DermanHoca

Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Dünya kurulduğundan bu yana aşk insanlar için en vazgeçilmez duygudur. Aşk bir de karşılıklı bir duygu ise her iki taraf için mutluluk sebebi olabilir. Böylesine mutluluk kaynağı olan aşk, aynı zamanda mutsuzluk sebebi ve kaynağı da olabilir. Mutsuzluk hissi vermesinin iki sebebi olabilir.

İlki, hissettiğiniz aşk tek taraflıdır, âşık olduğunuz kişi tarafından karşılık bulamayabilir. İkincisi ise aşkınız karşılık bulmuş ama bir süre sonra aşkınız sizden uzaklaşmış olabilir. Her iki durumda aşkı hissedenler için mutsuzluğa, acı çekmeye ve hayattan soğumaya başlamasına neden olur. Bunlar yetmezmiş gibi yaptığınız hiç bir şey sevdiğiniz insanı size geri döndürmeye yetmeyebilir.

NOT: MOBİLDEN GİRENLER DİĞER RESİMLER İÇİN SOLA KAYDIRINIZ.

 

Eğer karşılıksız bir aşk hissediyorsanız karşı taraf bilse dahi bu aşka karşılık vermeyebilir. Ne yapsanız ne deneseniz olmaz. İşte o noktada insanlar aşkın verdiği mutsuzluğu ortadan kaldırmak, sevdiklerini geri döndürmek için başka yollara başvururlar. Âşık etme büyüsü de bu noktada devreye girer. Tüm bunların yanında âşık etme büyüsünün yanı sıra kocaları kendinden soğuyan kadınlar da kocamı âşık etme büyüsü yaptırabilme umuduyla medyumların kapısını çalıyorlar. Ancak konuda uzman ve bu ilim hakkında uzman bir medyum seçilmesi de önemlidir. Büyü de yapılacak en küçük hata her şeyin daha da kötü gitmesine yol açabilir.

denenmis etkili ask muhabbet duasi 300x191 - Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsünün Faydaları

Kocamı âşık etme büyüsü, âşık etme büyüsü gibi büyüler son derece masum amaçlar taşıyarak yapılır. Âşık etme büyüsünün faydaları şu şekilde sıralanabilir; Seven iki insan birbirine kavuşur ve mutlu olurlar. Sevdiğiniz kişi ile bir ömür mutlu mesut bir hayat sürebilirsiniz. Ancak âşık etme büyüsünü yaptırmak için gizli ilimler ile ilgili bilgiler hâkim ve daha önce yaptığı başarılı aşk büyüleri olan tecrübeli bir hoca ya da medyumdan yardım istemelisiniz. Seçtiğiniz medyum hoca aşk büyüsünün yan etkilerini ve yanlış yapıldığı takdirde insanın hayatını altüst edilebileceği konusunda da büyüyü yaptırmak isteyen kişiyi de bilgilendirilmelidir.

Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Peki, size ya da etrafınızda bulunan insanlardan birine aşk büyüsü yapılıp yapılmadığını anlamak istiyorsanız aşk büyüsü nasıl etki eder bilmeniz gerekir. Aşk büyüsünün kadın ya da erkek üzerinde ya da evli ya da bekâr olması fark etmeden gösterdiği belirtiler birbirine benzerlik göstermektedir. Aşk büyüsü hem psikolojik hem de fiziksel belirtiler göstermektedir. Aşk büyüsü belirtileri için aşağıdaki özellikler iddia edilebilir.

  • Kişi bulunduğu ortamda durmak ve sürekli olarak ortamdan kaçma isteği gösterir.
  • Sevdiği ve âşık olduğu kişi hariç herkesle iletişim kurmayı kesebilir.
  • Ailesini ve arkadaşlarını değersiz görüp ikinci plana atabilir ve sevdiği kişinin etrafında pervane olması.
  • Kişinin gözlerinde kızarıklar görülebilir.
  • Sürekli yorgun olmaları.
  • Uykuya dalmakta güçlük çekerler. Rüyalarında bile âşık oldukları kişileri görür, sevdiklerini görmedikleri zamanlar sürekli kâbus görürler.
  • Algılama ve akıl kullanmada problemler yaşadıkları görülür. Büyünün tesiri altındaki kişiler giderek aptallaşabilir.
  • Hafıza bozukluğu ve çok yakın zamana ait şeyleri bile hatırlamada güçlük çekebilirler.

barisma duasi nasil yapilir 300x188 - Aşık Etme Büyüsü

Aşk Büyüsünü Kimler Yapar?

En çok tercih edilen ve yaptırılmak istenen büyülerin başında aşk büyüsü gelmektedir. Üstelik bu tarz büyü uygulamaları sayesinde birbirlerine âşık edilip, mutlu ve mesut evlilikler yapıldığı da bilinmektedir. Aşk büyüsünün pek çok farklı yöntemi bulunmaktadır. Ancak bu yöntemleri tek başına uygulamanız tavsiye edilmez. Bu yöntemleri kendiniz uygulasanız bile etkili sonuçlar almanız mümkün olmayacaktır.

Bu nedenle de aşk büyülerini en iyi uygulayacak kişiler bu tarz manevi uygulamaların uzmanları olan medyum hocalardır. Medyum hocalar yüksek manevi kudrete sahip kişilerdir. Dünya dışı varlıklar ile de iletişime geçebilen ruhani dünya ve gizli ilimler konusunda bilgi ve tecrübeye sahiptirler.

Aşk büyüsünün başarılı bir şekilde uygulanmasını bu şekilde sağlarlar. Etkili aşk büyüsü yapmak çok ciddi bir iştir ve tecrübe de gerektirir. Aşk büyüsünde kısa sürede etkili sonuç alınması kolay bir iş değildir. Düşünüldüğü gibi basit bir işlem olmayan bu uygulamada bazı önemli ritüeller bulunur, bunların yanı sıra dualar ya da ayetler okunur. Bu nedenle de aşk büyülerini en doğru uygulayacak kişi gizli ilimler konusunda bilgili ve özel yeteneklere sahip medyumlardır.

Aşk Büyüsünün Etkileri Uzun Sürer mi?

Aşk büyülerini eğer gizli ve ruhani ilimler konusunda deneyimli ve tecrübeli bir medyum hoca yapmış ise bu büyüler çoğunlukla kalıcı olarak etkilidirler. Ancak bu büyülerde bir takım ritüeller ile tekrar bozulması da mümkün olabilir. Bir kişiyi medyum hocanın hazırladığı büyüler ve tılsımlar ile kendinize âşık ettiğiniz gibi 5 ya da 10 yıl sonra bu büyünün etkilerini ortadan kaldırmak isterseniz yine deneyimli medyum hocalara başvurmanız yeterli olacaktır.

Aşk büyüleri ne kadar masumane olurlarsa olsunlar deneyimli ve bilgili yüksek kudrete sahip bir medyum hoca tarafından hazırlanmalıdır. Ritüel ve uygulamalarda yapılacak en ufak bir hata, hayatınızı tümden karartabilir. Bu nedenle tüm yolları denedikten sonra aşk büyüsüne yönelmeniz yararlı olacaktır.

birini kendine asik etme duasi 300x169 - Aşık Etme Büyüsü

Bir önceki yazımız olan Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde aşık etmek için yapılan büyüler, aşk büyüsü yapan hoca ve tesirli aşk büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

/5 ratings
5 1 vote
Makale Derecesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Open chat