İsmaiLHoca
Bağlama Duaları

Denenmiş Bağlama Duaları Nelerdir?

Denenmiş Bağlama Duaları Nelerdir?

Denenmiş Bağlama Duaları Nelerdir sorusu önceden uygulanan ve denenen bağlama duasını yaptıran insanlar tarafından merak edilmektedir. Bağlama duası kişinin bedensel ve ruhsal olarak etkilenmesine neden olan ve bağlanma amacı ile yapılan büyüler ve dualar  arasında bulunmaktadır. Bağlama duası yapılan kişi büyüyü yapan insan dışında bir başka kişiyi görmeden yaşar. O kişiye karşı yüksek muhabbet ve bağlılık duygusu bağlama duası ile oluşmaktadır.

Denenmiş Bağlama Duaları Nelerdir sorusu günümüzde sorulan ve duaların bağlama duasını etkisini anlatarak okumak için sorulan bir sorudur. Denenmiş bağlama duaları kişi tarafından daha önce bir zamanda kullanılan, okunan ve başarılı olan dualar olmaktadır. Bağlama duası farklı şekillerde başarı sağlamaktadır.

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua sevilen insanın seven insana tamamen ve kalbiyle bağlılık yaşaması için okunan dualar olmaktadır. Bağlılık için dualar, ayetler ve esmalar okunmalıdır. En önemli ve faydalı esma Ya Vedüd ve Ya Rafi esması olmaktadır. Sevdiğiniz insanın tüm duygularıyla size gelişi için okunacak bağlama dualarının Salavat ve esma ile okunması önemini artıracak olan hususlar arasındadır. Dualar kısa zamanlarda etkili olarak oluşacaktır.

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua özellikle duayı yapan ve okuyan insana karşı olarak muhabbet, sevgi, saygı ve bağlılık duyulmasını sağlamaktadır. En derin muhabbetler ve sevgi bağları kişinin abdestli olarak okuyacağı dualar işe birlikte oluşacaktır. Bağlamak için okunacak duaların 7 kez okunması önerilmektedir. Tavsiye edilen dualar arasında Ayetel Kürsi, Fatiha suresi ve İhlas suresi bulunmaktadır. Dualar okunurken ritüel olarak yapımı da önemli sonuçların oluşmasında etkili olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevgilime Bağlama Duası Nedir?
Denenmiş Bağlama Duaları Nelerdir?
Denenmiş Bağlama Duaları Nelerdir?

“Allâhümme salli salâten kâmilaten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ukadü, ve tenfericü bihil’kürabü, vetükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ke’imi ve alâ âlihi ve sahbihî fî külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâlûmin lek.

Iza veka’atilvaki’atu. Leyse livak’atiha kazibetun. Hafıdatun rafi’tun. İza ruccetil’ardu reccen. Ve bussetilcibalu bessen. Ve fekanet hebaen munbessen. Ve kuntum ezvacen selaseten. Feashabulmeymeneti ma ashaulmeymeneti. Ve ashabulmeş’emeti ma ashabulmeş’emeti. Vessabikunessabikune. Ulaikelmukarrabune. Fiy cennatin na’ıymi. Sulletun minel’evveliyne. Ve kaliylun minel’ahıriyne. ‘ala sururin medunetun. Muttekiiyne ‘aleyha mutekabiliyne. Yetufu ‘aleyhim veldanun muhalledune. Biekvabin ve ebariyka ve ke’sin min ma’ıynin. La yusadda’une ‘anha ve la yunzifune. Ve fakihetin mimma yetehayyerune. Ve lahmi tayrin mimma yeştehune.”

Birini Bağlamak İçin Esma-ül Hüsna

Birini Bağlamak İçin Esma-ül Hüsna sıklıkla okunacak esmalar olarak da bir kavuşma ve sevgi duygusu için okunmalıdır. Esmalar bağlanma ve aşkı kişide oluşturmak için günde 99 kez okunmalıdır. Okunacak esmalar arasında Ya Vedüd, Ya Rahman, Ya Rafi esması bulunmaktadır. Kişi bu esmalar dışında kalan tüm esmaları da gün içinde okuyabilir. Zikir ve esma İle birlikte okunan dualar etkili olacaktır. Bir bağlama duası kısa zamanda bağlanma amacını sağlamak için okunur ve yapılır.

Birini Bağlamak İçin Esma-ül Hüsna Allah isimleri arasında en önemli ve faydalı olarak geçen esmalardır. Kişi esma okumak istediği zaman erkek ve kadın fark etmeden kıyafetine dikkat ederek, duaya ve esmaya saygılı olarak okumalıdır. Kıble yönünde dönük olarak oturmak ve secdeye kapanarak da esmalar ile dualar okunabilir. Kişi dua etmek istediği zaman içinden nasıl sevgi dolu bir uygulama geliyorsa o şekilde davranmalıdır ancak saygısını kaybetmeden esma ile dua okumalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Tutan Bağlama Duası Nedir?

12 Esma Zikri ile Birini Kendine Bağlamak

12 Esma Zikri ile Birini Kendine Bağlamak konusu esmalar okunarak bağlanma ve bağlılık temellerini oluşturmak amacıyla araştırılan bir konudur. 12 esmanın düzenli olarak okunması ve okunduktan sonra amin denilerek dua okunması gerekmektedir. Esmaların okunma zamanı sabah veya gece saatleri olarak da önerilmektedir. Bu saatler ve zamanlar aralığında müsait olmayan, çalışan insanlar telafisini öğle veya ikindi vakitlerinde de yapabilir.

12 Esma Zikri İle Birini Kendine Bağlamak son dönemlerde en çok araştırılan ve hangi Esmaların okunacağının bilgisini almak amacıyla araştırılan konulardır. 12 esma düzenli olarak okunmalıdır. Okuma sonrasında kişi niyetini ederek ve hacet içinde duasına devam etmelidir. Birini kendimize bir aşk ve tutku ile bağlamak istediğiniz zaman 12 esma okunmalıdır. 12 esma ardından kişi nafile veya şükür namazı da kılabilir. Abdestli olarak düzenli bir esma okunuşu yapılması bağlanmak ve aşık olmak için etkili olacaktır.

12 esmanın gündüz veya akşam namazları sonrasında okunması konusunda da birkaç bilgi ve tavsiye bulunmaktadır. Esmaların zikir ve dualardan sonra ya da önce okunması konusunda da kişiler bir ritüel belirlemelidir. Hangi zamanda hangi duayı veya esmayı okuyorsa 2 hafta boyunca aynı şekilde devam ederek okumalıdır. Esmanın zikir ile birlikte okunması da önerilen bir durumdur. Kişi Allah isimlerini ne zaman okumak istiyorsa okumalı ve gün içinde aynı sayılarda tekrarını yeniden yapmalıdır. Başarılı ve güzel etkiler almak için esma, zikir ve duaya devam edilmesi konusunda ısrarlı olunmalıdır.

 

““Bizmillahirrahmanirrahim”

“Süphane rabbiyel aliyyil alel vehhab”

Ya rahman (merhamet edenlerin en büyüğü)

Ya Selam (kullarını güvende tutan)

Ya Azim (pek yüce olan)

Ya Vehhab (Karşılıksız nimet veren)

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevdiğin insanı Kendine Bağlamak için Dua

Ya Semi (Her şeyi en iyi işiten)

Ya Latif (İhsanı bol olan)

Ya Mucib (Duaları kabul eden)

Ya Vedud (Sevmeye layık olan ve kullarını seven)

Ya Hamid (Her türlü övgüye layık olan)

Ya Kayyum (Varlıkları diri tutan)

Ya Muktedir (Dilediğini yapmaya gücü yeten)

Ya Cami (Tüm mahlükatı bir araya getiren)”

 

Bağlama Duaları Kategorimizde ilgili yazılara ulaşabilir aynı zamanda yorum yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü