İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Hemen Tutan Aşk Büyüsü

Hemen Tutan Aşk Büyüsü

Aşk herkesin hayatında en az bir kere yaşamak istediği ve karşılıklı olursa dünyanın en mutluluk verici duygularından biridir. Ancak bazılarımız karşılık bulduğu bir aşk yaşamaktan oldukça uzak bir konumda olabiliyor. İşte tam da bu noktada devreye Hemen Tutan Aşk Büyüsü giriyor. Aşklarına hemen kavuşmak isteyenler bu yolu tercih edebiliyorlar. Bu nokta en önemli detay ise doğru medyum hocayı tercih etmeniz olacaktır. İşinde uzman manevi ilimler ve havas ilimleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi ve en önemlisi bu konulardaki büyülerde daha önce başarılı olmuş bir medyum hoca tercih edilmelidir.

Bu tür yöntemlere daha çok sevdiğine hemen kavuşmak isteyenler başvurmaktadır. Birçok aşk büyü çeşitleri var olsa da özellikle sevdiklerine hemen kavuşmak isteyenler için anında etkili olan aşk büyüleri son derece popülerdir. Ayrıca hemen tutan aşk büyüsü en tesirli büyülerden biri olduğu da unutulmamalıdır.

Hemen Tutan Aşk Büyüsü
Hemen Tutan Aşk Büyüsü

Aşk Büyüleri Yorumları

Aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin öncelikle doğru medyum hocayı seçerek hemen tutan aşk büyüsü yaptırmak gerekir. Bunun yanı sıra birlikte çalışmayı düşündüğünüz medyum hoca ile ilgili aşk büyüleri yorumları okumak, forumlarda onunla ilgili yazılanlara ulaşmak size konu hakkında bir fikir vermek için yeterli olabilir. Ayrıca Google da aşk büyüleri yorumları ile ilgili kullanıcı yorumlarını okuyarak da çalışmayı düşündüğünüz medyum hoca ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Çalışacağınız doğru medyum hocayı da bu kriterlere göre değerlendirebilirsiniz.

Zararsız Aşk Büyüleri

Aşk büyülerinin zararlı olup olmadığı konusunda yaygın bir tartışma süredursun zararsız aşk büyüleri ak büyüler arasında yer almaktadır. Ak büyüler içinde yer alması nedeniyle zararsız aşk büyüleri olarak nitelendirilseler de aşk büyüleri eğer düzgün ve ritüeline uygun yapılmazsa son derece zararlı olabiliyor. Konunun bazı uzmanları aşk büyüsü konusuna ılımlı yaklaşsalar da büyü yapımında yapılacak en küçük hata ya da karışıklık insanların hayatını alt üst edebiliyor. Her ne kadar asıl amaç karşındaki kişiyi kendinize âşık etmek olsa da yapılacak yanlış uygulamalar ile sonuçları çok tehlikeli bir alma özelliğine sahip büyülerdir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Nedir?

Resimle Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri içinde en etkili büyülerden biri de resimle yapılan aşk büyüsü olarak göze çarpıyor. Hatta resimle aşk büyüsü doğru yöntemle yapıldığı takdirde etkisi diğer aşk ve bağlama büyülerine göre daha çok etkili olması da dikkat çekici bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Sevdiğiniz kişinin fotoğrafına ya da resmine dualar okunur ve tılsımlı sözcükler söylenir. Bu yöntem büyü yapılan kişiye direkt olarak etki eder ve bu kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Resimle aşk büyüsü işleminde işlemi yaptırmak istediğiniz kişinin yakın zamanda çekilmiş bir fotoğrafının olması şarttır.

Çünkü medyum hoca tılsım ve duaları bu fotoğrafın üzerinde uygulayacaktır.  Bütün işlemler doğru biçimde yapıldığında büyünün etkisi kısa zamanda gerçekleşecektir. Bu büyülerin denenmiş büyüler olduğu göz ardı edilmemelidir. Bu arada resim kullanılarak yapılan büyünün esası kısa sürede büyü yaptırmak istediğiniz kişinin aklına ve kalbine girmektir. Bu büyü sayesinde bir ömür aşkınızı mutlu mesut yaşayabilirsiniz.

Denenmiş Aşk Büyüsü

Birbirini seven çiftler ayrılıp her yol denendiğinde tek çıkar yol olarak denenmiş aşk büyüsü gündeme gelir. Denenmiş aşk büyüsü en çok tercih edilen bağlama büyülerinden biri olarak gözümüze çarpıyor. Pek çok farklı aşk büyüsüne rağmen aşk büyüleri çok güçlü bir tesire sahip büyülerdir. Denenmiş aşk büyüsü konusunda uzman bir medyum tarafından desek almayı düşünüyorsanız öncelikle aşkınızdan ve sevginizden emin olmanız şarttır. Ancak bu büyülerin etkili olmasındaki en büyük etken ise inançlı olmanız gerektiğidir. Bu duyguyu içten istediğiniz zaman sevgi ve ak büyüler an itibariyle etki gösterecektir.

Ancak bir diğer önemli nokta ise, büyünün etkilerinin çok hızlı ortaya çıkmasıdır. Büyü yapılan kişide etkiler 3 gün ya da daha fazla sürede ortaya çıkabildiği gibi daha kısa sürede ortaya çıkabilir. Bu tarz büyülerin etkilerinin ortaya çıkması için bu büyülerin yapımında gerçek ve uzman bir medyum hocadan yardım almaktır. Ayrıca bu isteğinizi gönülden dilemeniz de önemlidir. Bunun yanı sıra aşk  büyüleri zararsız gibi görünseler de hayatınızın altını üstüne getirebilirler.

Dikkatinizi Çekebilir ;  En Etkili Aşk Büyüsü Hangisidir?

Aşk Büyüleri konularında Kategorimiz içerisinde ki yazıları inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Arkadaşlık dedi ki:

  Arkadaş ortamında ayrılık olduğu için neşemiz kalmamıştı ne yapsak ne etsek derken ismail hocamız ile tanıştık ve bu iki arkadaşı aşk duası ile birleştirdik ve eski mutlu günleri tekrardan yaşamaya başladılar. Aşk duası sayesinde hocamız bize yardımcı oldu. Artık kötü günleri geride bıraktık.

 2. Zeynep dedi ki:

  ismail hocam sayesinde eski sevgilimizin peşinden yas tutmamıza gerek kalmıyor. Hocamın verdiği aşk duası sayesinde her şeyi halledebiliyoruz. Allah razı olsun hocam senden. Senin bana verdiğin aşk duası sayesinde bugün eski sevgilim ile barıştık. Aşk duası olan inancım ve senin bana verdiğin desteklerin sayesinde kötü günler geride kaldı artık çok iyiyim allah razı olsun sende hocam. İnşallah herkese desteğin sürer.

 3. Merve dedi ki:

  Merhabalar, ben İzmir’ de yaşayan bir öğrenciyim. Yaklaşık 1 yıldır sevdiğim ama bir türlü açılamadığım bir çocuk vardı ve bu durum hakkında herhangi bir şey yapmaya özgüvenim yetersiz kalıyordu. Bu duruma yararlı olabilecek herhangi bir şey için internette gece gündüz araştırma yapıyordum taa ki Hocamı bulana kadar. İlk gördüğüm andan itibaren beni kendine bağlayan bir karakteri vardı. Hemen hocamla iletişime geçtim ve sağolsun hiç bekletmeden cevp yazdı. Gerekli adımları takip ettikten sonra aklımı başımdan alacak bir olay yaşandı. Sevdiğim çocuk bana yazdı… Her gün hocamana sayısız teşekkürler ediyorum, Allah ismail hocamızı başımızdan eksik etmesin

 4. Ender dedi ki:

  Başta böyle şeylere inanmazdım bi arkadaşımın ısrarı sonucu hocama ulaştım ama hiç inancım yoktu hocamla ilk iletişime geçtiğimde beni hiç bekletmeden cevap vermesi şaşırttmıstı birazcık sohbetten sonra vekfi aşk uygulamasını yapmaya karar verdik. Bu olaydan 4 ay geçti şu an harika bir ilişkim var cidden hiç beklemiyodum fakat ismail hocam %100 gerçek, inanmayanlar inşallah benim yorumumu görüp hocamla iletişim kurar allah hocamızı başımızdan eksik etmesin herkes için yol gösterici olabilecek bir adam harika bir karakteri var işinde büyük ustalığı var ne desem az kalır son olarak tekrardan teşekkür ederim ismail hocam.

 5. Fulya dedi ki:

  Hocamla ilk karşılaşma nedenimiz eski sevgilime takmış ve unutamıyor oluşumdu. Her şeyi deniyor her şeyi araştırıyordum. Hocamı buldum ve direk iletişime geçtim. Hızlı bir şekilde bana dönüt yaptı ve anlatmamı istedi anlattiğimda bağlama vefki uygulamasını önerdi. Ben hocama yazdığım ilk kelimeden itibaren sıcak bakıyordum zaten direk tamamdır hocam en kısa sürede uygulayalım dedim uygulamaya başladık ve gayet kaliteli bir uygulamaydı. sevdiğim çocuk sonunda yazmıştı. mesaj geldiğinde hocama dualar etmeye başladım, hala da her gün dualar ederim iyi ki varsınız ismail hocam 

 6. Özgür dedi ki:

  İzmirin bi ilçesinde paramedik 2. sınıf öğrencisiym ve İzmire üniversite için gelmiştim dolayısıyla da öğrenci evinde kalıyodum. Okula ilk geldiğim günden beri sadece 1 kişiye bağlıydım o da kız arkadaşımdı 7 ay sevgili olmuştuk fakat nedenini bilmediğim bir şekilde 7. Ayın sonundabeni terketti. Birkç ay etkisinden çıkamamıştım her an her saniye onu düşünüyordum ve başka şeylere odaklanamıyodum. İnterneti bile sadece bizi bariştirmaya yarayacak herhangi bir şey aramak için kullanıyordum. En sonunda ismail hocamla karşılaştım nedenini bilmiyorum ama direk kanım ısınmıştı hemen iletişime geçip gerekli uygulamaya karar verdik. verdiği işlemi kullanmaya başladım ve sonra beklemeye başladım sonrasında ise kalbimi yerinden çıkaracak o mesaj geldi. Canımdan çok sevdiğim o kişi özledim yazmıştı. Hocam her gün dua ediyorum sizlere de düşünmeden iletişime geçin derim ismail hocayla. 

 7. Selen dedi ki:

  Herkese SElamlar. Benim kocamın gözü hep hep dışarıdaydıi beni hiç sevmiyordu. Ne yapmam gerektiğini çok araştırdım ve sonrasında sizi buldum iyi ki de bulmuşum bana bağlama vekfini önerdi ismail hocam ve ben de sorgulamadan kabul ettmi Allah sizden razı olsun ki şimdi kocamın bana ve kızımıza olan sevgisi kat ve kat arttı. Gözlerindeki bana karşı olan aşkı net bir şekilde görebilir oldum bana sureklı ne kadar aşık olduğundan bahseder oldu Allahım sizden razı olsun yolunuz açık olsun hocam. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü