İsmaiLHoca
Aşk Duaları

Yakarak Yapılan Aşk Duası

Yakarak Yapılan Aşk Duası

İnsanı alev alev yakan aşk duygusu karşılıklı olduğunda insanı onarırken, tek taraflı olduğun da aşkın aleviyle kül eder. Aşk için ne yaparsak yapalım, bazı durumlarda sevdiğimiz insan ne yazık ki bizi onu sevdiğimiz gibi sevmez. Aşk acısı çeken kişiler, sevdikleri kişiye ulaşmak amacıyla Allah’ın da desteğiyle aşk dualarında çözümü bulurlar. En çok okunan aşk duaları arasında; Yakarak Yapılan Aşk Duası, ateşe okunan dua, yakma ile aşk duası, keskin aşk duası ve ömürlük aşk duaları vardır.

Aşk duasının okunması için sadece karşılıksız aşka sahip olanlar değil aynı zamanda evli çiftler arasında yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için tercih edilir. Aşk duaları, aşık olunan kişinin hayatını düzene sokmasına yardımcı olur. Aşk dualarının okunması kadın ya da erkek fark etmez.

Yakarak Yapılan Aşk Duası

Ateşe Okunan Dua

İnsanoğlunun kaderini belirleyen duygulardan birisi de aşktır. Aşk duygusu içerisinde güven, huzur, tutku duygusunu barındıran ender duygulardan birisidir. Tabi alın içerisinde barındırdığı bu duygular sadede karşılıklı aşk yaşayanlar için geçerlidir. Aşkın aşkına karşılık bulamayanlarsa aşkın karanlık olduğu kadar soğuk yüzüyle de karşı karşıya kalırlar. Aşk acısıyla daha fazla harap olmak istemeyenlerse çözümü aşk dualarında bulmuşlardır.

Aşkın yakıcılığını da gücünü de en iyi anlatanlardan birisi de ateşe okunan duadır. Ateşe okunan duayla ilgili yapılması gerekenlerin öğrenilmesi için maneviyatı yüksek bir medyumdan destek alınmalıdır. Ateşe okunan dua sürecinin başlanmasıyla birlikte aşk acısı çeken kişinin hayatında da bir takım değişiklikler olur. Duanın gücüyle üzerindeki ağırlıktan da kurtulan kişi için aşk acısının ezici ağırlığı da artık azalmıştır. Ateşe okunan duayı düzenli olarak okuyan kişi dileğinin de hayırlısıyla olacağını bilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Erkeğe Yapılan Aşk Duası

Yakma ile Aşk Duası

Aşk duaları arasında etkisi kanıtlanan dualardan birisi de yakma ile aşk duasıdır. Yakma ile aşk duasında duanın en son aşamasında yakma işlemi de gerçekleştirilir. Bunun nedeni aşk acısı çeken kişinin aşkının gücüyle karşı tarafında aşık olmasını sağlamaktır. Yakma ile aşk duasındaki sürecin nasıl olacağı ise bir medyum tarafından dua okumak isteyen kişiye gösterilir. Aşk duası yedi gün boyunca düzenli olarak okunur. Duanın düzenli bir şekilde okunması sonucunda aşk acısı çeken kişinin problemleri de ortadan kalkacaktır. Yakma ile aşk duasının yararları aşağıda yer almaktadır.

  • Karşılıksız aşk yaşayan kişiler, sevdikleri kişiye ulaşmanın bir yolunu bulmuş olur.
  • Yakma ile aşk duası karşılıksız aşk yaşayanlar ve ilişkisinde sorun yaşayanlar tarafından tercih edilir. Sebep ne olursa olsun aşk duası sayesinde aşk acısının yaraları sarılırken, aşık olması istenen kişide bazı iyileşmeler görülür.
  • Sevdiği adam tarafından aldatılan kadınlar, kocasından vazgeçip yuvalarını dağıtmak istemedikleri için aşk duası okurlar. Aşk duası sayesinde kocalarının aşkını yeniden kazanırken; hayatlarına da mutlu bir şekilde devam ederler.

Aradığın Makale Bu Olabilir. Aşk Ritüeli Nasıl Yapılır

Aşk dualarından faydalanan kişilerin gözden kaçırmaması gereken bir nokta duaların sadece aracı olduğudur. Aşk duaları sayesinde aşk acısı çeken kişiler dileklerini Rabbinden ister.

Keskin Aşk Duası

Aşk hayatı güzel olduğu kadar biraz da zordur. İlişkilerde yaşanan inişler ve çıkışlar ilişkileri de yıpratır. Yıpranan ilişkiler sonucundaysa bir tarafın aşkı biter. Yaşanılan bu durum aşık olan kişi için büyük bir hayal kırıklığıdır. Hayal kırıklıklarına rağmen hayatının aşkından vazgeçmek istemeyenlerse, pes etmek yerine her yolu deneyecektir. Denemelerinin başarısız olasıyla birlikte çözümü de keskin aşk duasında bulurlar. Keskin aş duası, etkisi en yüksek olan dualar arasındadır. Aşk duasının düzenli olarak kalpten ve en temiz duygularla okunması gerekir. Dua okumadan önce tüm negatif düşüncelerden kurtularak, sadece aşka odaklanılmalıdır. İnanan kişinin ettiği dualara kendisi için en hayırlı zamanda, en hayırlı haliyle gerçekleşecektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Birisini Kendine Aşık Etme Duası

Ömürlük Aşk Duaları

Aşkın güzelliğini keşfedenler, sıkıntı yaşasalar da aşklarına sahip çıkacaklardır. Hem sorunlarından kurtulmak hem de aşkını bir ömür boyu yaşamak için ömürlük aşk duaları okunur. Ömürlük aşk duaları sayesinde çiftler eski günlerine geri dönerken; bir ömür boyu da mutlu olurlar. Ömürlük aşk duasını okumadan önce abdest alınması gerekir. Ek olarak aşk duası okuyarak aşkına kavuştuğunun bilgi kimseyle paylaşılmamalıdır. Çünkü tüm dualara kişiye özeldir. Ömür boyu aşk duası sayesinde mutlu olan kişi, çevresinde benzer durumdaki biri olduğunda başına gelenleri anlatmak yerine sadece tavsiyede bulunmalıdır.

Aşk Duaları Kategorimizi inceleyerek bir çok makalemize göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü