İsmaiLHoca
Geri Getirme Duaları

Ayrılan Birini Getirme Duası

Ayrılan Birini Getirme Duası

Yaşanılan en zor durumlardan birisi çocuklarının babasının ya da sevdiğin kişinin seni terk etmesini izlemektir. Aşk ne kadar güzel bir duyguysa sevdiğin birini seni terk ettiği için kaybetmek insanı yiyip bitiren bir durumdur. Hem itibarınızı geri almak hem de aşkınıza kavuşmak amacıyla terk edeni getiren dua aracılığıyla isteğinize kolayca ulaşabilir bu konuda Ayrılan Birini Getirme Duası size uygun olan dualardandır.

Hayatındaki insan terk ettiği için sevgilisinin hasretini duyan, aşk acısı çeken, günden güne eriyip biten kişi umudu internette arar. İnternette erkekler için bırakan kadını döndürme duasına, kadınlar için de bırakan erkeği getirme duasına ulaşarak hayatınızın aşkıyla eski güzel günlerinize dönüş sağlayabilirsiniz.

Aşkınıza kavuşabilmek için hangi duayı tercih ederseniz edin duanın kabul edilebilmesi için aşkınızın gerçek, duyguların ise iyi niyetli olması gerekir. Örneğin sevmediğiniz biri sizi terk ettiği için intikam duygusuyla edilen dua da, sevmeyip size olan bağlılığını sevdiğiniz için terk ettikten sonra ilginize çeken kişi için de edilecek olan duanın herhangi bir gücü de etkisi de olmayacaktır.

Çünkü ortada ne gerçek aşk ne de iyi duygular vardır. Sadece insanoğlunun doğası gereği kötü duygular olan kin, kibir hisleri aşk acısı sanılmaktadır. Böyle bir durumda dua gerçekleşmez ancak duanın gerçekleşmiyor oluşu terk edeni de acı çekiğini zanneden kişiyi de korur.

Ayrılan Birini Getirme Duası
Ayrılan Birini Getirme Duası

Ayrılan Birini Geri Getirmek için İzlenecek Yollar

Duygularınız gerçek ise ayrılan birini geri getirmek için çevirgel duasının gücünden yararlanabilirisiniz. Çevirgel duasıyla sizden ayrılan sevgiliniz geri döndüğü gibi size olan sadakati de en üst seviyelerde olacaktır. Dua sonrasında eşiniz size geri döndüğü gibi hiç olmadığı kadar ilişkinize değer verecektir. Kısacası çevirgel duası sayesinde sevdiğiniz kişi geri dönmekle kalmaz ilişkiniz hiç olmadığı kadar da sağlıklı bir şekilde yürür.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kocamın Bana Geri Dönmesini İstiyorum

Çevirgel duası: ”Vedduha, Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. Elem yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda. Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher.
Ve emma binı’meti rabbike fehaddis ”

Dua günde on defa olacak şekilde etkisini gösterene kadar sürekli tekrarlanır.
Ayrılan birini geri getirmek için birçok farklı dua olsa da duaların gerçekleşmesi için kişilerin duanın gerçek olduğuna inanması ve içinden gelerek duayı okuması gerekir. Dualar erkekleri geri getirmek için kullanılabileceği gibi kadınları da geri getirmek için kullanılır.

Ayrılan Birini Geri Getirmek İçin Kullanılan Çevirgel Duasının Avantajları Nelerdir?

Terk dilen kişinin ayrılık nedeniyle çekmiş olduğu acı son bulur.
Dua sonrasında gelen kişi eşinin değerini anlayarak gelir.
Sadakati artar ve gözü sadece evdeki eşini görür.
Atılan her adım kendisi için değil çekirdek ailesi için atılır.
Tüm tartışmalar son bulurken iletişim artar.

Çevirgel Duası Hakkında Merak Edilenler

Çevirgel duasının okunması dua etki edene kadar sürecek olsa da Cuma gecesi başlanacak şekilde en az yedi gün çevirgel duası okunmalıdır.
Her ibadette olduğu gibi çevirgel duası okunurken de abdest alınmalı sonrasında da eller havaya doğru açılarak dua edilmelidir.

Duanın gerçekleşebilmesi için çevirgel duası okuyan kişinin duayı okuduğu Allah ile kul arasında kalmalıdır.
Dua her gün şükran duygularıyla, Allah’ a olan tam inanç sevgiliye duyulan aşkla okunmalıdır. Duanın kabulü sonrasında ise kişi dileğinin kabul edildiğini unutmamalı elindekinin kıymetini bilerek her zaman şükretmelidir.

Bu yazımızı da okumalısın. Mucize Geri Döndürme Duası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü