İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Resme bakarak aşk büyüsü yapmak, aşk acısı çeken pek çok kişinin uyguladığı yöntemlerden birisidir. Her insan istediği aşkı gönlünce yaşamak istese de, ne yazık ki herkes gönül ilişkilerinde başarılı değildir. Gönül ilişkilerinde başarısız olan kişiler ise hayatının aşkını bulduklarına inandıklarında, vazgeçmek yerine Resme Bakarak Aşk Büyüsünün güncen yararlanmak isterler.

Resme bakarak aşk büyüsünün başarılı olabilmesi için tercih edilen medyum seçimi önem taşır. Bu nedenle araştırma yaparken, ince eleyip sıkı dokumak şarttır. Büyünün yapılabilmesi alanında uzman bir medyuma ve büyü için gerekli olan bilgilerin doğruluğuna ihtiyaç vardır. Gerekli olan tüm bilgiler sonrasında büyü etkisini göstermeye başlayacak olup; istenilen sonuç elde edilecektir.

Sabunla Yapılan Aşk Büyüsü

Sabunla yapılan aşk büyüsünün etkisi uygulanan & uygulayan kişilere göre değişeceği gibi, medyumun başarısına göre de değişiklik gösterecektir. Sabun büyüsünün etkisi ortalama üç gün ile on gün arasında değişir. Sabunla yapılan aşk büyüsü iyi niyetlerle yapılacağı gibi kötü niyetlerle yani ayırmak için de yapılabilir. Büyünün yapılabilmesi için ana materyallerden birisi de sabundur.

Sabunla yapılan aşk büyüsünün etkileri büyünün uygulandığı kişinin hareketlerindeki değişimlerle anlaşılır. İyi niyetle yapılan sabun büyülerinde büyü uygulanan kişi büyü uygulatan kişiden başka hiçbir şeyi düşünemez. Hayatın her anı sadece tek bir kişi için vardır. Bu nedenle ne yapıp edip, büyü yapan kişiyle bir hayat kurmak için bir adım atar. Kötü niyetle yapılan sabun büyüsünde ise büyü yapılan kişi hayatında olan kişiden uzaklaşır. Hatta bir daha hayatındaki kişiyi görmek istemediğini söyleyerek, ayrılabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  En İyi Aşk Büyüsü
Resme Bakarak Aşk Büyüsü
Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Kağıt Yakılarak Yapılan Aşk Büyüsü

Kağıtla yakılarak yapılan aşk büyüsü için hem başarılı hem de güvenilir bir medyumdan destek alınmalıdır. En etkili aşk büyüleri arasında olan bu büyü, büyük bir gizlilik içerisinde yürütülmelidir. Aksi takdirde iyi ihtimalle büyünün etkisi azalacak ya da hiçbir şekilde etkisini göstermeyecektir.  Kişiye özel olarak yapılan bu büyü de, medyumun sorduğu her soruya net bir şekilde doğru bilgiler verilmelidir.

Özel bir tılsım hazırlayan medyum, kağıda yazdığı tılsımı yakar. Belirli bir süre yapılan işlem sonucunda büyü yaptıran kişinin yapması gerekenlerin tamamlanmasıyla büyü de tamamlanmış olur. Kağıtla yakılarak yapılan aşk büyüsünün amacı, büyü yapılan kişinin büyü yapan kişinin aşkıyla yanıp tutuşmasıdır. En etkili aşk büyülerinden birisi olan bu büyü yapılan kişinin aklını başından alır.

 • Büyü yapılan kişinin tek düşündüğü şey büyü yapan kişidir.
 • Çevresinden uzaklaşarak, sessiz bir kişiliğe dönüşür.
 • Tek amacı hayatının aşkı olduğunu düşündüğü kişiye ulaşmaktır.
 • Büyü yapılan kişi, hayattan koparken yeniden hayata bağlanması büyü yapılan kişinin hayatında olmasıyla mümkündür.

Kağıtla yakılarak yapılan aşk büyüsü yapmanıza yardımcı olan medyumun aşağıdaki özelliklere sahip olunduğundan emin olunmalıdır.

 • Büyünün yapılışını bildiği kadar, büyünün nasıl bozulduğuyla ilgili de bilgi sahibi olunmalıdır.
 • Doğuştan gelen bazı yeteneklere sahip olmalıdır.
 • Büyünün yapılış amacı, nasıl yapıldığı ve büyünün olası sonuçlarıyla ilgili büyü yaptıran kişiyi detaylı bir şekilde bilgilendirmelidir.
 • Muskaları ve vefkleri kendi el yazısı ile yazmalıdır.
 • Hüddam, Havas ve Kuran-ı Kerim ilimlerinde bilgili olmalıdır.

En Etkili Aşk Büyüsü

En etkili aşk büyüsü, uygulatanı aşk acısından kısa süre içerisinde kurtaran büyüdür. Hangi büyünün kişiyi aşk acısından kurtaracağı konusunda yardımcı olacak kişi medyumlardır. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyen kişi medyuma aşağıdaki konularla ilgili detaylı bilgi vermelidir.

 • Büyüyü yaptırmak isteme nedeni
 • Büyü yaptıran kişiyle arasındaki ilişi (Platonik aşk, eş ya da sevgili)
 • Büyü yapılması istenen kişinin hayatından biri olup olmadığının bilgisi
 • Büyü yapılması istenen kişiye ait özel bilgiler
Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevdiğini Aşık Etmek İçin Büyü

En etkili aşk büyüsünün tercih edilmesi için medyumla paylaşılan bilgilerin doğruluğu önemlidir. Büyünün başarısı aynı zamanda büyü yaptıran kişinin aşkının gücüyle de etkilidir.

Aşk Büyüsü

İnsanları birbirine bağlayan önemli duygulardan olan aşkın, karşılık bulamaması durumunda aşık olan kişinin acı çekmesi kaçınılmaz bir durumdur. Bu nedene aşk büyüsünü gücünden yararlanarak; sevdiği adamın / kadının hayatında olması için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Aşk büyüsü yaptırmadan önce büyü yaptırmak isteyen kişi aşkından ve gelecekte de aynı kişiyle birlikte olmak istediğinden emin olmalıdır. Her iki noktada da kendinden emin ise, aşk büyüsü yaptırmak için alanında uzman olan bir medyumdan destek alması yeterli olacaktır.

Aşk Büyüleri konularında Kategorimiz içerisinde ki yazıları inceleyebilirsiniz.

Bu makaleyi de okumalısın. Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Ela dedi ki:

  Allah hocamdan razı olsun sayesinde yeni yıla mutlu gireceğim 1 yıldır kendime aşık ettirmek için her şeyi denediğim erkeği ismail hocamın bağlama vefki ile kendime bağladım ve gözü benden başkasini gormuyor artık. Hocamı görüpte az bile olsa tereddite düşenler inşallah benim yorumumu okuyup hocama yazarlar .

 2. Ayşe dedi ki:

  Bağlama Vefine başladığımdan beri içim hep huzurlar dolu okurken ağlamaklı oluroyurmne olduysa çok duygusallaştım iyi ki ismail hocamı bulmuşum ve gerekli şeyleri yapmışız şimdi kocamı her gördüğümde bana olan sevgisini net bir şekilde görebiliyorm Allah ismail hocamdan razı olsun inşallah ilişkimiz böyle güzel devam eder. 

 3. Baran Ateş dedi ki:

  Bi iş yerinde yeni işe işe başlamıştım ve ilk iş günümün öğle arasında çalışma arkadaşlarımla kaynaşıyordum ve Elif le taniştim başta soğuk biri gibi göründüğü için çok sohbetimiz olmamıştı fakat çok sevimli bir yüzü vardı zmanla onu her görüşümde hayallere dalmaya başlamıştım ve anladım kı ondan hoşlanıyodum ama şunu biliydum ki o bana karşı bi ilgi duymuyodu hatta kimseye karşı bir ilgi duymuyordu internetten yardımcı olabilecek birşeyler ararken ismail hocayla karşılaştım ve aşk vekfi olayını gördüm. Konu hakkında bilgi almak istediğimi yazdım be iş yerindeki kzıı anlattım. Hocam çok sağolsun bana yardımcı olacağını söyledi ve başladık. Aradak biraz süre geçince hep benim sohbet açmaya calıştıgım kişi kendisi benle sohbet etmeye çalışıyo ve kendini anlatıyo oldu. Sürekli birlikte evakit geçirip eğleniyodk. Allah hocamdan razı olsun sayesinde hayatım düzene girdi hala da hocamla sohbetimiz kesilmedi her aklıma geldiğinde kendisine dualar ederim Allah hocamızı başımızdan eksik etmesin 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü