İsmaiLHoca
Bağlama Duaları

Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum

Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum

Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum; Eşimizin bazen bize karşı ilgisiz olduğunu düşünürüz, bizimle yeterince vakit geçirmediğinden, bize kötü davrandığından eve girmek istemediğinden, başkalarını bizden daha fazla önemsediğinden şikayet ederiz. Ne yapsak etsek bir türlü dışarıdan eve getiremeyiz. Bin türlü yol dener, kendimizi suçlar ama bir türlü yapmamız gereken doğru şeyi bulamayız. Aramızda kavgalar başlar, kırgınlıklar artar, öfkeler birikir aramızdaki uçurum gittikçe çoğalır ve eşimiz bizden uzaklaşır. Bir şeyler güzel olsun diye çırpındıkça daha da batarız. Hal böyle olunca doğrular yanlış, yanlışlar doğru gelir her şey içinden çıkılmaz bir hal alır.

Eşimi kendime bağlamak istiyorum dedikçe panikleyip iyice telaşlandığımız çok zaman olur. Tek başımıza işin içinden çıkamayıp evlilik terapistleri, aile danışmanları ve psikologlardan medet umarız. Eşimizi kendimize bağlamak için bu kişilerin yollarını aşındırırız. İnsanız hemen hepimiz yaşarız bunları. Her ne kadar alanında uzman bu meslek erbapları da faydalı olsa da, onların sözlerine kulak vermeniz gerekse de bilmelisiniz ki asıl gayret göstermesi gereken sizsiniz. Kimsenin çare olmadığı yaralara insan en iyi Allah’ın izniyle kendi yardımcı olur.

Eşinizi Kendinize Bağlamak İçin Yapmanız Gerekenler

Evde ve evliliğinde huzur bulamayan insanlar çareyi dışarıya gitmekte bulur. Öncelikle eşinize kırgınlık ve kızgınlıklarınızı bir kenara bırakarak huzurlu bir ortam sağlayın. Huzur olmayan ev yuva değildir dört duvardır ancak. Güler yüzlü ve tatlı dilli olmanızda fayda var. Her eve geldiğinde güler yüzle karşılanacağını bilen insanlar her gün eşlerine yeniden bağlanır.

Kendinize güvenin, klişe güzellik anlayışlarından uzak olun, işveli cilveli olun. Çok güzel, çok seksi olmak her zaman eşinizi size bağlamak için yeterli olmaz. “Yüzü güzele doyulur, huyu güzele doyulmaz” diye boşuna dememiş atalarımız. Kendine güvenen bir kadın ya da erkek diğerlerine göre her zaman bir adım öndedir. Eşinize de güveniyor gibi yapın ama hiçbir zaman tedbiri elden bırakmayın.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Tesirli Bağlama Duası

Evliliğinizi ve İlişkinizi enerjik tutun, değişik planlar, eşinizle kaçamaklar yapın. Sürprizli olun heyecanı elden bırakmayın. Aşırı kıskançlıkla onu bunaltmayın. Gerekli gereksiz olay çıkartmayın.
Eşinizi kendinize bağlamak için onun ailesine değer verdiğinizi gösterin. Bir kişiyi ve ilişkiyi çıkmaza düşüren sebeplerden bir tanesi de eşi ve ailesi arasında kalmaktır. Onun ailesi hakkında yaklaşımlarınıza çekidüzen verin.
Eşimi kendime bağlama Duası istiyorum diyorsanız siz siz olun ailesine değer verdiğinizi gösterin. Ailesini kötülemeyin onların dedikodusunu yapmayın. Ailesiyle gereksiz çatışma içinde olmayın. Gerginliğe sebep olacak tüm davranışlardan kaçının.

Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum
Eşimi Kendime Bağlamak İstiyorum

Tüm bu saydıklarımı yapmanıza rağmen problemler hala devam ediyor ise bu konuda ilim irfan sahibi bir hocaya gidip , sizin için dua etmesini, tılsım ya da büyü yapmasını isteyebilirsiniz.
Bu konularda genelde insanların cevap aradığı sorular şunlardır;
Eşimin bana bağlı ve düşkün olması için okunabilecek bir dua var mı?
Eşimin beni herkesten çok sevmesi için okunabilecek bir dua var mı?
Eşimi kendime bağlamak ve hiç ayrılmamasını sağlamak için ne yapmalıyım?
Eşimi ailesinden özellikle annesinden uzaklaştırıp, onları görmemesini ya da dinlememesini sağlamak için ne yapmalıyım?

Tabi bu konularda hocaya gitmek, hocadan yardım beklemek maddi ve manevi olarak sizlere külfet getirecektir. Yukarıdaki ve benzeri sorularınızı cevaplamak ve kafanızı aydınlatabilmek adına eşinizi elde tutmanız için yapılabilecekleri sizlerle paylaşacağım.

Eşinizin Sizi Sevmesi İçin Dualar

Eşimi kendime bağlamak istiyorum ne yapabilirim diyenler sizi duyar gibiyim. Siz çok bilmeseniz de eşi kendine bağlamak için dua ve tılsımlar toplumumuzda sıkça kullanılmaktadır. Bu dua ve tılsımlar ile bir çok eş birbirine bağlanmış ve birçok yuva yıkılmaktan kurtulmuştur. Yuvayı kurtarmak çok önemlidir. Unutmamak lazım ki neslimizin devamı ailenin varlığına bağlıdır. İşte bu sebeple yuvanızı korumak ve eşinize sahip çıkmak için Size kimseye ihtiyaç olmadan kendi evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz basit bir dua tılsım tarifi vereceğim.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Vefki

Tılsımın etkili olabilmesi için öncelikle şartların tam oluşmuş olması gereklidir
Tılsımın gece yapılması gerekiyor. Evde kimsenin olmadığı bir geceyi seçin sessizlikte tılsımın tesiri açısından önemlidir. Bulunduğunuz odada kırmızı renkte bir mum yakın.(Başka bir aydınlatma olmasın.)
Gözlerinizi kapatın, eşinizi hayal edin ve onu tüm benliğinizle hissedin.

Daha sonra şu sözleri iki kere fısıltı şeklinde tekrar edin
“Işığın yüce ve büyük tanrısı, bana mutluluk ve ışığım olan eşimi geri ver! Eşim beni herkesten çok sevsin ve sadece bana bağlansın ve hiç gitmesin. Her zaman öyle olsun!”
İnsanların eşlerini kendilerine bağlamak istemeleri, eşlerinin başkalarıyla beraber olmalarını engellemek istemeleri çok normal, anlaşılabilir çok insanca bir durumdur. Ancak birçok kişi eşini kendisine bağlamak isterken yanlış adımlar atar, yanlış yöntemler kullanır. Buda kişilere hiçbir fayda sağlamayacağı gibi boşu boşuna umutlanıp zaman kaybetmelerine sebep olur.

Bu üzüntü verici ve nahoş duruma düşmemeniz için sizinle müthiş bir dua paylaşacağım.
Bu duayı yaptıktan sonra (Allah izin verirse) eşinizi kendinize yeniden bağlayacak, huzuru bulacaksınız.
Öncelikle eşinizi kendinize bağlamak için yapılacak duanın duanın Allah’ın 99 mübarek isimlerinden 3 tane mübarek esma ile yapıldığını söylemeliyim. Bu Esmalardan biriYa Vedûd esması, diğeri Ya Mukallibe’l-Kulub ve son esma da Ya Câmi esmasıdır.

Eğer yapılacak duanın etkili olmasını istiyorsanız bu 3 esmanın anlamlarını öğrenip içselleştirmelisiniz.
Ya Mukallibe’l-Kulub Esmasının Anlamı: “Kalplere istediği şekli veren, herhangi bir kişinin kalbine her düşünceyi yerleştirebilen ve yönetebilen , kalpleri varlıklar arası birbirine bağlayabilen” anlamını taşır.

Ya Vedûd Esmasının Anlamı:, “Yaradan’ın tüm kainatı yaratırken, yarattığı her zerreye sevgi kattığını, bütün yaradılana ve bütün canlıların hamurunda sevgi ve muhabbet bulundurmuştur. ”bunu anlatan mübarek bir esma olup, muhabbet esması olarak da bilinir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevgilime Bağlama Duası Nedir?

Ya Câmi Esmasının Anlamı: “Yaradan sadece faziletli ve nimet kullarını ödüllendirir ve onlara mükafat verir. Bu kullarına iyilik ve güzellik verip, musibeti, belayı ve dertleri def eder” anlamını taşır.

Eşimi kendime bağlamak istiyorum diyenler için duanın yapılış şeklini aktaracağım;
Evde sizden başa kimsenin olmadığı bir yeri seçmelisiniz. İçini çıkarttığınız bir adet ceviz ve kabuklarını, mumu, kırmızı ipi hazır bulundurmalısınız. Güzelce abdestinizi alıp, niyetinizi yani eşinizi kendinize bağlama isteğinizi düşünmelisiniz.

Daha sonra mumu yakıp, mum alevinde ceviz içini kararana kadar yakmalısınız. Yaktığınız ceviz içini tekrar ceviz kabuğunun içine koyup, kırmızı iple sımsıkı olacak şekilde bağlamalısınız. Bağladığınız bu cevizin üzerine 7 gün boyunca 77 defa Ya Mukallibe’l-Kulub, 77 defa Ya Vedûd, 77 defada Ya Câmi deyip ardından 3 ihlas, 7 fatiha ve 41 kez ayetel kürs-i okuyup üflemelisiniz.

İşlemi eşinizin sizden uzaklaşmasını sağlayan kişi ya da kişileri düşünerek Allahümme Ya- Vedüt ağzını bağla dilini tut diyerek bitirmelisiniz. Eşinizi kendinize bağlamak ve bu dua ve tılsımların tam etkili olması için bunları sizden başka kimsenin bilmemesi gerekir. Yaptığınız her şey Allah ile sizin aranızda olmalıdır. Cenabı Hak sizin bu iyi niyetle yaptığınız dua ve uygulamalarınızı geriye çevirmeyecek size dileğinizi verecektir inşallah.

Bağlama Duaları Kategorimizde ilgili yazılara ulaşabilir aynı zamanda yorum yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü