En Etkili Bağlama Büyüsü - Etkili Bağlama Büyülerinin Süreçleri
İsmaiLHoca
Bağlama Büyüleri

En Etkili Bağlama Büyüsü

En Etkili Bağlama Büyüsü

En Etkili Bağlama Büyüsü; Terk edilen, sevgilisi ya da eşiyle yollarını ayırmak zorunda kalan ve bunun acısını bir türlü atlatamayan kişiler kendilerini büyük bir depresyon sürecinin içerisinde bulabilirler. Depresyon, sadece bu kişiyi değil çevresindekileri ve onu gören hemen herkesin psikolojisini etkileyecektir. Ayrılık dönemini atlatmak kişiden kişiye değişebilecek bir süreçtir. Kimileri hiç aşk acısı çekmeksizin bu süreci atlatabilirken kimileri bu acıyı yıllarca bile yaşayabilir. Bu; ilişkinin seviyesine, kişilerin birbirini ne kadar çok sevdiğine, ayrılık sebebine ya da iki kişinin de karakterine göre değişiklik göstermektedir.

Ayrılık sonrası eğer iki taraf da hala seviyorsa ve gurur yapılması gereken bir şey yoksa barışmalar olabilir fakat bu genellikle az olan bir durumdur. Çoğu çift barışmak istese bile bazen ayrılma sebepleri yüzünden bazen de karakterleri buna ters olduğu için barışamazlar.

En Etkili Bağlama Büyüsü
En Etkili Bağlama Büyüsü

Ayrılık Durumunda Ne Yapılması Gerekir?

Her ilişkide yaşananlar aynı değildir. Kimi ilişki anlaşamayan kişiler sebebiyle biterken kimi ilişki ihanetler veya duygusal farklılaşmalar sebebiyle bitebilir. Bu sebeple ayrılık anında ne yapılması gerektiğini en iyi ilişkiyi yaşayan iki kişi bilebilir. Ayrılma sonrasında eğer gerçekten ortada bir sevgi varsa çoğunlukla kişiler günlerce sürecek bir hüzün döneminin içine girebilirler. Yaşanan dönem bireylerin hayatındaki başarı seviyesini düşürür. Odaklanmasını, mutluluğunu ve daha pek çok olaya karşı duygu ve düşüncelerini etkiler.

Biriyle Barışmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Ayrılma döneminde karşı tarafa duyulan özlem onunla barışma isteği uyandırır. Barışmak için iki tarafın da ilişkiye bir şans daha vermeyi istemesi gerekir. Bu durumlarda karşı tarafın fikri çok daha önemlidir. Eğer karşı taraf da barışmak isterse ve bu oranda çabalarsa o zaman barışmaları ve her şeye sıfırdan başlamaları oldukça kolay olacaktır. Fakat eğer karşı taraf konuşmak ya da barışmak istemiyorsa o zaman durum hala seven ve özleyen kişi için zor olabilmektedir.

Barışma taraftarı olan kişi karşı tarafı hoş görmelidir. Karşı tarafı suçlamadan, ortak bir yol bulmak amacıyla konuşmaya başlamalıdır. Bunun dışında dürüst olmalı ve kendi yaptığı hataları da kabullenerek affedilmeyi hak etmesi gerekir. Yalan olan bir ilişkinin geleceği olmayacağı aşikardır. Tüm bu konuşmalara ve uğraşlara rağmen kişilerin ilişkisi yoluna girmiyorsa veya karşı taraf ilişkiye devam etmek istemiyorsa onu bu yolla ikna etmek imkansızdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bir Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü

Birini Kendine Bağlamak İçin Ya Da Giden Sevgiliyi Döndürmek İçin Ne Yapılabilir?
Birini geri döndürmek kadar onu sıfırdan kendine bağlamaya çalışmak da oldukça zordur. Yani örneğin yeni tanışılan birinden hoşlanıldığı zaman karşı taraf da aynı şehvetli duyguları beslemeyebilir. Bu gibi durumlarda konuşarak anlaşmak işe yaramazsa başvurulabilecek ek seçenekler de bulunur.

Birini bağlamak isteyen kişiler bağlama büyüsü adı verilen büyülerden birini yaptırabilir. Bağlama Büyüsü denen büyü eski sevgiliye yapıldığı zaman giden sevgiliyi geri getirmekte ya da hoşlanılan ama ilişki yaşamayan iki kişinin duygularını karşılıklı hale getirebilmektedir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü, birbirini tanıyan iki kişinin arasındaki duyguları karşılıklı ve daha canlı hale getirebilen aynı zamanda da ilişkisini sonlandıran kişilerin tekrardan bir ilişkiye başlamasını sağlayan büyülerden biridir. Bağlama büyüsü adı verilen büyü hemen herkes tarafından yaptırılabilir. Buna ek olarak tarafların birbirini tanımadığı durumlarda büyü yaptırmak yetersiz olacaktır. O gibi durumlarda bir dua, bir büyü veya bir ritüel yapmak boşuna zaman kaybıdır.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Bağlama büyüsünü karşı tarafla yüz yüze tanışıklığı olan hemen herkes yaptırabilir ama yaptırmadan önce bazı şeylere dikkat edilmelidir. Örneğin bu kişiyi hayatında ciddi anlamda görüyor musun veya bu durumun ona bir tehlikesi olur mu gibi düşünceler göz önünde bulundurulmalı ve bağlama büyüsü yaptırılmalıdır.
Bağlama Büyüsünün Bir Zararı Var Mıdır?

Bağlama büyüsü uzun zamanlardan beri pek çok kişi tarafından yaptırılır ve bu kolay işlem beraberinde pek çok riski taşıyabilir. Bu risklerden ilki ve en büyüğü yanlış ve deneyimsiz bir kişiye işlem yaptırılması durumunda işlemin tutmaması olacaktır. İşlemin tutmaması demek hem zaman kaybı yaşamak hem de umut kaybı yaşamak demek olacaktır. Buna ek olarak yanlış bir işlem yapılması durumunda ruhani varlıklar hem büyüyü yaptırana hem de büyünün yapıldığı kişiye musallat olabilecektir.

Bağlama büyüsü konusunda dikkat edilmesi gereken bir konu da bağlama büyüsü esnasında başka herhangi bir fal, bakım, büyü, ritüel ya da konu ile alakalı duanın yapılmaması gerektiğidir. Tüm bu ruhani işlemlerin yapılması demek iki tarafın üzerinde çok fazla enerji birikmesi ve o yüzden de psikolojik bunalım geçirmesi demektir. Bu aşamada bağlama büyüsü ters tepebilir veya hiç tutmayabilir.

Bağlama büyüsünün tutmasına en büyük engellerden biri de kişilerin bağlama büyüsü yaptırdıktan sonra bunu çok sayıda kişi ile paylaşmalarıdır. Bu tür ruhani işlemler sadece yapan kişi ve yaptıran kişi arasında sır olarak kalmalıdır. Ne kadar çok kişi bilirse o kadar gizemi bozulacak ve başarılı bir sonuç vermekten uzaklaşacaktır.
Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişilere zarar verebilecek en önemli konu karşı tarafın üzerinde enerji biriktirmektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Çok Etkili Bağlama Büyüsü

Eğer karşı taraf çok fazla düşünür ve bu durum çıkmaza dönerse karşı tarafın üzerinde çok fazla enerji biriktiği için işlem süresi uzayabilir veya işlem bozulabilir. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra enerji evrende serbest bırakılmalıdır. Ne kadar kilitli tutulursa gerçekleşme ihtimali o kadar düşer.

Bağlama Büyüsü Uzaktan Yaptırılabilir Mi?

Bağlama büyüsü yaptıran kişilerin en çok karşılaştığı sorunlardan biri bağlama büyüsünün uzaktan yapılıp yapılamayacağıdır. Bağlama büyüsü sadece bir çeşit değildir. Pek çok çeşit bağlama büyüsü mevcuttur. Bu bağlama büyüleri yapılan bakım sonucunda kişilerin ilişki durumuna ve diğer etkenlere göre hangisi daha uygunsa seçilir ve yapılır. Şöyle ki bağlama büyüsü çeşitlerinden bazıları uzaktan da bir medyum yardımı ile yapılabilir fakat bazıları için özellikle temas gerekir.

Bağlama işlemi yapacak olan kişiler konuştukları medyumdan bu konu hakkında fikir alabilir. Bazı başarılı medyumlar işlemlerin pek çoğunu uzaktan da yapabilir.
Uzaktan medyuma başvuran kişilerin bu başvurusunun nedeni kendi yakın çevrelerinde güvenilir ve işini hakkıyla yapan bir medyumun olmamasından kaynaklanmaktadır. Bu sebeple uzak çevreden internet üzerindeki ya da diğer kişilerin gidip işlem yaptırarak memnun kaldıkları kişileri önerirler.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Zamanda Etki Eder?

Bağlama büyüsü yaptıran kişiler işlem sonrası heyecanlı bir şekilde sonucu beklemeye başlarlar. Bu sonucun hemen görünmediği bilinmelidir. Öncelikle gece rüyalarında büyüyü yaptıran kişiyi görerek bireyin onu özlemesi sağlanır. Daha sonra bilinç altına girmesi ile birlikte sabahları da onu düşünmeye ve ondan haber almaya çalışır.

Daha sonra iletişim kurma ihtiyacı hisseder ve bunu engelleyemez. Daha öncesinde yaşanan olumsuz olaylar zihninin çok gerisine gider. Bu sebeple bağlama büyüsü birinci haftanın sonundan başlayarak etki eder, daha sonrasında yapılan işleme göre yirmi birinci gün dolduğunda veya kırk birinci gün dolduğunda artık işlem tamamlanmış olacaktır. Bu aşamadan sonra işlem tuttuysa kişiler birbirlerine bağlı bir sevgi ve ilgi hissedeceklerdir.

Bağlama Büyüsü Konusunda Dikkat

Bağlama büyüsü yaptıran kişilerin en büyük hataları karşı taraf adım attığında onları biraz süründürmek için dahi olsa oyalamaları, geç cevap vermeleri ve buna benzer sebeplerdir. Bu gibi durumlarda karşı taraf mesafe koyacak ve büyü etkisi ile de olsa dönmeyecektir. O nedenle salt büyünün karşı tarafı tamamen bir kukla yapmadığı bilinmeli ve iletişime geçmek istediği zamanlarda iletişime geçmesine yardımcı olmalı, hatta olabildiğince teşvik etmelidir. Büyü kişileri kuklaya çevirmez sadece daha iyi duygularını ön plana çıkarır ve o kişi hakkındaki kötü anı ve tutumlarını daha perde arkasına atar.

Bağlama Büyüsü Yaptıracaklara Tavsiyeler

Bağlama büyüsü yaptıracak kişiler yukarıdaki tüm tavsiyelere ve yukarıdakilere ek olarak büyüyü yaptıracakları medyumun verdiği tavsiyelere sıkı sıkı uyarak büyünün tutmama ihtimalini de düşüreceklerdir. Bu nedenle her şeyin en iyisinin olmasını isteyen kişiler zihnen medyuma inanmalı ve onun dediklerini dikkate alarak işlem yapmalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Duası Etkileri

Bağlama Büyüsünde Varlıklar

Bağlama büyüsü yapılırken medyumlar genellikle büyüyü yaptıran kişiyi koruma altına alırlar. Bu sayede de ne büyü yapılan kişiye ne de büyü yaptıran kişiye herhangi bir varlık musallat olmaz. Bu konu hassas bir konu olduğu için mutlaka medyum ile konu hakkında görüşmek gerekir.

Bağlama Büyüsü Dışında Seçenek Var Mıdır?

Bağlama büyüsü kişilerin en son mecburiyet ile denemesi gereken seçenektir. Bu seçenek dışında diğer yollara başvurmak olumlu sonuç verecekse o yollara başvurulmalıdır.

Bağlama Büyüsünü Evde Yapmak

Kişiler bazı durumlarda medyumlardan ziyade evde kendi imkanları ile bağlama büyüsü yapmak isteyebilir. Bu durum konusunda ısrarcı olsalar bile bağlama büyüsünü evde yapmaları bir işe yaramayacaktır. Öncelikle internet üzerinde ya da yeni nesil kitaplarda bulunan büyülerin hepsi etkili büyülerdir ve bir kısmı mutlaka kırpılmıştır bu sebeple de hemen hemen hiçbir zaman doğru tarif bulunma şansı yoktur.

Bağlama büyüsü yapan medyumların büyük çoğunluğu seneler süren marjinal denemeler yapmış ve alanında hocalarından eğitim almışlardır. Buna ek olarak havas gibi alanlarda da kendilerini geliştirmiş ve yıllar boyunca çalışmışlardır. Bu gibi kişilerin bile bazı durumlarda yaptığı işlemler olumlu sonuç vermezken tek seferde deneme yapan kişilerin işleminin tutması çok küçük bir ihtimaldir.

Medyumlar çoğunlukla işlemlerin tutması için ve bazı diğer konular için varlıklardan yardım alabilir. Bu varlıklar herkese görünmeyen varlıklardır. Bu nedenle de gelmesi ihtimali düştüğü için diğer kişilerin işlemleri tutmayabilir.
Bağlama büyüsünü evde yapmak kişilerin psikolojisine çok zarar verebilir. Kendiliğinden sesler duymak, hayal görmek ve benzeri durumları yaşamak psikolojiyi zorlayan durumlardır. Özellikle psikolojik zafiyeti olan kişiler en ufak rüzgar sesini yanlış yorumlayarak paniğe kapılabilir. İşlem sırasında panik olmak da tüm işleri berbat etmeye yetecektir.

Bağlama Büyüsünü Kime Yaptırılabilir?

Yukarıda bağlama büyüsü yapan kişilerin nasıl süreçlerden geçtiği ve ne gibi eğitimler alıp denemeler yaptığı belirtilmişti. Bu durum göz önünde bulundurularak çocukluğundan beri eğitim almış olan, marjinal konulara hakim, ak büyüler kısmında rahmani işlemleri de rahatlıkla yapması açısından havas konusunda da bilgili olmalıdır. Bu kadar donanımlı olan kişilerin bir de bağlama büyüsü konusunda fazlaca deneyimi varsa mutlaka tercih edilebilir.
Deneyim ve bilgi sahibi kişiler bağlama büyüsünü uzak mesafeden de yapabilir. Gerekli durumlarda kargolama yöntemi sayesinde eşyalar ulaştırılabilir ve işlem devam edebilir. Bağlama büyüsü yaptıran kişiler seçtiği medyumla konuşmalı ve bunun dışında emin olmadığı konularda onun tavsiyelerini dikkate almalıdır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Aşık Etme Duası Bağlama Duası Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü