Körkütük Aşık Etme Duası - Aşık Etme Dualarının Etki ve Süreçleri
İsmaiLHoca
Aşk Duaları

Körkütük Aşık Etme Duası

Körkütük Aşık Etme Duası

Körkütük Aşık Etme Duası; Aşk, her canlının mutlaka yaşayacağı duygulardan bir tanesidir. Basit düşünüldüğü zaman bir hayvan bile kendi cinsinden bir hayvana aşık olabilmekte, onu kendisine eş seçebilmektedir. Aşık olmak diğer duygulara kıyasla çok daha büyük tutku içermektedir. Aşk, bir bakıma karşı cins ile bir hayat kurmayı istemek ve onsuz tek bir anı hayal dahi edememektir. Aşık olmak kaçınılmaz ve oldukça olası bir durumdur. Herkes bir tanıdığına, bir yabancıya veya öylesine birine aşık olabilir. Kimi kriterlerine tamamen uyan kişilere aşık olurken kimi de hiç beklemediği birine aşık olabilir. Fakat aşk tek taraflı bir duygu olunca aşık olan kişiyi son derece yıpratır ve hatta bitirir.

 

Birisini Kendime Nasıl Aşık Ederim?

Aşk oldukça coşku dolu ve ilginç bir duygudur. Pek çok farklı duyguyu insana aynı anda yaşatan aşk, paylaşamamayı da içerir. Birini paylaşamayan kişi onunla birlikte olmak ve sadece ona ait olmak isteyebilir. Bu nedenle de karşısındaki kişiye kendini göstermeye ve ona aşk duygusu uyandırmaya çalışabilir. Aşk, sevgi ve hoşlanmak gibi duygular herkese karşı hissedilebilecek duygular değildir. Özel duygular olduğu için özel olan insanlara karşı hissedilebilir. Bu insanların tanımını beyin ve bilinçaltı çoktan yapmıştır.

Körkütük Aşık Etme Duası
Körkütük Aşık Etme Duası

Birine aşık olduktan sonra karşı tarafın kriterlerindeki ya da onun aşık olamayacağı biri olmak oldukça zordur. Çünkü aşk aynı zamanda tek taraflı ise oldukça acı verebilecek bir duygudur. Hem birini sevmek hem de onun tarafından sevilmemek kişilerin psikolojisine de yansımaktadır. Her insan her zaman aşık olamayabilir. Kimi insanlar hayatlarında sadece bir kere aşık oldukları için bu büyülü hissi bozmamak ve karşı taraftan da aynı büyüleri duyguları görmek ister. Durum her zaman düşünüldüğü gibi değildir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Gerçek Aşk İçin Aşk Duası

Birini kendisine aşık etmek isteyen kişiler onu ya da onun çevresindeki birini iletişime almalıdır. Yani onunla ya da onu çok iyi tanıyan biri ile onun hakkında konuşabilmeli ve bakış açılarını, neyi sevip sevmediğini bu sayede öğrenebilmelidir. Bu şekilde de hem onun istediği kriterlere uygun olup olmadığını hem de nasıl kişilerden hoşlandığını yani ortak noktalarının olup olmadığını değerlendirebilecek ve bu şekle bürünebilecektir.

Bu aşamadan sonra karşı tarafa açılmak ya da duyguları belli etmek en iyisidir. Karşı tarafın bir meyli varsa olaylar çok hızlı şekilde bir ilişkiye dönüşebilmektedir. Fakat karşı tarafın gönlü yoksa o zaman aşık olan kişi için hayat adeta cehennem olabilmektedir.

Birini Doğal Yollarla Aşık Edemezsem Ne Yapmalıyım?

Aşık olunan kişinin karşı tarafa aşık olmaması ve ikili bir ilişkinin başlayamaması son derece duygusal ve psikolojik açıdan da hasarlı bir durumdur. Bu durumun üstesinden gelmek isteyen kişiler doğal yollarla aşık edemedikleri kişiyi kendilerine aşık etmek için birtakım ritüeller, psikolojik tavsiyeler ve aynı zamanda da büyü ya da dualar deneyebilmektedir. Tüm bunlardan bazıları etkilidir. Ancak yapılacak olan işlem uzman biri tarafından yapılmalı ya da yönetilmelidir. Yoksa sonuç hayal kırıklığı olabilecektir.

Dua İle Birini Kendine Aşık Etme Nedir ve Nasıl Olur?

Dualar uzun zamanlardan beri kişilerin kendilerini ifade edişi ve kendilerinden üstün olan İlahlarından bir şeyler isteme yoludur. Bu dualar binlerce yıldır İlah ve kul arasındaki bir köprü ve aracı görevi görmektedir. Her dua kabul olacak diye bir şey olmasa da her dua bir yakarış, bir istek, bir şükran bildirdiği için son derece değerlidir. İlah her dinde sonsuz güce sahiptir ve bu güç sayesinde de insanların istediklerini onlara verebilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Körkütük Aşık Etme Duası Nasıl Edilir ?

Birini kendine aşık etmek isteyen kişiler için de durum bu şekilde şekillenmektedir. Hiçbir aracı olmaksızın dua etmekte ve rabbinin bu isteklerini karşılamasını istemektedir. Bazı özel bağlama duası adı verilen dualar bulunmakta ve bunların tesiri diğer dualara kıyasla birkaç kat daha fazla olmaktadır.

Bağlama duası geçmişten günümüze farklı alim ve medyumların kutsamaları ile gelmiş olan ve kişilerin yaratıcılarından istekte bulunmasını sağlayan aşk duası olarak da isimlendirilen dualardan bir tanesidir. Aşk duası hemen herkesin kolay bir şekilde uygulayabileceği ya da kolaylıkla sonuç alabileceği dualardan bir tanesidir. Bağlama duası adı altında pek çok dua bulunmaktadır.

Bağlama Duası Türleri Nelerdir?

Gerek internet üzerinde gerek de diğer kaynaklarda çok sayıda bağlama duası isimli dua bulunmaktadır. Bunların aslen herhangi bir geçerliliği yoktur çünkü buralara koyulan dualar gerçekten alıntılanmış ve genellikle ya kırpılmış ya da tamamen doğrusu konulmamış olan dualardır. Bu sebeple de buradaki dualar istenildiği kadar okunsa da yine de sonuç vermez.

Dua seçimi yaparken bir hocadan ya da bilgili bir medyumdan görüş almak son derece önemlidir. Onlar kendi hocalarından bu duaların bilgilerini almışlardır ve bu sebeple de doğru ve en etkili duaları bilmektedirler. Aynı zamanda dua okumak isteyenlerin bilmesi gereken başka konular da bulunmaktadır.
Bağlama duası okuyan kişiler okudukları duanın yüzde yüz etkili olmadığını fakat yapabileceği dualar arasında en etkilisi olduğunu unutmamalıdır. Hiçbir duanın gideni geri döndürmek ya da birini aşık etmek için yüzde yüz işe yaradığı söylenemez. Sadece yüksek ihtimal ile işe yarıyordur.

 

Dua yapan kişi yaptığı duayı belli usullere göre okumalıdır. Bağlama duası rastgele okuması yapılan bir dua değildir. Belli günlerde, belli saatlerde ve belli bir zaman aralığında düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Ancak bu sayede yüksek bir etki alabilecektir. Bu günler aralıklar ve saatler de yine duayı aldıkları medyumun bileceği türden şeylerdir. Bazı özel durumlarda okuması yapılacak olan kişinin annesinin adı ve doğum tarihinin de bilinmesi gerekir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  24 Saatte Aşık Etme Duası

Bağlama Duası Kaç Günde Tutar?

Yukarıdaki yazı içerisinde birden fazla bağlama duası olduğunu ve bu bağlama dualarının farklı durumlar için kullanılıp farklı etkiler gösterecek olan dualar olduğunu söylemiştik. Bu nedenle çok merak edilen bağlama duası kaç günde etki eder sorusunun bir cevabı bulunmamaktadır. Büyük çoğunlukla yapılan dualar yirmi bir gün ile kırk bir gün aralığında değişiklik göstermektedir.

Bağlama duasının kaç günde tutacağı kişinin inancına ve iki kişi arasındaki duruma göre de değişir. Bir hafta içerisinde sonuç veren dualar olduğu gibi kırkıncı güne kadar etkisini göstermeyen olaylar da olabilmektedir.

Bağlama Duasını Etkileyen Faktörler

Bazı durumlar bağlama duasının tutma süresine etki edebilir. Bu durumlardan ilki bağlama duasını içten yapmamaktır. En ufak bir dua edilirken bile en içten şekilde edildiği zaman ulaştığı ve gerçek olacağı düşünülür bu sebeple bağlama duası adı verilen dua da mutlaka bu doğrultuda yapılmalıdır.

Bağlama duası yapılırken başka dua ve işlemler bu süreçte yapılmamalıdır. Yoksa karşı tarafta tam tersi duygular uyandırılabilir. Dua sürecinde karşı tarafa fazla odaklanmamak ve tabiri caizse olayı akışına bırakmak en iyi seçeneklerden biridir. Zaten bu aşamada yapılması gerekenleri ve neden böyle bir yol izlendiğini medyumlar paylaşacaktır. Bağlama duası doğru yapıldığı takdirde en hızlı cevap verecek ve karşı tarafı körkütük aşık edecek dualardan bir tanesidir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara