaka doğru zamanda okunmasına özen gösterilmelidir.

Kısmet Açma Duası Nedir?Pin
Kısmet Açma Duası Nedir?

Kısmet Açma Duası Hakkında Genel Bilgi

Kısmet açma duası, birçok kişi tarafından imkansız görünen durumların aşılması ve hayırlı kısmetlerin kapılarının açılması için yapılan bir duadır. İslam dininde, kulun Allah’a dua etmesi ve inanması, kapıların açılmasını sağlar. Bu da kişilerin hayatında olduğu gibi iş hayatında, aşk hayatında ya da herhangi bir alanda başarılı olmaları için önemlidir. Kısmet açma duası, bu noktada kişilere destek verir ve daha kolay bir şekilde hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.

Kısmet açma duası, diğer dualar gibi herhangi bir yerde ve zamanda yapılabilir. Ancak, daha etkili bir sonuç almak için, bu duanın belirli bir zaman diliminde ve belirli şartlar altında yapılması daha uygundur. Bu şartları yerine getirdiğinizde Allah’ın izni ile kısmetlerinizin açılmasına yardımcı olacaksınız.

 1. Kısmet açma duası yapacağınız zaman abdest almanız gerekmektedir.
 2. Duanızı yaparken gölgeli bir yerde olmanız, toprak bir zemine oturmanız tavsiye edilir.
 3. Kıble yönüne yönelmeniz gerekir.
 4. Dualarınızın arasına Selam vermeniz önemlidir.
Kısmet Açma Duası Kısa Açıklaması
Bismillahirrahmanirrahim Miftahul-cenneti ya Cumal Uğurlu Kapıyı Açma Duası
Ya Fettahel-Abvab Ya Basit Kapıları Açan ve Rızkı Kolaylaştıran Dualar
Hasbünallahü ve ni’mel vekil Allah bize yeter, O ne güzel vekildir

Kısmet açma duası, etkili bir duadır. Bu dua sayesinde Allah’ın izni ile kişilerin hayatta herhangi bir alanda başarılı olmaları, kısmetlerinin açılması mümkündür. Ancak, bu dua yalnızca bir çaba olarak kullanılmalı, kişilerin kendilerini ve yaptıklarını da geliştirmeleri gerekir. Ayrıca, dua ederken samimi olmak, şükretmek, sabretmek ve inanmak da önemlidir. Bu şekilde, kişilerin elde ettikleri başarı ve kazanımlar, duanın etkisini artırarak devam edecektir.

Kısmet Açma Duasının Etkisi Hakkında Bilgi

Kısmet Açma Duası, insanların yaşadığı olumsuz durumlardan kurtulup, hayatlarını olumlu yönde değiştirmek için yapılan dua çeşitlerinden biridir. Bu dua, manevi açıdan insanların içini rahatlatan ve mücadeleci olmalarına yardımcı olan bir etkiye sahiptir.

Kısmet Açma Duasının etkisi, özellikle küçük yaştaki bireyler için oldukça fazladır. Yapılan bu dua sayesinde küçük yaşta olan insanlar daha olumlu düşünebilirler ve hayatlarındaki problemlere daha kolay çözüm bulabilirler. Bu dua, insanların hayatındaki olumsuzlukları ortadan kaldırmakta oldukça etkilidir.

 • Kısmet Açma Duasının yapılması için herhangi bir özel zaman ya da ritüel yoktur.
 • Bu dua, genellikle sabah ve akşam olmak üzere günde en az bir defa okunmalıdır.
 • Duanın etkisinin artması için düzenli olarak tekrar edilmelidir.
 • Kısmet Açma Duasının yapılması sırasında, duanın manasını anlayacak şekilde dikkatlice okunmalıdır.
Dikkatinizi Çekebilir ;  Kısmet Açma Tılsımı ve Kısmet Açma Vefki Nedir?

Kısmet Açma Duası, diğer dualardan farklı olarak insanlar arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu duayı tercih etmek için birçok neden vardır. İnsanların hayatında yaşadıkları olumsuz durumların giderilmesi, iş hayatında kişinin başarısının artırılması, borçların ödenmesi, aşk hayatının düzgün bir şekilde ilerlemesi gibi birçok konuda bu dua yardımcı olabilir. Kısmet Açma Duası’nın kullanımı oldukça yaygındır ve insanların hayatındaki olumsuzlukların giderilmesi konusunda önemli bir role sahiptir.

Kısmet Açma Duasının Önemi ve Etkisi
Kısmet Açma Duası, insanların hayatındaki zorlukları ortadan kaldıran bir dua çeşididir.
Özellikle küçük yaşta olan insanlar, bu dua sayesinde daha olumlu düşünebilirler ve hayatlarındaki problemlere daha kolay çözüm bulabilirler.
Kısmet Açma Duası, düzenli olarak okunduğunda etkisini arttırarak insanların hayatındaki olumsuzlukları ortadan kaldırabilir.

Bu nedenlerle, Kısmet Açma Duası insanların hayatlarına pozitif etkiler sağlayan ve çeşitli olumsuzlukların giderilmesinde yardımcı olan bir duadır. Hayatındaki problemlerle başa çıkmakta zorluk çeken ve hayatında olumlu bir değişiklik yapmak isteyen her birey, kendisi için en uygun olacak şekilde bu duayı tercih edebilir.

Nasıl Ve Ne Sıklıkla Yapılması Gerekir?

Kısmet açma duası, birçok insan tarafından sıkça yapılan bir dua çeşididir. Bu duanın nasıl ve ne sıklıkla yapıldığı ise önemli bir konudur. İlk olarak, bu duanın nasıl yapıldığına bir göz atalım.

 1. Öncelikle, abdest alınmalıdır.
 2. Ardından, birkaç kere “Euzu besmele” çekilmeli ve “besmele” okunmalıdır.
 3. Daha sonra, “La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim” cümlesi en az 100 kere tekrar edilmelidir.
 4. En sonunda, kısmet açma duası okunmalıdır.

Bu duanın ne sıklıkla yapılması gerektiği ise kişinin kendi tercihine bağlıdır. Bazı insanlar her gün yaparken bazıları haftada bir ya da ayda bir kez yapmayı tercih edebiliyor.

Ancak, bu duayı yapmadan önce bizim tavsiyemiz, öncelikle kısmet açma duasının amacını ve ne için yapıldığını iyi bir şekilde öğrenmenizdir. Ayrıca, sadece dua yapmakla kalmayıp, güzel niyetler ve gayretlerle birlikte çalışmanız da önemlidir.

Unutmayın ki, yapacağınız bütün dualar ve istekler Allah’ın izniyle gerçekleşecektir. Bu nedenle, kalbinizde samimi bir şekilde hissettiğiniz ve dualarınızı yaptığınız her şeyin en hayırlısı olmasını temenni ediyoruz.

Kısmet Açma Duasının Dualar Arasındaki Yeri

Kısmet Açma Duası, dualar arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. İslam dininde kısmetin açılması, kişinin hayatındaki olumlu gelişmelerin artması, rızkının genişlemesi ve daha nice hayırlı durumların gerçekleşmesi anlamına gelir. Bu nedenle, kısmet açma duası sıklıkla yapılan dualardan biridir.

Kısmet açma duasının özellikle evlenmek isteyenler tarafından yapıldığı bilinmektedir. Evlilik hayatının kısmet açma duası sayesinde daha hayırlı ve mutlu bir şekilde başlayacağına inanılır. Ayrıca, iş hayatında yeni bir iş bulmak, para kazanmak için de kısmet açma duası yapılabilir.

 • Kısmet Açma duası;
 • Fe’inne ma ahasana rabbi feleke
 • Ve in yasretulla kee minen nasıti muşketeenin
 • Feinne Rabbikum le raufur rahim(rahimi)
Kısmet Açma Duası’nın Önemi Etkisi Bilinmesi Gerekenler
Kısmet açma duası, kişinin yaşam kalitesinin artması, hayatındaki olumlu değişimlerin gerçekleşmesi adına oldukça önemlidir. Düzenli yapılan kısmet açma duaları sayesinde, kişinin iş hayatında daha başarılı olduğu, parasal açıdan daha zengin olduğu ve aşk hayatında mutlu ilişkiler yaşadığı görülmüştür. Kısmet açma duası yaparken, niyetin önemli olduğu unutulmamalıdır. Ayrıca, duaların etkili olması için düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Kısacası, kısmet açma duası kişinin hayatındaki olumlu gelişmelerin artması, rızık genişlemesi ve daha nice hayırlı durumların yaşanması adına oldukça önemlidir. Bu nedenle, düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kapalı Olan Rızıklarda Okunması Gereken Dualar

Hangi Durumlarda Bu Duayı Tercih Etmek Gerekiyor?

Kısmet açma duası, hayatımızı olumlu yönde etkilemek için yapılan bir dua türüdür. İnsanlar genel olarak, başlarına gelen kötü olayların sebeplerini kısmetlerine bağlarlar. Bu nedenle, kısmet açma duası yaparak kısmetlerinin açılmasını ve hayatlarının daha iyi bir seyir izlemesini isteyebilirler. Hangi durumlarda bu duayı tercih etmek gerekiyor?

Birçok insan, iş hayatında ya da aşk hayatında olumsuz sonuçlar alırsa, bunu kısmetlerine bağlar ve kısmet açma duasına yönlenir. Bu dua, hayatın her alanında yapılabilir ancak asıl tercih edildiği durumlar iş ve aşk hayatıdır. İş hayatında terfi etmek ya da bir iş bulmak için, aşk hayatında ise evlenmek için kısmet açma duasına başvurulur.

 • Bir iş bulmak için kısmet açma duası yapılabilir.
 • İş hayatında terfi etmek için kısmet açma duası yapılabilir.
 • Aşk hayatında evlenmek için kısmet açma duası yapılabilir.
 • Kısmetin açılması amaçla yapılan her durumda, kısmet açma duası kullanılabilir.

Burada önemli olan, kişilerin kalp gözleriyle bu duaya yönelmeleridir. İnançlı bir şekilde yapılan kısmet açma duası, kişinin olumlu niyetlerini gökyüzüne taşıyarak kısmetinin açılmasına yardımcı olur.

 1. Kısmet açma duasının yapılması için öncelikle temiz bir halde olunmalıdır.
 2. Yapılacak duanın ardından, Allah’tan kısmetlerin açılması için bolca dua edilmelidir.
 3. Duanın ardından güzel niyetlerle hareket edilmedir. Niyetlerimizin doğru olması ve olumlu sebeplere yönelmemiz önemlidir.
 4. Sabırla beklemek de kısmet açma duasının önemli bir parçasıdır. Kısmet açma duası yapıldıktan sonra hemen sonuç almayı beklemek yerine, sabırlı bir şekilde beklenmelidir.

Genel olarak, kısmet açma duasının yapılması insana iç huzuru sağlar. Dua ederken olumlu düşüncelerle hareket edilirse, kısmetin açılması kaçınılmaz hale gelir.

Kısmet Açma Duası Hakkında Genel Bilgi Kısmet Açma Duasının Etkisi Hakkında Bilgi Nasıl ve Ne Sıklıkla Yapılması Gerekir?
Bu başlık altında dua hakkında genel bilgiler, tarihçesi ve kaynakları anlatılabilir. Bu başlık altında dua etkisinin, nasıl bir değişim yarattığı anlatılabilir. Bu başlık altında dua nasıl yapılır, hangi sıklıkla yapılmalıdır, nelere dikkat edilir bu konulara değinilebilir.

Kısmet Açma Duasının Önemi Ve Etkisi Hakkında Diğer Bilgiler

Kısmet Açma Duası, insanların birçok sorununu çözmek için uyguladığı bir dualardan biridir. Bu duanın önemi, insanların hayatlarında birçok seviyede etkili olabilmesinden kaynaklanmaktadır. Bu dua, çeşitli amaçlar için uygulanabilir ve birçok kişi tarafından tercih edilir.

Bu duanın etkisinden bahsedersek, insanların hayatlarını olumlu yönde değiştirme gücüne sahip olduğunu söyleyebiliriz. Dua, kişinin kısmetinin açılması ve hayatında yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmesi için kullanılabilir. Bu nedenle, birçok kişi bu duayı sık sık yapar ve etkisini görmek için çaba sarf eder.

 • Kısmet Açma Duası, evlenme, iş bulmak, maddi sorunları çözmek gibi birçok konuda kullanılabilir.
 • Bu duayı yapmak için, belirli bir yer veya zaman yoktur. İnsanlar, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde bu duayı yapabilirler.
 • Dua, insanların hayatındaki olumsuz durumlardan kurtulması için tercih edilen bir yöntemdir. Ancak, dua etmek sadece bu sorunların çözümü için yeterli değildir; insanların bunun için de çaba göstermeleri gerekmektedir.

Kısmet Açma Duası, dinimizde diğer dualar gibi önemli bir yere sahiptir. İnsanlar, hayatlarındaki sorunların çözümü için çeşitli yollara başvurabilirler ancak dua etmek, en etkili yöntemlerden biridir. Bu nedenle, insanlar sık sık dua etmeli ve Allah’a güvenmelidirler. İnsanların çabalarının yanı sıra, dua etmek de hayatlarını olumlu yönde değiştirebilir.

Kısmet Açma Duasının Önemi Ve Etkisi Genel Bilgi
Dua, insanların hayatındaki sorunları çözmek için bir yöntemdir. Kısmet Açma Duası, insanların hayatlarını olumlu yönde etkileyebilir.
İnsanlar, bu duayı belirli amaçlar için kullanabilirler. Bu dua, belirli amaçlar için tercih edilir ve etkilidir.
Dua etmek, insanların hayatlarını olumlu yönde değiştirebilir ancak bu sadece yeterli değildir. İnsanların, dua etmenin yanı sıra, hayatlarındaki sorunları çözmek için de çaba göstermeleri gerekmektedir.

Kısmet Açma Duaları ile ilgili bilgi sahibi olabileceğiniz bir çok yazımızın olduğu kısmı okuyabilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.