Hızlı Tutan Kısmet Açma Duası - En Hızlı Tutan Kısmet Açma Duaları
İsmaiLHoca
Kısmet Açma Duaları

Hızlı Tutan Kısmet Açma Duası

Hızlı Tutan Kısmet Açma Duası

Hızlı Tutan Kısmet Açma Duası ; Evlilik, dinimize göre yaşamamızı sağlayan en önemli yapıtaşlarından biridir. Evlilik hakkında birçok ayet ve hadis-i şerif dinimizin evliliğe gösterdiği özeni ve öneme dikkat çekmektedir. “Kim evlenirse imanın yarısı tamamlanmış olur; kalan diğer yarısı hakkında ise Allah’tan korksun!”(Heysemi, IV,252) hadis-i şerifte hayırlı kimselerin evlenip sünnete uymalarını hatırlatmıştır.

Hayırlı bir evlilik yapmak isteyen kısmeti kapalı ya da bağlı olan kimselerin okuyabileceği dualar ve sureler bulunmaktadır. Evlilik yapmak isteyenlerin kısmetlerinin açık olması için okunması tavsiye edilen duaları sıraladık.

Hayırlı bir kısmet ve evlilik için 2 rekât namaz kılınır. Kılınan namazda; 7 defa Fatiha,7 defa İhlas,7 defa Felak,7 defa Nas ve 1 defa Ayet-el-Kürsü duası okunur. Duaların okunduğu namaz sonrasında kalbi olarak dua edilir.

Kısmet Açma Duası

Ayrıca mübarek Cuma gününde hayırlı bir evlilik için dua edilir ve Allah’ın izniyle kısmetin açılması için dua edilir. Abdestli bir şekilde 2 rekât tövbe namazı kılınıp 18 kez Cuma suresi okunması hayırlı evlilik için önerilir. Bunun yanında kısmet açma duası ile açılması ve hayırlı bir evlilik yapabilmek için kısmet açma duası Taha suresi okunur. Kısmet açma duaları kişinin iş rızık ve hayırlı bir evlilik yapabilmesi içi tercih edilen bir işlem çeşididir. Bu ve buna benzer işlemler çabucak etki ettiği için çok tercih edilen işlemlerin başında gelmektedir.

Allah rızası için 6 rekât namaz kılınır. Allah’a hamd edilir. Peygamber efendimize salatu selam getirdikten sonra 7 kez “Allahümme ente halakteni ve ente tehdini ve ente tut’imuni ve ente tesgini ve ente tümitüni ve ente tuhyini” okunur. Taha süresinin ilk ayeti 21 defa okunur, yeniden salavat okunur ve istenen şey söylenerek kalbi olarak söylenir.7 gün boyunca her vakit namazın bitiminde 7 kez dua okunur. Taha süresinin 12 ayeti 21 defa okunur ve salavat çekilerek istek tekrarlanır.

Hızlı Tutan Kısmet Açma Duası
Hızlı Tutan Kısmet Açma Duası

Bir Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü

Bir erkeği kendine bağlama büyüsü ile sizden uzaklaşan eşinizi ya da size eskisi kadar bağlı olduğunu düşünmediğiniz eşinizi bir ömür boyu kendinize bağlayabilirsiniz. Bir erkeği kendine bağlama büyüsü yapan kadınlar, ilişkilerinde yaşadıkları çalkantılar ve sorunlu giden aşkları düzelerek aşklarında mutluluğu yakalarlar. Bir erkeği kendine bağlama büyüsü yapıldıktan sonra, hızlı bir şekilde size doğru çekilecektir. Bu büyü önemli bir büyü olduğu için mutlaka büyü ilmi hakkında bilgi sahibi olan bir hocadan ya da medyumdan destek almanız gerekir. İyi niyet önemlidir. İyi niyetle büyü yapılan kişiler sakinleşir evine ve yuvasına dönüş yapar.

Aşk duası Kaç Günde Etki Eder?

Aşk duası kaç günde etki eder diye merak ediyorsanız birbirinden farklı aşk duaları bulunmaktadır. Aşk duası kaç günde etki eder sorusunun cevabı aşkın gerçekleşme zamanı yaklaşık 10 gündür. Aşk duası yapıldıktan sonra âşık olmanın aşama aşama gerçekleşmeye başladığı görülür. Her kapıyı açan Yaradan, kalbi ve iyi niyetle edilmesi halinde âşık etmek istenilen adam ya da kadına o duyguları vererek onların da âşık olmasını sağlar. Sabırla beklemek ve sakince olanları karşılamak gerekir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Anında Tutan Aşk Duası

Sevgi Duası Etkisi Nasıl Anlaşılır?

Sevgi duası etkisi nasıl anlaşılır sorusunun cevabını sizler için araştırdık. Sevgi duasının en önemli şartlarından biri içtenlik ve samimiyet şartıdır. Niyetiniz kötü ve art niyet taşınmaması önemlidir. Allah kalpten gelen ve yapılan duaları mutlaka kabul eder ve gerçekleştirir. Sevgi duasını yaparken kötü niyetli davranırsanız, duanın etkisiz kaldığını ve hatta daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sevgi duası, besmele ve Ya Vedud esmasının 77 kere 4 gün boyunca tekrarlanmasıdır.

Kendine Aşık Etme Duası

Kendine âşık etme duası ile eşiniz ve sizin aranıza giren soğukluğu gidermek istiyorsanız Allah’a tüm kalbinizle ve iyi niyetinizle dua edin. Yüce Yaradan kendine iyi niyetle dua eden kullarını cevapsız bırakmaz. Ancak aranızdaki soğukluğu gidermek ve eşinizi kendine âşık etme duası ile kalbini mühürlemek için Ya vedud esmasını okuyup uygulayabilirsiniz. Bunun haricinde 1 çay kaşığı dolusu karbonatı bir çay bardağı suyun içerisine atmalı ve iyice karıştırdıktan sonra sessiz bir yerde bu karbonatlı suyun üzerine 77 defa ”Ya Mennan” esma’ül hüsnası okunup dua edilmelidir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Aşık Etme Duası Bağlama Duası Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü