Yakarak Yapılan Aşk Duası - Yakarak Yapılan Aşık Etme Duaları
İsmaiLHoca
Aşk Duaları

Yakarak Yapılan Aşk Duası

Yakarak Yapılan Aşk Duası

İnsanı alev alev yakan aşk duygusu karşılıklı olduğunda insanı onarırken, tek taraflı olduğun da aşkın aleviyle kül eder. Aşk için ne yaparsak yapalım, bazı durumlarda sevdiğimiz insan ne yazık ki bizi onu sevdiğimiz gibi sevmez. Aşk acısı çeken kişiler, sevdikleri kişiye ulaşmak amacıyla Allah’ın da desteğiyle aşk dualarında çözümü bulurlar. En çok okunan aşk duaları arasında; Yakarak Yapılan Aşk Duası, ateşe okunan dua, yakma ile aşk duası, keskin aşk duası ve ömürlük aşk duaları vardır.

Aşk duasının okunması için sadece karşılıksız aşka sahip olanlar değil aynı zamanda evli çiftler arasında yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için tercih edilir. Aşk duaları, aşık olunan kişinin hayatını düzene sokmasına yardımcı olur. Aşk dualarının okunması kadın ya da erkek fark etmez.

Yakarak Yapılan Aşk Duası

Ateşe Okunan Dua

İnsanoğlunun kaderini belirleyen duygulardan birisi de aşktır. Aşk duygusu içerisinde güven, huzur, tutku duygusunu barındıran ender duygulardan birisidir. Tabi alın içerisinde barındırdığı bu duygular sadede karşılıklı aşk yaşayanlar için geçerlidir. Aşkın aşkına karşılık bulamayanlarsa aşkın karanlık olduğu kadar soğuk yüzüyle de karşı karşıya kalırlar. Aşk acısıyla daha fazla harap olmak istemeyenlerse çözümü aşk dualarında bulmuşlardır.

Aşkın yakıcılığını da gücünü de en iyi anlatanlardan birisi de ateşe okunan duadır. Ateşe okunan duayla ilgili yapılması gerekenlerin öğrenilmesi için maneviyatı yüksek bir medyumdan destek alınmalıdır. Ateşe okunan dua sürecinin başlanmasıyla birlikte aşk acısı çeken kişinin hayatında da bir takım değişiklikler olur. Duanın gücüyle üzerindeki ağırlıktan da kurtulan kişi için aşk acısının ezici ağırlığı da artık azalmıştır. Ateşe okunan duayı düzenli olarak okuyan kişi dileğinin de hayırlısıyla olacağını bilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Okumayla Aşk Duası

Yakma ile Aşk Duası

Aşk duaları arasında etkisi kanıtlanan dualardan birisi de yakma ile aşk duasıdır. Yakma ile aşk duasında duanın en son aşamasında yakma işlemi de gerçekleştirilir. Bunun nedeni aşk acısı çeken kişinin aşkının gücüyle karşı tarafında aşık olmasını sağlamaktır. Yakma ile aşk duasındaki sürecin nasıl olacağı ise bir medyum tarafından dua okumak isteyen kişiye gösterilir. Aşk duası yedi gün boyunca düzenli olarak okunur. Duanın düzenli bir şekilde okunması sonucunda aşk acısı çeken kişinin problemleri de ortadan kalkacaktır. Yakma ile aşk duasının yararları aşağıda yer almaktadır.

  • Karşılıksız aşk yaşayan kişiler, sevdikleri kişiye ulaşmanın bir yolunu bulmuş olur.
  • Yakma ile aşk duası karşılıksız aşk yaşayanlar ve ilişkisinde sorun yaşayanlar tarafından tercih edilir. Sebep ne olursa olsun aşk duası sayesinde aşk acısının yaraları sarılırken, aşık olması istenen kişide bazı iyileşmeler görülür.
  • Sevdiği adam tarafından aldatılan kadınlar, kocasından vazgeçip yuvalarını dağıtmak istemedikleri için aşk duası okurlar. Aşk duası sayesinde kocalarının aşkını yeniden kazanırken; hayatlarına da mutlu bir şekilde devam ederler.

Aşk dualarından faydalanan kişilerin gözden kaçırmaması gereken bir nokta duaların sadece aracı olduğudur. Aşk duaları sayesinde aşk acısı çeken kişiler dileklerini Rabbinden ister.

Keskin Aşk Duası

Aşk hayatı güzel olduğu kadar biraz da zordur. İlişkilerde yaşanan inişler ve çıkışlar ilişkileri de yıpratır. Yıpranan ilişkiler sonucundaysa bir tarafın aşkı biter. Yaşanılan bu durum aşık olan kişi için büyük bir hayal kırıklığıdır. Hayal kırıklıklarına rağmen hayatının aşkından vazgeçmek istemeyenlerse, pes etmek yerine her yolu deneyecektir. Denemelerinin başarısız olasıyla birlikte çözümü de keskin aşk duasında bulurlar. Keskin aş duası, etkisi en yüksek olan dualar arasındadır. Aşk duasının düzenli olarak kalpten ve en temiz duygularla okunması gerekir. Dua okumadan önce tüm negatif düşüncelerden kurtularak, sadece aşka odaklanılmalıdır. İnanan kişinin ettiği dualara kendisi için en hayırlı zamanda, en hayırlı haliyle gerçekleşecektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Uzaktan Aşık Etme Duası

Ömürlük Aşk Duaları

Aşkın güzelliğini keşfedenler, sıkıntı yaşasalar da aşklarına sahip çıkacaklardır. Hem sorunlarından kurtulmak hem de aşkını bir ömür boyu yaşamak için ömürlük aşk duaları okunur. Ömürlük aşk duaları sayesinde çiftler eski günlerine geri dönerken; bir ömür boyu da mutlu olurlar. Ömürlük aşk duasını okumadan önce abdest alınması gerekir. Ek olarak aşk duası okuyarak aşkına kavuştuğunun bilgi kimseyle paylaşılmamalıdır. Çünkü tüm dualara kişiye özeldir. Ömür boyu aşk duası sayesinde mutlu olan kişi, çevresinde benzer durumdaki biri olduğunda başına gelenleri anlatmak yerine sadece tavsiyede bulunmalıdır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Aşık Etme Duası Bağlama Duası Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü