İsmaiLHoca
Aşk Büyüleri

Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü; Dünya kurulduğundan bu yana aşk insanlar için en vazgeçilmez duygudur. Aşk bir de karşılıklı bir duygu ise her iki taraf için mutluluk sebebi olabilir. Böylesine mutluluk kaynağı olan aşk, aynı zamanda mutsuzluk sebebi ve kaynağı da olabilir. Mutsuzluk hissi vermesinin iki sebebi olabilir.

İlki, hissettiğiniz aşk tek taraflıdır, âşık olduğunuz kişi tarafından karşılık bulamayabilir. İkincisi ise aşkınız karşılık bulmuş ama bir süre sonra aşkınız sizden uzaklaşmış olabilir. Her iki durumda aşkı hissedenler için mutsuzluğa, acı çekmeye ve hayattan soğumaya başlamasına neden olur. Bunlar yetmezmiş gibi yaptığınız hiç bir şey sevdiğiniz insanı size geri döndürmeye yetmeyebilir.

Eğer karşılıksız bir aşk hissediyorsanız karşı taraf bilse dahi bu aşka karşılık vermeyebilir. Ne yapsanız ne deneseniz olmaz. İşte o noktada insanlar aşkın verdiği mutsuzluğu ortadan kaldırmak, sevdiklerini geri döndürmek için başka yollara başvururlar. Aşık etme büyüsü de bu noktada devreye girer.

Tüm bunların yanında âşık etme büyüsünün yanı sıra kocaları kendinden soğuyan kadınlar da kocamı aşık etme büyüsü yaptırabilme umuduyla medyumların kapısını çalıyorlar. Ancak konuda uzman ve bu ilim hakkında uzman bir medyum seçilmesi de önemlidir. Büyü de yapılacak en küçük hata her şeyin daha da kötü gitmesine yol açabilir.

Aşık Etme Büyüsü Nedir ?Pin

İlgini Çekebilir. Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşık Etme Büyüsünün Faydaları

Kocamı aşık etme büyüsü, aşık etme büyüsü gibi büyüler son derece masum amaçlar taşıyarak yapılır. Aşık etme büyüsünün faydaları şu şekilde sıralanabilir; Seven iki insan birbirine kavuşur ve mutlu olurlar. Sevdiğiniz kişi ile bir ömür mutlu mesut bir hayat sürebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Hemen Tutan Aşk Büyüsü

Ancak âşık etme büyüsünü yaptırmak için gizli ilimler ile ilgili bilgiler hâkim ve daha önce yaptığı başarılı aşk büyüleri olan tecrübeli bir hoca ya da medyumdan yardım istemelisiniz. Seçtiğiniz medyum hoca aşk büyüsünün yan etkilerini ve yanlış yapıldığı takdirde insanın hayatını altüst edilebileceği konusunda da büyüyü yaptırmak isteyen kişiyi de bilgilendirilmelidir.

Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Peki, size ya da etrafınızda bulunan insanlardan birine aşk büyüsü yapılıp yapılmadığını anlamak istiyorsanız aşk büyüsü nasıl etki eder bilmeniz gerekir. Aşk büyüsünün kadın ya da erkek üzerinde ya da evli ya da bekâr olması fark etmeden gösterdiği belirtiler birbirine benzerlik göstermektedir. Aşk büyüsü hem psikolojik hem de fiziksel belirtiler göstermektedir. Aşk büyüsü belirtileri için aşağıdaki özellikler iddia edilebilir.

 • Kişi bulunduğu ortamda durmak ve sürekli olarak ortamdan kaçma isteği gösterir.
 • Sevdiği ve âşık olduğu kişi hariç herkesle iletişim kurmayı kesebilir.
 • Ailesini ve arkadaşlarını değersiz görüp ikinci plana atabilir ve sevdiği kişinin etrafında pervane olması.
 • Kişinin gözlerinde kızarıklar görülebilir.
 • Sürekli yorgun olmaları.
 • Uykuya dalmakta güçlük çekerler. Rüyalarında bile âşık oldukları kişileri görür, sevdiklerini görmedikleri zamanlar sürekli kâbus görürler.
 • Algılama ve akıl kullanmada problemler yaşadıkları görülür. Büyünün tesiri altındaki kişiler giderek aptallaşabilir.
 • Hafıza bozukluğu ve çok yakın zamana ait şeyleri bile hatırlamada güçlük çekebilirler.

Aşk Büyüsünü Kimler Yapar?

En çok tercih edilen ve yaptırılmak istenen büyülerin başında aşk büyüsü gelmektedir. Üstelik bu tarz büyü uygulamaları sayesinde birbirlerine âşık edilip, mutlu ve mesut evlilikler yapıldığı da bilinmektedir. Aşk büyüsünün pek çok farklı yöntemi bulunmaktadır. Ancak bu yöntemleri tek başına uygulamanız tavsiye edilmez. Bu yöntemleri kendiniz uygulasanız bile etkili sonuçlar almanız mümkün olmayacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsü Faydaları

Bu nedenle de aşk büyülerini en iyi uygulayacak kişiler bu tarz manevi uygulamaların uzmanları olan medyum hocalardır. Medyum hocalar yüksek manevi kudrete sahip kişilerdir. Dünya dışı varlıklar ile de iletişime geçebilen ruhani dünya ve gizli ilimler konusunda bilgi ve tecrübeye sahiptirler.

Aşk büyüsünün başarılı bir şekilde uygulanmasını bu şekilde sağlarlar. Etkili aşk büyüsü yapmak çok ciddi bir iştir ve tecrübe de gerektirir. Aşk büyüsünde kısa sürede etkili sonuç alınması kolay bir iş değildir. Düşünüldüğü gibi basit bir işlem olmayan bu uygulamada bazı önemli ritüeller bulunur, bunların yanı sıra dualar ya da ayetler okunur. Bu nedenle de aşk büyülerini en doğru uygulayacak kişi gizli ilimler konusunda bilgili ve özel yeteneklere sahip medyumlardır.

Aşk Büyüsünün Etkileri Uzun Sürer mi?

Aşk büyülerini eğer gizli ve ruhani ilimler konusunda deneyimli ve tecrübeli bir medyum hoca yapmış ise bu büyüler çoğunlukla kalıcı olarak etkilidirler. Ancak bu büyülerde bir takım ritüeller ile tekrar bozulması da mümkün olabilir. Bir kişiyi medyum hocanın hazırladığı büyüler ve tılsımlar ile kendinize âşık ettiğiniz gibi 5 ya da 10 yıl sonra bu büyünün etkilerini ortadan kaldırmak isterseniz yine deneyimli medyum hocalara başvurmanız yeterli olacaktır.

Aşk büyüleri ne kadar masumane olurlarsa olsunlar deneyimli ve bilgili yüksek kudrete sahip bir medyum hoca tarafından hazırlanmalıdır. Ritüel ve uygulamalarda yapılacak en ufak bir hata, hayatınızı tümden karartabilir. Bu nedenle tüm yolları denedikten sonra aşk büyüsüne yönelmeniz yararlı olacaktır.

Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Aşık etme büyüsü, insanların aşık olmasını sağlamak için yapılan bir tür büyüdür. Bu büyü, genellikle kişilerin iki kişi arasındaki ilişkiyi güçlendirmesi amaçlanır.

Bu büyünün gerçekliği hala tartışmalıdır. Bazı insanlar, aşık etme büyüsünün gerçekten işe yaradığına inanırken, bazıları ise bunun bir efsane olduğunu düşünmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Büyü, çoğu zaman beyaz büyü olarak adlandırılır. Bu yüzden, insanlar genellikle bu büyüyü yaparken iyi niyetlerini korurlar ve başka insanlara zarar vermek gibi niyetleri yoktur.

Aşık etme büyüsünün yapımı, genellikle belirli malzemeler kullanır. Bu malzemeler, bir kırmızı mum, birkaç damla gül yağı ve kırmızı bir kumaş parçası gibi şeyleri içerir. Bunları kullanarak, büyüyü yapabilirsiniz.

Özetle, aşık etme büyüsü kişileri birbirine aşık etmek için kullanılan bir tür büyüdür. Bazı insanlar bunun gerçekliğine inanırken, bazıları ise bunun bir efsane olduğuna inanmaktadır.

Aşık Etme Büyüsü Etkili Midir?

Aşık etme büyüsü, insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek için yaptıkları bir tür büyüdür. Bu amaçla çeşitli dualar, ritüeller ve tılsımlar kullanılır. Ancak, insanlar bu tarz işlemlere yönelmeden önce, aşık etme büyüsünün gerçekten etkili olup olmadığına dair birçok soru sorarlar.

Bu sorunun cevabı oldukça açıktır, çünkü aşık etme büyüsünün etkili olup olmadığı, büyüyü yapan kişinin niyetine ve inancına bağlıdır. Eğer kişi büyüyü ciddi bir şekilde yaparsa ve samimi bir niyetle yaparsa, büyü son derece etkili olabilir. Ancak, bu işlemler yapılırken dikkatli olunması gerektiği unutulmamalıdır.

 • Aşık etme büyüsü yapmadan önce doğru niyetle hareket edilmelidir.
 • Büyü, kişinin alelacele ya da yanlış nedenlerle yapmaması gereken bir işlemdir.
 • Aşık etme büyüsü yapmak yerine, birçok farklı alternatif yöntem de bulunmaktadır.

Bununla birlikte, birçok kişi aşık etme büyüsünün etkili olduğunu düşünmekte ve başvurulan tılsımların, duaların, ritüellerin doğru şekilde uygulandığında gerçekten işe yaradığını gözlemlemektedir. Ancak, bu işlem yapılırken dikkatli olunması ve kendine zarar verebilecek yan etkilerin ortaya çıkması ihtimaline karşı hazırlıklı olunması gerekmektedir.

Aşk Büyüleri konularında Kategorimiz içerisinde ki yazıları inceleyebilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

21 Yorum

 1. Atiye dedi ki:

  Kesinlikle dolandırılmak istemiyorsanız ismail hocamı tercih etmelisiniz. Ben uzun senelerdir markette kasiyer olarak çalışmaktayım. Buraya kadar aslında gayet normal fakat genel müdürüme aşık olmam biraz saçmaydı fakat aşk bu ne yapabilirdim ki. İlk başlarda umutsuzdum fakat daha sonrasında ismail hocanın neler yaptığını okuyunca denemeye karar kıldım. Aşk vekfi yaptırdıktan sonra 5.gün 12.gün ve 15.gün olmak üzere ismail hocama bilgiler sundum. Daha sonra ise çok kısa bir zaman dilimi içerisinde sevdiğim kişinin sevigisini elde ettim. 

 2. Tuba dedi ki:

  Bir sene olmuştu kocamla evliliğimiz ilk başlarda çok mutlu bir aile ortamı yaşasakda son 2 aydır çekilmez bir hal almaya başlamıştı. Dahaa sonra ben nasıl olacak diye araştırmalara başladım. Çevremde bu tür olaylara ilgisi olan ismini vermek istemediğim bir tanıdığıma sordm oda bana ismail hocayı önerdi. Daha sonrasında ismail hocam ile konuşup gerekli olan duayı yaptırdım. Aslada pişman değilim çünkü ismail hocam sayesinde evliliğim bitmekten kurtuldu.

 3. Barbaros dedi ki:

  Asla ama asla bu tür olaylara inanmazdım fakat en sonunda hayallerim gerçek oldu buradan ismail hocama çok teşekkürlerdimi sunuyorujm. Bir arkadaşımında tavsiyesiyle ismail hocam ile iletişime geçtim ve hocam ne dediyse harfi harfine uyguladıom. Toplamda 20 gün bile sürmeden aşk vekfini etkisini gösterdi ve şuan çok mutluyum. 

 4. Esil dedi ki:

  Aşkımdan yanıp tutuşuyordum ve bir türlü ne yapacağımı bilmiyordum. Sonunu hiçbir zaman tahminm edemezdm ve bu nedenle açılmayıda düşünmüyordum. İnternette bir gn gezinirken ismail hocanın yazılarını gördüm. Bayada nam salmış bir hocaymış yorumlardan bahsedildiği üzere. Daha sonrasında ileitşime geçtim. ismail hocam benimle ghayet güzel bir şekilde ilgilendi ve bana bir kargo yolladı yapılacak işlemler ile birlikte. Daha sonrasında kargom 3 iş günü içerisinde elime ulaştı ve ismail hocamın dediklerini harfiyen yerine getirdim. Peki pişmanmıyım? Asla pişmöan değilim çünkü onun sayesinde sevdiğime kavuştum. 

  1. Umutlu dedi ki:

   Esil kardeş , ğerçektende senin adına sevindim , bende işlem yaptırdım bugün 31.ci gün, gerçektende etkisi oldumu hüsrana uğramaktan korkuyorum

 5. Burhan dedi ki:

  Ben allaha şükürler olsun ki sizi bulmuşum hocam. İyi ki o mesajı sizlere yazmışım. Şuan dünyanın en mutlu adamı benim biliyormusunuz. Özellikle karımdan ayrıldıktan sonra resmen dünya başıma yıkılmıştı. Siz nasıl bir zaatsınız ki beni bu kadar mutlu ettiniz. Arkadaşlar ayrıldığım eşimi bağlama vekfi ile ismail hocam geri döndürdü hiç umudum yoktu fakat resmen böyle oldu.

 6. Ayşen Şengül dedi ki:

  ismail hocam ile tanışmışlığım 3 sene öncesine dayanıyor o zamanlar ben ihanet ettiğim kocama tekrardan aşık olduğum için fakat onun beni sevmediğini bildiğim için ismail hocama işlem yaptırdım. Evet kocam bu ihaneti bildiği halde aşk vekfi sayesinde bana geri döndü şimdi ise asla ama asla bir kere bile kavga etmeden günümüz geçiyor çok mutlu bir aileyiz artık.

 7. Hayri dedi ki:

  Merhaba dostlarım 4 senelik bir sevgililik döneminden sonra aşık olduğum kadından ayrılmıştım. Daha sonrasında o kadın gitti başkası ile sevgili oldu sonrasında ayrıldı ve benim artık gözlerimden yaş bile akmaz hale gelmiştim ağlamaktan gözümde yaşlar tükenmişti neler yapacağımı araştırken aşk vekfi yapan idmail hocama rastladsım ve yaptırsam bir şey kaybetmem ama ya tutarsa diyerek ismail hocama aşk vekfi yaptırmaya karar verdim ve gözlerime inanamadım sonucu o kadar güzeldi ki şimdi mutluluktan ayağım yerden kesiliyor ve çok güzel giden bir ilişkimiz var. İsmail hocamdan allah razı olsun

 8. Poyraz dedi ki:

  Benim yaşım 40 burada birçok kişi benim kardeşim sayılır. Burada birkez daha yazıyorum ismail hocamın ellerinden öpüyorum. Bu yaşıma kadar yaşadığım ne kadar ilişki varsa hep kısa sürmüştü ve artık evlenmek denildiği zaman içimi buruk bir hüzüntü kaplıyordu daha sonrasında en son ilişkimde gerçekten çok sevmiştim ve ismail hocama başvurarak bağlama vefki yaptırmaya karar verdim. Şuan evliyim ve size gerçekten diyebilirim ki ismail hocama sonsuz bir şekilde güvenin. Piyasada olan sayılı hocalardandır.

 9. Rıfat Yıldırım dedi ki:

  Ben İsmail hocayı arkadaşım sait tarafından öğrendim o artık çektiğim acılara dayanamayıp bana ismail hocayı önerdi git konuş o senin derdine çare bulur dedi. Bilirsiniz ki aşk acısı çok kötü bir şeydir ve benim çektiğim acılar artık dayanılamaz hale gelmişti .ismail hocamla görüştükten sonra işleme başladık. Daha sonrasında benimde acılarım son buldu allah senden razı olsun ismail hocam bana sevdiğimi kavuştrdun.

 10. Ayfer dedi ki:

  Merhaba dostlar ben eşimi kendime bağlamak adına bağlama duası yaptırdım. Tabi bu kararı aldıktan sonra uzun bir süre geçti yaptırabilmem için çünkü piyasada o kadar çok dolandırıcı var ki ama ben ismail hocam ile görüşünce onun öyle biri olmadığını anladım zaten referansları bunun en büyük göstergesiydi. Yaptırdıktan sonra gerçekten eşimin bana sonsuz bir kuvvet içerisinde daha çok bağlandığını gördüm. ismail hocama ne kadar teşekkür etsem az gelir

 11. Nurdan dedi ki:

  Ben daha önce bir hocaya aşk duası yaptırmıştım ya olmadı yada hoca yapamadı fakat sizde bilirsiniz bu durumlarda güven bir kere kırıldımı bir daha geri gelmiyor aynen öyle valla. Daha sonra ismail hocam ile tanıştım neredeyse 2 hafta konuştum ve gerçekten ismail hocama güvendim. Nişanlım beni terketmişti ve Bağlama duası yaptırmak için ismail hocam ile konuştum. Daha sonra yaptırdım ve güvenemeyen herkese ismail hocama güvenmelerini tavsiye ederim. yaptığı işlem ile nişanlım geri döndü bana çok şükür şimdi çok çok mutluyuz

 12. Behiye dedi ki:

  Ben sevdiğim eşimi bağlamak için ismail hocam ile çalışmaya karar verdim. İlk defa böyle bir şey yapacaktım açıkcası biraz tırsıyordum. Ya olmazsa diye fakat ismail hocam beni konuşmalarında çok rahatlattı ve neredeyse bütün bilgileri benim rahatlamam için verdi ve çalışma yaptırmaya karar verdim. Bana bir kargo gönderdi ismail hocam bu kargo elime 9 günde ulaştı. Daha sonrasında dediklerini yaptım 40.gün içinde eşimin bana yavaş yavaş bağlandığını gördüm şimdi ise bu bağlılığı kimse koparamayacak kadar kuvvetli.

 13. Durdane dedi ki:

  Benim eşim sürekli başka kadınlarla konuşuyordu ve ben yakalamama rağmen yüzsüz gibi hala devam ediyordu ve ben artık bitme noktasına girmiştim. Ölümü bile düşünüyordum çünkü benim eşimden başka kimsem yoktu ve o bunu bildiği halde böyle yapıyordu. Benim annem babam öldüler ve eşim hala bunları yapmaya devam etmişti daha sonrasında allah razı olsun ismail.hocam ile tanıştım ve bağlama vefki yaptırmak istedim. Bağlama vefkini yaptıktan sonra biraz zaman geçti ve olmayacağını düşünüyordum bir yanımda olacak diyordu zaman geçtikçe eşim bana resmen öyle bir bağlandı ki hala inanamıyorum iyiki ismail hocamı dinleyip sabırlı olmuşum bu iş sabırlı olmaktan geçiyor arkadaşlar.

 14. Halil dedi ki:

  Çok saygı değer birisi olan ve güvenilir birisi olan ismail hocamın ellerinden öpüyorum. Onun yaptıklarını kimse yapmadı ve beni eski eşimle tekrar kavuşturdu. Benim yüzümden ayrılmıştık ve bu nedeni burada belirtemeyeceğim. Siz normal şartlar sürseydi asla birlikte olamayacağımızı bilin o yeter. Daha sonrasında uzun bir süre ismail hocam ile konuştum. Daha sonrasında gerçekten bağlama duası yaptırmaya karar verdim. Bu bağlama duası sonrasında ise asla affedilemeyecek olan ben sevdiğim ve eski eşim tarafından affedildim. Herkese ismail hocamı tavsiye ederim. 

  1. Umutlu dedi ki:

   Selamun aleyküm Halil arkadaş , senin adına çok sevindim inşallah bende senin gibi sevinirim

 15. Vildan dedi ki:

  Eşimle birlikte bir tekstil dükkani işletiyoruz ve güzel bir ilişkimiz vardı her şey güzeldi allah a şükğr kazandığımız para bize yetiyordu birbirimizi seviyorduk. Fakat eşim gece hayatına düşkün birisiydi sürekli içki içiyordu ve kim bilir kimlerle zaman geçiriyordu. Ben bir kadın olarak bunu kendime yediremıyordum kendisiyle konuşmaya çekiniyordum biraz sert birisi sürekli tersliodu ve ne yapmam gerektiğini bilmiyordum. İnternette araaştırmaya başladım ve ismail Hocamı gordum bana yardımcı olabileceğini düşünerek yazdım ve bana yardımcı olabileceğini söyleyip yaptığı işlemlerden bahsetti ve bağlama vefi ile bunu düzeltebileceğime inanıyordum zamanla şunu farkettim ki arkadaşları çağırsa bile dışarı çıkmak istemiyordu ve eski muutlu günlere geri dönmüştük en sonunda hepsi hocam sayesinde oldu ne kdar teşekkrür etsem azdır Allah yolunuzu açık etsin hocam.

 16. İsimsiz dedi ki:

  Arkadaşım sevgilisinden ayrılmıştı ve psikolojik olarak çok kötü durumdaydı bu durumdan kurtulması lazımken acilen arayışlara başladık hayatı dağılmıştı ve arkadaş ortamımız kopmuştu internette çareler ararken ismail hoca ile karşılaştık ve hemen yazdık sağolsun bize aşk duasıdan bahsetti ve bizi bu zor durumdan kurtarabileceğinden bahsetti allah ismail hocadan razı olsun şuan arkadaşım ve eski sevgilisi barıştı ve çok mutlular ismail hocamıza çok şey borçluyuz arkadaşım bu kötü günleri geçirirken ismail hocamızın aşk duası çok faydasını gördük inşallah herkesin derdine deva olamya devam eder hocamız

 17. Erdi dedi ki:

  Başta çok tedirgin yaklaşmıştım ismail hocama ama şu an hiç tereddüt etmeden çevremdeki herkese tavsiye etmeye başladım. Bu gibi olaylara hiç inanmayan biriyimdir aslında ama çaresizlik insana herşeyi yaptırıyor. İsmail Hocama yazdım şuan aşırı mutluyum gram pişmanlık yaşamadım allah razı olsun ondan.. bana yüz vermeyen kız arkadaşımı kısa süre içerisinde bana bağladık. Şuan yakın arkadaşlarımda ismail Hocayla görüşmelere başladı onların da tecrübelerini yorum attırmalarını sağlayacağım hocamı kesinlikle öneririm herkese kesinlikle pişman olmazsınız gidip boş yerlere para dökmeyin. ismail Hocam size yardımcı olacaktır.

 18. Eyyüp dedi ki:

  Burdurda öğrencilik yapıyorum aynı sınıftan çok beğendiğğim bir kız vardı ilk gördüğümde çok beğendim nasıl yaklaşacağımı bilmiyordum birgün açılmaya karar verdim ve reddedildim. Bu olay bana baya koymuştu sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ismail hocamla tanıştım başta alaya alıp inanmadım geçiştirip durdum sonra denemekten zarar gelmez diye bi deneyeyim dedim ve iyi ki denemişim böyle birşeyin olacağını düşünmemiştim o beni reddeden kız benle konuşuyordu şuan flörte başladık yakında sevgili olacağımızı düşünüyorum tekrardan ismail Hocama teşekkürlerimi iletiyorum benim gibi inanmayanlar varsa eğer düşünmeden hemen hocamla görüşsünler pişman olmazsınız. 

 19. Bukettt dedi ki:

  İsmil hocamdan Allah razı olsun benden ayrılan sevgilimi bana geri döndürdü pırlanta gibi bir hoca ismail hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.