İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Kendine Aşık Etme Büyüsü

Kendine Aşık Etme Büyüsü; Aşk, dünya üzerindeki en etkili duygulardan birisi; tek taraflı olduğunda ise bir o kadar da acı verici. Kişiyi hayal kırıklığına, kendisini beğenmemeye ve depresyona kadar sürükleyebilecek tek taraflı aşkın çözümü ise Kendine Aşık Etme Büyüsünde saklı.

Büyü denildiğinde insanların aklına negatif düşünceler gelse de büyü doğru ellerde mucizevi bir yöntem olarak insanların hayatını kolaylaştıran bir etki yaratır. Kendimizin, çocuğumuzun ya da çok sevdiğimiz bir dostumuzun aşkına karşılık bulamadığı için günden güne erimesine, içine kapanmasına kimin gönlü elverir ki.

Kişilerin hayatını mahvetme noktasına getiren karşılıksız aşka çözüm ise kendine aşık etme büyüsünden geçiyor. Hayatın her anında olduğu gibi bazı güçler iyi olarak kullanılabileceği gibi kötü olarak da kullanılabiliyor. Siz iyiyseniz, hayatınızın aşkı olduğuna inanıyorsanız ve âşık olduğunuz kişiyi sizden daha çok mutlu edecek biri olmadığına inanıyorsanız çözümünüz burada.

Hayatta karşımıza çıkan hiçbir şey boşu boşuna karşınıza çıkmaz. Çünkü hayatta her şeyin bir nedeni ve bir etkisi vardır. Yazımızı okumanız da bu nedenin ya da etkinin bir sonucudur. Şu an kendine aşık etme büyüsüne sizin ihtiyacınız olmayabilir ama inanın işaretleri görürseniz yakın bir zaman içerisinde bu bilgiyi kullanacağınız durum içerisinde olacaksınız.

Kendine Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Aşk acısı çekenlerin en çok araştırdıkları konuların başında kendine Aşık Etme Büyüsü aramaları gelmektir. Bunun en önemli nedeni ise tek taraflı aşk acısı çeken kişilerin ellerinden geleni yapmalarına rağmen âşık oldukları kişiyi etkileyemeyip ilişki yaşayamamalarıdır. Durum böyle olunca her yolu denemek isteyen kişi kendine aşık etme büyüsünün gücünden yararlanmak ister.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşık Etme Büyüsü Çeşitleri

Büyünün adından da anlaşılacağı üzere uygulama sonrasında aşık edilmek istenen kişi tek taraflı aşk yaşayan kişiden etkilenerek aşk yaşamaya başlarlar. Ferhat’ ın Şirin için dağları deldiği aşk eşsiz bir duygu olsa da karşılığının olmadığı durumlarda kişilerin hayatını zindana çevirir. Yaşanılan ve yaşanılacak sorunlardan kurtularak âşık olan kişiyle mutlu bir hayat yaşamak için tercih edilen kendine aşık etme büyüsüne son çare olarak başvurulur.

Kendine aşık etme büyüleri, insanların bir kimsenin kendine karşı duyduğu sevgiyi arttırmak ya da tamamen sevdirmeye çalışmak amacıyla yapılan bir büyüdür. Bu büyü, genellikle bir kişi tarafından diğerine aşkını ifade etmek, kalbini kazanmak ya da duygularını karşısındaki kişiye açmak isteyenler tarafından tercih edilir.

Bu tür büyü, farklı yöntemler kullanılarak yapılabilir. Kimi zaman dualar okunurken, kimi zaman tılsım ve muskalar kullanılabilir. Ancak, her türlü büyü gibi, kendine aşık etme büyüsü de etik olmadığı için tercih edilmemesi gerektiğinin altını çizmek gerekir.

Kendine aşık etme büyüleri, yapılan kişiye dönüp olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple, büyü yapmak yerine kişisel gelişim, ani olmadan sevgiliye açılmak gibi daha olumlu adımlar atmak, daha iyi bir sonuç verebilir.

Kendine Aşık Etme BüyüsüPin
Kendine Aşık Etme Büyüsü

Kendine Aşık Etme Büyüsü Faydaları Nelerdir?

Bugün sizlere kendine aşık etme büyüleri hakkında faydalarından bahsedeceğiz. Kendine aşık etme büyüsü nedir diye merak edenler için özetlemek gerekirse, bu tür büyüler kişinin kendisine olan güvenini artırarak kendisine aşık olmasını sağlamayı amaçlar.

Kendine aşık etme büyüsü yaparak birçok fayda sağlanabilir. Bu büyü sayesinde kişi, kendisine olan özgüveni arttığı için daha mutlu ve huzurlu bir yaşam sürer. Aynı zamanda, kendini sevmesi ve kendisiyle barışık olması kişinin ruhsal durumunda olumlu etkiler yaratır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  En Kolay Aşık Etme Büyüsü

Büyü sayesinde kişi kendisine daha fazla güvenir ve kendisini daha iyi tanımaya başlar. Kendisini tanıdıkça kişi, hayatta ne istediğini ve hedeflerini belirlemenin daha kolay olduğunu fark eder. Hedeflerini belirleyen kişi, özgüveni sayesinde daha başarılı olur.

Bu büyünün faydaları sadece bunlarla sınırlı değil elbette. Kendine aşık etme büyüsü sayesinde kişi daha mutlu, huzurlu ve kendisine güvenen bir birey haline gelir. Kendine aşık olmak insanın hayatı boyunca sahip olabileceği en önemli duygulardan biridir. Bu duyguyu hissederek hayatınıza daha olumlu bir şekilde bakabilmeniz mümkün olacaktır. Bu nedenle, kendine aşık olmak için yapabileceğiniz bu büyüden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Aşk Büyüleri konularında Kategorimiz içerisinde ki yazıları inceleyebilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Kuzen dedi ki:

  Kuzenimin çok sevdiği bir cocuk vardı ama sevgisine karşılık alamıyordu ve internette ismail Hocam ile karşılaştım ve kuzenime önerdim şuan gayet mutlu bir ilişkileri var eğer ismail Hocam ile iletişime geçmek isteyen ama şüphesi olan sevdiği olup karşılık alamayan varsa direkt ismail Hocam ile iletişime geçsin

 2. Okan dedi ki:

  Arkadaşımdan çok hoşlanıyordum ve aramızın iyi olma ihtimalini pek görmüyordum internetten nasıl etkilerim aramaya başladım ve en sonunda ismail hoca hakkında bazı yazılara denk geldim. Başta çok çeknidim fakat sonrasında kendime güvenimi toplayıp hocam ile iletişime geçtim ve sağolsun çok hoşgörülü olduğu için allah razı olsun ismail hocamdan. Hocam ile internette görüşmelerim sonucu bana bağlama duası sayesinde kendime güvenmeye başladım. ismail hocamın duaları sayesinde ilişkimiz başladı ve allah razı olsun hocamdan ki şuan sevgiliyiz çok mutluyuz herkese tavsiye ederim inşallah bundan sonraki her işte hayırlı olsun hocama burdan teşekkürler

 3. Emine Taş dedi ki:

  ismail hocadan allah razı olsun arkadaşlar ben çok memnunum ismail hocadan. Verdiği bağlama vefki sayesinde bugün bir ilişkimin daha da sağlam olmasına şahitlik ediyorum. Ben başta çok çekinmiştim sonrasında da bu işe başvurdum hocam sağolsun benimle çok sıcakkanlı ve hoşgörülü yaklaştığı için içimi rahatlattı ve herşeyin üstesinden gelebilecek dualar sundu bana. Ben harfiyen tek tek uyguladım ve sonunda başaracağımızı biliyordum hocamın kuvvetli duaları sayesinde oldu tabi ki herşey allah bol bol razı olsun hocamdan. Burdan hocamızı duymadan insanların duymasını sağlayalım çünkü herkese faydası dokunmalı böyle insanların. ismail hocadan allah razı olsun

 4. Buse dedi ki:

  Bitmeye çok yakın bir ilişkim vardı ve bu beni çok derinden etkiliyordu ismail hocayı keşfettim internet üzerinden. Olayı açıkladım ve allah razı olsun çok hakim olarak konuya bana yardımcı oldu. hazırladığı işlem ve söyledikleri sayesinde yavaş yavaş herşeyi yoluna sokmaya başladı. Hatta gözle görülür değişimler olmaya başlamıştı kullanmaya başladıktan sonra işlemi. ismail hocamın verdiği bağlama duası sayesinde herşey zamanla yerine oturdu bize sabretmemizi söyleyen hocam haklı çıktı allah ondan razı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.