Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Resme bakarak aşk büyüsü yapmak, aşk acısı çeken pek çok kişinin uyguladığı yöntemlerden birisidir. Her insan istediği aşkı gönlünce yaşamak istese de, ne yazık ki herkes gönül ilişkilerinde başarılı değildir. Gönül ilişkilerinde başarısız olan kişiler ise hayatının aşkını bulduklarına inandıklarında, vazgeçmek yerine resme bakarak aşk büyüsünün güncen yararlanmak isterler.

Resme bakarak aşk büyüsünün başarılı olabilmesi için tercih edilen medyum seçimi önem taşır. Bu nedenle araştırma yaparken, ince eleyip sıkı dokumak şarttır. Büyünün yapılabilmesi alanında uzman bir medyuma ve büyü için gerekli olan bilgilerin doğruluğuna ihtiyaç vardır. Gerekli olan tüm bilgiler sonrasında büyü etkisini göstermeye başlayacak olup; istenilen sonuç elde edilecektir.

Sabunla Yapılan Aşk Büyüsü

Sabunla yapılan aşk büyüsünün etkisi uygulanan & uygulayan kişilere göre değişeceği gibi, medyumun başarısına göre de değişiklik gösterecektir. Sabun büyüsünün etkisi ortalama üç gün ile on gün arasında değişir. Sabunla yapılan aşk büyüsü iyi niyetlerle yapılacağı gibi kötü niyetlerle yani ayırmak için de yapılabilir. Büyünün yapılabilmesi için ana materyallerden birisi de sabundur.

Sabunla yapılan aşk büyüsünün etkileri büyünün uygulandığı kişinin hareketlerindeki değişimlerle anlaşılır. İyi niyetle yapılan sabun büyülerinde büyü uygulanan kişi büyü uygulatan kişiden başka hiçbir şeyi düşünemez. Hayatın her anı sadece tek bir kişi için vardır. Bu nedenle ne yapıp edip, büyü yapan kişiyle bir hayat kurmak için bir adım atar. Kötü niyetle yapılan sabun büyüsünde ise büyü yapılan kişi hayatında olan kişiden uzaklaşır. Hatta bir daha hayatındaki kişiyi görmek istemediğini söyleyerek, ayrılabilir.

baglama duasi oku 300x111 - Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Kağıt Yakılarak Yapılan Aşk Büyüsü

Kağıtla yakılarak yapılan aşk büyüsü için hem başarılı hem de güvenilir bir medyumdan destek alınmalıdır. En etkili aşk büyüleri arasında olan bu büyü, büyük bir gizlilik içerisinde yürütülmelidir. Aksi takdirde iyi ihtimalle büyünün etkisi azalacak ya da hiçbir şekilde etkisini göstermeyecektir.  Kişiye özel olarak yapılan bu büyü de, medyumun sorduğu her soruya net bir şekilde doğru bilgiler verilmelidir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Vefki

Özel bir tılsım hazırlayan medyum, kağıda yazdığı tılsımı yakar. Belirli bir süre yapılan işlem sonucunda büyü yaptıran kişinin yapması gerekenlerin tamamlanmasıyla büyü de tamamlanmış olur. Kağıtla yakılarak yapılan aşk büyüsünün amacı, büyü yapılan kişinin büyü yapan kişinin aşkıyla yanıp tutuşmasıdır. En etkili aşk büyülerinden birisi olan bu büyü yapılan kişinin aklını başından alır.

 • Büyü yapılan kişinin tek düşündüğü şey büyü yapan kişidir.
 • Çevresinden uzaklaşarak, sessiz bir kişiliğe dönüşür.
 • Tek amacı hayatının aşkı olduğunu düşündüğü kişiye ulaşmaktır.
 • Büyü yapılan kişi, hayattan koparken yeniden hayata bağlanması büyü yapılan kişinin hayatında olmasıyla mümkündür.

Kağıtla yakılarak yapılan aşk büyüsü yapmanıza yardımcı olan medyumun aşağıdaki özelliklere sahip olunduğundan emin olunmalıdır.

 • Büyünün yapılışını bildiği kadar, büyünün nasıl bozulduğuyla ilgili de bilgi sahibi olunmalıdır.
 • Doğuştan gelen bazı yeteneklere sahip olmalıdır.
 • Büyünün yapılış amacı, nasıl yapıldığı ve büyünün olası sonuçlarıyla ilgili büyü yaptıran kişiyi detaylı bir şekilde bilgilendirmelidir.
 • Muskaları ve vefkleri kendi el yazısı ile yazmalıdır.
 • Hüddam, Havas ve Kuran-ı Kerim ilimlerinde bilgili olmalıdır.

En Etkili Aşk Büyüsü

En etkili aşk büyüsü, uygulatanı aşk acısından kısa süre içerisinde kurtaran büyüdür. Hangi büyünün kişiyi aşk acısından kurtaracağı konusunda yardımcı olacak kişi medyumlardır. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyen kişi medyuma aşağıdaki konularla ilgili detaylı bilgi vermelidir.

 • Büyüyü yaptırmak isteme nedeni
 • Büyü yaptıran kişiyle arasındaki ilişi (Platonik aşk, eş ya da sevgili)
 • Büyü yapılması istenen kişinin hayatından biri olup olmadığının bilgisi
 • Büyü yapılması istenen kişiye ait özel bilgiler

En etkili aşk büyüsünün tercih edilmesi için medyumla paylaşılan bilgilerin doğruluğu önemlidir. Büyünün başarısı aynı zamanda büyü yaptıran kişinin aşkının gücüyle de etkilidir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kendine Aşık Etme Büyüsü

deli gibi asik etme duasi 300x104 - Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

İnsanları birbirine bağlayan önemli duygulardan olan aşkın, karşılık bulamaması durumunda aşık olan kişinin acı çekmesi kaçınılmaz bir durumdur. Bu nedene aşk büyüsünü gücünden yararlanarak; sevdiği adamın / kadının hayatında olması için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. Aşk büyüsü yaptırmadan önce büyü yaptırmak isteyen kişi aşkından ve gelecekte de aynı kişiyle birlikte olmak istediğinden emin olmalıdır. Her iki noktada da kendinden emin ise, aşk büyüsü yaptırmak için alanında uzman olan bir medyumdan destek alması yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde aşk büyüsü faydaları, aşk büyüsü kaç gün sürer ve uzaktan aşk büyüsü çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

/5 ratings

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!

vote
Makale Derecesi
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Open chat