Ayırma Büyüsü - Ayırma Büyülerinin Etkileri ve Süreçleri Nelerdir?
İsmaiLHoca
Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Büyüler genel olarak kişileri birbirine bağlamak, aşık etmek, evlenmek ya da para, iş, sağlık gibi konular için yapılmaktadır. Fakat aynı zamanda bunların tam tersi olan, negatif özelikte olan büyü türleri de mevcuttur ve insanlar günümüzde bu büyü türlerini de sık sık yaptırırlar. Bu büyü türleri arasında ise Ayırma Büyüsü, soğutma büyüsü, kara büyüler gibi büyü türleri yer almaktadır.

Biz de bu yazı içerisinde en çok tercih edilen ve en çok merak edilen büyü çeşidi olan ayırma büyüsünü ele aldık. Yazı içerisinde Ayırma Büyüsü ile ilgili tüm detaylı bilgilere sahip olacaksınız. İlk olarak ayırma büyüsü nedir ve ayırma büyüsünün belirtileri nelerdir sorularının yanıtlarını göreceksiniz. Daha sonra ise resimle ayırma büyüsünün ne olduğunu ve kolay yapılan ayırma büyüsünün ne olduğunu göreceksiniz. İyi okumalar dileriz.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Sizlere ilk olarak bu sorunun yanıtını vereceğiz. Böylece bu büyü türü ile ilgili bilmeniz gereken en önemli şeyleri göreceksiniz. Ayırma büyüsü adından da kolaylıkla anlaşılacağı üzere kişileri birbirinden ayırmak için yapılmakta olan bir büyü türüdür. Bu büyü tamamen olumsuz etkide bulunmaktadır. Büyünün tek yapılma amacı iki kişiyi birbirinden bir an önce ayırmaktır.

Ayırma Büyüsü

İlişkileri sonlandırmak için bu büyü tercih edilmektedir. Aynı zamanda kişi kendi ilişkisi için de bu büyüyü yaptırabilir. Yani, eğer kişi eşinden ya da sevgilisinden ayrılmak istiyor fakat bunu bir türlü yapamıyor ise bu büyü sayesinde ayrılık sürecini çok kolay şekilde geçirir. Ayrılmak istemeyen karşıdaki kişinin aklına birden bire ayrılık fikri sokulur ve böylece ayrılık önünde hiçbir engel kalmaz. Ayırma büyüsünün ne olduğumu kısacası bu şekilde size anlatabiliriz.

Ayırma Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Ayırma büyüsü belirtileri hakkında sizlere şu bilgileri verebiliriz:

  • Ayırma büyüsünün belirtileri arasında ilk olarak şu vardır: Büyü yapıldıktan belli bir süre sonra, yani 15-20 gün içerisinde kişiler birbirinden tamamen soğumaya başlar.
  • Bu soğuma nedensiz yere olur. Kişilerin içlerine birden bire ayrılık düşüncesi ekilir.
  • Kişiler birbirlerini ne kadar seviyor olurlarsa olsunlar eğer bu büyü yapılmış ise mutlaka ayrılık gelecektir.
  • Kişiler birbirilerine karşı olan sevgi, saygı, sadakat, aşk duygularını kaybederler, yerine tamamen soğukluk gelir. Hiçbir şey hissedemez hale gelirler. Neden hala birlikte olduklarına bir anlam veremezler. Ve doğrudan ayrılırlar.

Ayrılma büyüsünün en çok görülen ve bilinen belirtileri arasından bu gibi belirtiler yer almaktadır. Eğer bu belirtilerin kesin olarak görülmesini istiyor iseniz mutlaka iyi ve gerçek bir hocanın bu büyüyü yapması gerekir. Şimdi de bir başka konuya geçiş yapalım. Eğer resimle ayırma büyüsünün ne olduğunu merak ediyor iseniz yazıyı okumaya devam edebilirsiniz. Bir sonraki konu başlığımız altında bu konuyu göreceksiniz.

Resimle Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsü türleri arasında en çok görüşen yöntem resimle ayırma büyüsü yöntemidir. Günümüzde bu yöntem sık sık çeşitli hocalar tarafından kullanılmaktadır. Eğer hoca resimle ayırma büyüsünü uygulayacak ise sizden ayrılması istenen kişilerin fotoğraflarını ister. Bu fotoğraflar hocaya verilir. Hoca fotoğrafların üzerine çeşitli işlemler uygular, dualar okur, ilmi bilgilerini kullanır. Ve psişik yeteneklerini de kullanarak cinler ile iletişime geçer. Böylece kişileri ayırmak için gerekli olan büyü uygulaması eksiksiz bir biçimde yapılır. Bu yöntem bu şekildedir ve biraz önce de dediğimiz gibi günümüzde çok sık tercih edilmektedir.

Peki, en kolay yapılan ayırma büyüsünün ne olduğunu da merak ediyor musunuz? Eğer bu soruya yanıtınız evet ise bir sonraki konu başlığımızı okumaya geçebilirsiniz.

En Kolay Yapılan Ayırma Büyüsü Nedir?

Son olarak sizlere kolay yapılan ayırma büyüsü ile ilgili bilgiler vereceğiz. Ayırma büyüsü gibi büyüler çok kuvvetli büyüler olduğundan dolayı yapım aşamaları da bir o kadar zorludur. O yüzden büyü uygulama yöntemleri arasında kolay yapılan büyüler daha çok tercih edilmektedir. Fakat bir büyünün yapımının kolay olması demek o büyüyü sıradan bir insanın uygulayabileceği anlamına gelmemektedir. Büyüyü uygulayabilecek olan kişiler sadece hocalardır. Hocalardan başka kimse büyü yapamaz. Eğer ayırma büyüsünü yaptırmak istiyor iseniz mutlaka güvenilir, gerçek ve işinde uzman bir hoca ya da medyum ile görüşmeniz gerekmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Aşık Etme Duası Bağlama Duası Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü