İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü denildiği zaman akıllara ilk olarak aşk büyüleri gelmektedir. İlk tarihten bu yana büyü insanlar aracılığı ile birlikte yapılmaktadır ve akıllara büyü denildiği zaman ilk olarak aşk büyüsünün gelmesinin en büyük sebebi ise insanların sadece bu büyüyü yapmak için büyüyü tercih etmesidir. Şöyle bir verilere göz atacak olursak dünya üzerinde yapılan büyülerin %80 inden fazlası aşk ve sevgi konulu yapılmaktadır.

Bunun nedeni ise insanların sağlık durumundan sonra değer verdiği şey aşktır. Çünkü bir hayatın içinde aşk olmazsa bir aile olmazsa o hayat neye yarar ki? Bu yüzden ilk tarihlerden bu yana büyüler arasında en çok talep gören büyü her zaman aşk büyüsü olmuştur. Aşk büyüleri ise yine kendi içerisinde onlarca büyüye ayrılmaktadır. Bu büyülerden bir tanesi de Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Sorusunun cevabı olan resim ile yapılan aşk büyüsüdür.

İnsanlar araştırmalarında Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Hakkında bilgi toplamak isterler ve bu bilgiler eşliğinde resim ile birlikte yapılan bu aşk büyüsünü yapmaya veya yaptırmaya çalışırlar. İlla ki soranlar olacaktır neden o kadar büyü arasında resim ile yapılan aşk büyüsü çok tutulmaktadır diye. Şunu belirtmeliyiz ki resim ile yapılan bu aşk büyüsü tesirini çok kısa bir zaman dilimi içerisinde çok etkili göstererek sizi sevdiğiniz kişi ile bir ömür mutlu edebilir. İşte sırf bu yüzden aşk büyüsü yaptıracak kişiler onlarca aşk büyüleri arasından resim ile yapılan aşk büyüsünü yaptırmak isterler.

Fotoğrafla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sizlere resim ile yapılan aşk büyüsünün ne kadar tesirli olduğunu ve insanların neden bu kadar tercih ettiğini açıkladık. Yine resim ile aşk büyüsü yapmak veya yaptırmak isteyen kişiler internet üzerinde Fotoğrafla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Tarzlarında aramalar yapmaktadır. Neredeyse bakmadığı internet adresi kalmaz ve Fotoğrafla Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Aramalarının sonucunda kendi yapmaya karar verir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü

Elbette ki herkes bu yoldan geçer, gidip medyumlar aracılığı ile yaptırmak yerine ilk olarak kendisi yapmak ister. Elbette ki yapamadığı zaman kötü bir olay ile karşı karşıya gelinmez. Fakat büyü o kadar kuvvetli bir şeydir ki büyü yapabilmek için doğuştan gelen bazı yeteneklere sahip olmanız ve ruhani özelliklerinizi geliştirmeniz gerekmektedir.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?Pin
Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yapabilmek sadece bu bahsettiğimiz durumlar ile de sınırlı kalmıyor bunların yanında ilim irfan sahibi olmanız gerekiyor. Sürekli kitaplar okumanız ve sürekli kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. Bu durumdan çıkarmanız gereken sonuç ise, yapacağınız fotoğrafla aşk büyüsü sonrasında olmadığı taktirde ne kadar kötü bir sonuç çıkmasa da yine de bu tarz büyüleri medyumlara yaptırmanızda her zaman fayda vardır. Bunun nedeni ise kafanızın rahat olması yani büyü oldu mu? Olmadı mı? Ne zaman belli olur? Ne zaman etkisini gösterir? Tarzlarında soruların kafanızın içini yiyip bitirmemesidir.

İsimle Aşk Büyüsü Yapımı

Daha önceden sizlere aşk büyüleri altında onlarca yapılan büyüden bahsetmiştik. İşte o büyülerden bir tanesi de İsimle Aşk Büyüsü Yapımı yani isim ile yapılan aşk büyüsüdür. Bu İsimle Yapılan Aşk Büyüsü Yapımı kolay olmasına rağmen etkisi bir hayli fazladır. İsim ile yapılan aşk büyüsünü genellikle tek taraflı kara sevdaya tutulan yani günümüzün tabiri ile platonik aşık olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. İsim ile yapılan aşk büyüsünü yapabilmek için sevdiğiniz insanın adını bilmek yeterlidir. İşte tamda bu yüzden en çok tercih edilenler arasındadır. Bir kişi birini görüyor ve aşık oluyor, sonrasında ise aşk büyüsü yaptırmaya karar veriyor fakat sadece ismini biliyor işte bu gibi konularda isim ile yapılan aşk büyüsü imdadınıza koşuyor.

Basit Aşk Büyüsü

Kendisi aşk büyüsü yapmak isteyenler ve ne kadar zor bir büyü olduğunu görenler bu büyüyü kolaya indirgemek adına Basit Aşk Büyüsü yapımını araştırırlar. Sonrasında ise yapacakları Basit Aşk Büyüsü ile birlikte sevdikleri o kişiyi kazanabilecekler. Yapılışı bakımından birçok basit olan aşk büyüsü vardır. Biz ise sizlere bu çok basit olan aşk büyülerinden bir tanesine örnek vereceğiz. Aşk büyüleri arasında basit olan büyülerden bir tanesi salatalık ile yapılan aşk büyüsüdür. Bu yapılacak olan aşk büyüsü için gerekli olan malzeme isminden de anlaşılacağı üzere salatalıktır. Salatalıkla yapılan bu aşk büyüsü sayesinde sizde sevdiğinize kavuşabileceksiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Erkekleri Kendine Aşık Etme Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Faydaları

Aşk, insanoğlunun en temel ihtiyaçlarından biridir. Ancak bazen aşk hayatımızda yeterince var olmayabilir. Bunu değiştirmek için birçok kişi farklı yöntemlere başvurur. Bu yöntemler arasında popüler olanlardan biri, resme bakarak aşk büyüsü yapmaktır. Peki, resme bakarak aşk büyüsü ne gibi faydalar sağlar?

 • İlişkilerde Daha Fazla Tutku: Aşk büyüsü, ilişkilerdeki tutkuyu artırır. Resme bakarak yapılan aşk büyüsü de bu tutkuyu henüz başlamış bir ilişkide bile artırabilir.
 • İlişkilerde Daha Fazla Tutku: Aşk büyüsü, ilişkilerdeki tutkuyu artırır. Resme bakarak yapılan aşk büyüsü de bu tutkuyu henüz başlamış bir ilişkide bile artırabilir.

Tüm bu faydaların yanı sıra, resme bakarak aşk büyüsü yapmak da oldukça kolaydır. Ancak, bu yöntemi denemeden önce dikkatli olmakta fayda var. Bu nedenle, profesyonel bir medyumdan yardım almanız tavsiye edilir.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Etkileri

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Etkileri, aşk hayatında sorun yaşayanların çare bulabileceği bir yöntemdir. Bu büyüde, bir kişinin resmi kullanılarak o kişiye bağlanılmaktadır. Büyü konusunda uzman olan kişiler tarafından yapılan bu uygulamaların etkileri oldukça yüksektir.

Aşk büyüsü, doğru zamanda ve doğru bir şekilde yapıldığında oldukça etkili sonuçlar verir. Çiftler arasındaki sorunlar kaybolur, iletişim güçlenir ve birbirlerine daha çok bağlanırlar. Ancak büyüyü yaptırmadan önce dikkatli olmakta fayda vardır.

 1. Büyü sonucunda kişinin iradesi dışında hareket etmesi mümkün olduğundan, büyü yaptırmaya karar vermeden önce tekrar düşünmek gerekmektedir.
 2. Büyü sonuçları ömür boyu sürebilir ve geri dönüşü olmayabilir, bu nedenle büyünün yapılacağı kişilerin dikkatli seçilmesi önemlidir.

Aşk büyüsü etkileri, doğru şekilde yapıldığında oldukça güçlüdür. Ancak büyü yapılırken kişinin dini inancına, sağlığına ve yaşam tarzına saygı göstermek önemlidir. Büyünün yapılacağı kişiye karşı herhangi bir kötü niyet taşımadan, sadece aşk ve sevgi duygularına yönelik yapılması gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  24 Saatte Aşık Etme Büyüsü
Resme Bakarak Aşk Büyüsü Etkileri Olumsuz Yanları
– Aşk ve sevgi duygularının güçlenmesi
– Sorunların ortadan kalkması
– İletişimin artması
– Kişinin iradesi dışında hareket etmesi
– Geri dönüşü olmayan sonuçlar
– Kötü niyetle yapıldığında kötü sonuçlar

Aşk büyüsü etkileri konusunda sonuç olarak; büyü doğru bir şekilde yapılırsa, gelecekteki aşk hayatınızda size başarı ve mutluluk getirebilir. Ancak büyüyü yaptırmadan önce tekrar düşünmek, dikkatli tercihler yapmak ve doğru kişilerle çalışmak gerekmektedir.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sonuçları

Çok sayıda kişi aşık olduğu kişiye ulaşma konusunda birçok yöntem deneyebilir. Ancak bazen insanlar bu yöntemlerden istediği sonucu alamazlar. Bu durumda aşk büyüsü yardımcı olabilir. Resme bakarak aşk büyüsü yapmak isteyen insanlar önce resmin üzerinde yoğunlaşmalıdır.

 1. Resmi elde etmek için kişi, sevdiği kişinin bir fotoğrafını kullanabilir. Eğer fotoğrafı yoksa, onun adını ve doğum tarihini de resim olarak düşünebilir.
 2. Resme bakarak aşk büyüsü yapmak isteyen kişi, kendisine aklında olan kişiyi düşünerek toparlanmalıdır.
 3. Resme bakarak aşk büyüsü için doğru anda, kendisine aklındaki kişiyi düşünerek bileklerine kırmızı kurdele bağlamalıdır.
 4. Değişik niyetlerle yakılan mumlardan kırmızı bir tane seçilmeli ve üzerine mum yağı dökülmelidir. Kesinlikle kokusuz bir yağ kullanılmalıdır.
 5. Mum yakıldıktan sonra, bir kağıda isim ve soyadı yazılmalıdır. Yanına kendi ismi yazılmalıdır.
 6. Resme bakarak aşk büyüsü, telefon numarası isteniyor ise bu kağıda aynı şekilde eklenebilir. Aynı zamanda şahsın doğum tarihi ve şu anki yaş da kağıda not edilmelidir.
 7. Daha sonra, kağıt ılık mum yağına batırılmalıdır. Kısa bir süre sonra kağıt yanacak ve kül haline gelecektir.
 8. Yanmış kağıdın külü, mum alevinde yakılmalı ve kül bir tabağın içine dökülmelidir.

Bu işlem tamamlandığında, aşık olduğunuz kişiye ulaşmanız kolaylaşacaktır. Ancak sonuçların ne kadar hızlı ortaya çıktığı kişiden kişiye farklılık gösterir. Kimi zaman sonuçlar anında ortaya çıkarken, kimilerinde biraz daha zaman alabilir.

Avantajları Dezavantajları
 • Aşık olduğunuz kişiye ulaşabilirsiniz.
 • İlişkiniz istediğiniz gibi ilerleyebilir.
 • Sevgi dolu bir ilişki yaşayabilirsiniz.
 • Moral bozukluğu yaratabilir.
 • Kullanım esnasında insanlar yanlış yöntemleri deneyebilirler.

Resme bakarak aşk büyüsü sonuçları insanlar için oldukça merak uyandırıcıdır. Ancak bu tür işlemler için yapılması gerekenlerin dikkatlice uygulanması gerektiği de unutulmamalıdır.

Aşk Büyüleri konularında Kategorimiz içerisinde ki yazıları inceleyebilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.