DermanHoca

Çok Kuvvetli Aşk Büyüsü

Çok Kuvvetli Aşk Büyüsü

En güzel ve en özel duygulardan biri olan aşk, insanoğlunun ayağını yerden kesen duygulardan birisidir. Kaç yaşında olursanız olun aşık olduğunuz an dünyadaki her şey nedensiz bir şekilde daha iyi görürüz. Bazen de aşık olduğumuz kişiyi gördüğümüzde karnımızda anlam veremediğimiz tatlı bir ağrı olur. Yaşanan tüm bu güzel durumlar aşkın karşılıklı olarak yaşandığı anlara aittir. Aşkınızın görmezden gelindiği, her geçen gün daha değersiz hissettiğiniz ya da aşkınıza karşılık bulamadığınız durumlarda kendinizi sanki dünyanın yedi kat altında hissedersiniz.

Bazı kişiler bu duyguları o kadar derinden hisseder ki aşk acısının etkisi onlar da ölümden beterdir. Ne yaparlarsa yapsınlar aşkın ezici ağırlığından kurtulamayanlar da çareye aşk büyülerinde ararlar. Aşk büyüleri arasında en çok tercih edilenler; çok kuvvetli aşk büyüsü, en güçlü aşk büyüsü, tesirli aşk büyüsü, keskin aşk büyüsü ve tutan aşk büyüleridir. Her ne kadar en çok tercih edilenler bunlar olsa da, büyü yaptırmak isteyen kişiler için en uygun büyü medyumlar tarafından tercih edilen olmalıdır. Çünkü medyumlar büyü ilminde uzman, tecrübesi olan ve maneviyatı son derece yüksek kişilerdir.

kuvvetli dualar oku 300x185 - Çok Kuvvetli Aşk Büyüsü

En Güçlü Aşk Büyüsü

Aşk acısına daha fazla dayanamayacağını düşünenler çareyi en güçlü aşk büyüsünde bulurlar. İsmiyle bile iddialı olan bu büyü bir medyum eşliğinde yapılıp; yönlendirmeler doğru uygulandığında başarı gücü de o kadar etkili olacaktır. En güçlü aşk büyüsünde ilk olarak medyum bazı vefler hazırlayarak, büyü yaptırmak isteyen kişiler için tılsımlı sözler hazırlayacaktır. Tılsımlı sözlerin ne zaman, nasıl ve kaç kere okunacağı, büyünün etki göstermesi için neler yapılması gerektiği medyum tarafından detaylı bir şekilde anlatılır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kendine Aşık Etme Büyüsü

Büyü yaptıran kişi medyumun her söylediğini söylediği şekilde gerçekleştirmelidir. Büyü sürecinin tamamlanmasıyla birlikte büyü yapılan kişide de bazı değişimler olur. Kişi üzerindeki tüm değişimler, büyü yaptıran için olumlu ve sevdiği kişi kendisine getirecek olan etkilerdir. Büyü yapılan kişi, şimdiye kadar aşkını görmezden geldiği kişiye ulaşabilmek iççin her şeyi yapacaktır.

Tesirli Aşk Büyüsü

Tesirli aşk büyüsü, aşk büyüsü kategorisinde yer alan büyülerden birisidir. İlişkilerinde pürüzler yaşayan, aldatıldığını düşünen, sevdiği kişi tarafından reddedilen kişiler tarafından tercih edilir. Büyünün amacı aşk acısı çeken kişinin sevdiği kişiye bir an önce ulaşmasını sağlamaktır. Tesirli aşk büyüsünün gücü büyü yaptırmak isteyen kişinin duygularından gelir. Kişinin aşkı ne kadar kuvvetliyse büyünün tesiri de o kadar kuvvetli olacaktır. Büyünün etkisinin olması ve etkisinin devam edebilmesi için büyü yaptıran kişi, ne olursa olsun büyü yaptırdığını kimseye söylememelidir. Büyü yapıldığı gerçeği sadece Allah ile büyü yaptıran kişi ve bir de büyü yapılmasına yardımcı olan kişiler arasında kalmalıdır. Tesirli aşk büyüsü tamamlandıktan hızlı bir süre içerisinde büyü yapan kişi, büyü yaptırdığı kişiye de aşkına da kavuşmuş olur.

Keskin Aşk Büyüsü

Keskin aşk büyüsü aynın zamanda büyünün gücünü gösteren bir isimdir. Medyumlar tarafından imkansız görünen aşklar için tercih edilir. Kişiye ve duruma özel olan bu büyü de medyumun yönlendirmesi şarttır. Olayın büyüklüğü, aşk acısının fazlalığı, aldatılma ya da kişinin görmezden gelindiği durumlarda seçilen bir büyü çeşididir. Medyum, büyü yaptırmak isteyen kişiye bazı sorular sorar. Soruların karşısında büyü yaptıran kişiyi tanırken, neden böyle bir şeye ihtiyaç duyduğunu öğrenmekle birlikte aşık olunan kişiyle ilgili de bazı bilgilere sahip olunur. Sonraki aşama acı çeken kişiye yardım edebilmek için büyü sürecini başlatmaktır. Büyü sürecinde birçok aşama olsa da temel olarak iki ana aşama vardır. İlk aşama medyum tarafından yapılacak olup; ikinci aşama medyumun yönlendirmelerinin büyü yaptırmak isteyen kişi tarafından uygulanmasıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Çok Tesirli Aşk Büyüsü

Tutan Aşk Büyüleri

Her aşk büyüsü etkili olsa da, bazı büyüler özel durumlar için kullanılır. İmkansız olduğu düşünülen durumlarda kullanılan büyülerden birisi de tutan aşk büyüleridir. Tutan aşk büyülerinin süreci biraz daha uzun olsa da; etkisi ve gücü de yüzde yüze yakındır. Tutan aşk büyülerinde tercih edilen medyum önemli olduğu kadar büyü yaptırmak isteyen kişinin duygu ve niyeti de büyük rol oynar. Aşık olduğu kişiyle güzel bir hayat yaşayacağından emin olan kişi, bu duygularını büyünün her aşamasında hissetmelidir. Büyü başlangıcında, sırasında ve sonrasında nasıl davranılacağını ise medyum tek tek anlatacaktır.

Bir önceki yazımız olan Çabuk Tutan Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde Çabuk Tutan Aşk Büyüsü, En Çabuk Tutan Aşk Büyüsü ve Hemen Tutan Aşk büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

/5 ratings

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!

vote
Makale Derecesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Open chat