İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Geçmişten günümüze neredeyse aşk sorunlarını yaşayan birçok insan yaşadıkları bu tür problemler sonucunda medyumlardan veya hocalardan yardım almak için bir çaba sarf etmektedir. Bu çabasından önce tabii biraz araştırma yapmaktadır. Bu büyüyü ilk duyduklarında ise çevresinde ve araştırmalarında aşk büyü nedir? aşk büyüsü ne işe yarar? Aşk Büyüsü Yapan Hocalar ve bunun gibi birden çok soru ile araştırmalarını sürdürür. Bu büyü ile iki kişi büyünün sonucunda birbirlerine pozitif yönde yakınlaşır. Bu büyü altında birden çok amaç bulunur ve bu büyünün tesiri bir hayli etkilidir.

Bu büyü yapıldıktan sonra ölene kadar etkisinden bir gram ödün vermez. Bu nedenden dolayı yapılırken bir hayli dikkatli olunmalıdır. Yanlış yapılma sonucunda herhangi bir kötü sonuç doğurmaz fakat kendiniz yapıyorsanız büyünün olduğuna veya olmadığına kanaat getiremeyeceğiniz için zamanınız boşuna gidecektir.

Aşk Büyüsünü En İyi Yapan Hoca

Aşk Büyüsünü En İyi Yapan Hoca denildiği zaman akıllara birden fazla medyum ve onlarca hoca gelebilir. Gerçek hayatta olduğu gibi herkes kendi işinde çok mükemmeldir. Örneğin her ayakkabıcı güzel ayakkabı yapar fakat yaparken her biri farklı yollar izleyebilir. Hocalar ve medyumlarda keza aynı şekildedir. İnsanlık tarihi ile neredeyse eşit olan büyü yüzyıllardır medyumlar, hocalar ve insanlar tarafından yapılmaktadır. Özellikle aşk büyüsü, büyü alanında en çok tercih edilen büyü olduğu için medyumlar ve hocalar artık bu alanda kendini sürekli geliştirmeye, kendine özgü farklı teknikler geliştirmeye başlamışlardır.

Sizlere şu hoca daha iyi, bu medyum daha iyi Aşk Büyüsü yapıyor diyemeyiz. Her medyum kendine özel geliştirdiği büyü teknikleri ile aşk büyüsü yaparlar. Bu büyünün sonucunda ölene kadar etkisi sürer. Tabii dolandırıcı hocalar veya medyumlar bunların dışında kalıyor. Bu tarz kişileri zaten konuşmasından bile bilebilirsiniz. Bunun için ek detay yazmamıza gerek duyacağımızı zannetmiyoruz. Bunun dışında eğer aşk büyüsünü yaptırmak veya yapmak istiyorsanız kendi başınıza hareket etmemenizi öneririz. Bunun nedenini zaten açıklamıştık.

Aşk Büyüsü Yapan HocalarPin
Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Kendiniz yapmaya çalışırsanız doğacak sonuçlara bir örnek verelim: Örneğin önünüzde 5 adet yol var ve sadece bir yol doğru yola çıkıyor. Sizin doğru yolu bulma şansınız yüzde 20 eğer şanslıysanız doğru yolu bulduğunuzda mutlu olacaksınız. Bulamadığınızı varsayaraktan devam ediyoruz. Yanlış yolu seçtiniz yürüdünüz ve önünüze bu sefer 4 yol çıktı. Bu 4 yol içinden sadece 1 yol yine mutluluğa çıkıyor ve siz yine yanlış yola girdiniz ilerlediniz. Önünüze 3 yol çıktı, sadece 1 i doğru yola gidiyor ve siz yine yanlış yola girdiniz ilerlediniz ilerlediniz bu sefer önünüze 2 yol çıktı şansınız yüzde elli ve siz yine yanlış yolu seçtiniz yürüdünüz ve en sonunda bir adet yol çıktı önünüze ve buda yine doğru yol. Şimdi anlatmak istediğimiz noktaya gelecek olursak. Büyü deneme yoluyla yapılan bir olaydır.

Sizler yani acemi insanlar büyü yapmak isterlerse hemen doğrusunu yapamayacaklardır. Belirli bir süre geçtikten sonra yanlış yaptığını anlayacak ve tekrardan başka bir yola girecek yani tekrar yapacak. Bir süre geçtikten sonra yine yanlış, tekrar yanlış derken en sonunda doğru yolu bulacaktır. Burada ki en önemli noktaya geliyoruz. Büyünün olmadığını gördüğünüz her an umutsuzluğa kapılıp belki de doğru yola girmişken geri dönenler olacak. Bu yüzden bu durumları yaşamamak ve hayatımızda en değerli şey yani zamanı boşa harcamamak için aşk büyüsünü yaptırmak istiyorsanız medyuma veya hocalara danışmanız gerekir.

En Doğru Medyum Kim?

Doğuştan gelen özellikleri olan ve bu özellikleri hayatı boyunca ruhani özellikleriyle geliştirmiş büyü yapabilen kişilere medyum denir. Medyumların altıncı hisleri normal insanlara nazaran daha kuvvetli olmasının yanında diğer insanlardan ayıran en büyü özelliği doğuştan gelen bazı özelliklerinin olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde insanlara yardımcı olmaları açısından hiçbir engel bulunmamaktadır. Bu yardımı ise kimi medyum ücretsiz bir şekilde sunarken bazı medyumlar ise belirli ücret ile sunmaktadır. Çoğu insanın bildiği fakat yanlış bildiği bir bilgiyi sizinle paylaşmak istiyoruz. Kahve falına bakan insanlar medyum olarak adlandırılmaz ve adlandırılamaz. Bu bilgi kesinlikle yanlış bir bilgidir. Bunun nedeni ise medyumların ilgi alanlarında kahve falı bakmak yoktur.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Deli Divane Aşık Etme Büyüsü

Medyumlar hakkında bir diğer yanlış bilinen bilgi ise medyumların geleceği gördüğüdür. Medyumların geleceği görmek gibi bir özelliği yoktur. Sadece medyumlarında değil dünya üzerinde kimsenin geleceği görme gibi bir özelliği yoktur. Sadece varsayımda bulunabilir ki bunu da günlük hayatta hepimiz yapmaktayız. Örneğin bir olay olacaksa önceden şöyle olur böyle olur diye altıncı hissimizin bize söylediklerini dillendiririz. Allahtan başka kimse geleceği göremez ve kimse geleceği bilemez. Bu yüzdem medyumlara giderek kahve falı veya tarot kartı falı eşliğinde geleceği söylenmesi istenir. Bunu medyumlar kesinlikle yapamaz. Bu tür konularda sadece analiz yapmaktadırlar.

Gelelim çok sorulan ve bu mesleği yapmak isteyen kişilerin sorduğu soruya medyum olabilir miyim? Bu sorunun cevabında ise sizlerin sadece bir konuda bilgi sahibi değil birden çok konuda bilgili bir zât olmanız gerektiği açıklanmaktadır. Çok okumak gerekir, anlayan bir kişiliğe sahip olmanız gerekir, kuran-ı kerim’i anlamanız gerekir, ilimi ve bilimi kendi adınız gibi bilmeniz gerekir. Bu anlattıklarınız bende var diyorsanız eğer sadece bu özelliklerin var olması medyum olabilmeniz için yeterli değildir. Doğuştan gelen özel yeteneklerinizin de olması gerekmektedir.

Diyeceksiniz ki her medyum özel yetenek ile mi doğuyor tabi ki bu doğru bir yaklaşımdır fakat çoğu medyum bu tür özellikler ile doğan kişilerden yardım alarak bu özellikleri öğrenmiştir. Kısacası bu sorunun cevabı biraz olumsuzdur, sıradan bir insan kolay kolay medyum olamaz. Medyumlar büyü konusunda kendini geliştirmiş insanlardır. Geçmişte ve günümüzde insanlar büyü yaptırmak istediklerinde medyumlara gitmektedir. Özellikle en çok talep gören aşk büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle En Doğru Medyum Kim? Sorusuna cevap bularak bu medyumun kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Gerek çevresine sorarak gerekse internet üzerinde En Doğru Medyum Kim? Diye araştırma yaparak medyumlar hakkında bilgi toplarlar ve sonucunda o buldukları medyuma gitmeye karar verirler.

En İyi Medyum Hoca

Sizlere bu yazımızda yararınıza olacak bolca bilgiler verdik ve hala vermeye devam ediyoruz. Çoğu konuda verdiğimiz bilgiler internet üzerinde veya çevrenize sorarak ulaşabileceğiniz bilgiler değildir. Bu konuların dışında sizlere En İyi Medyum Hoca konusunda da biraz bilgi vereceğiz. Bu konu altında sizlere reklam olmaması açısından herhangi bir medyumu önermeyeceğiz ama En İyi Medyum Hoca nasıl bulunur bunlardan biraz söz edeceğiz. Öncelikle büyü piyasasında bolca sahtekar olduğunu bilerek araştırmalarınızı yapın ve bulduğunuz ilk medyuma balık gibi atlamayın.

İnternet üzerinde sürekli araştırmalar yapın büyü ile ilgili sitelere girin ve siz her siteye girdiğinizde medyumları ve yaptıkları işleri göreceksiniz. Bu göreceğiniz işler ve medyumlar aklınızın bir kenarına yazılacak. Bir süre sonra zaten kimin güvenilir ve kimin sahtekar olduğunu kimse söylemeden siz bulmuş olacaksınız. Eğer en doğru medyum hocasını arıyorsanız internet üzerinde en çok söz edilen medyumlara bakmanızı öneririz.

Bu konular altında ki yorumlarda önemlidir. Bu yorumları da okuyun acaba o hocanın yaptığı aşk büyüleri veya yaptığı diğer büyüler nasıl etki göstermiş bunu illaki o hocadan büyü yaptıranlar yazacaktır. Bu yorumları okuyarak hocalar hakkında genel bir bilgiye sahip olacaksınızdır. Son zamanlarda internette en çok aranan kelimeler arasında medyum arıyorum gibi kelimeler gözükmektedir. Çünkü çevresinde yeterli bilgiyi bulamayan kişiler günümüzün ansiklopedisi yani internette aramaktadır. Eğer doğru bir hoca ile çalışmak istiyorsanız sizlere vermiş olduğumuz bilgiler ışığında aramanızı gerçekleştirin. Diğer türlü sonucunda hüsrana uğrayabilirsiniz. Tekrar hatırlatmakta fayda var büyü sektöründe sahtekar hocalar çoktur. Bu tür hocaları da sizlere vermiş olduğumuz bilgiler eşliğinde anlayabilirsiniz.

En iyi hoca ararken dikkat etmeniz gereken bilgilerden biraz daha sizlere sunacağız. Öncelikle en iyi hocalar arasında yaptığınız elemeler sonucunda mutlaka bir hocada karar kılmışsınızdır ve bu hoca ile büyü çalışması yapacaksınızdır. Burada yapmanız gereken olay ise, bu hocanın resmi olup olmadığını öğrenmenizdir. Daha sonrasında ruhsatı var mı veya yok mu? Bu sorunun cevabını öğrenmeniz sonrasında o hoca ile çalışmaya karar vermeniz gerekmektedir. Bunları öğrendiğinizde eğer büyüleriniz olmasa bile en azından ücret iadesi alabilirsiniz. Verdiğiniz ücreti garanti altına almış olacaksınız bu belgeleri olan biri ile çalıştığınızda. Bunların dışında birlikte büyü çalışması yapacağınız medyumun mutlaka bir ofisi olması şart. Gitmek istemeseniz bile bu ofise, hocanın ofisi olduğunu öğrenmeniz gerekir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Şimdi ne alaka ofis ile diyecekler mutlaka olacaktır. Ofisi olan kişinin yeri bellidir yurdu bellidir. Kimseden kendini saklayamaz. Olmayan kişinin ise ne adresi bellidir nede yurdu sizce de bu konuda pis bir koku gelmiyor mu? Neden ofisin yok? Demek ki bulunmak istemiyorsun. Demek istediğimizi mutlaka anlamışsınızdır. Sahtekar hocalar ile illa ki rastlarsınız ve neredeyse her hoca ben işimi iyi yapıyorum, yaptığım büyüler tutuyor der. Burada bu tarz söylentilerin doğru olup olmayacağını anlayacağınız bir bilgi bulunmaktadır.

Pin

Bu tarz söylemlerde bulunan hocaların referanslarına girdiğinizde çıkan kişilere ulaşarak neler yaşadığını, büyünün etkisi nasıl olduğunu verdiği ücretin karşılığında memnun kalıp kalmadığını öğrenebilirsiniz. Sonrasında sahtekar mı yoksa iyi bir medyum hoca mı anlarsınız. Bu tür hocalar arasında onlarca hatta binlerce medyum hoca vardır. Hepsi de işini son derecede titizlikte ve özenle yapmaktadırlar. Sosyal medyada bu kişiler sürekli önümüze çıkar ve sizlere vermiş olduğumuz bilgilerin hepsine sahiptirler.

Ofisleri vardır, ruhsatları vardır ve referansları çığ gibi büyüktür hangi referansı arayacağınızı şaşırırsınız.  Sizler bu tür medyumlar aracılığı ile artık her türlü sorununuzu giderebileceksiniz. İnsanlar yüzyıllardır büyü ile hayatında yaşadıkları en ufak sorundan en büyük soruna kadar çözüm bulabilmektedirler. İşi rast gitmediğinde medyumlara giderek büyü yaptırmaktadırlar. En önemlisi aşk hayatı kötü gittiğinde, sevdiğinden sevgisine karşılık gelmediğinde, özellikle eşler arasında evliliğin bitmek üzere olduğunda, sevdiğini başka bir adamla rızasız evlendirdiklerinde kişiler medyumlara giderek bu tür sorunlara çözüm üretirler.

Fakat şunu unutmayın ki büyülerde niyet çok önemlidir. Niyetinizin her zaman iyi ve sonucu mutluluk olan bir niyet olması lazım. Yuva yıkmakta mutluluk getirir. Böyle mutluluk mu olur diyeceksiniz. Düşünün ki birini seviyorsunuz ve oda sizi seviyor. Ama ailesi başka birine zorla veriyor ayırma büyüsü ile ailesinin zorla evlendirdiği adam arasına bir soğukluk getirebilirsiniz böylelikle bu ilişki biter ve sizde sevdiğinize kavuşursunuz. Ama unutmayın ki sonucunda mutluluk var ise büyüler tutar. Eğer birinden sırf intikam almak için o kişiyi kendinize aşık etmek için büyü yaptırmak istiyorsanız o büyü asla tutmayacaktır.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü, iki kişi arasındaki aşkı artırmak veya geri getirmek için yapılan bir büyü türüdür. Aşkın gücü tarih boyunca insanları etkilemiştir ve aşk büyüleri de bu nedenle sıkça yapılmaktadır. Birçok kişi, aşk hayatında istediği sonuçları elde edemedikleri durumda aşk büyüsüne başvururlar.

Aşk Büyüsü Sonuçları
Aşkın artması Sevdiğiniz kişinin size daha çok aşık olması
Ayrılığın sona ermesi Eski sevgilinizin geri dönmesi
İlişkinin daha güçlü hale gelmesi Aradaki bağların daha da kuvvetlenmesi

Aşk büyüsü yapmak için birçok farklı yöntem vardır. Bazı insanlar dua ederek veya meditasyon yaparak aşk büyüsü yaparlar. Ancak, bu yöntemlerin etkisi sınırlıdır. Bazıları ise bir hoca veya medyumdan yardım alır. Aşk büyüsü yapan hocalar genellikle aşk büyüsü için özel olan dualar veya ritüeller kullanır.

Aşk büyüsü yapmak kolay değildir ve yanlış yapıldığında olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle, aşk büyüsü yaptırmadan önce dikkatli bir araştırma yapmak önemlidir. Ayrıca, aşk büyüsü yapmak yasal değildir ve bazı durumlarda ciddi cezaları olabilir.

Kimler Aşk Büyüsü Yaptırabilir?

Aşk büyüleri tarih boyunca birçok insanın ilgisini çeken konulardan biri olmuştur ve hala da bu ilgi devam etmektedir. Aşk hayatında sorun yaşayanlar ya da aşk hayatı olmayanlar, aşk büyüsü yaptırmak isteyebilirler. Ancak, aşk büyüsü yaptırmak, sıradan bir şey değildir ve kimlerin yaptırabileceği konusu da merak konusudur.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Canbar Aşk Büyüsü ile Hayatınız Değişir mi?

Aşk büyüsü yapmak isteyen kişilerin, medyum ve hocalarla çalışması gerekir. Ancak, aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin, öncelikle bu konuda bilgi sahibi olmaları ve hangi büyünün kendileri için doğru olduğunu belirlemeleri gerekir. Aşk büyüleri, kişinin sevdiği insanı kendine çekme, var olan ilişkileri daha da güçlendirme, ayrılmış çiftleri birleştirme gibi amaçlarla yapılabilir.

Ancak unutulmamalıdır ki, aşk büyüsü yapmak, herkesin yapabileceği bir şey değildir. Bunun için medyumların ve hocaların yardımına ihtiyaç vardır. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin öncelikle bu konuda deneyimli bir medyum veya hocayı bulmaları ve onunla çalışmaları gerekir. Ayrıca, aşk büyüsü yaptırmadan önce mutlaka sonuçlarını iyi düşünmeli, büyünün sevdiğiniz kişinin iradesine etkisi olabileceği unutulmamalıdır.

Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler Aşk büyüsünün ne olduğunu bilmelidir
Doğru medyumu veya hocayı bulmak için araştırma yapmalılar Aşk büyüsünün sonuçları iyi düşünülmelidir
Aşk büyüsü yaptırmadan önce karşılaşabilecekleri riskleri bilmeliler Aşk büyüsü yaptırmak, herkesin yapabileceği bir şey değildir

En Etkili Aşk Büyüleri Hangileridir?

Aşk Büyüsü birçok kişinin son çare olarak başvurduğu bir yoldur. Sevgilisinden ayrılmış, bir türlü işler yolunda gitmeyen, yalnız hisseden kişilerin başvurabileceği bir yöntemdir. Ancak, Aşk Büyüsü’nde içerik ve niyet oldukça önemlidir. Doğru yapılmayan bir büyü sonuçları itibari ile kötü sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple işi ehline bırakmak gerekmektedir. Bu yazıda size, En Etkili Aşk Büyüleri’ni anlatacağım.

1. Papaz Büyüsü: Bu büyü, en etkili Aşk Büyüleri’nden biridir. Papaz büyüsünü, hocalar genellikle kara büyü olarak yaptıkları için oldukça yoğun bir şekilde kullanır. İki kişiyi bir araya getirmek ya da evli bir çiftin aşkını tazelemek için kullanılır. Yapılışı oldukça zahmetlidir ve bu sebeple birçok kişi tercih etmez.

2. Gümüş İsimli Aşk Büyüsü: Bu büyü adından da anlaşılacağı gibi, isminizi gümüşe yazdırarak yapılan bir büyüdür. Gümüş isminizi bir elbise astarına dikmeniz gerekmektedir. Bu elbiseyi giyen kişi, sizin etkiniz altında kalacaktır. Yani, herhangi bir şekilde kaçamayacaktır. Bu sebeple bu büyü, oldukça etkilidir.

3. Papaz İşaretli Aşk Büyüsü: Bu büyü, birçok sihirli ritüel içermektedir. Öncelikle bir papaz, belirli dua ve mantralar okur. Daha sonra üzerinde işaretli olan bir nesne üzerine büyü yapılır. Bu büyü, birçok kişi tarafından oldukça etkili ve güvenilir bir yöntem olarak bilinir.

4. Altın İsimli Aşk Büyüsü:
Bu büyüde altın isminiz kullanılacaktır. Altın bir kağıda isminiz yazılır ve bu kağıt bir mağara içine bırakılır. Eğer hayatınızın aşkıysa, sizinle ilgili hiç bilmediğiniz bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Birçok kişi tarafından kullanılan bu büyü oldukça etkilidir.

Aşk Büyüsü Yapan Hocalar Nasıl Bulunur?

Aşk büyüsü, insanların sevdikleri kişiyi kendilerine çekmek için yaptırdıkları bir tür büyüdür. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, uzman bir hoca bulmak için araştırma yapmalıdır. Ancak, aşk büyüsü yapan kişilerin gerçek olduğunu nasıl anlayabilirsiniz? Bu makalede, doğru aşk büyüsü hocasını bulmanın ipuçlarını açıklayacağız.

İlk olarak, internette araştırma yaparak aşk büyüsü uzmanları bulabilirsiniz. Ancak, burada dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. İnternetteki birçok sitede aşk büyüsü yapacağı iddiasında olan dolandırıcılar bulunmaktadır. Bu nedenle, kesinlikle referanslarına, müşteri yorumlarına ve diğer detaylara bakmanızda fayda var.

Diğer bir seçenek, aşk büyüsü yaptırmış tanıdıklarınızdan tavsiye istemektir. Bir arkadaşınız veya akrabanız, iyi bir aşk büyüsü hocasına sahip olabilir ve bu kişiyi size tavsiye edebilir. Bu yöntem, size doğru kişiyi bulabileceğiniz konusunda daha fazla güven verebilir.

Aşk Büyüsü Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler
1. Referanslara Bakın: Aşk büyüsü yapacak kişinin daha önce yaptığı işler hakkında referanslarına bakın.
2. Müşteri Yorumlarına Bakın: Bu kişinin yapmış olduğu işler hakkında müşterilerin yorumlarına bakarak, ne kadar güvenilir olduğunu anlayabilirsiniz.
3. Detaylı Bilgi Alın: Aşk büyüsü yapacak kişiden nasıl bir işlem yapılacağı hakkında detaylı bilgi alın ve bunları not edin.

Aşk büyüsü yaptırmak ciddi bir konudur ve doğru kişiyi bulmak oldukça önemlidir. Yukarıdaki adımları izleyerek, kendiniz için doğru aşk büyüsü hocasını bulabilirsiniz. Ancak, unutmayın ki, sonuçların ardından ne tür sonuçlar doğuracağı konusunda garanti verilemez. Bu nedenle, karar vermeden önce iyi düşünmenizde fayda var.

Aşk Büyüleri Kategorimiz içerisinde ki yazıları kontrol edebilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Aydanur dedi ki:

  Merhabalar bir erkek arkadaşım var birbirimizi çok seviyorduk hiçbir sorunumuz yoktu ama nasıl olduysa son 2 aydır benden soğudu telefonla aramıyor mesaj bile atmıyordu kendisiyle neden böyle davrandığını sordum ancak söylemedi, benden ayrılmasını hiç istemiyordum düzeltmeye çalıştım ama hiç olmadı bende ismail hocaya başvurdum sağolsun benimle çok ilgilendi, herşeyi anlattım en ince detayına kadar ve bağlama vefki yapalım dedi bende kabul ettim kısa sürede etkisini gördüm çok teşekkür ediyorum.

 2. Fatma dedi ki:

  Eşimle yaklaşık 1 yıl ayrı kaldık kendisinin hiç barışmaya niyeti yoktu arada 2 tane çocuk vardı o yüzden bende barışmayı çok istedim, annemlerden ve onun annesinden çok yardım istedim herkes çok uğraştı çocukların mağdur olacağını söyledim ama olmadı, internetten ismail Hocayı buldum başta tereddüt ettim ama sonra işlem yaptırmaya karar verdim yaklaşık 40 gün felan sürdü ama işe yaradı ismail hocamıza çok teşekkür ediyorum. allah ne muradı varsa versin hocamın

 3. Berivan dedi ki:

  ben ismail hocamla çalıştım. eşimle aramda problemler vardı benden sebepsiz yere boşanmak istiyordu. ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyordum, derken internet üzerinde ki ismail hoca hakkında olan yorumları gördüm ve güvendim. vefk işlemi yaptırdım gerçekten bahsedildiği gibi bir hoca kendisi ben işlem yaptım herşey yolunda gitti çok şükür istediğimden daha fazla oldu.

 4. Cemre dedi ki:

  Merhaba ben hollanda da yaşıyorum benim kız arkadaşım birden bire benden uzaklaştı internet üzerinden bir çok hocayla irtibata geçtim fakat kimi aradıysam bana işlem yapacağını söyleyip paramı alıp hiç birşey yapmadı tam umutlarımı kaybettim derken ismai hocayı aradım ve bağlama duası yaptırdım.Ve etkisini 1-2 hafta içinde gösterdi, şimdiden düzelmeye başladı. İşlemin bitmesine daha var eminim daha güzel olacak. Allahım razı olsun hocamdan

 5. Bediha dedi ki:

  Selam arkadaşlar şu an rahat ve mutlu bir şekilde yazıyorum. çok kötü günler geçirdim 3 çocuğum varken eşimle aramız bozuldu eşimle ayrılmasak bile böyle kötü şeyler yaşadık. bir arkadaşımın tavsiyesi ile ismail Hocaya ulaştım ve aşk duası yaptırdım işe yaradı herkese tavsiye ederim. İsmail hocam çok yardımcı oldu bana her konuda sayesinde evliliğim yoluma girdi çok şükür

 6. Soner dedi ki:

   İyi günler, ben eşimle yaşadığım sıkıntılardan dolayı öneri ile ismail hocayı aradım daha önce 2 hoca ile çalıştım ama2 hocada benim paramı aldıktan sonra telefonlarımı bile açmadıerkek arkadaşımın tavsiyesi ile ismail hocayla görüştüm ve işlemlere başladım umutlarımı kaybettim derken kıssa sürede eşim geri geldi batıştık. ismail hocadan allah razı olsun.

 7. Kevser dedi ki:

  İsmail hocayla bağlama vefki işlemi için çalıştık yorumlarını hep okuyordum ama yaptırmaya cesaret edemiyordum şimdiye kadar zaman kaybettiğim için çok pişman oldum keşke daha önce çalışsaydım ismail hocayı tavsiyeederim, kendisi çok başarılır her yaptığı tutuyor Allah ondan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.