Aşk Büyüsü Yapılışı - Aşk Büyüleri Yapımında Nelere Dikkat Etmeli
İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Yapılışı

Aşk Büyüsü Yapılışı

Aşk Büyüsü Yapılışı; Bir gülüşüyle insanın kalbini ısıtan kişi aynı zamanda somurtmasıyla da insanın kalbini buz gibi yapar. Birinin gülüşüyle canlanan hayat aynı kişinin somurtmasıyla da kararır. İnsanın tüm bu duyguları yaşamasının sebebi ise efsanelere de konu olan aşktır. Aşk bu kadar yüce olunca, aşkın karşılıksız olduğu durumlarda da büyük bir hüzün kişinin ruhunu kaplar. Hüzünle birlikte içine kapanarak depresyon denizine doğru sürüklenen kişi için aşkı olmadan hayatın da bir önemi yoktur. Aşk acısını unutmak, geleceğe yeniden umutla bakabilmek için aşk büyüsünü tercih ederler.

Aşk büyüsü sayesinde aşk acısı çeken, sevdiğinden uzakta olan birçok kişi aşkına kavuşmanın mutluluğunu yaşar. Aşk büyüsü yapılışında bilinmesi gereken en önemli konu neredeyse tarih kadar eski olan büyü ilminin kendi içerisinde farklı ilimler de barındırdığıdır. Bu nedenle de aşk büyüsü yapmak isteyen kişiler medyumlardan destek almalıdır. Medyumlar, aşkına kavuşmak isteyen kişileri başarılı bir şekilde yönlendirerek, büyünün sonuca ulaşmasını sağlar. Aşk büyüsü sayesinde insanlar sevdikleri kadına / adama kavuşarak; kendi mutlu yuvalarını kurmuşlardır. Büyünün etkisinin devam edebilmesi için aşk büyüsünden yararlanan kişilerin hayatlarındaki kişiye büyü yaptıklarını kimseyle paylaşmamalıdır.

Aşk Büyüsü Yapılışı

Güçlü Aşk Büyüsü

Güçlü aşk büyüsünün sırrı, aşık olunan kişinin duygularının ne kadar güçlü olduğuyla doğru orantılıdır. Büyünün yapım aşamasından son aşamasına kadar olan her detay önemli olup; medyumun söylediği gibi ilerlenir. İlk olarak büyü yaptırılmak istenen kişiyle ilgili gerekli olan bilgileri öğrenir. Kişinin bilgilerinin alınması oldukça önemlidir. Büyünün kişiye özel olabilmesi için büyü yapılacak olan kişiyle ilgili bilgilere bazen de fotoğrafa ya da kişisel bir eşyaya ihtiyaç vardır. Güçlü aşk büyüsü tamamlandıktan sonra on beş gün içerisinde büyü yapılan kişi de belirtileri başlar.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

İlk belirtiler baş ağrısı ve uykusuzluk durumudur. Baş ağrısının nedeni sürekli olarak büyü yapılan kişiyi düşünmekten olur. Sürekli tek bir kişinin düşünülmesi sonucunda uykusuzluklar da meydana gelir. Uykusuz olmaktan bitap düşen kişi ise sonunda derin bir uykuya dalar. Uykuya daldığında da rüyalarında büyü yapan kişiyi görmeye başlar. Büyü yapılan kişinin hayatının yeniden normale dönmesinin tek yolu büyü yapılan kişiyle iletişime geçilmesidir.

Aşk Büyüsü Yapımı

Aşktan muzdarip olan insanlar bu durumdan kurtulmak için aşk büyüsü yapımını öğrenmeye çalışırlar. Aşk büyüsü doğru şekilde yapıldığında ne kadar başarılı sonuçlar verilirse, yanlış yapıldığında da sonuçları felaket olur. Tam da bu sebeplerden ötürü aşk acısının yolu aşk büyüsü yapmak olsa da çözümü evde aşk büyüsü yapmak değildir. Aşk büyüsü diğer her büyü gibi kişiye özel olarak yapılır. Her ne kadar kullanılan büyü aynı bile olsa her büyü içerisinde kendine özel bazı farklar vardır. Bu farkları uygulayacak olan kişi de internetten aldığı bilgilerle aşk acısı çeken değil; büyü ilmi konusunda tecrübe sahibi ve manevi yönden güçlü kişiler olan medyumlardır.

Aşk Büyüsü Yaptırmak

Aşk acısıyla yanmaya devam etmek yerine, aşık olmadan önceki hayatına dönüş yapmak isteyen kişiler aşktan kurtulmanın yollarını arar. Bazı kişiler yeni sevgili edinmek, hobi, arkadaşlara zaman geçirmek gibi farlı yol deneseler de başarılı olamazlar. Geriye aşk acısını gidermek için bir yol kalır. Tercih edilen ve son çözüm olarak görülen o yol da, aşk büyüsü yaptırmaktır. Aşk büyüsü yaptırmak için her ne kadar medyum desteği alınsa da büyü yaptıran kişinin yapması gerekenler de vardır. Medyum büyü sürecini başlatarak, büyünün tamamlanması için yapılması gereken her detayı ayrıntılı bir şekilde anlatır. Büyü yaptıran kişiye de sadece söylenilenleri uygulamak kalır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsü Hazırlanışı

Aşk Büyüleri Yapmak

Aşk büyüleri yapmak isteyen kişiler, sevdiğine ulaşabilmek için bir medyumun desteğini almak zorundadır. Medyum tercihini nasıl yapacağını bilemeyenler ise internette ufak bir araştırma yaparak, istediği medyumla rahatlıkla iletişim kurabilirler. Aşk büyüleri yapmak belirli bir uzmanlık ve tecrübe ister. Aşk büyüleri iyi niyetli büyüler olsa da, etkisi fazla olduğu için çok da güçlüdür. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra aşık olunan kişiyle huzurlu ve mutlu bir hayat başlar. Büyü yaptıran kişi mutlu olduğu kadar büyü yapılan kişi de mutludur. Her iki kişi de kendilerini gerçekten seven ve sığınabilecekleri bir liman bulmuş olurlar.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Saliha Arslan dedi ki:

    Hocamın dualarına başta ben inanmamıştım ama sevdiğim çocuk bir gece yarısı özledim mesajı atınca tüm hayatım değişti. Allah razı olsun hocamın duaları sayesinde günlerdir ağzım gülmekten kapanmıyor iyi ki tanımışım ve yardım istemişim ismail hocamdan. Verdiği işlem sayesinde zaman kaybetmeden ilişkimizi tekrardan kazandım. Hocamdan allah razı olsun

  2. Evrim dedi ki:

    Evlilik öncesi aileler arasında çıkan çatışma yüzünden nişanlım ile aram bozulmuştu. Hevesi kaçmış ve her şeyden soğumuştu. Yardım isteyebileceğim hiç kimsem yoktu internette çözümler ararken ismail hocam ile tanıştım ve bana verdiği dualar ile başlamadan bitebilecek olan evliliğimi kurtardım. Allah razı olsun hocamdan beni bu dertlerden kurtardı artık çok mutluyuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Aşık Etme Duası Bağlama Duası Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü