Muhabbet Vefki Nedir? Muhabbet Vefkinin Etkileri Nelerdir?
İsmaiLHoca
Vefkler

Muhabbet Vefki

Muhabbet Vefki

Makaleme başlamadan önce  şunu belirtmek isterim yaptığım çalışmaların tamamı dinimize uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Hiç bir çalışmam içerisinde büyü yoktur ve Büyü ile ilgili hiç bir çalışma hazırlamıyorum.

Muhabbet Vefki
Muhabbet Vefki

Muhabbet, “Karşılıklı Sevgi” demektir, Arapça “Hubb” kökünden gelir. Aşk, şiddetli bir muhabbettir, evrenin yapısında, mayasında sevgi ve muhabbet vardır. Bu çekim alanının içine, bir kalp taşıyan her insan girer, onun cazibesine kapılır, kâinat bu muhabbetle durur, bu aşkla yürür ve bu sevgiyle döner, bir Mevlevî gibi… Sevenler ve sevilenler ancak sevdirenin muhabbeti ve rızası altında muratlarına erebilirler.

Muhabbet Vefki, evli çiftler arasında oluşan huzursuzluklarda, yeni tanışan nişanlı çiftlerin birbirine kaynaşmasında, sevgililer arasında, gelin-kayınvalide arası geçimsizliklerde, kardeşler arası ilişkilerde, iş ve ortaklık ilişkilerinde uyumu, sevgiyi, saygıyı, hoşgörü ve anlayış sağlama amacını taşıyan son derece etkili bir vefk uygulamasıdır. Toplumumuzda her ne kadar Büyü ismini taşısa da gerçekte, sevgi ve muhabbeti arttırıp, insanları birbirine sevdirip, daha mutlu bir hayata yönelttiği için dini anlamda hiç bir sakıncasının olmadığı bilinmektedir.

NOT: MOBİLDEN GİRENLER DİĞER RESİMLER İÇİN SOLA KAYDIRINIZ.

Muhabbet Vefki, havas ilmi teknikleri içerisinde yer alan bir işlemdir. Kısa ve hızlı sonuç almak için başvurulan etkili çalışmalardan birisidir. Sevgililer arasındaki soğuklukların giderilmesini sağlayacaktır. Son derece kısa zaman içerisinde tesir göstererek sevgilinizle aranızdaki aşk problemlerinize çözüm olacaktır.

Günümüzde insanların değerleme ölçüleri tamamen şekilci olduğundan dolayı, kişilerin gerek yüzünü ve ahlaki değerlerini tespit etmek oldukça zordur. Önyargılar, korkular, yersiz endişeler ve hatta başkaları ne der tarzında davranışların ortadan kaldırılması ve kişinin gerçek yüzünün görünmesini sağlayan muhabbet büyüsü bu konuda son derece etkilidir. Bu sayede gerçekte hiç bir kötü düşünce ve niyet taşımadığı halde yanlış anlaşılan kişilerin arasındaki ilişkilerin düzeltilmesini sağlar.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Çevirgel - Döngel Duası

Muhabbet Vefki aşağıda yer alan sorunlar kapsamında kişilere uygulanmaktadır;

 1. Evli çiftler arasındaki kavgalar, geçinememe durumları
 2. Sevgililer arasındaki tartışmalar
 3. Kardeşler arasındaki kavgalar, husumetler
 4. İş ortaklarının anlaşamaması
 5. Kavga ettiğiniz arkadaşınızın size küsmesi
 6. Kırgınlığı olan kişilerin yeniden barışıp kaynaşmaları
 7. Yapılan büyük hatalar sonucu oluşan küslükler
 8. Aile bireyleri arasındaki iletişim kopukluğu
 9. Devamlı küs olan akrabalara
 10. Aile deki küslükler

Muhabbet Vefki Nedir?

Muhabbet Vefki ikili insan ilişkilerini, güçlendirdiği, anlaşmazlıkları ve kavgaları sona erdirdiği için en çok tercih edilen çalışmalardan biridir. Belirli bir süre devam eden ilişkilerde bazen yıpranmalar, uzaklaşmalar, sık sık ciddi boyuta varan tartışmalar, hatta aylarca süren küslükler yaşanabilir. Taraflardan herhangi birisi bu inadını kırmazsa birliktelik son bulma noktasına gelebilir. Kişiye özel vefk’lerle yapılan bu çalışma, tarafların ısrarcı olduğu bu inadının kırılmasını, ilişkinin yavaş yavaş daha sıcak, daha normal bir hal almasını ve aralarındaki mesafelerin kalkmasını sağlar.

Detaylı Bilgi İçin Araya Bilir Yada Whatsapptan Mesaj Atabilirsiniz. İLETİŞİM: 0544 917 49 17

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Selma Yılmazer dedi ki:

  Derman hocamı ben arkadaş tavsiyesi ile buldum. Eşimle bir süredir aramız kötü ve sebepsiz yere birden oldu ben korkuyorum zaten böyle şeylerden eşimi kaybetmekten biz birbirimizi çok seviyoruz ama daha çok sevsin ilgilensin diye hocamla işleme başladık üzerimde taşıdım vefki duamı da ettim 8 gün geçti ve düzelmeye başladı herşey Allah sizden razı olsun hocam şükür aramız çok iyi eşimle.

 2. Elif Kürekçi dedi ki:

  Kocamla ailesi yüzünden daha doğrusu annesi yüzünden aramız açılmaya başladı konuşmaz oldu benimle biliyorum kim kocamı dolduruyor ama elimden bişey gelmiyordu. Bende çaresiz kaldım Derman hocama yazdım anlattı ne yapmam gerektiğini işleme başladık ve ben etkisini hemen gördüm eşim bana çok iyi davranıyor annesi ne söylerse söylesin bana toz kondurmuyor. Çok sağolun hocam yardımlarınız için teşekkür ederim

 3. Veda dedi ki:

  Derman hocam isminiz gibi derdime derman oldunuz işlem etkili oldu 14. Gündü bugün eşimle yemeğe çıktık herşeyi konuştuk anlaştık sayenizde eskisi gibiyiz

  1. zubeyir cakir dedi ki:

   ne zamanyaptirdiniz hocam a

 4. Emine Büşra dedi ki:

  Ben baya medyum aradım arkadaşlar derman hocayla konuştum işleme başladık eşim benden uzak duruyordu muhabbetimiz artsın diye daha ilgili olsun diye işlem yaptırdım çokta memnun kaldım. Eşimle aramız çok iyi oldu evimize mutluluk huzur doldu Allah sizden razı olsun hocam iyi tüm dileklerim sizinle

 5. Aynur dedi ki:

  Merhaba bende işlem yaptırmak istiyorum nasıl sevgilim için yardım eder misiniz

  1. dermanhoca dedi ki:

   0 544 917 4 917 iletişim numaramdan ulaşabilirsiniz bacım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara
Aşk Duası Bağlama Duası Aşık Etme Duası Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Aşık Etme Duası Bağlama Duası Aşk Duası Aşık Etme Büyüsü