Resme Bakarak Aşk Büyüsü - Resme Bakarak Yapılan Aşık Etme Büyüleri
İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Resme bakarak aşk büyüsü yapmak, aşk acısı çeken pek çok kişinin uyguladığı yöntemlerden birisidir. Her insan istediği aşkı gönlünce yaşamak istese de, ne yazık ki herkes gönül ilişkilerinde başarılı değildir. Gönül ilişkilerinde başarısız olan kişiler ise hayatının aşkını bulduklarına inandıklarında, vazgeçmek yerine Resme Bakarak Aşk Büyüsünün güncen yararlanmak isterler.

Resme bakarak aşk büyüsünün başarılı olabilmesi için tercih edilen medyum seçimi önem taşır. Bu nedenle araştırma yaparken, ince eleyip sıkı dokumak şarttır. Büyünün yapılabilmesi alanında uzman bir medyuma ve büyü için gerekli olan bilgilerin doğruluğuna ihtiyaç vardır. Gerekli olan tüm bilgiler sonrasında büyü etkisini göstermeye başlayacak olup; istenilen sonuç elde edilecektir.

Sabunla Yapılan Aşk Büyüsü

Sabunla yapılan aşk büyüsünün etkisi uygulanan & uygulayan kişilere göre değişeceği gibi, medyumun başarısına göre de değişiklik gösterecektir. Sabun büyüsünün etkisi ortalama üç gün ile on gün arasında değişir. Sabunla yapılan aşk büyüsü iyi niyetlerle yapılacağı gibi kötü niyetlerle yani ayırmak için de yapılabilir. Büyünün yapılabilmesi için ana materyallerden birisi de sabundur.

Sabunla yapılan aşk büyüsünün etkileri büyünün uygulandığı kişinin hareketlerindeki değişimlerle anlaşılır. İyi niyetle yapılan sabun büyülerinde büyü uygulanan kişi büyü uygulatan kişiden başka hiçbir şeyi düşünemez. Hayatın her anı sadece tek bir kişi için vardır. Bu nedenle ne yapıp edip, büyü yapan kişiyle bir hayat kurmak için bir adım atar. Kötü niyetle yapılan sabun büyüsünde ise büyü yapılan kişi hayatında olan kişiden uzaklaşır. Hatta bir daha hayatındaki kişiyi görmek istemediğini söyleyerek, ayrılabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Denenmiş Kendine Aşık Etme Büyüsü
Resme Bakarak Aşk Büyüsü
Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Kağıt Yakılarak Yapılan Aşk Büyüsü

Kağıtla yakılarak yapılan aşk büyüsü için hem başarılı hem de güvenilir bir medyumdan destek alınmalıdır. En etkili aşk büyüleri arasında olan bu büyü, büyük bir gizlilik içerisinde yürütülmelidir. Aksi takdirde iyi ihtimalle büyünün etkisi azalacak ya da hiçbir şekilde etkisini göstermeyecektir.  Kişiye özel olarak yapılan bu büyü de, medyumun sorduğu her soruya net bir şekilde doğru bilgiler verilmelidir.

Özel bir tılsım hazırlayan medyum, kağıda yazdığı tılsımı yakar. Belirli bir süre yapılan işlem sonucunda büyü yaptıran kişinin yapması gerekenlerin tamamlanmasıyla büyü de tamamlanmış olur. Kağıtla yakılarak yapılan aşk büyüsünün amacı, büyü yapılan kişinin büyü yapan kişinin aşkıyla yanıp tutuşmasıdır. En etkili aşk büyülerinden birisi olan bu büyü yapılan kişinin aklını başından alır.

 • Büyü yapılan kişinin tek düşündüğü şey büyü yapan kişidir.
 • Çevresinden uzaklaşarak, sessiz bir kişiliğe dönüşür.
 • Tek amacı hayatının aşkı olduğunu düşündüğü kişiye ulaşmaktır.
 • Büyü yapılan kişi, hayattan koparken yeniden hayata bağlanması büyü yapılan kişinin hayatında olmasıyla mümkündür.

Kağıtla yakılarak yapılan aşk büyüsü yapmanıza yardımcı olan medyumun aşağıdaki özelliklere sahip olunduğundan emin olunmalıdır.

 • Büyünün yapılışını bildiği kadar, büyünün nasıl bozulduğuyla ilgili de bilgi sahibi olunmalıdır.
 • Doğuştan gelen bazı yeteneklere sahip olmalıdır.
 • Büyünün yapılış amacı, nasıl yapıldığı ve büyünün olası sonuçlarıyla ilgili büyü yaptıran kişiyi detaylı bir şekilde bilgilendirmelidir.
 • Muskaları ve vefkleri kendi el yazısı ile yazmalıdır.
 • Hüddam, Havas ve Kuran-ı Kerim ilimlerinde bilgili olmalıdır.

En Etkili Aşk Büyüsü

En etkili aşk büyüsü, uygulatanı aşk acısından kısa süre içerisinde kurtaran büyüdür. Hangi büyünün kişiyi aşk acısından kurtaracağı konusunda yardımcı olacak kişi medyumlardır. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyen kişi medyuma aşağıdaki konularla ilgili detaylı bilgi vermelidir.

 • Büyüyü yaptırmak isteme nedeni
 • Büyü yaptıran kişiyle arasındaki ilişi (Platonik aşk, eş ya da sevgili)
 • Büyü yapılması istenen kişinin hayatından biri olup olmadığının bilgisi
 • Büyü yapılması istenen kişiye ait özel bilgiler
Dikkatinizi Çekebilir ;  Bir Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü

En etkili aşk büyüsünün tercih edilmesi için medyumla paylaşılan bilgilerin doğruluğu önemlidir. Büyünün başarısı aynı zamanda büyü yaptıran kişinin aşkının gücüyle de etkilidir.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

İnsanları birbirine bağlayan önemli duygulardan olan aşkın, karşılık bulamaması durumunda aşık olan kişinin acı çekmesi kaçınılmaz bir durumdur. Bu nedene aşk büyüsünü gücünden yararlanarak; sevdiği adamın / kadının hayatında olması için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Aşk büyüsü yaptırmadan önce büyü yaptırmak isteyen kişi aşkından ve gelecekte de aynı kişiyle birlikte olmak istediğinden emin olmalıdır. Her iki noktada da kendinden emin ise, aşk büyüsü yaptırmak için alanında uzman olan bir medyumdan destek alması yeterli olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Ela dedi ki:

  Allah hocamdan razı olsun sayesinde yeni yıla mutlu gireceğim 1 yıldır kendime aşık ettirmek için her şeyi denediğim erkeği ismail hocamın bağlama vefki ile kendime bağladım ve gözü benden başkasini gormuyor artık. Hocamı görüpte az bile olsa tereddite düşenler inşallah benim yorumumu okuyup hocama yazarlar .

 2. Ayşe dedi ki:

  Bağlama Vefine başladığımdan beri içim hep huzurlar dolu okurken ağlamaklı oluroyurmne olduysa çok duygusallaştım iyi ki ismail hocamı bulmuşum ve gerekli şeyleri yapmışız şimdi kocamı her gördüğümde bana olan sevgisini net bir şekilde görebiliyorm Allah ismail hocamdan razı olsun inşallah ilişkimiz böyle güzel devam eder. 

 3. Baran Ateş dedi ki:

  Bi iş yerinde yeni işe işe başlamıştım ve ilk iş günümün öğle arasında çalışma arkadaşlarımla kaynaşıyordum ve Elif le taniştim başta soğuk biri gibi göründüğü için çok sohbetimiz olmamıştı fakat çok sevimli bir yüzü vardı zmanla onu her görüşümde hayallere dalmaya başlamıştım ve anladım kı ondan hoşlanıyodum ama şunu biliydum ki o bana karşı bi ilgi duymuyodu hatta kimseye karşı bir ilgi duymuyordu internetten yardımcı olabilecek birşeyler ararken ismail hocayla karşılaştım ve aşk vekfi olayını gördüm. Konu hakkında bilgi almak istediğimi yazdım be iş yerindeki kzıı anlattım. Hocam çok sağolsun bana yardımcı olacağını söyledi ve başladık. Aradak biraz süre geçince hep benim sohbet açmaya calıştıgım kişi kendisi benle sohbet etmeye çalışıyo ve kendini anlatıyo oldu. Sürekli birlikte evakit geçirip eğleniyodk. Allah hocamdan razı olsun sayesinde hayatım düzene girdi hala da hocamla sohbetimiz kesilmedi her aklıma geldiğinde kendisine dualar ederim Allah hocamızı başımızdan eksik etmesin 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Aşık Etme Duası Bağlama Duası Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü