Sevgiliyi Bağlama Büyüsü - Sevgiliyi Bağlayan Büyü Uygulamaları
İsmaiLHoca
Bağlama Büyüleri

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü; Bir erkek ve bir kadın arasında yaşanan duygusal ilişkiler her zaman mutlu şekilde sürmeyebilir. Yani bir süre ayrılıklar, küslükler ya da anlaşamam azlıkların olması her ilişki için oldukça normaldir. Zaten ilişkilerin hepsi mutlu son ile bitmeyebilir, ayrılıkların da olması bazı ilişkiler için kaçınılmaz durumlardan bir tanesidir. Ayrılık her ilişkinin kaderi olmak zorunda değildir ama anlaşamam azlıkların artması durumunda ayrılık her ilişki için düşünülebilecek konulardan bir tanesidir.

Ayrılmak istemeyen, ilişkisini devam ettirmek isteyen sevgililer ya da evli kişiler oturup konuşma sonucunda bir noktaya varabilir. Fakat bu konuşmalar da ortada var olan sorunu çözemeyecekse genellikle başka türlü ayrılıklarla sonuçlanır. Ayrılmak istemeyen ve ilişki için çabalamak isteyen bir taraf varsa bu durum o kişi için inanılmaz derecede korkunç ve acı verici olabilmektedir.

Sevgiliyi Nasıl Ayrılmaktan Vazgeçirebilirim?

Ayrılık sonrası acı çeken ya da ilişkinin sonuna geldiğini fark edip ayrılmak istemeyen kişiler karşı tarafı da bu durumdan vazgeçirmek isteyebilir. Bir ilişkiyi ayrılığa götüren konu ne ise iki tarafın da olgunluğu ile bu konu oturulup konuşulmalıdır.

Fakat eğer bir taraf konuşmak istemiyorsa o zaman yapılacak fazla bir şey yoktur. Bir diğer durum da konuşulduğu halde bu konunun çözüme kavuşturulamamasıdır. Eğer konu konuşulduğu halde taraflar hala barışmak istemiyor veya ayrılık konusunda ısrarcı oluyorsa o durumda yapılacak pek bir şey bulunmamaktadır.

Sevgiliyi ayrılmaktan vazgeçirmenin bir diğer yolu da ilk günkü ilişki heyecanını ya da mutluluğunu tekrar yaşatmaya çalışmaktır. Ayrılık noktasındaki bir ilişkiyi kurtarmak için denenen bu yol bazen başarı gösterebilmektedir. Çok daha fazla seven y da ayrılmak istemeyen kişi bu durumu kullanarak ortadaki sorunu çözüme ulaştırabilir. Bu durumun da sorunu çözmemesi işleri çıkmaza sokmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Büyüsü Nedir?

Sevgilimi Kendime Bağlamak İstiyorum

Ayrılık aşamasına gelmiş olan bir ilişkinin toplanması çok zordur. Bunun dışında ilk günkü heyecanını vermeyen ve artık taraflardan birinin sıkıldığı fakat alışkanlık ya da başka durumlar gereği ayrılamadığı ilişkileri toplamak da oldukça zordur. Bu tür ilişkileri zar zor ayakta tutan tek kişinin sevgisi ve çektiği emektir. Genellikle o kişi eski mutlu günlerine dönmek ve daha iyi bir birliktelik kurmak ister.

Bunun kolay bir yolu bulunmamaktadır.
Sevgiliyi kendine tekrar tekrar bağlamak ve ilk gün olduğu gibi aşık etmek isteyen kişiler tüm yolu denedikten sonra eğer olay çıkmaza gidiyorsa ve ayrılıkla sonuçlanmasını istemiyorlarsa Bağlama Büyüsü adı verilen büyü ile sevgililerini geri kazanabilirler.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü, birbirini daha önceden tanıyan yani en azından yüz yüze görüşmüş ve konuşmuş olan kişilerin birbirine sevgi bağı ile bağlanmasını sağlayan bir büyüdür. Bu büyü kendi içerisinde farklı alt başlıklara ayrılabilmektedir. Bu büyüleri nu alanda uzman olan medyumlar yapabilmektedirler.

Bağlama büyüsü, psikolojik yöntemler ve ruhani varlıklar aracılığı ile kişilerin karşısındaki kişiyi aşık edebilmesi yöntemidir. Bu yöntem sıklıkla kullanılmasa bile aralıklarla kullanılmaktadır. Başarı oranı doğru ve güvenilir bir medyuma başvurulduğunda oldukça yüksek olabilmektedir.

Bağlama büyüsü diğer adı ile aşk büyüsü olarak da anılır. Kişilerin arasında olmayan bir aşkı var etmek ya da olan fakat bağları kopmuş bir aşkı canlandırmak için de kullanılabilir. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişi kesin bir karar vermeli ve bu kararı neticesinde iyi bir medyuma başvurmalıdır.

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü
Sevgiliyi Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsünün Etkisi Nasıl Olacaktır?

Bağlama büyüsünün etkisi kendini hızlı bir şekilde gösterebilir. Birden fazla bağlama büyüsü olsa da genellikle sonuçlar yirmi bir ile kırk bir gün süren işlemler vasıtasıyla alınır. Bir kişinin bağlama büyüsü yaptırması ve bu büyülerden hangisini yaptıracağını seçebilmesi için bir medyumlardan yardım almalıdır. Rahmani ve şeytani işlemler olarak ikiye ayrılan bu işlemler kısa süre içerisinde etki edebilmedir ve neredeyse garanti olarak etki edebilmesi sayesinde sık sık tercih edilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kocayı Eve Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü yaptırmak için öncelikle iyi bir medyumdan detaylı bir bakım yaptırılması gerekir. Bakım adı verilen işlem büyü yaptırmak isteyen kişilerin mutlaka yaptırması gereken bir işlemdir. Bunun nedeni de yapılacak olan büyünün bakım ile seçilmesinden kaynaklanmaktadır. Birden fazla bağlama büyüsü türü olduğu için yapılabilecek olan işlemler bakıma göre tercih edilmektedir.

Bakım esnasında medyum hem büyü yaptırmak isteyen kişinin hangi duygular içerisinde olduğunu hem de karşı tarafın hangi duygular içerisinde olduğunu, ne şekilde barışabileceklerini görebilmekte ve buna göre işlem seçebilmektedir. Bu uygulamada da varlıklar haberci olarak kullanılmaktadır. O sebeple yine normal bir insan hiçbir şekilde bu işlemleri yapamaz.

Malzemesiz işlemin olup olmadığı merak konusudur fakat malzemesiz yapılan işlemler çok seyrek ve genelde de etkisizdir. Bu tür işlemler için mutlaka aracı olacak eşyaların da var olması gerekmektedir.
Büyü yapılmaya başlandıktan sonra eğer büyüyü yaptırmak isteyen kişinin yapması gereken şeyler var ise medyumun sözünden çıkmadan bunları yapmalıdır.

Ne kadar doğru ve düzgün yaparsa işlem o derece iyi tutmaktadır. Yani dikkat edilmesi gereken öncelikli konu medyumun tavsiyelerine uymak ve sözünden çıkmamaktır.
Büyü esnasında eğer büyü yaptırmak isteyen kişi herhangi bir şey yapmayacaksa bu sefer büyüyü yapan kişi tüm konsantrasyonu içinde yapılması gerekenleri vekalet ile tek başına yapmalıdır. Bu sayede kısa zaman içerisinde büyü tutacaktır.

Aşk Büyüsü Ne Kadar Sürede Tutar?

Bağlama büyüsü ya da diğer adı ile aşk büyüsü yapıldığı işleme göre gün içerisinde ya da kırk bir gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Daha bir haftada etkisini görenler olduğu gibi kırk bir günde de etkisini görenler var olacaktır. Bunun asıl sebebi yapılan işleme ve işlem yaptıran kişinin tavırlarıyla ruh haline göre birtakım değişikliklerin olmasından kaynaklanmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kadına Yapılan En Etkili Bağlama Büyüsü

Aşk büyüsünün tutması için medyumun yapması gerekenler olduğu kadar büyüyü yaptıran kişinin de yapması gerekenler vardır. Gerek fiziksel yöntemlerle gerek de psikolojik yöntemlerle büyünün tabanı hazırlanmalıdır.

Aşk Büyüsü Geçici Midir?

Bağlama büyüsü yaptıranların en çok merak ettiği konulardan biri de bu büyünün geçici olup olmadığıdır. Bağlama büyüsü olarak isimlendirilen büyü geçici bir büyü değildir. Bazı büyüler ömürlük olarak etki eder bazı büyüler ise kısa süreli etki eder. Bu nedenle güvenilir bir medyum bulan kişiler büyünün ne kadar uzun soluklu olduğunu araştırmalı ve medyuma sormalıdır. Medyum bu konuda kişilere yardımcı olacaktır.

Aşk büyüsünün geçici olması demek büyünün etkisi bittikten sonra büyüye maruz kalan kişinin büyüden hemen önceki duygularına geri dönmesi demektir. Yani daha az seviyorsa daha az sevmesi, nefret ediyorsa nefret etmesi ile sonuçlanacaktır. Büyü yaptıran kişiler duygularından emin olmak şartı ile işlem yaptırdığı için belli bir süre sonra sıkılıp ayrılmak isteyemez.

Bu nedenle ömürlerini birleştirmek adına kısa bir süre sonra soğuyacak olmasını da istemediklerinden ömürlük etki gösteren büyülerin yapılmasını tercih ederler. Bu büyülerin yapılması güvenilir bir medyum bulunduğunda oldukça kolaydır bu nedenle öncelikle güvenilir bir medyum bulunmalıdır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Aşık Etme Duası Bağlama Duası Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü