İsmaiLHoca
Bağlama Duaları

Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum

Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum

Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum; Eşimizin bazen bize karşı ilgisiz olduğunu düşünürüz, bizimle yeterince vakit geçirmediğinden, bize kötü davrandığından eve girmek istemediğinden, başkalarını bizden daha fazla önemsediğinden şikayet ederiz. Ne yapsak etsek bir türlü dışarıdan eve getiremeyiz. Bin türlü yol dener, kendimizi suçlar ama bir türlü yapmamız gereken doğru şeyi bulamayız.

Aramızda kavgalar başlar, kırgınlıklar artar, öfkeler birikir aramızdaki uçurum gittikçe çoğalır ve eşimiz bizden uzaklaşır. Bir şeyler güzel olsun diye çırpındıkça daha da batarız. Hal böyle olunca doğrular yanlış, yanlışlar doğru gelir her şey içinden çıkılmaz bir hal alır.

Eşimi kendime bağlamak istiyorum dedikçe panikleyip iyice telaşlandığımız çok zaman olur. Tek başımıza işin içinden çıkamayıp evlilik terapistleri, aile danışmanları ve psikologlardan medet umarız. Eşimizi kendimize bağlamak için bu kişilerin yollarını aşındırırız. İnsanız hemen hepimiz yaşarız bunları. Her ne kadar alanında uzman bu meslek erbapları da faydalı olsa da, onların sözlerine kulak vermeniz gerekse de bilmelisiniz ki asıl gayret göstermesi gereken sizsiniz. Kimsenin çare olmadığı yaralara insan en iyi Allah’ın izniyle kendi yardımcı olur.

Eşinizi Kendinize Bağlamak İçin Yapmanız Gerekenler

Evde ve evliliğinde huzur bulamayan insanlar çareyi dışarıya gitmekte bulur. Öncelikle eşinize kırgınlık ve kızgınlıklarınızı bir kenara bırakarak huzurlu bir ortam sağlayın. Huzur olmayan ev yuva değildir dört duvardır ancak. Güler yüzlü ve tatlı dilli olmanızda fayda var. Her eve geldiğinde güler yüzle karşılanacağını bilen insanlar her gün eşlerine yeniden bağlanır.

Kendinize güvenin, klişe güzellik anlayışlarından uzak olun, işveli cilveli olun. Çok güzel, çok seksi olmak her zaman eşinizi size bağlamak için yeterli olmaz. “Yüzü güzele doyulur, huyu güzele doyulmaz” diye boşuna dememiş atalarımız. Kendine güvenen bir kadın ya da erkek diğerlerine göre her zaman bir adım öndedir. Eşinize de güveniyor gibi yapın ama hiçbir zaman tedbiri elden bırakmayın.

Evliliğinizi ve İlişkinizi enerjik tutun, değişik planlar, eşinizle kaçamaklar yapın. Sürprizli olun heyecanı elden bırakmayın. Aşırı kıskançlıkla onu bunaltmayın. Gerekli gereksiz olay çıkartmayın. Eşinizi kendinize bağlamak için onun ailesine değer verdiğinizi gösterin.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kocayı Eve Bağlamak İçin Okunacak Özel Dua

Bir kişiyi ve ilişkiyi çıkmaza düşüren sebeplerden bir tanesi de eşi ve ailesi arasında kalmaktır. Onun ailesi hakkında yaklaşımlarınıza çekidüzen verin. Eşimi kendime bağlama Duası istiyorum diyorsanız siz siz olun ailesine değer verdiğinizi gösterin. Ailesini kötülemeyin onların dedikodusunu yapmayın. Ailesiyle gereksiz çatışma içinde olmayın. Gerginliğe sebep olacak tüm davranışlardan kaçının.

Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum
Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum

Eşinizin Sizi Sevmesi İçin Dualar

Eşimi kendime bağlamak istiyorum ne yapabilirim diyenler sizi duyar gibiyim. Siz çok bilmeseniz de eşi kendine bağlamak için dua ve tılsımlar toplumumuzda sıkça kullanılmaktadır. Bu dua ve tılsımlar ile bir çok eş birbirine bağlanmış ve birçok yuva yıkılmaktan kurtulmuştur. Yuvayı kurtarmak çok önemlidir. Unutmamak lazım ki neslimizin devamı ailenin varlığına bağlıdır. İşte bu sebeple yuvanızı korumak ve eşinize sahip çıkmak için Size kimseye ihtiyaç olmadan kendi evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz basit bir dua tılsım tarifi vereceğim.

Pin

Tılsımın etkili olabilmesi için öncelikle şartların tam oluşmuş olması gereklidir
Tılsımın gece yapılması gerekiyor. Evde kimsenin olmadığı bir geceyi seçin sessizlikte tılsımın tesiri açısından önemlidir. Bulunduğunuz odada kırmızı renkte bir mum yakın.(Başka bir aydınlatma olmasın.)
Gözlerinizi kapatın, eşinizi hayal edin ve onu tüm benliğinizle hissedin.

Daha sonra şu sözleri iki kere fısıltı şeklinde tekrar edin
“Işığın yüce ve büyük tanrısı, bana mutluluk ve ışığım olan eşimi geri ver! Eşim beni herkesten çok sevsin ve sadece bana bağlansın ve hiç gitmesin. Her zaman öyle olsun!”

İnsanların eşlerini kendilerine bağlamak istemeleri, eşlerinin başkalarıyla beraber olmalarını engellemek istemeleri çok normal, anlaşılabilir çok insanca bir durumdur. Ancak birçok kişi eşini kendisine bağlamak isterken yanlış adımlar atar, yanlış yöntemler kullanır. Buda kişilere hiçbir fayda sağlamayacağı gibi boşu boşuna umutlanıp zaman kaybetmelerine sebep olur.

Bu üzüntü verici ve nahoş duruma düşmemeniz için sizinle müthiş bir dua paylaşacağım.
Bu duayı yaptıktan sonra (Allah izin verirse) eşinizi kendinize yeniden bağlayacak, huzuru bulacaksınız.
Öncelikle eşinizi kendinize bağlamak için yapılacak duanın duanın Allah’ın 99 mübarek isimlerinden 3 tane mübarek esma ile yapıldığını söylemeliyim. Bu Esmalardan biri Ya Vedûd esması, diğeri Ya Mukallibe’l-Kulub ve son esma da Ya Câmi esmasıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Duası

Eşi Kendine Bağlama Duası Nedir?

Eşi kendine bağlama duası, birçok kişinin içinde bulunduğu eşler arasındaki bağın zayıflaması sorununa çözüm önerisi sunan bir yaklaşımdır. Bu dua, bir kişinin kendi eşine karşı duyduğu sevgiyi ve bağlılığı artırması amacıyla yapılan bir ibadettir.

Bu duanın sonuçları nelerdir? Bu duanın etkileri nelerdir?
  • Eşler arasındaki iletişimi güçlendirir.
  • Karşılıklı saygı ve sevgi artar.
  • Yaratılan bağlar güçlenir.
  • Eşler arasındaki anlaşmazlıkları azaltır.
  • Olumsuz düşüncelerin yerini olumlu düşünceler alır.
  • Eşler arasındaki güven artar.

Bu duanın yapılması konusunda bazı tavsiyeler de bulunmaktadır. Öncelikle bu duayı yaparken doğru bir niyet ve samimiyet ile yapmak önemlidir. Ayrıca, dua sırasında şartların oluşması için sabır ve dua etmek gereklidir.

Sonuçları Nelerdir?

Eşim benimle daha mutlu bir ilişki yaşasın istiyorum. Bunu sağlamak için farklı yollar denedim ancak sonuç alamadım. Bu nedenle eşi kendine bağlama duası yapmak istiyorum. Ancak bu yolda birçok soru ve endişe de var. Bu yazıda, eşi kendine bağlama duasının sonuçları nelerdir, etkileri nelerdir ve faydaları nelerdir gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Eşi kendine bağlama duası, bir kişinin eşiyle daha sıkı ve güçlü bir bağ kurmasını amaçlayan bir ritüeldir. Bu dua yapılırken, genellikle belirli bir sayıda defa bir çeşit dua okunur. Bu ritüelin sonuçları, kişiden kişiye değişebilir. Ancak genellikle daha güçlü bir bağlantı hissi, eşler arasında daha fazla anlayış ve iletişim, çiftler arasında daha fazla uyum gibi sonuçlar gözlemlenmiştir.

  • Daha Güçlü Bir Bağlantı Hissi: Eşi kendine bağlama duası yapıldıktan sonra, çiftler arasındaki bağ daha da güçlenir. Bu, partnerlerin birbirleriyle daha yakın hissetmelerine ve birbirlerine daha bağlı hissetmelerine neden olabilir.
  • Daha Fazla Anlayış ve İletişim: Eşi kendine bağlama duası yapıldıktan sonra, çiftler arasında daha fazla anlayış ve iletişim olabilir. Partnerler birbirlerini daha iyi anlamaya başlayabilir ve daha iyi bir şekilde iletişim kurabilirler.
  • Daha Fazla Uyum: Eşi kendine bağlama duası yapıldıktan sonra, çiftler arasındaki uyum daha da artabilir. Partnerlerin birbirleriyle daha çok ortak noktaları olabilir ve birbirlerine daha uyumlu hale gelebilirler.

Eşi kendine bağlama duası, çiftler arasındaki bağı güçlendirmek için etkili bir yöntem olabilir. Ancak unutmayın, dua yaparken samimi olmak ve iyi niyetle yaklaşmak önemlidir. Ayrıca, dua yapmadan önce bir uzmana ya da din adamına danışmak da iyi bir fikir olabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kadına Yapılan Bağlama Duası Nedir?

Etkileri Nelerdir?

Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum diyenlerin sıklıkla başvurduğu yöntemlerin başında eşini kendine bağlama duası gelir. Bu dua, aynı zamanda âşık etme duası olarak da bilinir. Peki, bu dua nasıl yapılır ve etkileri nelerdir?

Eşini kendine bağlama duası, genellikle medyumlar tarafından yapılmaktadır. Ancak, evde de yapabileceğiniz basit bir yöntemi vardır. İki adet kırmızı mum alın ve her ikisini de yakın. Sonra, 7 defa “Ya Vakil” esması okunur. Ardından, 7 defa “El Vârid” esması okunur. Bu esmalar okunduktan sonra, eşini kendine bağlamak isteyen kişi, dileğini düşünerek bir dua eder.

Eşini kendine bağlamak isteyen kişilerin, bu dua gibi yöntemlere başvurmadan önce ilişkilerini değerlendirmeleri ve kararlarını dikkatli bir şekilde vermeliler. Ayrıca, dua gibi yöntemlerin yanı sıra eşinizle konuşarak, problemleri çözmeye çalışmak ve birbirinizle ilgili eksikliklerinizi tamamlamak da ilişkinizin sağlıklı olması açısından önemlidir.

Faydaları Nelerdir?

Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum diyen birçok insan için, bu dilek gerçekleşebilir ama neler yapacaklarını bilemeyebilirler. Eşinizi kendinize bağlamanın faydaları nelerdir? İlişkinizi güçlendirmek için neler yapılması gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. İşte size birkaç faydası ve yapılması gerekenler hakkında bilgi.

Birçok insanın hayatında sevdikleri ile birlikte olmak, onlarla birlikte mutlu bir ilişki yaşamak, evlenmek ve aile yaratmak vardır. Ancak, bazen bu ilişkiler yeterince ilerlemez veya bitişiklikte bir zorluk yaşanabilir. İşte bu noktada, Eşi Kendine Bağlama Duası imdadınıza yetişebilir. Bu duanın faydaları arasında, eşinizin daha fazla sizi sevmesi ve cinsel açıdan çekici bulması var. Ayrıca, birbirinize daha bağlı olursunuz ve hayatınızın geri kalanında birbirinize sadık kalırsınız.

Eşi kendine bağlama duası yaparken, samimi olmalısınız. Kalbinizin derinliklerinden geldiği gibi, gerçek duygular ile yapılmalıdır. Bu yüzden, duanın etkili olması için kalbinizin ve dilinizin aynı frekansta olması gerekir. Dua, sakin bir yerde ve sakin bir zihinle yapılmalıdır.

Dini veya kültürel inançlara göre, duanın yanı sıra çeşitli ritüeller de yapılabilir. Bunlar arasında mum yakmak, özel yemekler yapmak, niyet taşları kullanmak veya sembolik hediyeler vermek sayılabilir.

Sonuç olarak, eşinizle mutlu ve sağlıklı bir ilişki için dua etmek çok önemlidir. Eşi kendine bağlama duası yaparken, karşılıklı sevgi ve saygı ile dolu bir ilişki yaratmanın yollarını da arayınız.

Bağlama Duaları Kategorimizde ilgili yazılara ulaşabilir aynı zamanda yorum yapabilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.