Dertlere Derman İsmail Hoca

Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum

EŞİMİ KENDİME BAĞLAMAK İSTİYORUM

Eşimizin bazen bize karşı ilgisiz olduğunu düşünürüz, bizimle yeterince vakit geçirmediğinden, bize kötü davrandığından eve girmek istemediğinden, başkalarını bizden daha fazla önemsediğinden şikayet ederiz. Ne yapsak etsek bir türlü dışarıdan eve getiremeyiz. Bin türlü yol dener, kendimizi suçlar ama bir türlü yapmamız gereken doğru şeyi bulamayız. Aramızda kavgalar başlar, kırgınlıklar artar, öfkeler birikir aramızdaki uçurum gittikçe çoğalır ve eşimiz bizden uzaklaşır.Bir şeyler güzel olsun diye çırpındıkça daha da batarız.Hal böyle olunca doğrular yanlış, yanlışlar doğru gelir her şey içinden çıkılmaz bir hal alır.

Eşimi kendime bağlamak istiyorum dedikçe panikleyip iyice telaşlandığımız çok zaman olur. Tek başımıza işin içinden çıkamayıp evlilik terapistleri, aile danışmanları ve psikologlardan medet umarız. Eşimizi kendimize bağlamak için bu kişilerin yollarını aşındırırız. İnsanız hemen hepimiz yaşarız bunları.Her ne kadar alanında uzman bu meslek erbapları da faydalı olsa da, onların sözlerine kulak vermeniz gerekse de bilmelisiniz ki asıl gayret göstermesi gereken sizsiniz.Kimsenin çare olmadığı yaralara insan en iyi Allah’ın izniyle kendi yardımcı olur.

Eşinizi Kendinize Bağlamak İçin Yapmanız Gerekenler

Evde ve evliliğinde huzur bulamayan insanlar çareyi dışarıya gitmekte bulur. Öncelikle eşinize kırgınlık ve kızgınlıklarınızı bir kenara bırakarak huzurlu bir ortam sağlayın. Huzur olmayan ev yuva değildir dört duvardır ancak. Güler yüzlü ve tatlı dilli olmanızda fayda var. Her eve geldiğinde güler yüzle karşılanacağını bilen insanlar her gün eşlerine yeniden bağlanır.

Kendinize güvenin, klişe güzellik anlayışlarından uzak olun, işveli cilveli olun. Çok güzel, çok seksi olmak her zaman eşinizi size bağlamak için yeterli olmaz. “Yüzü güzele doyulur, huyu güzele doyulmaz” diye boşuna dememiş atalarımız. Kendine güvenen bir kadın ya da erkek diğerlerine göre her zaman bir adım öndedir.Eşinize de güveniyor gibi yapın ama hiçbir zaman tedbiri elden bırakmayın.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Duası

Evliliğinizi ve İlişkinizi enerjik tutun, değişik planlar, eşinizle kaçamaklar yapın. Sürprizli olun heyecanı elden bırakmayın.Aşırı kıskançlıkla onu bunaltmayın. Gerekli gereksiz olay çıkartmayın.
Eşinizi kendinize bağlamak için onun ailesine değer verdiğinizi gösterin. Bir kişiyi ve ilişkiyi çıkmaza düşüren sebeplerden bir tanesi de eşi ve ailesi arasında kalmaktır. Onun ailesi hakkında yaklaşımlarınıza çekidüzen verin.
Eşimi kendime bağlamak istiyorum diyorsanız siz siz olun ailesine değer verdiğinizi gösterin.ailesini kötülemeyin onların dedikodusunu yapmayın. Ailesiyle gereksiz çatışma içinde olmayın. Gerginliğe sebep olacak tüm davranışlardan kaçının.

giden birini geri getirme duasi 300x131 - Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum

Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum

Tüm bu saydıklarımı yapmanıza rağmen problemler hala devam ediyor ise bu konuda ilim irfan sahibi bir hocaya gidip , sizin için dua etmesini, tılsım ya da büyü yapmasını isteyebilirsiniz.
Bu konularda genelde insanların cevap aradığı sorular şunlardır;
Eşimin bana bağlı ve düşkün olması için okunabilecek bir dua var mı?
Eşimin beni herkesten çok sevmesi için okunabilecek bir dua var mı?
Eimi kendime bağlamak ve hiç ayrılmamasını sağlamak için ne yapmalıyım?
Eşimi ailesinden özellikle annesinden uzaklaştırıp, onları görmemesini ya da dinlememesini sağlamak için ne yapmalıyım?

Tabi bu konularda hocaya gitmek, hocadan yardım beklemek maddi ve manevi olarak sizlere külfet getirecektir.Yukarıdaki ve benzeri sorularınızı cevaplamak ve kafanızı aydınlatabilmek adına eşinizi elde tutmanız için yapılabilecekleri sizlerle paylaşacağım.

Eşinizin Sizi Sevmesi İçin Dualar:Eşimi kendime bağlamak istiyorum ne yapabilirim diyenler sizi duyar gibiyim. Siz çok bilmeseniz de eşi kendine bağlamak için dua ve tılsımlar toplumumuzda sıkça kullanılmaktadır.Bu dua ve tılsımlar ile bir çok eş birbirine bağlanmış ve birçok yuva yıkılmaktan kurtulmuştur.Yuvayı kurtarmak çok önemlidir. Unutmamak lazım ki neslimizin devamı ailenin varlığına bağlıdır. İşte bu sebeple yuvanızı korumak ve eşinize sahip çıkmak için Size kimseye ihtiyaç olmadan kendi evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz basit bir dua tılsım tarifi vereceğim.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Vefki

denenmis etkili ask muhabbet duasi 300x191 - Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum

Tılsımın etkili olabilmesi için öncelikle şartların tam oluşmuş olması gereklidir
Tılsımın gece yapılması gerekiyor. Evde kimsenin olmadığı bir geceyi seçin sessizlikte tılsımın tesiri açısından önemlidir. Bulunduğunuz odada kırmızı renkte bir mum yakın.(Başka bir aydınlatma olmasın.)
Gözlerinizi kapatın, eşinizi hayal edin ve onu tüm benliğinizle hissedin.

Daha sonra şu sözleri iki kere fısıltı şeklinde tekrar edin;
“Işığın yüce ve büyük tanrısı, bana mutluluk ve ışığım olan eşimi geri ver! Eşim beni herkesten çok sevsin ve sadece bana bağlansın ve hiç gitmesin. Her zaman öyle olsun!”
İnsanların eşlerini kendilerine bağlamak istemeleri, eşlerinin başkalarıyla beraber olmalarını engellemek istemeleri çok normal, anlaşılabilir çok insanca bir durumdur. Ancak birçok kişi eşini kendisine bağlamak isterken yanlış adımlar atar, yanlış yöntemler kullanır. Buda kişilere hiçbir fayda sağlamayacağı gibi boşu boşuna umutlanıp zaman kaybetmelerine sebep olur.

Bu üzüntü verici ve nahoş duruma düşmemeniz için sizinle müthiş bir dua paylaşacağım.
Bu duayı yaptıktan sonra (Allah izin verirse) eşinizi kendinize yeniden bağlayacak, huzuru bulacaksınız.
Öncelikle eşinizi kendinize bağlamak için yapılacak duanın duanın Allah’ın 99 mübarek isimlerinden 3 tane mübarek esma ile yapıldığını söylemeliyim.Bu esmalardan biriYa Vedûd esması, diğeri Ya Mukallibe’l-Kulub ve son esma da Ya Câmi esmasıdır.

Eğer yapılacak duanın etkili olmasını istiyorsanız bu 3 esmanın anlamlarını öğrenip içselleştirmelisiniz.
Ya Mukallibe’l-Kulub Esmasının Anlamı: “Kalplere istediği şekli veren, herhangi bir kişinin kalbine her düşünceyi yerleştirebilen ve yönetebilen , kalpleri varlıklar arası birbirine bağlayabilen” anlamını taşır.

Ya Vedûd Esmasının Anlamı:, “Yaradanın tüm kainatı yaratırken, yarattığı her zerreye sevgi kattığını, bütün yaradılana ve bütün canlıların hamurunda sevgi ve muhabbet bulundurmuştur.”bunu anlatan mübarek bir esma olup, muhabbet esması olarak da bilinir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kocayı Eve Bağlayan Dua

Ya Câmi Esmasının Anlamı: “Yaradan sadece faziletli ve nimet kullarını ödüllendirir ve onlara mükafat verir. Bu kullarına iyilik ve güzellik verip, musibeti, belayı ve dertleri def eder” anlamını taşır.

nisanlimi kendime baglama duasi 300x169 - Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum

Eşimi kendime bağlamak istiyorum diyenler için duanın yapılış şeklini aktaracağım;
Evde sizden başa kimsenin olmadığı bir yeri seçmelisiniz. İçini çıkarttığınız bir adet ceviz ve kabuklarını, mumu, kırmızı ipi hazır bulundurmalısınız. Güzelce abdestinizi alıp, niyetinizi yani eşinizi kendinize bağlama isteğinizi düşünmelisiniz.

Daha sonra mumu yakıp, mum alevinde ceviz içini kararana kadar yakmalısınız. Yaktığınız ceviz içini tekrar ceviz kabuğunun içine koyup, kırmızı iple sımsıkı olacak şekilde bağlamalısınız. Bağladığınız bu cevizin üzerine 7 gün boyunca 77 defa Ya Mukallibe’l-Kulub, 77 defa Ya Vedûd, 77 defada Ya Câmi deyip ardından 3 ihlas, 7 fatiha ve 41 kez ayetel kürs-i okuyup üflemelisiniz.

İşlemi eşinizin sizden uzaklaşmasını sağlayan kişi ya da kişileri düşünerek Allahümme Ya- Vedüt ağzını bağla dilini tut diyerek bitirmelisiniz. Eşinizi kendinize bağlamak ve bu dua ve tılsımların tam etkili olması için bunları sizden başka kimsenin bilmemesi gerekir. Yaptığınız her şey Allah ile sizin aranızda olmalıdır. Cenabı Hak sizin bu iyi niyetle yaptığınız dua ve uygulamalarınızı geriye çevirmeyecek size dileğinizi verecektir inşallah.

Bir önceki yazımız olan Kocayı Kendine Bağlama Duası başlıklı makalemizde etkili bağlama duası, karımı kendime bağlama duası ve kocayı kendine bağlama duası hakkında bilgiler verilmektedir.

/5 ratings

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!

vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Open chat