İsmaiLHoca
Ayırma Duaları

Ayırma Duası

Ayırma Duası

İnsanları birbirine âşık etmek için okunan dualar olduğu gibi insanların birbirinden ayrılması için de dualar edilebilir. Erkeği kızdan Ayırma Duası kötü amaçla yapılan bir dua gibi görünür. Ancak her zaman kötü amaçlarla yapılan dualar değildir. Bazı durumlarda hayırlı olanın gerçekleşmesi için ayırma duaları yapılmaktadır.

Ayırma duasının etkili olabilmesi için doğru bir şekilde hazırlanmış olması gerekmektedir. Okunma şekli, öncesinde yapılan hazırlıklar ve okunuş şekli de etkili olması için önem arz eden durumlardır. Tüm bunlar hakkında bilgi almak için Derman Hoca ile görüşülmesi gerekli olur. Yapılacak olan görüşmeler sonrasında duanın tüm ayrıntıları belirlenir ve kısa sürede etkisini göstermesi için dualar yapılır.

Ayırma Duası Kötü Niyetle Yapılabilir mi?

Ayırma duaları kötü amaçlı olarak da gerçekleştirilebilen dualardır. Kötü amaçlı gerçekleşen duaların kabul olması çok daha zor olur. Eğer insanlar toprağa okunan ayırma duasından yapacaklarsa ve bunu yapma amaçları mutlu bir çifti ayırmaksa bu dua kötü niyetle yapılmış olur. Sevdikleri kişinin başka biriyle sevgili olması ya da evlenmesi durumunda ayırma duası yapılırsa niyetin kötü olduğu bilinecektir.

İnsanlar etraflarında bulunan kişilerin mutlu olmasını çekemedikleri için de ayırma duası yaptırabilirler. Nişanlanmış ya da evlenmiş olan kişilerin mutlulukları diğer insanları mutsuz hale getirebilmektedir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda ayırma duasıyla mutlu kişilerin arasının açılması için çaba gösterilir.

Kötü niyetli ayırma dualarının sonuncusu ise arkadaşların arasının açılması adına yapılan dualardır. Eğer arkadaşlar birbirlerine zarar vermiyorlarsa ve iyi bir arkadaşlık ilişkileri varsa bu kişilerin arasının açılması toprağa okunan dua kötü niyetli olacaktır. Duaların bu amaçlarla kullanılması hiçbir zaman önerilmez.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kuvvetli Ayırma Duası
Ayırma Duası
Ayırma Duası

Ayırma Duası İyi Niyetle Yapılabilir mi?

Ayırma duasının kötü niyetle yapılıp yapılamayacağı sorusuna herkes yapılabilir yanıtını verir. Duanın insanları ayırıyor olması herkes tarafından kötü niyetli algılanmasına sebep olur. Ancak bu dua son derece hayırlı amaçlar için de kullanılabilmektedir. Eğer dua hayırlı amaçlar için yapılırsa etkisi çok daha büyük olur. Duanın etkisini gösterme süresi de kısalacaktır.

Evli çiftlerin arasına üçüncü bir kişi girmişse üçüncü kişinin eşlerden ayrılması için ayırma duaları kullanılabilir. Evli çiftlerin arasını bozan üçüncü kişilerin uzaklaştırılması ayırma duasının faydaları arasında gösterilmektedir.

Bazı durumlarda insanlar arasında tek taraflı ilişkiler başlar. Taraflardan bir tanesi böyle bir ilişki istemese dahi diğer kişi baskı ve zorlama ile bu ilişkiye devam etmektedir. İlişkinin içerisinde şiddet ve küfürler başlar. Böyle bir durumda da sorunun devam etmemesi adına ayırma duaları yapılabilir.

Çiftlerden bir tanesi diğeri için zararlı oluyorsa. Onun kötü alışkanlıklar edinmesine ya da kötü davranışlarda bulunmasına sebep oluyorsa bu durumda Ayırma Duası yapılabilir. Buda hayırlı bir amaçla yapılan ayırma dualarından bir tanesi olacaktır.

Ayırma Duası Okumak Günah mı?

Bugüne kadar denenmiş ayırma duasının yorumları takip edildiğinde bu tarz duaların okunmasının günah olduğunu savunan çok sayıda insanın varlığı gözlemlenecektir. Tabi ki kimsenin günah olup olmadığı konusunda net bir bilgi vermesi mümkün değildir. Bu konuda konuşmak dahi çok doğru bir iş olmaz.

Normal şartlarda dua etmek günah değildir. Aksine hayırlı olan bir eylemdir. Ancak insanlar kötü amaçlı dua ettiklerinde günah olduklarını savunurlar. Beddua gibi insanların ayrılmasına sebep olan hayırsız dualar günah olabilir.

İnsanların ayrılması hayırlı ise ve hiçbir taraf bundan zarar görmeyecekse doğru bir şekilde okunan dualar günah olmaz. İnsanların daha hayırlı bir hayat sürmesi için okunan dualardır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Denenmiş Ayırma Duası

Ayırma Duası Nasıl Okunur?

Ayırma duası dendiğinde tek bir duadan bahsedilemez. Duanın kimleri ayıracağı ve neden bu ayrılmanın gerçekleşmesinin gerekli olduğu yapılacak olan duayı değiştirmektedir. Derman Hoca gibi daha öncesinde yüzlerce insana yardım etmiş kişiler yaşanabilecek her durum için farklı dualar hazırlarlar. Bu duaların okunuş şekilleri de farklılık gösterecektir.

Herhangi bir amaçla erkeği kızdan ayırma duasıyla edilecekse bu duanın tüm ayrıntıları Derman Hoca’dan alınmalıdır. Hoca ile görüşüldüğünde bu duanın amacı net bir şekilde anlatılır. Sonrasında okunması gereken dua hoca tarafından kişiye sunulur. Dua öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenler de net bir şekilde anlatılacaktır. Ardından duanın etkileri beklenmeye başlanır.

Ayırma Duaları İle İlgili Tüm yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Günde Aşık Etme Duası 21 Günde Evlenme Duası 24 Saatte Aşık Etme Duası Anında Etkili Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Duası Aşk Büyüsü Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur Aşk Duası Ayırma Büyüsü

Ayırma Duası Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama Büyüsü Nedir Bağlama Duası Etkili Aşk Etme Büyüsü Nasıl Yapılır Büyü Çeşitleri

Canbar Büyüsü Çok Tesirli Aşık Etme Duası Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Deli Gibi Aşık Etme Duası En Ağır Aşk Büyüsü Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Evlenme Duası

Evlenmek İçin Dua Evlilik Büyüsü Kocanın Ağzını Dilini Bağlamak İçin En Etkili Dua Evlilik Duası Gerçek Aşk İçin Aşk Duası Hayırlı Evlilik İçin Denenmiş Dua Hızlı Aşık Etme Duası Kendine Aşık Etme Büyüsü Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua Kolay Aşk Büyüsü Evlenme Duaları Nasıl Yapılır

Kocayı Kendine Bağlama Duası Köpek Gibi Aşık Etme Duası Körkütük Aşık Etme Duası Kuranda Birini Kendine Aşık Etme Duası Kuvvetli Ayırma Duası Mucize Geri Döndürme Duası Papaz Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Sevdiğin Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası Sevgi Duası Soğutma Büyüsü Süryani Büyüsü Birisini Kendine Aşık Etme Duası Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Birini Uzaklaştırmak İçin Dua https://https://askduasi.net/ Bağlama Büyüsü