İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Okumayla Aşk Büyüsü

Okumayla Aşk Büyüsü

Aşkına kavuşamadığı içi acı çeken kişiler okumayla aşk büyüsünden faydalanılır. Okumayla aşk büyüsü kategorisi içerisinde resme Okumayla Aşk Büyüsü ve fotoğrafa okumayla aşk büyüsünü tercih ederler. Okumayla aşk büyüleri demek aşk acısı çeken kişilerin dileklerine kavuşmaları için okunarak yapılan aşk büyüleridir. Okunarak yapılan aşk büyüleri, büyü içerisinde kullanılan ritüele okunur. Örnek vermek gerekirse büyü ritüeli içerisinde kullanılan fotoğraf ise büyü fotoğrafa okunur.

Okumayla Aşk Büyüsünde esas olan büyü uygulayan kişinin ritüeldeki tüm adımları eksiksiz bir şekilde uygulamasıdır. Uygulamaların nasıl ve ne zaman yapılacağı tercih edilen medyum tarafından belirtilir. Büyünün eksiksiz bir şekilde tamamlanabilmesi için medyum gerekli olan vefkleri hazırlayıp, uygulamayı başlattıktan sonra büyünün tamamlanması için son aşama büyü yaptırmak isteyen kişi tarafından uygulanır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta medyumun dediklerinin, söylediği şekilde yapılmasıdır.

Okumayla Aşk Büyüsü Nedir?

Okumayla Aşk Büyüsü, bir kişinin istediği kişiyle aşk yaşamak için yapılan bir ritüeldir. Genellikle Medyumlar tarafından yapılan bu büyüde, özel bazı okumalar yapılır ve dilekler nesne üzerine yazılır. Bu büyü, tek başına yapılabileceği gibi tılsımlı nesne ve dualarla desteklenerek de yapılabilmektedir.

Okumayla Aşk Büyüsü yapmak için gerekli malzemeler arasında; Akik taşı, gül yaprağı, kırmızı mum gibi malzemeler yer almaktadır. Ancak Medyumlar tarafından yapılan büyüde, daha farklı malzemeler de kullanılabilmektedir.

Faydaları Sonuçları Etkileri
İstediğiniz kişiyle mutlu bir ilişki yaşama şansı verir. Aşkın karşılıklı olarak yaşanmasını sağlar. Birbirinize daha sıkı bağlanmanızı, ilişkinin daha tutkulu hale gelmesini sağlar.
Aşık olmak istediğiniz kişiyi etkileyerek size karşı ilgi duymasını sağlar. İlişkinin daha sağlam temellere dayanması için yardımcı olur. Karşılıklı olarak ilişkinin devam etmesi için gerekli olan duygusal bağı kuvvetlendirir.

Büyü, asla kötü niyetle yapılıp kişilerin yaşamlarına zarar vermek amacıyla kullanılmamalıdır. Aşk duygusunun karşılıklı olduğu ilişkilerin devamını sağlamak için kullanılabilir. Ancak, her türlü büyünün doğal sonuçları olacağı unutulmamalıdır ve büyü sonucu ortaya çıkabilecek beklenmedik durumlar göz önünde bulundurulmalıdır

Faydaları Nedir?

Okumayla Aşk Büyüsü, tarihte birçok kez kullanılmış bir aşk büyüsü çeşididir. Bu büyünün yapımında, belirli dualar ve kurallar vardır. Uzman kişilerce yapılması gereken bu büyü, kişinin sevdiği kişiyle arasındaki bağın kuvvetlenmesine ve aşkın derinleşmesine olanak sağlar.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bir Kızı Kendine Aşık Etme Büyüsü

Okumayla Aşk Büyüsü, birçok kişinin hayatını değiştirmiştir. Doğru kişilerce ve doğru şekilde yapıldığında, birçok faydası vardır. Bu büyü, birçok kişinin hayallerindeki aşka kavuşmasını sağlamıştır. Ayrıca, çiftlerin arasındaki iletişimin güçlenmesine ve sevginin artmasına yardımcı olabilir.

 • Birçok kişinin hayallerindeki aşka kavuşması
 • Çiftlerin arasındaki iletişimin güçlenmesi
 • Sevginin artması

Bunların yanı sıra, kişinin sevdiği kişiyle arasındaki bağın kuvvetlenmesi de büyük bir avantajdır. Bu sayede, ilişki daha sağlam bir temel üzerine oturur ve karşılaşılabilecek sorunlar daha kolay aşılabilir.

FAYDALARI NEDİR? ÖZET
Birçok kişinin hayallerindeki aşka kavuşması Okumayla Aşk Büyüleri doğru şekilde yapıldığında hayallerdeki aşk gerçeğe dönüşebilir.
Çiftlerin arasındaki iletişimin güçlenmesi Bu büyü, çiftlerin arasındaki bağı kuvvetlendirerek iletişimin daha kolay olmasını sağlayabilir.
Sevginin artması Büyü sayesinde, sevgi daha derinleşebilir ve karşı taraftaki kişiye daha güçlü bir şekilde hissettirilebilir.

Okumayla Aşk Büyüsü Sonuçları Nedir?

Okumayla Aşk Büyüsü, birçok kişi tarafından geleneksel bir yöntem olarak görülmektedir. Peki, bu büyünün sonuçları nelerdir? Etkileri ne kadar kalıcıdır? Okuyacağınız yazıda bu konulara detaylı bir şekilde değineceğiz.

Okumayla yapılan bir aşk büyüsünün sonuçları, kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Ancak genel olarak şunlar söylenebilir:

 • Sevdiğiniz kişi size karşı daha ilgili olur: Okumayla Aşk Büyüsü, sevdiğiniz kişinin size olan ilgisinin artmasına yardımcı olur. Böylece onun size karşı daha açık olmasını sağlar.
 • Birlikteliğinizde daha mutlu olursunuz: Okumayla Aşk Büyüleri, ilişkinizin daha güçlü bir hale gelmesine yardımcı olur. Bu sayede birlikteliğinizde daha mutlu olursunuz.
 • Sürekliliği daha yüksek bir aşk yaşarsınız: Okumayla Aşk Büyüleri, sevdiğiniz kişi ile aranızdaki bağın daha da güçlenmesine yardımcı olur. Bu sayede ilişkinizde daha uzun süreli bir aşk yaşayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra, Okumayla Aşk Büyüsü sonuçları arasında birçok olumlu etki de yer almaktadır:

Düşünmeden hissetmeniz: Birçok insan aşk konusunda ne yapacağını ya da nasıl hissetmesi gerektiğini bilemez. Okumayla yapılan bir aşk büyüsü, kişinin kafasındaki karışıklığı ortadan kaldırarak doğru hissetmesine yardımcı olur.
Olumsuz düşüncelerinizi azaltır: Bazı durumlarda, olumsuz düşünceler sevdiğiniz kişiye olan ilginizi azaltabilir. Okumayla Aşk Büyüsü, bu olumsuz düşüncelerinizi azaltarak sevginizin daha da artmasını sağlar.
Kendinize olan güveniniz artar: Birçok insan aşk konusunda kendine güveni olmadığı için sevdikleri kişiye açılamaz. Ancak Okumayla Aşk Büyüleri, kişinin kendine olan güvenini arttırarak sevdiği kişiye açılmasına yardımcı olur.
Dikkatinizi Çekebilir ;  Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Okumayla Aşk Büyüsü sonuçları, kişilerin aşkları için yapabileceği en doğru hareketlerden biridir. Ancak bu büyüyü yaparken dikkatli olmak ve uzman bir medyumdan yardım almak önemlidir.

Okumayla Aşk Büyüsü Etkileri Nedir?

Okumayla Aşk Büyüsü, son yıllarda en çok merak edilen konulardan biri haline geldi. İşte bu yazıda, Okumayla Aşk Büyüleri etkilerini ve neler yapabileceğini inceleyeceğiz.

İlk etapta, Okumayla Aşk Büyüsünün etkisi oldukça güçlüdür ve insan psikolojisine doğrudan etki edebilir. Hedef kişiyi etkileyerek onun size karşı aşk ve ilgi beslemesini sağlar. Ancak bu etki sadece kısa dönemli değildir ve kişinin size karşı duyduğu hisler zamanla daha da yoğunlaşabilir.

Diğer bir etki ise, kişinin size karşı olan davranışlarının değişmesidir. Hedef kişinin size daha fazla zaman ayırması, sizi daha sık araması ve diğer kişilere kıyasla daha sevecen davranması mümkündür.

Okumayla Aşk Büyüsü Etkileri Açıklama
1. Kişinin sizden daha sık bahsetmesi Okumayla Aşk Büyüleri yapıldıktan sonra hedef kişi sizden daha sık bahseder, size karşı olan ilgisini artırır.
2. Daha sevecen davranışlar sergilemesi Hedef kişi, Okumayla Aşk Büyüleri nedeniyle daha sevecen, karşılıksız aşk besleyen biri gibi davranabilir.
3. Hedef kişinin sizi aramaya başlaması Okumayla Aşk Büyüleri etkisi altında olan hedef kişi, zaman zaman kendiliğinden sizi aramaya başlar, bağlarınız daha da güçlenir.

Tüm bunların yanında, Okumayla Aşk Büyüsünün olumlu etkileri arasında, insanın kendine olan özgüveninin artması sayılabilir. Bu nedenle, birçok insan benzer amaçlarla bu büyüyü yaptırmaktadır.

Okumayla Aşk Büyüsünün etkileri ne olursa olsun, önemli olan bu işlemi profesyonel ve güvenilir bir kişiye yaptırmaktır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabilir.

Yeni Aşk Büyüsü

Yeni aşk büyüsü, aşk acısı çeken ancak kendisine değerli hissettirecek yeni birisiyle tertemiz bir sayfa açmak isteyen kişilerin tercihidir. Aşk yüzünden yorulan, yeni bir insana güvenmekten çekinen kişiler yeni ve sevgi dolu bir hayata başlayabilmek için yeni aşk büyüsünü seçerler. Büyünün amacı kişini gerçek aşkı bulmasını sağlamaktır. Gerçek aşkı bulmak isteyen kişiler bu büyü sayesinde hem sevecekleri hem de sevilecekleri birini bulurlar. Her iki tarafında mutluluğunu sağlayan büyü ile artık yeni ve aşk dolu bir hayat vardır.

Büyü yaptıran kişi güvenebileceği bir kişiyle geçmişinden dersler çıkararak, mutlu ve aşk dolu bir geleceğe evet derler. Yeni aşk büyüsünün başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında büyü yaptıran kişi aşk acısını hafiflediğini, bir süre sonrada farkında olmadan geçtiğini görür. Aşk acısının geçmesiyle birlikte de, hayatına güvenebileceği yepyeni bir kişi çıkacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

<yoastmark class=Pin

Resme Okumayla Aşk Büyüsü

Resme okumayla aşk büyüsü; kişiye ve duruma özel hazırlanan büyülerdir. Bu nedenle de tecrübeli medyumlar tarafından yapılır. Büyünün yapılabilmesi için büyünün neden yapılacağı, büyünün kime yapılacağı, büyü yapılacak kişiye ait bilgiler ve büyü yapılacak kişinin resmine ihtiyaç vardır. Tüm materyaller tamamlandıktan sonra medyum gerekli olan büyü hazırlıklarına da başlar. Büyü hazırlıkları sonrasında ritüelin ilk kısmı medyuma ait olurken; ikinci kısım da büyü yapılması istenen kişiye aittir. Büyünün başarılı olabilmesi için büyü yapılmasını isteyen kişinin niyeti de önemlidir.

Büyü yapılan kişinin niyeti saf duyguları içeriyorsa ak büyü / beyaz büyü; kötü duyguları içeriyorsa da tehlikeli sonuçlara da yol açabilecek kara büyüdür. Resme okunan aşk büyüsünün etkinin güçlü, sürenin de az olması büyü yapan kişinin duygularının yoğunluğuyla da doğru orantılıdır. Resme okumayla aşk büyüleri eski zamanlardan beri uygulanan bir büyüdür. Fotoğrafın olmadığı zamanlarda aşık olmasını istenen kişinin resmi çizilerek yapılırdı. Günümüzde de fotoğrafın olmadığı ancak resme okumayla aşk büyülerinin yapılmak istendiği zamanlarda kişi düşünerek, resim çizilebilir. Büyünün etkisinin fazla olması için fotoğrafın kullanılması daha uygundur

Fotoğrafa Okumayla Aşk Büyüsü

Fotoğrafa okumayla aşk büyüsü, kişinin aşkına kavuşmasını sağlayan büyüdür. Fotoğrafa okumayla aşk büyüleri, aşkın gerçekleşmesi için kullanıldığı gibi bağlama büyüsü olarak da kullanılır. Büyünün gerçekleşmesinde kullanılacak olan fotoğrafın yeni çekilmiş olması gerekir. Mümkünse büyü yapılmak istenen kişinin fotoğrafının son üç aylık dönemde çekilmelidir.

Büyünün başarılı olabilmesi için medyumun hazırlamış olduğu dualar okunmalıdır. Tüm aşamalar doğru bir şekilde ve aşkla yapıldıktan kısa bir süre sonra etkileri de görülmeye başlar.  Büyü aracılığıyla aşk acınızı dindirirken, sevdiğiniz insanı hayatınıza almış olursunuz. Fotoğraf okumayla yapılan büyünün nedeni kişinin sevdiği insana en kısa zamanda ulaşmasını sağlamaktır.

Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Sevdiğine kavuşmak isteyen kişiler aşk büyüsü yaptırmaya karar verse de, büyünü yapılışı düşündükleri kadar kolay değildir. Merak eden birçok kişi aşk büyüleri nasıl yapılır sorusunu sorsa da çözüm medyumlardan geçer. Büyü ilmiyle hiç ilgilenmeyen birisinin internetten araştırarak, büyü yapması bir seçenek olsa da doğru bir seçenek değildir.

Masum duygularla büyü yapmak isteyen kişiler, iyi bir ihtimalle büyünün başarısız olmasıyla karşılaşırlar. Diğer seçeneklerse büyünün başkasında tutması ya da akla gelmeyecek kötü sonuçlarının olmasıdır. Bilinmezliklere kucak açmak yerine büyü yapmak isteyen kişiler bir medyumdan destek alarak, aşka kavuşmanın mutluluğunu yaşayabilirler.

Aşk Büyüleri konularında Kategorimiz içerisinde ki yazıları inceleyebilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Hale dedi ki:

  Eşimle ilgili çok fazla sorunlar yaşiyorduk. Eskisi gibi olmadigini soyledigim zaman sacmaladigimi dusunuyordu. Fakat onceden uzerime titrer askini belli ederdi. Baktim ki boyle olmayacak bir seyler yapmaliyim. Evligimizi kurtarmak amaciyla medyum hocalari arastirdim. Dogruluguna inandigim İsmail hocamın kapisini calarak esimin tekrardan bana ilk gunku aşkla baglanmasini istedigimi soyledim. Yaptigi etkili dualar sonucu eşimde degisimler olmaya basladi. Bana karsi buz kesilen adam gitti yerine romantik deli gibi aşik bir adam geldi. Artik çok mutluyuz. Evligimi kurtardiniz cok tesekkur ederim.

 2. Ozan dedi ki:

  Yıllardır hiç sevgilim olmuyordu ilkokulda bir tane sevdiğim kız vardı hatta şu an komşuyuz beni arkadaşı olarak gördü hepbende üzülmeye başladım, kendisine açıldım ama yakışıklı olmadığım için beni reddetti herşeyin tip olmadığını söylesemde reddetti bende ismail Hocaya ulaştım ve bağlama vefki yaptırdım 40 gün içinde işe yaradı allah ondan razı olsun.

 3. Yeliz dedi ki:

   2 Yıldır sıkıntısız süren evliliğimize bozulmalar oluştu eşimin ailesi ellerini bizim üzerimizden hiç çekmediler hep sorunlar baş gösterdi sürekli bizi rahatsız ettiler bir türlü aradiğimiz huzura kavuşamadık araştirma yaptım kendimce ismail hocayı buldum ve gerekli işlemleri yaptırdım işe yaradı çok teşekkür ediyorum. Sanki o üstümüzdeki tüm uğursuzluklar işlemden sonra def oldu gitti

 4. Fulya dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar şu an rahat ve mutlu bir şekilde yazıyorum. çok kötü günler geçirdim 3 çocuğum varken eşimle aramız bozuldu eşimle ayrılmasak bile böyle kötü şeyler yaşadık. bir arkadaşımın tavsiyesi ile ismail Hocaya ulaştım ve aşk duası yaptırdım işe yaradı herkese tavsiye ederim. Allah ondan razı olsun yuvam şimdi daha huzurlu

 5. Bahri dedi ki:

  Merhaba ben yurt dışında yaşıyorum benim kız arkadaşım birden bire benden uzaklaştı internet üzerinden bir çok hocayla irtibata geçtim fakat kimi aradıysam bana işlem yapacağını söyleyip paramı alıp hiç birşey yapmadı tam umutlarımı kaybettim derken ismail hocayı aradım ve bağlama duası yaptırdım. Ve etkisini 20 içinde gösterdi, şimdiden düzelmeye başladı. İşlemin bitmesine daha var eminim daha güzel olacak.

 6. aysun dedi ki:

  2 yıllık nişanlım benden ayrılmak istedi orta da hiçbir sorun yokken aileme bile anlatamadım sorunu onun ailesi bile anlamadı olanları onunla ortak bir arkadaşımızdan öğrendim her şeyi ve dünyam başıma yıkıldı resmen o başka bir kızdan hoşlanmaya başlamış ve bana olan sevgisi bitmişti resmen. Bende bir kız arkadaşımın önerisiyle ismail Hocamı buldum ve ona aşk duası yaptırdım nişanlım artık tekrardan bana aşık şimdi evlilik hazırlığı yapıyoruz insallah en kısa sürede evlenicez

 7. Buket dedi ki:

  Herkese selam arkadaşlar ismail hocama ne kadar teşekkür etsem azdır yorum yazanlardan birisi olmayı o kadar çok istiyordumki rabbim nasip etti hocamın sayesinde. herkes gibi bende ismail hocamla internet vasıtasıyla tanıştım. Ben sevdiğimden ayrılmıştım daha doğrusu sevdiğim benden ayrılmıştı 5 aydır yapmadığım şey kalmamıştı saatler geçmek bilmezken 5 ay nasıl eziyetler nasıl param parça olduğumu siz hesaplayın her saniyem onu özlemekle geçiyordu tarifi olmayan bir sancı bu aşk acısı gönül yarası bu kaşıdıkça kanıyor hep kabuk bağlıyordu hiç geçmek bilmiyordu hocam bana yol gösterdi her zaman yanımda oldu mutluluğuma vesile oldu benim babam yok ismail hocam benim babam oldu allah… Read more »

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler