İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Kendine Aşık Etme Büyüsü

Kendine Aşık Etme Büyüsü

Kendine Aşık Etme Büyüsü; Aşk, dünya üzerindeki en etkili duygulardan birisi; tek taraflı olduğunda ise bir o kadar da acı verici. Kişiyi hayal kırıklığına, kendisini beğenmemeye ve depresyona kadar sürükleyebilecek tek taraflı aşkın çözümü ise Kendine Aşık Etme Büyüsünde saklı.

Büyü denildiğinde insanların aklına negatif düşünceler gelse de büyü doğru ellerde mucizevi bir yöntem olarak insanların hayatını kolaylaştıran bir etki yaratır. Kendimizin, çocuğumuzun ya da çok sevdiğimiz bir dostumuzun aşkına karşılık bulamadığı için günden güne erimesine, içine kapanmasına kimin gönlü elverir ki.

Kişilerin hayatını mahvetme noktasına getiren karşılıksız aşka çözüm ise kendine aşık etme büyüsünden geçiyor. Hayatın her anında olduğu gibi bazı güçler iyi olarak kullanılabileceği gibi kötü olarak da kullanılabiliyor. Siz iyiyseniz, hayatınızın aşkı olduğuna inanıyorsanız ve âşık olduğunuz kişiyi sizden daha çok mutlu edecek biri olmadığına inanıyorsanız çözümünüz burada.

Hayatta karşımıza çıkan hiçbir şey boşu boşuna karşınıza çıkmaz. Çünkü hayatta her şeyin bir nedeni ve bir etkisi vardır. Yazımızı okumanız da bu nedenin ya da etkinin bir sonucudur. Şu an kendine aşık etme büyüsüne sizin ihtiyacınız olmayabilir ama inanın işaretleri görürseniz yakın bir zaman içerisinde bu bilgiyi kullanacağınız durum içerisinde olacaksınız.

Kendine Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Aşk acısı çekenlerin en çok araştırdıkları konuların başında kendine Aşık Etme Büyüsü aramaları gelmektir. Bunun en önemli nedeni ise tek taraflı aşk acısı çeken kişilerin ellerinden geleni yapmalarına rağmen âşık oldukları kişiyi etkileyemeyip ilişki yaşayamamalarıdır. Durum böyle olunca her yolu denemek isteyen kişi kendine aşık etme büyüsünün gücünden yararlanmak ister.

Büyünün adından da anlaşılacağı üzere uygulama sonrasında aşık edilmek istenen kişi tek taraflı aşk yaşayan kişiden etkilenerek aşk yaşamaya başlarlar. Ferhat’ ın Şirin için dağları deldiği aşk eşsiz bir duygu olsa da karşılığının olmadığı durumlarda kişilerin hayatını zindana çevirir. Yaşanılan ve yaşanılacak sorunlardan kurtularak âşık olan kişiyle mutlu bir hayat yaşamak için tercih edilen kendine aşık etme büyüsüne son çare olarak başvurulur.

Kendine aşık etme büyüsü, insanların bir kimsenin kendine karşı duyduğu sevgiyi arttırmak ya da tamamen sevdirmeye çalışmak amacıyla yapılan bir büyüdür. Bu büyü, genellikle bir kişi tarafından diğerine aşkını ifade etmek, kalbini kazanmak ya da duygularını karşısındaki kişiye açmak isteyenler tarafından tercih edilir.

Bu tür büyü, farklı yöntemler kullanılarak yapılabilir. Kimi zaman dualar okunurken, kimi zaman tılsım ve muskalar kullanılabilir. Ancak, her türlü büyü gibi, kendine aşık etme büyüsü de etik olmadığı için tercih edilmemesi gerektiğinin altını çizmek gerekir.

Kendine Aşık Etme Büyüsü Yöntemleri Açıklama
Dualar Okumak Birçok kişi, sevdiği kişinin kalbini kazanmak için dualar okumayı tercih eder. Dualar, genellikle okuyanın niyetine göre belirlenir.
Tılsım ve Muskalar Bazı insanlar, tılsım ve muskalar kullanarak kendine aşık etme büyüsü yaparlar. Bu tür büyüler, genellikle bir kişinin bilgisi dışında yapılamaz.

Kendine aşık etme büyüsü, yapılan kişiye dönüp olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple, büyü yapmak yerine kişisel gelişim, ani olmadan sevgiliye açılmak gibi daha olumlu adımlar atmak, daha iyi bir sonuç verebilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevdiğin Kızı kendine Aşık Etme Büyüsü

Büyü Hangi Amaçlarla Yapılır?

Büyüler tarih boyunca insanlar tarafından kullanılan mistik yöntemlerdir. Farklı nedenlerle yapılabilen büyüler, bazı kültürlerde olumlu sonuçlar getirirken bazıları da olumsuz sonuçlara sebep olabilir. Büyü yapılan kişinin kişiliğini veya yönlendirmek istenilen olayları etkilemeye yönelik birçok amaçla yapılabilir.

Büyüler genellikle aşk, evlilik, para, kariyer, iş, sağlık gibi konularda kullanılır. Bazıları ise kötü amaçlar için yapılabilir ve düşmanların zarar görmesi, ceza verilmesi, veya kişinin hayatının zorlaştırılması hedeflenir. Kendine aşık etme büyüsü de bir tür aşk büyüsüdür.

Olumlu Amaçlar Olumsuz Amaçlar
 • Aşk veya tutku uyandırmak
 • Evlilik veya beraberliği sağlamak
 • Para ve zenginlik çekmek
 • İş başarısı veya kariyer ilerlemesi sağlamak
 • Sağlık ve şifa bulmak
 • Düşmanları cezalandırmak veya zarar vermek
 • Öç almak
 • Kişi üzerinde kontrol sağlamak
 • Uğursuzluk ve şanssızlık getirmek

Büyüler yapılırken dikkatli olunmalı ve yapacağı etkiler iyi düşünülmelidir. Büyüye başvurmadan önce yapılacak iş veya durumun doğal akışına uygun hareket edilmeli ve sadece destekleyici olacak ritüeller gerçekleştirilmelidir. Büyü yapılan kişilerin iradeleri tarafından engellenmesi durumunda, büyü etkisini yitirebilir ve hatta yapılan kişinin üzerinde ters etki yapabilir.

Kendine Aşık Etme Büyüsü Faydaları Nelerdir?

Bugün sizlere kendine aşık etme büyüsü hakkında faydalarından bahsedeceğiz. Kendine aşık etme büyüsü nedir diye merak edenler için özetlemek gerekirse, bu tür büyüler kişinin kendisine olan güvenini artırarak kendisine aşık olmasını sağlamayı amaçlar.

Kendine aşık etme büyüsü yaparak birçok fayda sağlanabilir. Bu büyü sayesinde kişi, kendisine olan özgüveni arttığı için daha mutlu ve huzurlu bir yaşam sürer. Aynı zamanda, kendini sevmesi ve kendisiyle barışık olması kişinin ruhsal durumunda olumlu etkiler yaratır.

 • Büyü sayesinde kişi kendisini daha iyi tanır
 • Özgüveni artacağı için kişi daha başarılı olur
 • Stres azalır ve huzurlu olunur

Büyü sayesinde kişi kendisine daha fazla güvenir ve kendisini daha iyi tanımaya başlar. Kendisini tanıdıkça kişi, hayatta ne istediğini ve hedeflerini belirlemenin daha kolay olduğunu fark eder. Hedeflerini belirleyen kişi, özgüveni sayesinde daha başarılı olur.

Büyü sayesinde Stres azalır ve Huzurlu bir yaşam sürülebilir.
Kişi kendini daha iyi tanır ve Özgüveni artar, Bu sayede daha başarılı olunur.

Bu büyünün faydaları sadece bunlarla sınırlı değil elbette. Kendine aşık etme büyüsü sayesinde kişi daha mutlu, huzurlu ve kendisine güvenen bir birey haline gelir. Kendine aşık olmak insanın hayatı boyunca sahip olabileceği en önemli duygulardan biridir. Bu duyguyu hissederek hayatınıza daha olumlu bir şekilde bakabilmeniz mümkün olacaktır. Bu nedenle, kendine aşık olmak için yapabileceğiniz bu büyüden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kendine <yoastmark class=Pin

Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır İlginizi çekecek diğer makalemiz.

Kendine Aşık Etme Büyüsü Hangi Durumlarda Uygulanır?

Platonik Aşklar
Eski Aşklar
İlişkisinde Soğuma Olanlar
Boşanma Öncesi
İlişkide Aşkın Yeniden Canlandırılmasının Gerektiği Durumlar
Aldatma Olayları
Şiddet Olayları

Kendine Aşık Etme Büyüsü Kimlere Yapılır?

Aşk acısı çeken kişilerin başvurduğu yöntemlerden birisi olan kendine aşık etme büyüsü tek taraflı aşk yaşayan kişilerin aşık oldukları kişiye uyguladıkları büyüdür. Aşık oldukları kişiyi ne yaparlarsa yapsın elde edemeyen, aşık oldukları kişiler için görünmez insan olan bireylerin çözümüdür. Hayatlarının aşkını kaçırmak istemeyen, mutluluğu sadece platonik aşk yaşadıkları kişiyle bulacaklarını inanan kişiler tarafından uygulanır.

Hayatlarının aşkını bulmak isteyen kişilere ek olarak aşka bir dönem sahip olmuş ancak yaşanan olaylar, başka biri, değişimler ya da zaman nedeniyle aralarına soğukluk girmiş kişilerin de kullandığı bir büyüdür. Buradaki amaç sevgilinin / eşin hayatındaki aşkla aynı yakınlığı bulmasını sağlayarak eski güzel günlerini yeniden yaşama çabasıdır. Hayatta en kötü şeylerde birisi de kimsenin sahip olamadığı şeye sahip iken istenmeyen / elde olmayan nedenlerden ötürü sahip olunanın yitirilmesidir. Aşkın kaybedilmemesi için ilişki yaşayanların kullandığı yollardan birisi de kendine aşık etme büyüsüdür.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Birini Kendine Aşık Etme Büyüsü

Pin

Kendine Aşık Etme Büyüsünü Kimler Yapar?

Büyüler arasında en çok tercih edilen ve uygulaması en zor olan büyülerin arasında kendine aşık etme büyüsü gelir. Alanında uzman, tecrübesi yüksek hocalar tarafından yapılabilen kendine aşık etme büyüsünün uygulama aşamaları da diğerlerinden farklıdır.
Büyü uygulamasının aşamaları farklı olduğu gibi büyü uygulanacak kişinin kadın ya da erkek olmasına göre de farklılık gösterir.

Kendine aşık etme büyüsünün yapılması için alanında uzman hoca ilk olarak âşık olunan kişiyle ilgili tüm detaylara ve olaylara sahip olmalıdır. Çünkü kendine aşık etme büyüsü uzman kişi tarafından kişiye özel uygulanmalıdır. Aksi takdirde kendine aşık etme büyüsü de etkisiz olacaktır. Aynı zamanda kendine aşık etme büyüsü sadece bir kişiye uygulanabilen bir yöntemdir.

Aynı anda iki ya da iç kişiye uygulanma durumu söz konusu bile değildir. Bunun en önemli nedeni ise büyünün aynı anda birden fazla kişiye yapılmasının etik olmayan bir durum olmasıdır. Kendine aşık etme büyüsü her ne kadar uzman hocalar tarafından yapılsa da büyünün etkili olması için en önemli etken aşık olan kişinin duygularının yoğunluğudur.
Aşık etme büyüsü uygulaması zor olduğu için genellikle medyumlar tarafından yapılmaktadır ancak âşık olan kişinin aşkının yoğunluğuna, arzusuna ve inatçılığına bağlı olarak evde yapılan kendine aşık etme büyüsü de etkili olabilmektedir.

Pin

Evde Yapılan Kendine Aşık Etme Büyüsü

Tek taraflı ya da sevginin azaldığının düşünüldüğü durumlarda âşık olan kişinin kolayca yapabileceği kendine aşık etme büyüsü; doğru uygulandığında güzel sonuçlar verir.
Evde yapılan kendine aşık etme büyüsünde kullanılan malzemeler; gül yağı / aromatik çubuk, pembe gül, rengi pembe olan ince bir mum ve bakır malzemeden üretilmiş mumdan geçebilecek büyüklükte bir halkadır.

Aşk büyüsünde Venüs gezegeninin hem mistik hem de büyülü gücünden yararlanmak için büyünün yapılacağı gün Cuma saat ise gece on ikiden sonra olmalıdır. Kendine aşık etme büyüsünün en önemli özelliği ve ilk adımı âşık olan kişinin temiz ve güzel kokmasıdır. Bu yüzden büyüyü yapacak kişi gül yağı / güllü aromatik suda banyo yaparak temizlenmelidir. Kişinin temizliği sonrasında ise büyünün yapılacağı odanın güllerle süslenerek ortam karanlık bir hale getirilir.

Büyünün yapılacağı ortamın aydınlatması ise pembe mum ile yapılacaktır. Kişinin giymiş olduğu kıyafet ise kişinin kendini içerisinde güzel hissedeceği, rahat ve aşkı temsil eden pembe renkte olmalıdır. Amaç kıyafet değil kişinin kendini en güzel hissettiği şekilde büyüyü uygulamasıdır. Bu yüzden kişi giyinik olabileceği gibi çıplak bir şekilde de kendine aşık etme büyüsünü uygulayabilir. Mumun yakılması ise bakır halkanın mumun üzerinden geçirilmesi sonrasında olmalıdır.

Daha sonra ise büyünün tamamlanması için gerekli olan sözlen en içten ve kalpten gelen duygularla sürekli olarak tekrarlanmalıdır. Aşkın gücünü kalbinizde hissedene kadar gerekli tekrarlar yapıldıktan sonra yanan mum üzerinde olan halkaya odaklanarak âşık olunan kişi, aşık olunan kişiyle birlikte geçirilecek güzel günler düşünülerek tüm ruhunuzla hissedin. Son adım ise halkanın mumdan çıkartılarak âşık olan kişinin sol parmağına takılmasıdır. Belirli bir süre sonrasında elde kalan yüzük çıkartılırken aşkınızın sizinle yaşadığını bilin ve tüm yaşantınızı buna göre ayarlayarak yüzüğü saklayın.

Pin

Evde yapılan aşık etme büyüsünün gerçekleşmesi kişinin tüm adımları doğru uygulamasına, inancına, aşkının gücüne göre etki edecektir.
Kendine aşık etme büyüsünde kullanılan mumların renkleri ve anlamları aşağıda yer almaktadır. Evde yapılan kendine aşk büyüsünde aşık olan kişi kullanılan mum rengine göre farklı etki yaratabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevgiliyi Kendine Aşık Etme Büyüsü

Kırmızı Renkli Mumun Anlamı: Aşk, Cazibe, Şehvet, Mutluluk, Bağlama, Cinsellik
Pembe Renkli Mumun Anlamı: Evlik, Kısmet Açma, Yuva Kurmak
Beyaz Renkli Mumun Anlamı: Aşk, Bağlılık
Mavi Renkli Mumun Anlamı: İç Huzur, Dilek, Huzur
Siyah Renkli Mumun Anlamı: Ayrılık
Sarı ya da Yeşil Renkli Mumun Anlamı: Şifa, Sağlık

Kendine Aşık Etme Büyüsü Gerçekten Tutar Mı?

İnsanoğlu her ne kadar maddi gerçeklerle yüz yüze kalsa da herkesin amacı mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamaktır. Huzur ve mutluluk ise insanın âşık olduğu kişiyle beraber olmasıyla sağlanır. Kişinin karşılık göremediği bir duygun içerisinde olması ise berbat bir durum olmakla beraber; çözüm için farklı yöntemler bulmaya çalışırlar.
Kendine aşık etme büyüsünün bu kadar çok kişi tarafından konuşulmasının, merak edilmesinin en önemli nedeni büyünün gerçekleşme etkisidir.

Büyünün gerçekleşmesi için âşık olduğunu düşünen kişinin duygularının saflığı, aşkının yoğunluğu oldukça önemlidir. Duyguları yeterince kuvvetli olmayan, inat ya da intikam için uygulanması istenen durumlarda kendine aşık etme büyüsü işe yaramadığı gibi bazı durumlarda kişiyi olumsuz yönde etkilemektedir. Büyüler kişilerin kendini yansıttığı aynalardır; iyi kişilerin elinde olumlu sonuçları olurken kötü kişilerin ellerinde sonuçlar olumsuz olacaktır. Büyülerin etkisi de büyülerin sonuçları da uygulayan / uygulatan kişilerin niyetlerine göre olacaktır.

Âşık olduğunuz kişinin size âşık olması için yapmış / yaptırmış olduğunuz büyü, büyüyü uygulayan kişinin deneyimine, gücüne ve uygulatan kişinin aşkının yoğunluğuna göre değişir. Belli bir ilişkisi olan kişinin soğuması nedeniyle yapılan kendine aşık etme büyülerinden daha hızlı sonuç alınırken tek taraflı olan aşklarda âşık olunan kişiye uygulanan büyünün etki süresi de daha farklı olacaktır.

Kendine Aşık Etme Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Kendine aşık etme büyüsü uygulandıktan sonra büyünün etki etmesi için en az iki hafta gereklidir. Büyü etki etmeye başladıktan sonra âşık olması için büyü yapılan kişi birtakım düşüncelere dalar. Aşık etme büyüleri uygulanan kişilerde uykusu gelse bile uyuyama gerçek aşkı düşünme, isteme gibi birçok düşünce belirir.

Aşk düşünceleri sonrasında uykuya dalan kişi rüyalarında büyü yaptıran kişiyi görmeye başlar. Büyü yapan yada yaptıran kişinin rüyalara girmesiyle birlikte büyü yapılan kişi gün boyunca âşık olan kişiyi düşünür. Düşünme sonrasında ise büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiyle iletişim halinde kalmamın yollarını arar. Çünkü kişiyle iletişin halinde olamaz ise hayatında doldurulamayan bir parçanın eksikliğini hissedeceğini bilir.

Pin

Büyünün etkisinin son aşamalarında büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiye karşı aşk, özlem ve tutku duymaya başlar. Bir şekilde yolunu bulup kişiyle iletişime geçerek büyü yaptıran kişiyle aşk yaşaması gerekliliğine duyduğu inancı gerçekleştirir. Böylece kendine aşık etme büyüsü yaptıran kişide aşık olduğu kişiyle mutlu bir hayat sürmenin keyfini çıkarır.

Kendine Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

İnsan duyguları sürekli değişen bir varlıktır. Bu yüzden bugün aşık olduğunu düşündüğünüz kişiye yıllar sonra aşık olamama durumunuz olabilir. Bu yüzden kendine aşık etme büyüsü yapmadan öce kişiler hayattan ne istediklerini, karşısındaki insanın nasıl biri olduğu gibi bir sürü kriteri düşünerek büyüyü yaptırıp yaptırmamaya karar vermelilerdir.

Tüm olasılıkları hesaplayıp her şeye rağmen büyüyü yaptırmaya karar veren kişilerin ilerleyen yıllarda kararını değiştirmesi durumunda büyüyü bozmak için de büyüyü uygulayan hocayı bulup büyüyü bozma işlemini de aynı kişiye yaptırmalılardır.
Kendine aşık etme büyüsü yapması da bozması da en zor olan büyülerdendir. Büyünün doğru şekilde yapılması da bozulması da aşık olan kişinin büyü yaptırmak isteyen kişiyle ilgili duygularına göre değişkenlik gösterir.

Pin

Kendine Aşık Etme Büyüsüyle İlgili Diğer Büyü Çeşitleri

Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Duası
Mum Büyüsü
Şirinlik Büyüsü
Aşık Etmek için Dua
Evlilik Büyüsü
Gerçek Aşk Büyüsü
Kısmet Açma Büyüsü

Aşk Büyüleri konularında Kategorimiz içerisinde ki yazıları inceleyebilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Kuzen dedi ki:

  Kuzenimin çok sevdiği bir cocuk vardı ama sevgisine karşılık alamıyordu ve internette ismail Hocam ile karşılaştım ve kuzenime önerdim şuan gayet mutlu bir ilişkileri var eğer ismail Hocam ile iletişime geçmek isteyen ama şüphesi olan sevdiği olup karşılık alamayan varsa direkt ismail Hocam ile iletişime geçsin

 2. Okan dedi ki:

  Arkadaşımdan çok hoşlanıyordum ve aramızın iyi olma ihtimalini pek görmüyordum internetten nasıl etkilerim aramaya başladım ve en sonunda ismail hoca hakkında bazı yazılara denk geldim. Başta çok çeknidim fakat sonrasında kendime güvenimi toplayıp hocam ile iletişime geçtim ve sağolsun çok hoşgörülü olduğu için allah razı olsun ismail hocamdan. Hocam ile internette görüşmelerim sonucu bana bağlama duası sayesinde kendime güvenmeye başladım. ismail hocamın duaları sayesinde ilişkimiz başladı ve allah razı olsun hocamdan ki şuan sevgiliyiz çok mutluyuz herkese tavsiye ederim inşallah bundan sonraki her işte hayırlı olsun hocama burdan teşekkürler

 3. Emine Taş dedi ki:

  ismail hocadan allah razı olsun arkadaşlar ben çok memnunum ismail hocadan. Verdiği bağlama vefki sayesinde bugün bir ilişkimin daha da sağlam olmasına şahitlik ediyorum. Ben başta çok çekinmiştim sonrasında da bu işe başvurdum hocam sağolsun benimle çok sıcakkanlı ve hoşgörülü yaklaştığı için içimi rahatlattı ve herşeyin üstesinden gelebilecek dualar sundu bana. Ben harfiyen tek tek uyguladım ve sonunda başaracağımızı biliyordum hocamın kuvvetli duaları sayesinde oldu tabi ki herşey allah bol bol razı olsun hocamdan. Burdan hocamızı duymadan insanların duymasını sağlayalım çünkü herkese faydası dokunmalı böyle insanların. ismail hocadan allah razı olsun

 4. Buse dedi ki:

  Bitmeye çok yakın bir ilişkim vardı ve bu beni çok derinden etkiliyordu ismail hocayı keşfettim internet üzerinden. Olayı açıkladım ve allah razı olsun çok hakim olarak konuya bana yardımcı oldu. hazırladığı işlem ve söyledikleri sayesinde yavaş yavaş herşeyi yoluna sokmaya başladı. Hatta gözle görülür değişimler olmaya başlamıştı kullanmaya başladıktan sonra işlemi. ismail hocamın verdiği bağlama duası sayesinde herşey zamanla yerine oturdu bize sabretmemizi söyleyen hocam haklı çıktı allah ondan razı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua