DermanHoca

Kendine Aşık Etme Büyüsü

Kendine Aşık Etme Büyüsü

Aşk, dünya üzerindeki en etkili duygulardan birisi; tek taraflı olduğunda ise bir o kadar da acı verici. Kişiyi hayal kırıklığına, kendisini beğenmemeye ve depresyona kadar sürükleyebilecek tek taraflı aşkın çözümü ise kendine aşık etme büyüsünde saklı.

Büyü denildiğinde insanların aklına negatif düşünceler gelse de büyü doğru ellerde mucizevi bir yöntem olarak insanların hayatını kolaylaştıran bir etki yaratır. Kendimizin, çocuğumuzun ya da çok sevdiğimiz bir dostumuzun aşkına karşılık bulamadığı için günden güne erimesine, içine kapanmasına kimin gönlü elverir ki.

Kişilerin hayatını mahvetme noktasına getiren karşılıksız aşka çözüm ise kendine aşık etme büyüsünden geçiyor. Hayatın her anında olduğu gibi bazı güçler iyi olarak kullanılabileceği gibi kötü olarak da kullanılabiliyor. Siz iyiyseniz, hayatınızın aşkı olduğuna inanıyorsanız ve âşık olduğunuz kişiyi sizden daha çok mutlu edecek biri olmadığına inanıyorsanız çözümünüz burada.

Hayatta karşımıza çıkan hiçbir şey boşu boşuna karşınıza çıkmaz. Çünkü hayatta her şeyin bir nedeni ve bir etkisi vardır. Yazımızı okumanız da bu nedenin ya da etkinin bir sonucudur. Şu an kendine aşık etme büyüsüne sizin ihtiyacınız olmayabilir ama inanın işaretleri görürseniz yakın bir zaman içerisinde bu bilgiyi kullanacağınız durum içerisinde olacaksınız.

Kendine Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Aşk acısı çekenlerin en çok araştırdıkları konuların başında kendine aşık etme büyüsü aramaları gelmektir. Bunun en önemli nedeni ise tek taraflı aşk acısı çeken kişilerin ellerinden geleni yapmalarına rağmen âşık oldukları kişiyi etkileyemeyip ilişki yaşayamamalarıdır. Durum böyle olunca her yolu denemek isteyen kişi kendine aşık etme büyüsünün gücünden yararlanmak ister.

Büyünün adından da anlaşılacağı üzere uygulama sonrasında aşık edilmek istenen kişi tek taraflı aşk yaşayan kişiden etkilenerek aşk yaşamaya başlarlar. Ferhat’ ın Şirin için dağları deldiği aşk eşsiz bir duygu olsa da karşılığının olmadığı durumlarda kişilerin hayatını zindana çevirir. Yaşanılan ve yaşanılacak sorunlardan kurtularak âşık olan kişiyle mutlu bir hayat yaşamak için tercih edilen kendine aşık etme büyüsüne son çare olarak başvurulur.

esini kendine baglama buyusu 300x206 - Kendine Aşık Etme Büyüsü

Kendine Aşık Etme Büyüsü

Kendine Aşık Etme Büyüsü Hangi Durumlarda Uygulanır?

Platonik Aşklar
Eski Aşklar
İlişkisinde Soğuma Olanlar
Boşanma Öncesi
İlişkide Aşkın Yeniden Canlandırılmasının Gerektiği Durumlar
Aldatma Olayları
Şiddet Olayları

Kendine Aşık Etme Büyüsü Kimlere Yapılır?

Aşk acısı çeken kişilerin başvurduğu yöntemlerden birisi olan kendine aşık etme büyüsü tek taraflı aşk yaşayan kişilerin aşık oldukları kişiye uyguladıkları büyüdür. Aşık oldukları kişiyi ne yaparlarsa yapsın elde edemeyen, aşık oldukları kişiler için görünmez insan olan bireylerin çözümüdür. Hayatlarının aşkını kaçırmak istemeyen, mutluluğu sadece platonik aşk yaşadıkları kişiyle bulacaklarını inanan kişiler tarafından uygulanır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Çok Tesirli Aşk Büyüsü

Hayatlarının aşkını bulmak isteyen kişilere ek olarak aşka bir dönem sahip olmuş ancak yaşanan olaylar, başka biri, değişimler ya da zaman nedeniyle aralarına soğukluk girmiş kişilerin de kullandığı bir büyüdür. Buradaki amaç sevgilinin / eşin hayatındaki aşkla aynı yakınlığı bulmasını sağlayarak eski güzel günlerini yeniden yaşama çabasıdır. Hayatta en kötü şeylerde birisi de kimsenin sahip olamadığı şeye sahip iken istenmeyen / elde olmayan nedenlerden ötürü sahip olunanın yitirilmesidir. Aşkın kaybedilmemesi için ilişki yaşayanların kullandığı yollardan birisi de kendine aşık etme büyüsüdür.

sevgiliye kavusma duasi 300x200 - Kendine Aşık Etme Büyüsü

Kendine Aşık Etme Büyüsünü Kimler Yapar?

Büyüler arasında en çok tercih edilen ve uygulaması en zor olan büyülerin arasında kendine aşık etme büyüsü gelir. Alanında uzman, tecrübesi yüksek hocalar tarafından yapılabilen kendine aşık etme büyüsünün uygulama aşamaları da diğerlerinden farklıdır.
Büyü uygulamasının aşamaları farklı olduğu gibi büyü uygulanacak kişinin kadın ya da erkek olmasına göre de farklılık gösterir.

Kendine aşık etme büyüsünün yapılması için alanında uzman hoca ilk olarak âşık olunan kişiyle ilgili tüm detaylara ve olaylara sahip olmalıdır. Çünkü kendine aşık etme büyüsü uzman kişi tarafından kişiye özel uygulanmalıdır. Aksi takdirde kendine aşık etme büyüsü de etkisiz olacaktır. Aynı zamanda kendine aşık etme büyüsü sadece bir kişiye uygulanabilen bir yöntemdir.

Aynı anda iki ya da iç kişiye uygulanma durumu söz konusu bile değildir. Bunun en önemli nedeni ise büyünün aynı anda birden fazla kişiye yapılmasının etik olmayan bir durum olmasıdır. Kendine aşık etme büyüsü her ne kadar uzman hocalar tarafından yapılsa da büyünün etkili olması için en önemli etken aşık olan kişinin duygularının yoğunluğudur.
Aşık etme büyüsü uygulaması zor olduğu için genellikle medyumlar tarafından yapılmaktadır ancak âşık olan kişinin aşkının yoğunluğuna, arzusuna ve inatçılığına bağlı olarak evde yapılan kendine aşık etme büyüsü de etkili olabilmektedir.

erkegi kendine nasil baglarsin 300x225 - Kendine Aşık Etme Büyüsü

Evde Yapılan Kendine Aşık Etme Büyüsü

Tek taraflı ya da sevginin azaldığının düşünüldüğü durumlarda âşık olan kişinin kolayca yapabileceği kendine aşık etme büyüsü; doğru uygulandığında güzel sonuçlar verir.
Evde yapılan kendine aşık etme büyüsünde kullanılan malzemeler; gül yağı / aromatik çubuk, pembe gül, rengi pembe olan ince bir mum ve bakır malzemeden üretilmiş mumdan geçebilecek büyüklükte bir halkadır.

Aşk büyüsünde Venüs gezegeninin hem mistik hem de büyülü gücünden yararlanmak için büyünün yapılacağı gün Cuma saat ise gece on ikiden sonra olmalıdır. Kendine aşık etme büyüsünün en önemli özelliği ve ilk adımı âşık olan kişinin temiz ve güzel kokmasıdır. Bu yüzden büyüyü yapacak kişi gül yağı / güllü aromatik suda banyo yaparak temizlenmelidir. Kişinin temizliği sonrasında ise büyünün yapılacağı odanın güllerle süslenerek ortam karanlık bir hale getirilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsü Yapılışı

Büyünün yapılacağı ortamın aydınlatması ise pembe mum ile yapılacaktır. Kişinin giymiş olduğu kıyafet ise kişinin kendini içerisinde güzel hissedeceği, rahat ve aşkı temsil eden pembe renkte olmalıdır. Amaç kıyafet değil kişinin kendini en güzel hissettiği şekilde büyüyü uygulamasıdır. Bu yüzden kişi giyinik olabileceği gibi çıplak bir şekilde de kendine aşık etme büyüsünü uygulayabilir. Mumun yakılması ise bakır halkanın mumun üzerinden geçirilmesi sonrasında olmalıdır.

Daha sonra ise büyünün tamamlanması için gerekli olan sözlen en içten ve kalpten gelen duygularla sürekli olarak tekrarlanmalıdır. Aşkın gücünü kalbinizde hissedene kadar gerekli tekrarlar yapıldıktan sonra yanan mum üzerinde olan halkaya odaklanarak âşık olunan kişi, aşık olunan kişiyle birlikte geçirilecek güzel günler düşünülerek tüm ruhunuzla hissedin. Son adım ise halkanın mumdan çıkartılarak âşık olan kişinin sol parmağına takılmasıdır. Belirli bir süre sonrasında elde kalan yüzük çıkartılırken aşkınızın sizinle yaşadığını bilin ve tüm yaşantınızı buna göre ayarlayarak yüzüğü saklayın.

bir erkegi kendine baglama buyusu - Kendine Aşık Etme Büyüsü

Evde yapılan aşık etme büyüsünün gerçekleşmesi kişinin tüm adımları doğru uygulamasına, inancına, aşkının gücüne göre etki edecektir.
Kendine aşık etme büyüsünde kullanılan mumların renkleri ve anlamları aşağıda yer almaktadır. Evde yapılan kendine aşk büyüsünde aşık olan kişi kullanılan mum rengine göre farklı etki yaratabilir.

Kırmızı Renkli Mumun Anlamı: Aşk, Cazibe, Şehvet, Mutluluk, Bağlama, Cinsellik
Pembe Renkli Mumun Anlamı: Evlik, Kısmet Açma, Yuva Kurmak
Beyaz Renkli Mumun Anlamı: Aşk, Bağlılık
Mavi Renkli Mumun Anlamı: İç Huzur, Dilek, Huzur
Siyah Renkli Mumun Anlamı: Ayrılık
Sarı ya da Yeşil Renkli Mumun Anlamı: Şifa, Sağlık

Kendine Aşık Etme Büyüsü Gerçekten Tutar Mı?

İnsanoğlu her ne kadar maddi gerçeklerle yüz yüze kalsa da herkesin amacı mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamaktır. Huzur ve mutluluk ise insanın âşık olduğu kişiyle beraber olmasıyla sağlanır. Kişinin karşılık göremediği bir duygun içerisinde olması ise berbat bir durum olmakla beraber; çözüm için farklı yöntemler bulmaya çalışırlar.
Kendine aşık etme büyüsünün bu kadar çok kişi tarafından konuşulmasının, merak edilmesinin en önemli nedeni büyünün gerçekleşme etkisidir.

Büyünün gerçekleşmesi için âşık olduğunu düşünen kişinin duygularının saflığı, aşkının yoğunluğu oldukça önemlidir. Duyguları yeterince kuvvetli olmayan, inat ya da intikam için uygulanması istenen durumlarda kendine aşık etme büyüsü işe yaramadığı gibi bazı durumlarda kişiyi olumsuz yönde etkilemektedir. Büyüler kişilerin kendini yansıttığı aynalardır; iyi kişilerin elinde olumlu sonuçları olurken kötü kişilerin ellerinde sonuçlar olumsuz olacaktır. Büyülerin etkisi de büyülerin sonuçları da uygulayan / uygulatan kişilerin niyetlerine göre olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kocama Aşk Büyüsü

Âşık olduğunuz kişinin size âşık olması için yapmış / yaptırmış olduğunuz büyü, büyüyü uygulayan kişinin deneyimine, gücüne ve uygulatan kişinin aşkının yoğunluğuna göre değişir. Belli bir ilişkisi olan kişinin soğuması nedeniyle yapılan kendine aşık etme büyülerinden daha hızlı sonuç alınırken tek taraflı olan aşklarda âşık olunan kişiye uygulanan büyünün etki süresi de daha farklı olacaktır.

Kendine Aşık Etme Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Kendine aşık etme büyüsü uygulandıktan sonra büyünün etki etmesi için en az iki hafta gereklidir.Büyü etki etmeye başladıktan sonra âşık olması için büyü yapılan kişi birtakım düşüncelere dalar.Aşık etme büyüsü uygulanan kişilerde uykusu gelse bile uyuyama gerçek aşkı düşünme, isteme gibi birçok düşünce belirir.

Aşk düşünceleri sonrasında uykuya dalan kişi rüyalarında büyü yaptıran kişiyi görmeye başlar.Büyü yapan / yaptıran kişinin rüyalara girmesiyle birlikte büyü yapılan kişi gün boyunca âşık olan kişiyi düşünür.Düşünme sonrasında ise büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiyle iletişim halinde kalmamın yollarını arar. Çünkü kişiyle iletişin halinde olamaz ise hayatında doldurulamayan bir parçanın eksikliğini hissedeceğini bilir.

esini eve baglama buyusu 300x182 - Kendine Aşık Etme Büyüsü

Büyünün etkisinin son aşamalarında büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiye karşı aşk, özlem ve tutku duymaya başlar. Bir şekilde yolunu bulup kişiyle iletişime geçerek büyü yaptıran kişiyle aşk yaşaması gerekliliğine duyduğu inancı gerçekleştirir. Böylece kendine aşık etme büyüsü yaptıran kişide aşık olduğu kişiyle mutlu bir hayat sürmenin keyfini çıkarır.

Kendine Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

İnsan duyguları sürekli değişen bir varlıktır. Bu yüzden bugün aşık olduğunu düşündüğünüz kişiye yıllar sonra aşık olamama durumunuz olabilir. Bu yüzden kendine aşık etme büyüsü yapmadan öce kişiler hayattan ne istediklerini, karşısındaki insanın nasıl biri olduğu gibi bir sürü kriteri düşünerek büyüyü yaptırıp yaptırmamaya karar vermelilerdir.

Tüm olasılıkları hesaplayıp her şeye rağmen büyüyü yaptırmaya karar veren kişilerin ilerleyen yıllarda kararını değiştirmesi durumunda büyüyü bozmak için de büyüyü uygulayan hocayı bulup büyüyü bozma işlemini de aynı kişiye yaptırmalılardır.
Kendine aşık etme büyüsü yapması da bozması da en zor olan büyülerdendir. Büyünün doğru şekilde yapılması da bozulması da aşık olan kişinin büyü yaptırmak isteyen kişiyle ilgili duygularına göre değişkenlik gösterir.

kadina yapilan baglama duasi 300x206 - Kendine Aşık Etme Büyüsü

Kendine Aşık Etme Büyüsüyle İlgili Diğer Büyü Çeşitleri

Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Duası
Mum Büyüsü
Şirinlik Büyüsü
Aşık Etmek için Dua
Evlilik Büyüsü
Gerçek Aşk Büyüsü
Kısmet Açma Büyüsü

Bir önceki yazımız olan Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

/5 ratings

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".

Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!

vote
Makale Derecesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Open chat