İsmaiLHoca
Aşk Duaları

Tutan Aşk Duası

Tutan Aşk Duası

Tutan Aşk Duası üzerine ne kadar çok konuşursak konuşalım,  ne kadar tanım yaparsak yapalım hep eksik alacaktır. Çünkü aşk büyüleyici, büyüleyici olduğu kadar kişiye ve ilişkiye özeldir. Nedeniyse aşkı aynı kişi bile yaşasa; zaman, mekan ve kişi farkından dolayı aşk da değişecektir. Belki de aşkın tanımı için özgün, yaratıcı, özel ve büyüleyici kelimeli daha doğru olacaktır. Aşkın hangi şeklini yaşarsanız yaşayın, acısıyla karşılaştığında nefes alamadığınızı hissedeceksiniz.

Aşk acısından nefes alamama durumu sadece platonik aşklar için değil; ilişki içerisinde olan ancak karşı tarafın aşkının bittiği zamanlarda da geçerlidir. Acıya çözüm bulmak, aşık olan kişinin kendisini aşk acısının döngüsünden kurtarmak amacıyla aşk dualarında çözüm aranır. Aşk duaları arasında tutan aşk duası, kolay tutan aşk duası, en çabuk tutan aşk duası, çok çabuk tutan aşk duası araştırılan dualar arasındadır.

Dualar aşk acısı çeken kişinin işini kolaylaştırmakla kalmaz, okunmaya başladığı kişinin kalbinin de huzurla dolmasını sağlar. Bu durumu kaynağı da aşk dualarının iyileştirici olan gücünde saklıdır. Aşk dualarının aşk acısı çeken kişiye faydası okumaya karar vermesiyle başlar. Sanki bir dakika öncesine kadar aşk acısı çeken, aşkın yorgunluğunu taşıyan aynı kişi değildir. Bu durum aşk duasının mucizevi gücünde kaynaklanır.

Kolay Tutan Aşk Duası

Kolay tutan aşk duaları, aşk acısı çeken kişilerin imdadına yetişmekle kalmaz, bir de yaralarına derman olur. Sevdiği kişi tarafından sevilmemek / değer görmemem kişi de derin yaralar açsa da aşk duası sayesinde hepsi geçer. Kolay tutan aşk duasının gerçekleştirilebilmesi için aşk acısı çeken kişinin bir medyumdan destek alması şarttır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  En Çok Yapılan Aşk Duası

Medyum aşk acısı çekene hangi aşk duasını okuması gerektiğinden, tılsımlı sözcüklere, vefklere kadar gerekli olan her detayı hem hazırlayacak hem de anlatacaktır. Sonrasında ise aşk acısı çeken kişi süreci başarıyla tamamlamalıdır. Süreç başarıyla tamamlandıktan sonraysa aşk acısı çeken de, aşk duası okunan da mutlu olduğu kadar yeni ve huzurlu bir yaşama adım atarlar.

Tutan Aşk Duası
Tutan Aşk Duası

Hemen Tutan Aşk Duası

Hemen tutan Aşk Duası etki süresinin hızlı olması sebebiyle aşk acısı yaşayanlar tarafından tercih edilir. Nedeniyse aşk acısı yaşayan kişinin, karar verdikten sonra daha fazla dayanmaya gücü kalmamasıdır. Destek alınmak istenen medyuma süreç ve ihtiyaçlar anlatıldıktan sonra, medyum da duruma göre bazı sorular sorar. Danışanın içerisinde bulunduğu durumu anladıktan sonra uygu olan aşk duası için de hazırlık süreci başlar. Aşk dualarının olmazsa olmazı dualarla, bir takım ritüeller birleştirilerek duanın etki gücü de arttırılır. Aşk dualarında tüm sürecin doğru ve başarıyla uygulanması oldukça önemli olsa da en büyük rol kişinin gerçek aşkının gücünde saklıdır. Gerçek aşkın gücü ve aşk acısı çeken kişinin iyi niyetli duyguları duanın da başarısını arttırır.

En Çabuk Tutan Aşk Duası

En çabuk tutan aşk duasını yaptırmak isteyen kişiler aşık oldukları kişinin kendisine sırılsıklam aşık olmasını ister. Böylece iki kişinin birbirlerine duyduğu karşılıklı aşk eşitlenirken, herzeye daha güzel olur. Hizmet alınan medyuma gidilmesiyle başlayan süreç, medyumun dediklerinin özen ve dikkatle okunmasıyla devam eder. Aşk acısı çeken kişi atılan her adımda sevdiği adama / kadına yaklaştığını hissederken, hayatını da daha az acıyla yaşamaya başlar. Artık sevdiğine kavuşmak için zaman olsa da, zamanın d bir sonunun olduğunu bilincindedir. Bu nedenle yaşadığı duyguları hu zırla karşılarken acılarını da yavaş yavaş ruhundan ve bedeninden attığını hisseder.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Gerçek Aşk İçin Aşk Duası

Çok Çabuk Olan Aşk Duası

Çok çabuk tutan aşk duasının gerçekleşebilmesi için deneyimli bir medyuma ihtiyaç vardır. Medyum hem okunması gereken duaları söylerken em de bazı vefkler hazırlayacak hem de yapılması gereken uygulamalar var ise onu paylaşacaktır. Örneğin bazı aşk dualarında dua okunurken, aşık olunan kişinin fotoğrafına bakarak okunur. Bu durum aşık kişinin odaklanmasına destek olduğu gibi, duanın etki gücünün de artmasına sebep olur. Çok çabuk olan aşk duasını okumadan önce aşk acısı çeken kişi abdest almalıdır. Dinimizde temizlik imandan gelir sözü, dua eden kişilerin akılıdan çıkarmaması gereken sözlerdendir. Bunu sadece abdest almak için değil, dua okunacak yerin temizliği, kişinin ruhunun olumsuz duygulardan arındırılması olarak da düşünülebilir.

Aşk Duaları ile ilgili olan kategorimizde ilgili makaleler mevcut.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mahsun dedi ki:

    İsmail hocayı çok seviyorum çünkü daha önce yaptığı her işlem işe yaradı. Daha önce farklı dualarda bana yardımcı oldu. Uzun yıllar süren bir ilişkimiz vardı ve birkaç ay önce benim hatam ile ayrıldık. Geri dönmesi için çok uğraştım internette beni her yerden engelledi ona hiçbir şekilde ulaşamadım yolda görse bile yüzünü çeviriyordu ve tekrardan bana bağlanması için ismail hocaya başvurdum. İşlemin 40 gün süreceğini söyledi ama olsun beklemeye değer dedim ismail hocamın aşk vefki işe yaradı Allah ondan binlerce kez razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/