İsmaiLHoca
Bağlama Duaları

Yakarak Yapılan Bağlama Duası

Yakarak Yapılan Bağlama Duası

Yakarak Yapılan Bağlama Duası Bağlama duaları geçmişten günümüze kadar var olan ve günümüzde de varlığını sürdüren bir uygulamadır. Bağlama dualarının konusu tamamen aşk üzerine olan konulardır. Amacı ise kişileri birbirine bağlamak ve onlar arasında bir gönül bağı oluşmasını sağlamaktır. Genel olarak evli olan kişilerin bu duaları yaptırmak istedikleri bilinse de aslında bu duaları aşk konusunda mustarip olan herkes yaptırabilmekte ve yediden yetmişe herkes çok fazla talep göstermektedir.

Eski zamanlarda iletişimin ve teknolojinin bu kadar gelişmiş olmaması sebebi ile bu dualar çok fazla tercih edilmese de günümüzde internetin ve iletişimin bu kadar çok gelişmesinin ardından bağlama duası çok fazla talep görmektedir. Bağlama duaları yapımı bakımından kolay dualar olsa da etkisi bakımından oldukça etkili bir duadır. Fakat bu duaların etkili olabilmesi için doğru kişiler tarafından kusursuz bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bağlama duaları yapılış amaçlarına ve kişilerin durumuna göre birçok türe ayrılmakta ve herkese aynı türden dualar yapılmamaktadır.

En etkili dua olarak bilinen Yakarak Yapılan Bağlama Duası günümüzde en çok yapılan ve en çok talep gören büyülerden birisi olmaktadır. Yakarak yapılan bağlama duaları adından da anlaşılacağı gibi ateşle yapılan ve tehlikeli dualardandır. Yakılma işlemi ile yapılan bu duaların yapımında ateş ve bağlam duası yapılmak istenen kişiye ait herhangi bir eşya bulunmaktadır.

Çok tehlikeli bir dua olarak bilinen yakarak yapılan bağlama duaları evde denenmemeli ve işinde uzman olan birisi tarafından yapılmalıdır. Çünkü bu dualar daha önce de dediğimiz gibi diğer dualara göre yapımı daha tehlikeli bir dua olmaktadır. Kişiye ait herhangi bir eşyanın yakılması ile yapılan bağlama duası olukça etkili bir duadır ve yapıldığı takdirde kısa süre içerisinde etkisini göstermektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  En Keskin Bağlama Duası
Yakarak Yapılan Bağlama Duası
Yakarak Yapılan Bağlama Duası

Ateşle Bağlama Duası

Ateşle Bağlama Duası dualar arasında en etkili ve en kıs sürede sonuç veren dua olarak bilinmektedir. Bunun sebebi ise bağlama işlemi yapılmak istenen kişiye ait herhangi bir eşyanın yakılmasıdır. Yakma işlemi yapılırken ateşin üzerine güçlü dualar ve kelimeler okunarak yapılmaktadır. Kullanılan malzemeler kişiye ait resim, bir tutam saç, kirpik veya onun üzerine giymiş olduğu kıyafetten ufak bir parça olarak bilinmektedir. Sevdiğiniz ve kendinize bağlamak istediğiniz kişiye ait elinizde herhangi bir eşya yoksa bu tür dualar yapılmamaktadır. Ayrıca yakma işlemi ile yapılan bu dualar yapımı bakımından tehlikeli bir dua olduğu için evde denenmemeli ve işinde uzman bir medyum veya hoca tarafından yapılmalıdır.

Yakma İle Bağlama Duası

Yakma İle Bağlama Duası adından da anlaşılacağı üzere yakma işlemi ile yapılan bir duadır. Kişilerin kendine bağlanmasını istediği kişiye ait herhangi bir eşyanın yakılması durumunda bu dualar yapılmaktadır. Yakılan bu eşyalar; kişiye ait bir resim, herhangi bir kıyafet, saç teli gibi herhangi bir eşya olabilmektedir. Bu tür eşyaların temin edilmemesi durumunda dualar yapılamamakta yapılsa bile sonuç alınamamaktadır. Yakma ile yapılan bağlama duaları oldukça etkili bir dua olarak bilinmektedir. Son zamanlarda ise bu duaların etkili olduğunu ve günah olmadığını bilen birçok kişi bu dualara yoğun talep göstermektedir. Yakma işlemi ile yapılan bağlama dualarını yaptıran herkes çok memnun kalmış ve herkese tavsiye edilmektedir.

Keskin Bağlama Duası

Sevdiği kişileri kendine bağlamak isteyen kişiler kendi çabaları ile sevdiği kişileri elde edemediği zaman dualardan medet beklemektedir. Keskin Bağlama Duası yaptırmak isteyen fakat günah olduğunu düşündüğü için bu duaları yaptırmak isteyen fakat yaptıramayan birçok kişi bulunmaktadır. Aslında bağlama duası adı altında yapılan bütün dualar oldukça keskin dualardır. Fakat bu konuda size kesin ve net bir bilgi paylaşacak olursam eğer bağlama duaları asla günah olan bir dua değildir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Hemen Tutan Bağlama Duası

Çünkü yapımında ve sonucunda kişileri olumsuz yönde etkileyecek hiçbir unsur bulundurmamaktadır. Hatta bu konu ile ilgili birçok din adamı ve bu konuda uzman olan kişiler bu konuda araştırma yapmış ve yapmış olduğu yazılı ve sözlü açıklamalarda bağlama duası yaptırmanın günah olmadığını dile getirmiştir. Bu yüzden bağlama duası yaptırmak isteyen fakat kararından dönen herkes gönül rahatlığı ile bu duaları yaptırabilirler.

Ömürlük Bağlama Duası

Eşleri ile arası kötü olan veya sevdiği kişiler ile arası bozuk olan kişiler sevdiği kişiyi kendine ömür boyu bağlamak adına Ömürlük Bağlama Duası yaptırmak istemektedir. Aslında bağlama duası adı altında yapılan bütün dualar kalıcı ve ömürlük dualardır. Fakat bu duaların etkili olabilmesi için doğru kişiler tarafından kusursuz bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Bağlama Duaları Kategorimizde ilgili yazılara ulaşabilir aynı zamanda yorum yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü