İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Aşık etme büyüsü cinsiyet fark etmeksizin yapılan bir büyü türüdür. Bu büyüyü çok değer verdikleri, aşık oldukları ve sevdikleri kişi tarafından değer görmek, sevilmek ve onunda kendine aşık olmasını isteyen kişiler yapar. Dünya üzerinde büyü kategorisinde en çok merak edilen ve en çok yapılmak istenilen büyü arasında aşık etme büyüsü vardır. Büyünün geçmişini hepimiz biliyoruz ki insanlık tarihi ile neredeyse aynı. Geçmişten günümüze kadar her dönem büyüler talep görmüştür. En çok talebi ise yine geçmişten günümüze aşık etme büyüsü görmüştür. Sizlere bu yazımızda Aşık Etme Büyüsü Nedir? Konusu üzerinden biraz bilgi vereceğiz.

Şimdi sizlere aşkı bize 3 kelime ile anlatın desek hangi kelimeler çıkar ağızınızdan? Bizce 3 kelimeden fazla çıkar çünkü aşk demek yaşamak demektir. Siz yaşamı 3 kelimeye sığdırabilir misiniz? Yaradan bile onlarca seneye bir yaşamı sığdırmışken, biz koskoca yaşamın büyük bir kısmını yani aşkı 3 kelime ile anlatamayız. Aşk o kadar kudretlidir ki bir insanı mutlu eder, hayata bağlar ve ölümden bile döndürebilir.

Aşık Etme Büyüsü Faydaları Nelerdir?

Eğer aşık iseniz bu dediklerimiz daha fazlası bile olduğunu biliyorsunuz demektir. Aşk duyguların en yücesidir, en güzelidir ve en çok yaşanmamızı istediğimiz bir duygudur. Tabii bunun ne zaman olacağını biz belirleyemeyiz. Bir bakarsınız aniden aşık oluruz, bunun en belirleyici kısmı kalp dir. Bu güzel duyguların yanında birde negatif duygular vardır. Bu duygular ise acı, ıstırap, ağlamak ve üzülmek gibi duygulardır. Bu duyguları da hepinizin bildiği gibi karşılıksız aşklarda yaşarız. Birini çok severiz ve değer gösteririz o kişiden aynı değer ve sevgi gelmeyince yaşarız. Bu durum çoğu kesimde platonik diye adlandırdığımız durumdur. Eskilerden bahsedersek kara sevdadır. Bu durumu yaşamak istemeyen kişiler ise aşık etme büyüsünü yapmak istemektedirler. Bunun için ise ilk duyduklarında Aşık Etme Büyüsü Faydaları Nelerdir? Diye araştırma yapmaktadırlar.

Aşık Etme Büyüsü Etkileri

Büyüye ciddi anlamda inanan kişilerin en ilgi duyduğu büyülerden bir tanesi aşık etme büyüsüdür. Bu büyü türü yüzyıllardır insanlar tarafından denenmiştir ve hala denenmeye çalışılmaktadır. Fakat çoğu kişi hüsrana uğramaktadır çünkü kimse nasıl yapıldığını, Aşık Etme Büyüsü Etkileri nelerdir, kimler tarafından yapılır ve kendim yapabilir miyim gibi sorularının cevabını bilemezler. Bu yüzden bir araştırma yaparlar fakat gerek internet üzerinde olsun gerek de çevrelerinde olsun yapılışına dair birden çok söylenti duyarlar. Bunlarında çoğu kulaktan dolma olduğu için herhangi bir sonuca varamazlar.

Aşık Etme Büyüsü Nedir?Pin
Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Gerekli araştırmalar sonucunda bir fikir edinirler. En büyük edindikleri fikir ise bu tür büyülerin medyumlar tarafından yapıldığıdır. Unutmayın bir büyü yaptırmak istiyorsanız kendiniz yapmaya çalışmayın. Sonucunda herhangi bir olumsuz olay yaşamazsınız fakat yapamazsınız ve zamanınız boşuna gider. Zamanınızın boşuna gitmemesi için medyumları tercih etmeniz gerekmektedir. Bu sayede bu büyü türünün etkilerini görmüş olursunuz. Aşık etme büyüsünün bir diğer adı ise iki insanı duygusal anlamda birbirine yakınlaştırmadır.

Şimdi bu anlattığımız bilgileri öğrenen kişilerin aklında tek bir soru kalıyor “Aşık Etme Büyüsü Etkileri” nelerdir. Çoğu kişi sonunda kötü bir durum yaşayacağını zannediyor fakat emin olabilirsiniz hiç farkında olmuyorsunuz bile. Aşık etme büyüsü yüzyıllardır yapılıyor ve bu büyü türünü yaparken insanlar senelerdir teknikler geliştirmekte. Şuan bile onlarca aşık etme büyüsü teknikleri yapılmakta. Bu teknikleri medyumlardan öğrenebilirsiniz ve medyumlar aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Peki diyeceksiniz ki kimlere yapılıyor aşık etme büyüsü? Bu sorunun cevabı ise gayet basittir. Aşık etme büyüsü sevip de bir türlü karşılık göremeyen kişilere, evli ve artık ayrılmak üzere olan kişilere, aşık olup da beklediği değeri ve aşkı göremeyen kişilere yapılabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Evde Aşk Büyüsü Yapılır mı?

Kısacası her türlü aşk da ve ilişkide yaşanan sorunların devası aşk büyüsünde yatmaktadır. En ufaktan en büyüğe kadar bütün sorunları aşık etme büyüsü ile çözebilirsiniz. Daha öncede demiştik, bu büyünün tesiri çok yüksek olduğu için en büyük kavgalarınızda bile hiçbir şey olmamış gibi eskisinden daha kuvvetli bir şekilde ilişkilerinize kaldığı yerden eskisinden daha kuvvetli bir aşk bağıyla devam edebiliyorsunuz. Hatta araya soğukluk girse ve sevdiğiniz kişi artık size aşık olmasa bile bu büyü sayesinde tekrar eskisinden daha iyi bir hale dönebiliyorsunuz.

En Çok Yapılan Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü: Sevdiği kişiden yeterli derecede sevgi göremeyen, aşık olduğu kişiden karşılık göremeyen, platonik aşık olan, evliliği bitmek üzere olan, evliliği bitmiş ve ilişkisi bitmiş olan kişilerin yaptırdığı yüzyıllardır en çok tercih edilen bir büyü türüdür. Bu büyü türünü en çok evliliği bitmek üzere olan kişiler ve hoşlandığı kişiden yeterli derecede ilgi, sevgi, güven ve aşk göremeyen kişiler tercih etmektedir. Bu büyü yapılırken niyet çok önemlidir. Bu konuya biraz dikkat çekmek istiyoruz. Aşık etme büyüsünün en önemli noktasıdır çünkü. Bu büyü yapılırken niyetiniz eğer kötü ise bu büyü tutmayacaktır. Öncelikle bunu bilmeniz gerekmektedir. Sizlere birkaç adet örnek vereceğiz niyetle ilgili ve sonucunu söyleyeceğiz.

Örneğin bir evlilik veya bir ilişki yaşadınız ve bu durum sonlandı. Artık ne sevginiz kaldı karşı tarafa nede aşkınız. Sadece kinlisiniz karşı tarafa ve intikam almak istiyorsunuz. Sırf intikam almak için aşık etme büyüsünü yaptırmak isterseniz bu büyü tutmaz. Bunun nedeni ise aşık etme büyüsü eğer iki tarafta sonunda mutlu olacaksa tutmasıdır. Aynı durumu ele alacak olursak, ayrıldınız ve ilişki bitti. Çok seviyorsunuz ve tekrardan mutlu olmak istiyorsunuz.

Gittiniz medyuma ve aşık etme büyüsü yaptırdınız. Bu büyünün etkisini en kısa zamanda göreceksinizdir. Çünkü niyet mutlu olmak ise aşık etme büyüsü tutar. Gelelim En Çok Yapılan Aşık Etme Büyüsü türüne. Daha öncede dediğimiz gibi büyü neredeyse insanlık tarihiyle eşdeğer bir yaştadır ve yüzyıllardır büyüler yapılmakta. Bu konuyu çok kolay anlayacağınız bir örnek vereceğiz. Hepimiz telefon kullanıyoruz öyle değil mi?

Adı telefon ama alt kategorisine inecek olursak neler var? Samsung, htc, general mobile, iphone, vestel, sony ve daha binlerce marka var değil mi? Hepsi bir çatı altında toplanıyor. Bu çatının altı ise telefon. Bu anlattığımız olay bilgisayarlarda, elbiselerde, ağaçlarda, topraklarda ve doğada görebileceğiniz her türlü şeyde vardır. Büyüde aynı bu verdiğimiz örnek gibidir altında binlerce büyü türü vardır. Fakat hepsi bir çatı altındadır. En Çok Yapılan Aşık Etme Büyüsü sorusuna vereceğimiz cevabı sizler anlamışsınızdır ama biz yine de verelim cevabı. Yüzyıllardır aşık etme büyüsü altında tek bir teknik ile büyü yapılmaya çalışılmadı. İnsanlar sürekli farklı farklı teknikler ile aşık etme büyü yapmayı denediler.

Kimileri başarılı olurken kimilerinin uğraşı hüsran ile noktalandı. Bu süre zarfında binlerce aşık etme büyüsü tekniği geliştirildi ve hepsi bir çatı altında yapılmaktadır. Kısacası bu çatı altında yapılan aşık etme büyüleri etkili büyülerdir. En çok tercih edilen bir büyü bulunmamakla birlikte hangi aşık etme büyüsü yapılırsa yapılsın sonucu ölene kadar etkisi gösterecektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kocayı Aşık Etme Büyüsü

Çabuk Tutan Aşık Etme Büyüsü

Gözlemlediğimiz kadarıyla insanlar hayatta hep bir sabırsızdır. Bir işe girmek istiyorsa bir an önce o işe girmek ister. Bir para kazanacaksa bir kişi, bir an önce kazanmak ister. Bunun nedeni ise yaşanılacak olan olayların ardına insanlar hep hayal kurar ve o hayallere ulaşabilmek için sabırsız olur. Anlatmak istediğimiz olay Çabuk Tutan Aşık Etme Büyüsü ile alakalı bir durumdur. Çünkü bu büyü sayesinde yaşayacağınız olaya hayaller kurmuşsunuzdur.

Aşık olmuşsunuzdur, seviyorsunuzdur, ona yaranabilmek için bin bir türlü yollara giriyorsunuzdur, onun sevdiği yemekleri onunla birlikte sevmediğiniz halde sırf o mutlu olsun diye yiyorsunuzdur, o kişi seviyor diye sevmediğiniz bin bir çeşit haller sergiliyorsunuzdur, onun sevdiği renkleri seviyorsunuzdur, onun sevdiği giyim tarzında giyiniyorsunuzdur ve daha bir sürü şeyler yapıyorsunuzdur. Peki sonuç? Sonucu biz size söyleyelim. Sonuç hüsrandır, yaşamadık mı?

Hangimiz yaşamadı ki? Veya hangimiz bu olayı yaşayanı görmedi ki? Hepimizin hayatında veya çevresinde bu anlattığımız olayı yaşayan veya yaşayanı gören bir kişi vardır. Aşk böyle bir şeydir işte, aşk kumar gibidir oynarsınız gelirse zenginsiniz ölünceye kadar ama ya gelmez ise? Bu sonucu düşünmek bile istemezsiniz. Bu olayın sonucunda kaldıramayacağınız acılar çekiliyor ve unutması çok zor oluyor. İşte tüm bu anlattıklarımızı yaşamamak ve tam aksine mutlu olabilmek için Çabuk Tutan Aşık Etme Büyüsü hakkında insanlar sürekli bir araştırma yapmaya çalışmakta.

Bu araştırmaların sonucunda sürekli bir bilgi birikimi yapmaktadır. Dediğimiz gibi çabuk olmasının nedeni ise sevdiği ile bir an önce kavuşma hevesidir. Kurduğu hayalleri yaşamak bir an önce yaşamak için hızlı olmak ister. Aşık etme büyüsü altında onlarca büyü çeşidi vardır. Bu büyüler yapılışına göre ve büyülere göre etki etme zamanları değişebilmektedir. Sizlere güzel bir haber vermeliyiz ki 1 hafta ile 10 gün arasında bu tür büyüler etkisini göstermektedir.

Bu verdiğimiz zaman dilimi medyumlar tarafından yapılan büyülerdir. Bu tür büyüleri asla kendinizin yapmasını tasvip etmiyoruz. Her ne kadar sonucunda kötü bir şey olmayacağını biliyor olsak ‘ta, sizlerin zamanının çok değerli olduğunu bildiğimiz için boşuna zaman harcamamanızı istiyoruz. Bu yüzden medyumlara gitmenizi öneriyoruz. Peki neden medyumlar? Diyenler illaki olacaktır. Büyü kolay yapılabilecek ve herkesin yapabileceği bir durum değildir. Bu özellikler doğuştan gelmektedir.

Sadece doğuştan gelmesi de yetmemektedir. Kendini ruhani bir şekilde yetiştirmeniz gerekir. Bu sayede yapacağınız büyü tutacaktır. Bunun için medyumları önermekteyiz. Ayrıca da büyüler nasıl yapılır, hangi zaman dilimlerinde ve neler ile yapılır bilmediğiniz için kendinizin yapmasını tavsiye etmiyoruz. Bu dünyada her şeyi geri getirebiliriz 2 şey hariç. Biri ölüler diğeri ise zaman. Zamanı asla geri getiremeyiz.

Bu yüzden zaman çok değerlidir ve biz bu değerli zamanınızı boşa harcamanızı istemeyiz. Bir büyünün istediğiniz kadar yapılışını okuyun ve hakim olun. Bu büyüyü yaptığınızda sonucunu asla bilemezsiniz. Tutup tutmayacağını asla bilemezsiniz bundan dolayı zamanınız boşa gider ve siz büyü tuttu mu tutmadı mı diye düşünürken de zamanınız boşa gitmeye devam eder. Bu yüzden en iyisi bu tür işleri ehliyle yapan medyumlara gidip bu tür büyüleri onlara yaptırmanızdır.

Medyumlara gittiğinizde hiç olmazsa aklınızda bir adet bile soru kalmayacaktır. Onlara sorarak aklınızdaki soru işaretlerini giderebileceksinizdir. Aklınızda soru işareti kalmamasıyla birlikte içiniz rahat olacaktır. Büyü tuttu mu tutmadı mı diye düşünmeyeceksiniz. Sadece o kısacık büyünün olması gereken zamanı gayet mutlu ve hevesli bir şekilde geçireceksiniz. O zaman dilimi geçtiğinde ise yani büyü tuttuğunda aşık olduğunuz kişi artık size ilgi gösterir hale gelecek, ölene kadar mutlu bir şekilde devam edeceksiniz.

Aşık Etme Büyüsü Ne İşe Yarar?

Aşık etme büyüsü, aşık olmayan kişileri birbirine aşık etmek için yapılan bir tür büyüdür. Bu büyü, genellikle sevdiğiniz bir kişiyi kazanmanıza yardımcı olmak için yapılan bir uygulamadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  İsme Yapılan Aşk Büyüsü

Aşık etme büyüsü, aşk hayatında zorluk çeken veya onları sevmeyen kişiler için bir çözüm olabilir. Bu büyü, sevdiğiniz kişiyi kötü sonuçlar elde etmeden size çekme hedefini belirleyerek yapılır. Yapılan büyüde, özel formüller ve malzemeler kullanılır ve bu nedenle hatalı kullanımı, beklenmedik sonuçlara neden olabilir.

Bu nedenle aşık etme büyüsü yapmak isteyen kişilerin, tamamen kendilerine özgü formları olan, en iyi uygulama yöntemlerini öğrenmeleri önerilir. Büyü, güçlü bir etkiye sahip olduğu için, dikkatli bir şekilde ve uzman eller tarafından yapılmalıdır.

Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşık etme büyüsü, adından da anlaşılacağı gibi kişilerin birbirlerine aşık olmasını sağlayan bir tür büyüdür. Farklı amaçlarla kullanılabilen aşık etme büyüsü, farklı çeşitlere sahiptir.

Bunlar arasında en yaygın olanı papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü, uzun yıllar boyunca denenmiş ve en etkili sonuçları veren bir aşık etme büyüsüdür. Ancak bu büyüyü yapmak oldukça zahmetli ve uzun süren bir süreç gerektirdiği için uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Bunun dışında bağlama büyüsü ve muska büyüsü de sıkça kullanılan aşık etme büyüsü çeşitleri arasındadır. Bağlama büyüsü, kişilerin birbirine bağlanmasını sağlarken muska büyüsü de kişiler arasındaki sevgi bağını güçlendirir.

 • Unutulmamalıdır ki, aşık etme büyüsü yaparken uzman yardımı alınması ve doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Bu nedenle her türlü aşık etme büyüsü için alanında uzman kişilerden destek almak gerekmektedir.

Aşık Etme Büyüsü Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aşık etme büyüsü, insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek için yaptıkları bir tür büyüdür. Bu büyüleri yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalara dikkat edilmezse yapılan büyü işe yaramayabilir ya da istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Öncelikle, büyünün yapılması için insanların kendi kişisel çıkarları için değil, gerçek aşk için yapmaları gerektiğini unutmamak gerekir. Bu noktanın üzerine oldukça hassasiyetle eğilmek gerekmektedir.

Diğer bir önemli nokta ise yaptığınız büyünün doğru yöntemle gerçekleştirilmesi gerektiğidir. Yanlış yöntemler kullanmak istenmeyen sonuçlara neden olabilir ve kişileri olumsuz etkileyebilir.

Ayrıca, büyüyü yapmak için kişilerin büyüler hakkında bilgi sahibi olması da oldukça önemlidir. Büyüler, kişileri farklı yönlere yönlendirebilir ve bu nedenle istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Büyü yaparken öncelikle tecrübeli ve güvenilir kişilerden yardım almakta yarar vardır.

Büyüler, kişileri amaçlarına ulaştırmak için yapılan bir türden olmayıp, dikkatlice ve sevgi ile yapılması gereken türden bir uygulamadır. Bu nedenle, doğru insanlarla doğru yöntemlerle, sevgi ve dostluk temelli olarak yapılması gerekir.

Aşık Etme Büyüsü Etkileri Ne Kadar Süre Devam Eder?

Aşık etme büyüsü, belirli amaçlar doğrultusunda yapılan bir tür büyüdür. Bu büyülerde amaç, ilgi duyulan kişinin aşka sürüklenmesini sağlamaktır. Aşık etme büyüsü etkileri, kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte, genellikle birkaç hafta veya aya kadar sürebilir.

Bu büyü türü, çeşitli malzemeler kullanılarak yapılabilmektedir. Örneğin, mum, muska, tılsım gibi materyaller kullanılarak aşık etme büyüsü yapılabilir. Ancak, bu gibi uygulamaların insan hayatına olumsuz etkileri olabileceği unutulmamalıdır.

Aşık etme büyüsü yaptırırken, dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Öncelikle, bu konuda uzman bir kişiden yardım almak oldukça önemlidir. Ayrıca, büyünün yapılacağı malzemelerin seçimi, ritüelin doğru şekilde uygulanması da büyük önem taşımaktadır.

Aşık etme büyüsü yaparken nelere dikkat edilmelidir?
1. Uzman bir kişiden yardım alınmalıdır.
2. Büyü yapılacak malzemeler özenle seçilmelidir.
3. Ritüelin doğru bir şekilde uygulanması gerekmektedir.

Genellikle birkaç hafta veya aya kadar sürebilen aşık etme büyüsü etkileri, kişiden kişiye değişebilir. Bu süre boyunca, amaçlanan kişinin üzerinde etkilerin olduğu fark edilebilir. Ancak, bu gibi uygulamaların başarısı tamamen kişinin kendi iradesine bağlıdır. Ayrıca, bu tarz uygulamaların daha sonradan olumsuz etkilere yol açabileceği de unutulmamalıdır.

Aşk Büyüleri kategorimizde ilgili bir çok yazıyı okuyabilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Kenan dedi ki:

  Nişanlımla aramız çok iyiydi hiç neden yokken bana soğuk yapmaya başladı benim için herşeyi yapan kız gitti hiçbir şey yapmayan birisi geldi karşıma genelde haftada en az 3 kez dışarı çıkıyorduk haftada 1 kez bile dışarı çıkmadık doğru düzgün aramıyordu bile en sonunda konuyu anlattım ve benden ayrılmak istediğini söyledi bende hiç düşünmeden ismail hocaya anlattım aşk duası yapalım dedi ve işlemi gerçekleştirdik kısa sürede etki gösterdi tekrardan çok mutluyuz allah ismail hocadan razı olsun.

 2. Öyküüüü dedi ki:

  sevgilim ile aram çok bozuldu hep evlilik yüzünden ismail hocamıza internetten ulaştım ve irtibata geçtim bir hafta sonra sevgilimi arayıp konuştum ve konuşmasında bazı değişiklikleri hissettim aradan 3 haftadaha geçtikten sonra aramız tekrar düzeldi ve yakında nişan var her şeyi ismail hocaya borçluyum Allah ondan razı olsun.

 3. Yaren dedi ki:

   Eşim alkol bağımlısıydı evinden çok uzaklaşmıştı hatta başka kadınlarla bile görüşmeye başladı, kazandığı üç kuruş parayı bile başka kadınlarla yemeyi tercih ederdi, bana ve çocuklara olan bağlılığı iyice koptu, ne yapacağımı çok şaşırdım internetten ismail hocayı buldum başta tereddütlerim vardı ama korktuğum gibi olmadı bağlama vefki yaptırdım ve kısa sürede işe yaradı artık eşim eskisi gibi evine bağlandı Allah ismail Hocadan razı olsun.

 4. Esra dedi ki:

  Eşimin beni başkası ile aldattığını öğrendim onun beni aldattığını söylesem çok eminim ki benden ayrılacaktı o nedenle söylemedim. Bu sorunu kendisine söylemeden halletmenin yollarını araştırdım bağlama vefkinin işe yaradığını öğrendim. Benim derdim zenginlik değil sorun sadece eski ilişkimizin kalmaması. Uzun araştırmalar sonrasında ismail hocamın vefkinin işe yaradığını gördüm. İnternetten sorunu anlattım sağolsun bana çok iyi davrandı ve yaptıkları gerçekten çok işe yaradı şimdi çok mutluyuz aramız tamamen düzeldi şimdi eskinden çok daha iyiyiz bunların hepsi ismail hocam sayesinde allah razı olsun sendne hocam

 5. Züleyha dedi ki:

  Kocamla son zamanlarda aramız çok kötüydü, evde sürekli kavga ediyorduk ne yapacağımı düşünemiyordum her yolu denedim ama olmadı ismail Hocamı internetten buldum ve telefonla aradım bağlama vefkini anlattı ilk başta çok fazla tereddütte kaldım başka hocaları da araştırdım sonra bunu denedik ve Allah ondan razı olsun ismail hocamın sayesinde eşim artık tekrardan bana bağlandı aramızdan su sızmıyor çok şükür.

 6. Aylin dedi ki:

  Bağlama duasının nasıl bir şey olduğunu uzun uzun araştırdım başta çok tereddüt ediyordum işe yarayıp yaramayacağını bilmiyordum. Ama mahalleden bir çok arkadaş ve güne gelen arkadaşlarım ismail hocayı çok tavsiye etti. Onun hakkında yapılan yorumları ve onun hazırladığı duaları da araştırdım ve bir gün eşim için yaptırmaya karar verdim. Çünkü aramızda çok sorun vardı ismail hocaya her şeyi anlattım bana bağlama duası hazırladı, artık eşimle ilk gün ki gibi mutluyuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.