Çok Tesirli Aşk Büyüsü - Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü - Derman Hoca
İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Çok Tesirli Aşk Büyüsü

Çok Tesirli Aşk Büyüsü

Çok Tesirli Aşk Büyüsü; İnsanların gözleri açıkken gördükleri rüyaya aşk denir. Aşk karşılıklı olduğu durumlarda iki insanı tek yapan, kalbini sımsıcak duygularla dolduran yegâne duygudur. Aşkın karşılıklı olduğu zamanlarda harikalar yaratması tek taraflı olduğunda ise kıyameti yaşatması kaçınılmazdır. Bir de zamanında iki taraf birbirine çılgınlar gibi aşıkken birinin uzaklaşması veya üçüncü bir kişi yüzünden aşkın tek taraflı bitmesi bir çocuğun en mutlu anında elinden şekerinin alınması gibi kötü bir durum.

Ne âşık olana bir şey diyebiliriz ne de gidene. Her iki tarafta kendi başının çaresine bakıp yaralarını sarmak zorunda. Yaralarını saramadığında ise insan bazen hayatta yapmam ya da olur mu öyle şey dediklerini denerken bulur kendini. İşte hayat kendi içerisinde bu kadar karışıkken hayat aşk acısı çekenlerin karşısına farklı fırsatlar sunar; fırsatlardan birisi de sevdiğini yeniden kazanmana olanak tanıyan Çok Tesirli Aşk Büyüsüdür.

Çok Tesirli Aşk Büyüsü
Çok Tesirli Aşk Büyüsü

Kâinat olduğu andan itibaren insanoğlu aşk peşinden koşup aşkı için her şeyi yapmıştır. Öyle ki Yunan mitolojisin Aphrodite Paris’e aşkı teklif edince kayıtsız kalamayan Paris bilmeden de Truva savaşını başlatmış olur. Aşk insanlık için bu kadar önemliyken aşk acısı çeken sevda kurbanları da çok tesirli aşk büyüsü ile aşklarını yeniden kazanma imkânı bulurlar.

Her şey aşk içindir, karşılıksız olsa da birinin sevdası bitmiş olsa da alınan tüm kararlar hayatının aşkını yeniden kazanmak içindir. Bunun için en etkili yöntemlerden birisi de çok tesirli aşk büyüsüdür. Çok tesirli aşk büyüsünün işlevi seveni sevdiğine kavuşturarak çifte aşk dolu bir hayat vermektir. Atılması gereken ilk adım ise aşk acısı çeken kişinin gerçekten aşık olduğunu düşündüğü kişiden emin olarak çok tesirli aşk büyüsünü yaptırmaya karar vermesidir.

Çok Tesirli Aşk Büyüsü Nedir?

Bilinen en eski çağlardan itibaren insanlar çeşitli nedenlerden ötürü büyüye başvurmuş olup; büyünün en çok kullanıldığı yer ise dünya üzerindeki en etkili duygu olan aşk olmuştur. Bilinen çok tesirli aşk büyüleri ise vefk ile gerçekleştirilen tılsım ve papaz büyüsüdür. Her iki büyü çeşidi de dünya üzerinde bilinen çok tesirli aşk büyüsüdür. Büyülerin gücüne ek olarak büyünün etki edebilmesi için de büyüyü uygulayan kişinin konuyla ilgili gücü, deneyimi ve arzusudur. Büyüyle birlikte büyüyü yapan kişide bulunan üç anahtar çok tesirli aşk büyüsünün gücünü de arttıracaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kendine Aşık Etme Büyüsü

Çok Tesirli Aşk Büyüsü doğru bir şekilde uygulandıktan sonra büyü yapılan kişi efsunlanarak büyüyü yaptıran kişi de başka hiçbir şey düşünemeyecektir. Tek düşündüğü siz yani aşkınız olacak atılan her adım alınan her nefes sizin için olacaktır. Büyünün etkisiyle yaydığınız enerji sayesinde artık her daim âşık olduğunuz kişiyle birliktesiniz. Hayatının her anında yanında kim olursa olsun sadece sizi düşünerek, sizinle iletişime geçebilmek için planlar yapacaktır.

Büyünün amacı siz aşkınıza kavuşmak için her şeyi göze alarak onun için elinizden geleni yapıyorsanız aşkınızda artık aynı aşka sahip olduğu için sizin gibi her şeyi yapmaya hazırdır. Çok tesirli aşk büyüsü aracılığıyla aşkınıza kavuşabilir ya da aşkınızı geri alarak eski güzel günlerinize dönebilirsiniz. Çok tesirli aşk büyüsünün etkisi her daim aynı kalacaktır sadece büyü bozulana kadar. Büyünün bozulması durumunda ise her şey eskisi gibi olacaktır.

Ancak büyüyü uygulamak da büyüyü bozmak da işinin ehli medyum hocalar tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Bu yüzden çok tesirli aşk büyüsü yaptırmadan önce yaptırmayı düşünen kişiler aşklarından emin olmalı, hayatının sonuna kadar âşık olduğu kişiyle olmak istediğine karar vermelidir. Çünkü çok tesirli aşk büyüsünün etkisi çok etkili olduğunuz için âşık olduğunuz kişinin sevgisi, aşkı, arzusu sizin ona olduğunuzdan daha fazla olacaktır.

Çok Tesirli Aşık Etme Büyüsünün Aşamaları

Çok tesirli aşık etme büyüsü için vefk hazırlama işlemi gerçekleştirilir. Vefk kelimesinin anlamı düzen, denge ve uyum demektir. Vefk hazırlanması sırasında aşık ettirilecek bireyin adı, yaşı, fotoğrafı ve bazı dini metinler kullanılır.
Vefk aşaması sonrasındaki adım mayalanma aşamasıdır. Mayalama aşaması vefk işleminin gerçekleşmesi için en az dört gün en fazla yirmi bir gün saklama süresinin olmasıdır.
Son aşama ise nihayet aşamasıdır. Bu aşamada büyü tamamlanarak çok tesirli aşk büyüsünün etki etmesi beklenir.

Çok Tesirli Aşk Büyüsü Kimlere Uygulanır?

Sevdiğine kavuşamayan, eşiyle sıkıntı yaşayan, karşılıksız aşk acısı çeken herkes tarafından son çare olarak kabul edilen çok tesirli aşk büyüsü tüm sorunları ortadan kaldırıyor. Çok tesirli aşk büyüsü sadece istenilen kişi üzerine etki etmekle beraber aşk acısına da kesin çözüm sunar.

Çok Tesirli Aşk Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Çok tesirli aşk büyüsünün etkili olabilmesi için ilk olarak büyü yaptırmak isteyen ve büyü yapılacak olan kişi üzerinde herhangi bir büyü olup olmadığından emin olunmalıdır. Büyü var ise ilk adım mevcut büyünün bozulması olacaktır. Mevcut büyü bozulmadan yapılacak büyülerde herhangi bir olumlu sonuç alınamayacaktır. Çok tesirli aşk büyüsü yapıldıktan sonra uygulayan kişinin gücüne göre etki süresi en az iki haftadır.

Büyü yaptırmak isteyen kişinin bilmesi gereken büyünün anında etki edemeyeceğinin bilinmesidir.
Çok tesirli aşk büyüsünün etki edebilmesi için kim tarafından uygulandığı önemlidir. Hiç konuşulmayan sadece uzaktan uzağa görülen kişilerde bile etkisi olan güçlü bir büyüdür.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Okumayla Aşk Büyüsü

Çok Tesirli Aşk Büyüsünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Çok tesirli aşk büyüsünün yapılmasıyla beraber bir süre sonra büyü yapılan kişinin hayatında birtakım farklılıklar meydana gelir. Çok tesirli aşk büyüsünde büyü yapılan kişinin medeni durumu ne olursa olsun büyü yapılan kişinin tek odak noktası büyü yaptıran kişi olur. Atmış olduğu her adımda, baktığı her yerde kişi âşık olması istenen kişiyi görmeye başlar.

Büyü yapılan kişinin hayatında biri var ise birdenbire hayatlarında şiddetli geçimsizlik olur. Kişinin aktif bir cinsel hayatı var ise son bulur ve sadece büyü yaptıran kişiyle ilgili hayaller kurmaya başlar. Alınan her nefes, maddi durumlar, iş konuları da dahil olmak üzere tüm hayatı çok tesirli aşk büyüsünü yapan kişiye göre yaşamaya başlar.

Çok Tesirli Aşık Ettirme Büyüsünü Neden Yaptırmalıyım?

Aşk herkes tarafından kullanılan bir söz olsa da aşkın gerçek anlamı çok az kişi tarafından hissedilen dünya üzerindeki en saf duygulardan birisidir. Aşk öyle güçlü bir duygudur ki sadece günümüz değil geçmiş dönemlerde de direkt ya da dolaylı olarak insanları etkileyen bir duygudur. Aşk duygusuna sahip olan ancak karşılık göremeyen ya da bir nedenden ötürü aşkını kaybeden kişiler aşkı da aşk acısını da çok iyi bilirler.

Çok tesirli aşık ettirme büyüsü de tam da bu noktada aşık olan kişinin aşkına kavuşmasının sağlanmasında en etkili yoldur. Çok tesirli aşk büyüsü sayesinde aşık olan kişi aşk acısı çekip hayatının sonuna kadar büyük bir boşlukla yaşamaktansa en etkili büyü olan aşık etme büyüsüyle aşkını elde edebilir. Çok tesirli aşık etme büyüsü sonucunda mutlu ilişkiler, hayattan ne istediğini bilen birbirine aşk ve tutkuyla bağlı çiftler dünyanın da daha güzel bir yer olmasına yardımcı olurlar.

Çok tesirli aşık ettirme büyüsünü neden yaptırmalıyım diyorsa insanlar aslında sorunun cevabı içinde saklıdır. Çünkü kişinin ihtiyacı olmasa araştırma yapmaya bile gerek duymaz ta ki çözüm yolu olarak çok tesirli aşk büyüsünü yaptırmaya karar verene kadar. Aşk gerçeğiyle yaşayıp aşık olduğun kişiye dokunamamak ya da aşkına sahipken aşkını kaybetmek hem de severken aşık insanın kaldırabileceği bir durum değildir.

Çünkü aşkından uzakta her geçen iyi olacağına kişi her geçen gün de aşkına bir adım daha yaklaşarak yokluğuyla aşk acısını katlanmak zorunda kalır. Çok tesirli aşık ettirme büyüsü ile aşk acısı son bularak kişi aşkına kavuşabilir. Büyü sayesinde aşkı yeniden onun olmuş en azından aşk hayatında huzuru bulmuştur.

Çok Tesirli Aşk Büyüsünün Etkileri

Çok tesirli aşk büyüsü alanında uzman medyum hocalar tarafından yapıldıktan sonra kısa bir süre içerisinde etki etmeye başlar. Çok tesirli büyü grubuna giren vefk ile gerçekleştirilen tılsım ve papaz büyüsü âşık olduğunuz kişiyi etkisi altına alarak aşkınızla yanıp tutuşmasına neden olur. Çok tesirli aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilere yanıt olmak, çok tesirli aşk büyüsünün etkilerini gözlemleyebilmeniz için aşağıda çok tesirli aşk büyüsünün etkilerini iletiyoruz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsü Gerçek Midir? Nasıl yapılır?

Çok tesirli aşk büyüsünün uygulamalarında manevi ruhsal varlıkların güçlerinden faydalanılır. Böylece manevi ruhsal varlıklar büyü sonrasında âşık olduğunuz kişiye etki ederek size aşık olmasını sağlamak için sevdiğiniz kişiye hükmetmeye başlar. Bunun sonucunda ise sevdiğiniz kişin karakterinde, beğenilerinde, düşüncelerinde birtakım değişiklikler olur. Her değişiklik sevdiğiniz adamı / kadını size yaklaştıracak olan bir adımdır.

Sevdiğiniz kişi üzerinde olan farklılıklar sevdiklerini sevmeme ya da sevmediklerine ilgi duymadır. Bu şekilde kişi üzerinden yaşanan her değişim aşkınızı size yaklaştıran aynı zamanda da birbirinize bağlayan bir basamaktır.
Sevdiğiniz kişinin düşüncelerinin değişmesiyle tüm düşüncelerde büyüyü yaptıran kişi olacaktır. Âşık olduğunuz kişinin her anında siz olacaksınız. Bir süre sonra kişi siz olmadan yaşayamayacağını anlayarak size ulaşmak, aşkınıza sahip olmak için aksiyon alacaktır.

Çok tesirli aşk büyülerinin en önemli avantajı aşık olduğunuz kişiyi düşünceleri, hisleri, hareketleri, adımlarıyla büyüyü yaptıran kişinin etkisi altına girmesidir.
Çok tesirli aşk büyüsü yapıldıktan sonra aşık edilen kişi bir daha eskisi gibi olmayacak sadece büyüyü yaptıran kişiyi düşünecektir. Ek olarak büyü yapılan kişinin hayatı da sadece büyü yaptıran kişi olacak; her şeyi onun mutluluğu ve huzuru için yapacaktır.

Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü

Çok tesirli aşık etme büyüsünün bir diğer adı da deli gibi aşık etme büyüsüdür. Bunun en önemli nedeni ise vefk ile gerçekleştirilen tılsım ve papaz büyüsü sayesinde aşık edilmek istenen kişinin mecnuna dönerek aşkı için her şeyi yapmaya hazır olmasıdır. Deli gibi aşık etme büyüsünün birçok farklı çeşidi vardır.

Kaşık Aracılığıyla Yapılan Aşk Büyüsü
İp Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
Mum Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
Tuz Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
Karabiber Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü

Sabun Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
Toprak Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
Saç Teli, Kan, Tırnak gibi Vücut Parçalarıyla Yapılan Aşk Büyüsü
Nohut Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü

Deli gibi aşık etme büyülerinde seçilen büyüye göre kullanılan malzeme de uygulanan işlemler de farklılık gösterir. Her büyü etkili olmakla beraber aralarında ufak farklılıklarla hepsinin etkisi farklıdır ancak büyülerin etkili olabilmesi için büyüyü yapan kişinin alanında uzman olması önemlidir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Yasemin dedi ki:

  Allah razı olsun ismail Hocamdan. Bitmeye ramak kalan olan evliliğimizi kurtardı hocanin bana verdigi aşk duası sayesinde kocam tekrardan bana döndü. ismail Hocamin söyledigi seyleri harfiyen uygularsanız olumsuz sonuç alma gibi bir ihtimaliniz olmayacaktır sizde ismail hocama güvenip bunları yaşayabilirsiniz söyleyeceklerim bu kadar ismail Hocama tekrardan teşekkür ederim

 2. Nezehat dedi ki:

  Arkadaşlar internette gezinirken ismail Hocami buldum ve sevdigim insan için birşeyler yapabileceğimi anladım. Hemen iletime geçtim ve hocanin bana vermiş oldugu aşk duası ile sevdigim kişiyi kendime bagladim … hocama bu konu için ne kadar teşekkür etsem azdir resmen hiç bir şey yapmadan sevdigim insanla birlikteliğim oldu sizin de benim gibi sevdiğiniz insan varsa ve ne yapcaginizi bilemiyorsaniz ismail hocamla hemen iletişime geçmenizi öneririm ismail Hocam hemen dertlerine deva bulacaktır ben hocama güvendim sevdgimi elde ettim.

 3. jale dedi ki:

  Bu sene benim için aşırı kötü geçmişti sevgilimde ayrılmak, her şeyimi tamamen kaybetmek üzereydim ama allaha şükürler olsun ki ismail hocam ile tanıştım onun sayesinde sevgilimle aramız düzeldi ve şuan gayet güzel ilerleyen bir ilişkimiz var eğer sizde hocamın verdiği duaları düzenli bir şekilde okursanız benim gibi sevdiğiniz ile birlikte olabilirsiniz ismail Hocam bu işi hakkıyla yapıyor allah ondan razı olsun tereddüt etmeden direkt hocam ile iletişime geçin boş yere vakit kaybetmeyin

 4. Yalçın dedi ki:

  Son zamanlarda futbol ile aşırı kafayı bozmuştum sevgilim ile hiç ilgilenmiyordum ve benden uzaklaştığını fark ettim ona ilgi göstermeye başlamıştım ama bu seferde o benden uzak olmaya başlamıştı ne yapsam ilgisini tekrar kazanamıyordum sonra birden internette ismail Hocamı gördüm ilk gördüğümde pek içime sinmemişti sonradan ilişkim baya kötü duruma gidince tek çarem bu diye ismail Hocam ile iletişime geçtim ve iyi ki geçmişim diyorum. ismail hocam gayet iyi bir sohbet ile bana yaklaştı yapmam gerekenleri bir bir anlattı ve ben de uyguladım zamanla etkisini görmeye başlamıştm sevgilim benle tekrardan ilgileniyordu ben de artık hatalarımdan ders aldığım için ona karşı daha iyi davranıyordum allah ismail hocamdan razı olsun o olmasa belki ilişkimi kurtamıcaktım.

 5. Vuslat dedi ki:

  İsmail hocam bu işi kesinlikle çok iyi yapıyor vermiş olduğu duaları uygulayıp olumsuz sonuç almanızın ihtimali yoktur ben hocamin bana vermiş olduğu bağlama duasını uyguladım ve sevdiğimin kalbini kazandim eğer sizin de sevdiğiniz size karşılık vermiyorsa ismail hocam ile hemen iletişime geçmelisiniz

 6. Cemre dedi ki:

  Sevgilimle ayrıldıktan sonra baya içe kapanmıştım evden dışarıya adım atmıyordum arkadaşlarımla görüşmüyordum hatta yemeden içmeden kesilmiştim sonra bir arkadasim ismail hocamı önerdi bana bende artık sevgilimi tekrar geri döndürmek için her yolu denediğimden pek ümidim kalmamıştı ama yine de denemek istedim ve gerçekten de işe yaradi sevgilim tekrardan bana dönmek istedi ben de kabul ettim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara