İsmaiLHoca
Dualar

Eşinizi Eve Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Eşinizi Eve Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Eşinizi Eve Bağlamak İçin Okunacak Dualar evlilik içinde mutsuzluk yaratan eşin bu durumun ortadan kaldırılması için işinize yarayacaktır. Hem erkek hem de kadınlar için yapılacak olan bu dua sayesinde eşin eve olan bağlılığı artar. Genel olarak evlilik çok mutlu bir eylemdir ve birbirini seven iki kişinin bir araya gelerek ömür boyu mutlu olmalarını içerir. Ancak bazı durumlarda yeteri kadar mutluluk oluşmaz ve eşler arasına soğukluk girer. Bunun sonucu olarak da eşler evde vakit geçirmemeye, ilgilerinin dışarıya dönük olmasına maruz kalır.

Eşinizi Eve Bağlamak İçin Okunacak Dualar sayesinde eşinizin dışarıya olan ilgisini ortadan kaldırabilirsiniz. Eşin dışarıya karşı olan ilgisinin ortadan kalkması sonucunda ev içinde mutluluk tekrar tahsis edilecektir. Bunun yanında eşler arasındaki soğukluk gibi durumların da ortadan kalkması mümkün olacaktır. Bu yüzden uzman medyum hoca tarafından belirlenecek olan duaların okunması büyük yararlar gösterecektir.

Kocayı Avucunun İçine Almak İçin Dua

Kocayı Avucunun İçine Almak İçin Dua etmek kadınların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Eğer kocanız eve karşı olan ilgisini yitirmişse ve dışarıya karşı ilgi duyuyorsa onun bu ilgisini kırmak için dua etmek yararlı olacaktır. Duanın etkisini göstermek için ise mutlaka alanında uzman medyum hoca tarafından belirlenmesi gerekiyor. Duaların ne şekilde ve kaç kere okunacağına karar verdikten sonra kocanızın üstünde tam hakim olabilirsiniz.

Kocayı Avucunun İçine Almak İçin Dua okunduğunda artık kocanız sözünüzden çıkmaz, başka kadınlara karşı ilgi göstermez ve size karşı büyük bir ilgi duyar. Bunun sonucunda da birlikte geçirdiğiniz zamandan çok daha fazla keyif alırsınız. Aynı zamanda kocanız size karşı daha anlayışlı ve sevgi dolu olur.

Bu dualardan ilki şöyledir;

“Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn. Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü narsan azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ. Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Eşlerin Arasını Düzelten Dualar

Bir diğeri ise;

“Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti. Amin. Ecîbû eyyühes sâkinûne fi hâzel mekâni bârakellâhü fîküm ve aleyküm.”

Kocayı Kendine Bağlama Duası Ne Zaman Okunur?

Kocayı Kendine Bağlama Duası Ne Zaman Okunur için medyum hocanın belirlediği süreleri takip etmek gerekir. Bu kapsamda okunacak olan dualar özel dualar olduğu için gelişigüzel şekilde okunmamaktadır. Hocanın belirlediği program kapsamında duaların okunması gerçekleştirilmelidir. Bunun yanında sabırsızlık gösterilmemesi de tavsiye edilir. Başka bir ifade ile duaların etkisini göstermesi süresini göz önünde tutmalısınız.

Kocayı Kendine Bağlama Duası Ne Zaman Okunur sorusu için bu kapsamda hocanın belirlediği sürelere riayet etmek yararlı olacaktır. Genel olarak ise dualar günlük bazda belirli tekrar üzerine okunmaktadır. Bu sayede de duaların etkisinin en iyi şekilde olması sağlanmaktadır.

Kocayı Kendine Bağlama Duası Nasıl Okunur?

Kocayı Kendine Bağlama Duası Nasıl Okunur sorusu için öncelikle dikkat edilmesi gereken nokta mutlaka medyum hocanın söylediği ritüelleri takip ederek okuma yapılması gerektiğidir. Bunlar özel dualar olduğu için duanın etkisini göstermesi için azami dikkat gösterilmelidir. Eğer aksi eylemler yapılırsa veya program takip edilmezse duaların da etkisi azalacaktır.

Kocayı Kendine Bağlama Duası Nasıl Okunur konusunda uzman medyum hoca tavsiyede bulunacaktır. Onun söylediklerini izleyerek, duaları belirlenen süre içinde okuyacaksınız. Bu sayede de eşinizi kendinize bağlamanız kolaylaşacak ve aranızdaki sorunlar ortadan kalkacaktır. Ancak duaların etkisini doğru şekilde göstermesi için mutlaka uzman medyum hocadan destek alınmalıdır.

Eşinizi Eve Bağlamak İçin Okunacak DualarPin
Eşinizi Eve Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Eşler Arasındaki Bağı Güçlendirmek İçin Okunacak Dualar

Evlilik her zaman kolay değildir ve her çiftin arasında zaman zaman sorunlar olabilir. Ancak, çiftler olarak birbirinize güven, saygı ve sevgi ile bağlı kalmak önemlidir.

Dualar, bu bağı güçlendirmek için harika bir araçtır. Çiftlerin birbirlerine duydukları sevgi, saygı ve güveni artırmaya yardımcı olabilir. İşte eşler arasındaki bağı güçlendirmek için dua seçenekleri:

1. Esma-ül Hüsna Esma-ül Hüsna, Allah’ın 99 güzel ismidir. Bu isimleri okumanın evliliğe pozitif etkileri olduğu düşünülmektedir. Her gün birkaç ismi okuyarak başlayın ve sonuçları gözlemleyin.
2. Ayetel Kürsi Kur’an-ı Kerim’de bulunan Ayetel Kürsi, Allah’ın gücü üzerine bir dua. Eşinizin huzur ve güven içinde olduğundan emin olmak için her gece okuyun.
3. Rabbena Duası Rabbena Duası, Kur’an-ı Kerim’de bulunan bir dua. Eşinizle birlikte okuyun ve birbirinize verdiğiniz sözleri hatırlayın. Bu dua, çiftler arasındaki bağı daha da güçlendirir.
Dikkatinizi Çekebilir ;  11 İsmi Azam Duası Okuyanların Yorumları

Bu duaları okumanın yanı sıra, herhangi bir sorunuz varsa birbirinizle iletişim halinde kalmayı unutmayın. İletişim kurmak, sorunların üstesinden gelmek için en etkili yollardan biridir.

Unutmayın, evlilik zorlu bir yolculuk olabilir, ancak dua ve iletişimle güçlü bir bağ oluşturabilirsiniz.

Yüzlerce Dualar Arasından Seçim Yaparak Eşinizi Eve Bağlayın

Hayatınızın aşkı ile evli olduğunuzda, evlilik yolculuğunun pürüzsüz olacağını düşünebilirsiniz. Ancak, evlilik zaman içindeki küçük tartışmalarla birlikte zaman zaman zor hale gelebilir. Her zaman mükemmel olamayız, ancak eşimizle yapabileceğimiz bazı basit şeyler vardır. Bazı dualar okumak, eşinizle aranızdaki bağı güçlendirmenize yardımcı olabilir.

Dualar, eşinizle aranızdaki problemleri çözmenize yardımcı olabilecek hem manevi hem de zihinsel bir aktivitedir. Eşinize karşı hissettiğiniz sevgi ve bağlılığınızı arttırmak için dualar okuyabilirsiniz. Peki, yüzlerce dua arasından seçim yaparak eşinizi eve bağlamak için hangi duaları okumalısınız?

Öncelikle, Allahtan yardım ve güç isteyebileceğiniz duaları seçebilirsiniz. İslam dininde, evlilik kutsal bir kurum olarak görülür ve dolayısıyla bu konuda yardım istemenin sakıncası yoktur. Bazı dualar şunları içerir:

İsim Açıklama
Esma’ül Hüsna Bu dualar, Allah’ın farklı isimleriyle ilgilidir. Bunlar, evlilik ve eşler arasındaki uyum için okunabilir.
İhlas Suresi Bu sure, Allah’ın tek olduğunu ve O’na sığınmanın önemini hatırlatır. Eşinizin yanında kendinizi güvende ve huzurlu hissetmek için okuyabilirsiniz.
Fatiha Suresi Bu sure, İslam dininin en önemli duasıdır ve günlük hayatta sık sık okunur. Bu dua, Allah’tan merhamet ve bağışlama dilemek için okunabilir.

Bunun yanı sıra, kendi dualarınızı da yazabilirsiniz. Dua, samimi bir şekilde Allah’a kendinizi ifade etmenin bir yolu olduğu için, dilinizden düşündüklerinizi söylemek en iyisidir. Eşinizle ilgili endişelerinizi ve umutlarınızı ifade etmek için kendi kişisel dualarınızı yazabilirsiniz.

Eşinizle aranızdaki bağı güçlendirmek için okuyabileceğiniz duaların sayısı, yüzlercedir. Hepsinin bir arada bulunabileceği bir kitap bile var. Ancak, okuyabileceğiniz duaların önemli bir kısmı, zaten bildiğiniz dua kitaplarında mevcut olabilir. Sizinle paylaştığımız dualar, eşinizle aranızdaki problemleri çözmek, sevginizi arttırmak ve birbirinizle uyum içinde yaşamak için size yardımcı olabilir. Bununla birlikte, yeterli zaman, sabır ve sevgi ile eşinizle aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

Eşinizle Aranızdaki Sorunları Çözecek Dualar

Eşinizle yaşadığınız sorunlar, evliliğin hayatınızın bir parçası olduğu sürece kaçınılmazdır. Ancak, bu sorunların üstesinden gelmek için dua etmek de bir seçenek olabilir. İşte eşinizle aranızdaki sorunları çözebilecek etkili dualar:

 1. Rabbinin Adıyla
  Herhangi bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda, Rabbinizin adını zikredin. Sizleri birleştiren evliliğinizi zayıflatmaya çalışan şeylere karşı koyun ve Allah’tan yardım isteyin.
 2. Rabbinin İnayeti İle
  Dualarınıza Rabbinizin inayeti ile devam edin. Sizi sevindiren ve mutlu eden şeylere odaklanın ve eşinizle aranızdaki sorunların üstesinden gelmek için Allah’ın yardımını isteyin.
 3. Sabır Ve Dua
  Sorunlu bir evliliğin çözümlenmesi için sabırlı olmak çok önemlidir. Dualarınıza sabırlı ve sürekli olarak devam edin.

Unutmayın, herhangi bir problemle karşılaştığınızda, en güçlü silahınız Allah’a dua etmektir. Gerçekten dileklerinizi kalpten ve samimi bir şekilde yaptığınızda, Rabbiniz sizi boşa çıkarmayacak ve sizi ve eşinizin arasındaki sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

Eşinizi Eve Bağlamak İçin Deneyebileceğiniz En Etkili Dualar

Eşinizi evinize bağlamak için gerçekten çalışıyorsanız, dua etmek sizin için iyi bir seçimdir. Dua, uzun yıllardır insanların iç huzurunu ve mutluluğunu bulmalarına yardımcı olmuştur. Ve düzenli olarak, eşinizle aranızdaki bağı güçlendirmek için dua etmek de sizin için aynı sonucu getirebilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Dua Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İşte eşinizi eve bağlamak için deneyebileceğiniz en etkili dualar listesi:

 • Rabbin huzurunda dualar edin – Bu dua, Rabbin huzurunda birbirinizi annenize babanıza kadar onurlandıracağınızı söylemenizi içerir. Ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta, bu dua ile eşinizle sorunlarınızı tartışmamalısınız, sadece onu onurlandırmalısınız.
 • Sevgi duası – Bu dua sevgi dolu bir yüreğe sahip olmak ve eşinizin sizi sevgiyle anmasını sağlamak için okunabilir.
 • İlişki duası – Bu dua, eşinizle aranızdaki ilişkiyi güçlendirmeyi hedefleyen bir duadır. Barış ve mutluluğu çevrenizde hissetmek için okuyabilirsiniz.

Bu duaları düzenli olarak okumanız, eşinizle aranızdaki bağı güçlendirebilir ve onun sevgisini kazanmanıza yardımcı olabilir. Ancak, dua etmek her zaman bir çözüm değildir, aynı zamanda dürüstlük, saygı ve sevgi gibi temel unsurlara da ihtiyacınız vardır.

Her zaman açık ve dürüst olmalısınız. Tartışma ve problemleriniz varsa, eşinizle konuşmayı denemelisiniz. Aynı zamanda, birbirinize saygı göstermeli ve sevginizi göstermelisiniz. Bu şekilde, dualarınızın çabalarınızı güçlendirdiğini görebilirsiniz.

Eşinizin İlgisini Ve Sevgisini Kazanmanıza Yardımcı Olacak Dualar

Eşinizle yaşadığınız sorunları çözmek için dua etmek, ilişkinizde olumlu değişimleri tetikleyebilir. Bu konuda seçebileceğiniz yüzlerce farklı dua mevcuttur ancak eşinizin ilgisini ve sevgisini kazanmanızı sağlayacak dualar, özel olarak ilgi çekmek isteyen çiftler için ideal seçeneklerdir.

Bu dualar, sadece eşinizin ilgisini çekmekle kalmaz aynı zamanda aranızdaki sevgi bağını da güçlendirir. Dualar birçok farklı şekilde okunabilir ve bu nedenle çalışmanın bir tarifi yoktur. Ancak dua etmeden önce, aranızdaki sorunları analiz etmek ve çözüm yolları bulmak için zaman ayırmak önemlidir. Dua etmek, sorunlarınızı yalnızca Allah’a havale etmek anlamına gelir ve kendi çabalarınızın yanında birçok soruna çözüm getirebilir.

İşte eşinizin ilgisini ve sevgisini kazanmanızı sağlayacak dualar:

Ya Rahman Eşim yanımda yürürken bana güler yüzle baksın ve beni sevsin. Beni sevmesi ve yanımda olması için dua ediyorum.
Ya Vedud Eşim, benimle sürekli konuşmak istesin, benimle ilgili konularda beni rahatlatmak için ne gerekiyorsa yapsın. Benimle konuşmak için motive olması için dua ediyorum.
Ya Vefi Eşim benimle ilgileniyor gibi görünüyor ancak beni anlamıyor. Beni dinlemesi ve anlaması için dua ediyorum.

Bu duaları okumak, eşinize karşı istediğiniz duyguları uyandırmak için bir adım olabilir. Ancak unutmayın ki dua etmek, yalnızca Allah’ın size yardım etmesini talep etmek anlamına gelir; bir mucize beklememeli ve aranızdaki sorunları kendi çabanızla çözmek için çalışmaktan vazgeçmemelisiniz.

Eşinizle Aranızdaki Bağı Güçlendirmek İçin Uygulayabileceğiniz Dualar

Evlilik yolculuğu zaman zaman iniş çıkışlarla karşılaşabilir. Bu zorlu süreçte, eşler arasındaki bağı güçlendirmek için bazı dualar okumak da yardımcı olabilir. Size önerdiğimiz dualar ile eşinizle aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz:

1. Ya Latif duası

Bu dua, eşinizle aranızdaki sorunları çözmek ve ilişkinizi güçlendirmek için oldukça etkilidir. Sıkıntılı ve zorlu dönemlerde okumanız tavsiye edilir.

 • İki rekat namaz kılıp, sonra
 • 1000 defa “Ya Latif” ismini okuyun,
 • Sonra 21 defa Fatiha suresini okuyun.

2. Ya Vedud duası

Tüm evliliklerde bazen kırgınlıklar oluşabilir. Eşinizle aranızda sevgi ve saygı bağlarını güçlendirmek için, bu dua okunabilir.

Adım Yapmanız Gereken
1 Güzel bir abdest alın.
2 Kıbleye dönerek, 2 rekât namaz kılın.
3 İlk rekâtta Fatiha suresini okuyun, arkasından “Ya Vedud” ismini 7 defa tekrarlayın.
4 İkinci rekâtta yine Fatiha suresini okuyun ve ardından “Ya Vedud” ismini 7 defa okuyun.

3. Hasbünallah ve ni’mal vekil duası

Eşinizle aranızdaki iletişimi güçlendirmek, tartışmalardan ve çatışmalardan uzak kalmak için bu dua etkili olabilir

 • Hayırlı bir niyetle her gece yatmadan evvel 7 defa bu duayı okuyun.

Bu duaları okumanın yanında, eşinizle samimi bir diyalog kurarak problemlerinizin üstesinden gelmeye çalışabilirsiniz. İletişimin gücü, evliliklerin ayakta kalmasında büyük rol oynamaktadır.

Dualar Kategorimizde ilgili makaleleri okuyabilirsiniz dikkatinizi çekecek bir çok yazımız bulunmakta.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua