İsmaiLHoca
Aşk Duaları

Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır ?

Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır ?

Kolay Aşk Duası Nasıl Yapılır? İnsanlar çok eski çağlardan bu yana tanıdıkları bir kişiyi veya tanımamış dahi olsa beğendikleri, platonik olarak sevdikleri kişinin de kendisini sevmesini isterler. Durum böyle olunca da kimi kişiler dualarla sevdikleri kişiyi kazanmak isterler. Hızlı aşık eden ve Bağlama Duası gibi birtakım dualara başvururlar. Elbette ki temiz bir kalple ve itikatla yapılan tüm dualar hayırlısı istenildiği taktirde yerine ulaşacaktır.

Fakat yapılan bu duaların tümü insanın kaderini belirleyecek bir nitelikte olduğu için çok dikkatli ve iyice karar verildikten sonra okunmalıdır. Özellikle yapılan bu tür dualarda net bir karar verilmeli, sonra uygulamaya geçilmelidir. Çünkü yanlış okunan ve kötü niyetli kişiler tarafından edilen dualar faydadan ziyade kişiye rahatsızlık verebilir, profesyonel kişiler tarafından yapılması faydalı olacaktır.

Hızlı Aşık Eden Dua

Dolayısıyla aşık eden dualarla ilgili ritüeller dikkatli yapılmalıdır. Bu tür çalışmalar şiddetli bir şekilde etki ettiğinden bu konuda ilim sahibi olmayan kişiler tarafından okunması faydadan çok zarar getirebilir. Etkisi ve süresi hızlı olan bu dualar esas istenilen kişiye karşı yapılmalıdır.

Sonradan pişmanlık duyulacak hadiselerde geri alınması mümkün değildir. Daha öncesinde denenmiş ve mutlu sonuçlar alınmış ve sevdiğiniz kişileri kısa süre içerisinde kendinize bağlayan ve sırılsıklam aşık eden dualara aşık etme duaları denilmektedir. Bu tür karşı cins için yapılan ve okunan dualar çok eski çağlardan bu yana birçok kişiler tarafından kullanılmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  3 Günde Aşık Etme Duası

Hızlı Aşık Etme Duası Nasıl Kabul Olur?

Bu dualar yapılırken Allah’a yakarış söz konusu olduğundan hızlı aşık eden dua okunması halinde bile neticede bir dua olduğu için, tüm dualarda olduğu gibi temiz bir kalple okunması gerekir. Dua okunurken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:
Temiz bir kalp ve inançla okunmalıdır.
Alkol gibi şeylerden uzak durmak icab eder

Duanın kabul olması öncelikle haramdan uzak kalmak gerekir.
Bu gibi dualar yapılırken kişi temiz bir kalp ile inancını bir an bile yitirmeden, olumsuz düşünmeden, abdestli olarak kıbleye yönelip duayı okuyup kabul edilmesini Allah’ın taktirine bırakmalıdır.
Bu hızlı aşık eden dua gibi aşk ve sevgi dualarını yapmanız halinde sevdiğiniz kişiyle sorunsuz mutlu bir aşk yaşantınız olabilir.

Pin

Bu Makaleyi de İncelemek İster misin?  Çok Tesirli Aşık Etme Duası

Hızlı Aşık Eden Dualarda Okunması Gereken Sureler Nelerdir?

Her okunan duanın mutlak kabul olacağı diye bir durum söz konusu değildir. Dolayısıyla kalbinizi kötü düşüncelerden ve olumsuz duygulardan arındırarak duaya itikatla yönelmeniz gerekir. Özellikle usulüne uygun şekilde abdestli olarak ve mum yakılarak inançla edilen dualar Yüce Yaradan tarafından kabul edilebilir. Mum yakılması duanın tesirini güçlendirebileceğinden mumun dua süresince yakılması önerilir. Sevilen ve istenen kişinin ne kadar uzakta olduğu dikkate alınarak duanın geri dönüşü ve kabulündeki zaman uzayabilir.

Hızlı Aşık Eden Dua okunurken özellikle zaman kavramı önemlidir. Adı üstünde hızlı dua kısa bir zaman diliminde kabul edilmesi Yaradan dan beklenilir. Fakat kader olgusu diye bir olay olduğu için her iki tarafında hayrına olacak şekilde dua edilmelidir. Dolayısıyla bu gibi duaların sonuçları etkili ve hızlı olacağından tam anlamıyla bilinmeden okunması yanlış sonuçlar doğurabilir. Dolayısıyla bu türdeki duaların yapılması istendiğinde profesyonel ilim sahibi kişilerden destek almanız gerekebilir. Daha net ve etkili sonuçlar alırsınız ve kısa zamanda etkisini görürsünüz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Ritüeli Nasıl Yapılır?

Hızlı Aşık Eden Dua Nasıl Yapılır?

Sevdiğiniz bir erkeği yada kızı kısa zamanda hızlı bir şekilde nasıl kendinize aşık edebilirsiniz… bu yazımızda size bunlardan bahsedeceğiz. Öncelikle sevdiğiniz kişiyi düşünerek inanmakta vazgeçmeyerek, ısrarlı bir şekilde duanızı yapmanız gerekir. Hiçbir karamsar düşünceye kapılmadan, sürekli o istediğiniz kişiyi düşünerek okumalarınızı zamanında yapmanız gerekir.

Hızlı Aşık Eden Dua son derece etkisi yüksek bir duadır. Kısa zaman içinde etkisini görebileceğiniz 3 veya 7 günlük bir zaman diliminde duanın etkisini görmeye başlayabilirsiniz. Sizin sevdiğiniz, ama ondan yana bir soğukluk görüyorsanız 3 gün gibi kısa zaman içinde size bir yaklaşımda bulunmaya çalıştığını ve irtibata geçtiğini görebilirsiniz. Önemli olan burada inancınızı kaybetmeden duanızı tamamlamanızdır. Ve kimselere dua ettiğinizden söz etmeyerek kabul edileceği günü beklemelisiniz.

Pin

Aşk duygusu her birimiz için hayatımızı yönlendiren ve hayatı daha fazla sevmemizi sağlayan duygulardandır. İster bayan ol ister erkek herkes duygularına karşılık bulmak ister. Böyle durumlarda da zaman zaman aşk ve sevgi dualarına yönelmek isteyebilir. Çünkü bir insanı sevmek ve o kişi tarafından sevilmekte insanda pozitif etkiler yaratır.

Hızlı Aşık Eden Dualar Ne Zaman Okunmalıdır?

İnsan ruhu aşkla beslenir. Hele ki bu duyguyu sevdiğimiz insandan görmek bizlerin her zaman olmasını istediği duygulardır. Ama çoğu zaman ya sevgilimiz birtakım nedenlerle gidiyor yada bizi sevmiyor… böyle durumlar her insanın başına gelebilen hadiselerdir. Söz konusu gönül işleri olunca zaman zaman çaresiz kalınabiliyor. Böyle durumlarda yeri geliyor nette birtakım sitelere giriş yaparak araştırmalar yapıyoruz. Fakat her sitede bulunan dualar ve bilgiler doğru olmayabilir. Bizleri yanlış yönlendirebilir dua sanıp okumak istediğimiz bilgiler bizleri büyü ve sihir gibi olayların içine çekebilir.

Bu tür olaylardan ve bilmediğimiz dualardan uzak kalmalıyız. Mutlu olmak ve mutluluğu bulmak için her zaman itikatla ve temiz bir kalple dua edip Allahtan istemeliyiz. Allah’ın güzel isimlerinden oluşan ya vedud, ya rahman ve ya kerim esmaları ile güzel olayları ve aşkı bu esmaları düzenli çekerek hayatınıza dahil edebilirsiniz.
Bu esmaları düzenli olarak gün içinde okumanız veya tesbih ile yapmanız sonucunda fayda göreceksiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ayetel Kürsi İle Barışma Duası

Kapalı olan çakralarınızı açarak üzerinizde geçmiş yaşantınızdan kalan blokajları kaldıran bu esmaları düzenli çekerek hayatınızın nasıl da düzene girdiğini ve sizin sevdiğiniz kişilerin de sizi çekici ve güzel bularak sizinle irtibata geçmeye çalıştığını görebilirsiniz. Esmalar ile yapılan aşk ve sevgi duaları hızlı sonuçlar veren dualardır. Bu duaları sabah ezanında okumalı, dua edilirken her iki tarafında hayrına olacak şekilde istenmelidir.

Hızlı Aşık Etme Duası Okumak Günah Mıdır?

Kötü niyetle yapılmayan, tamamen sevdiği kişi ile bir arada olabilmek için yapılan duaların temiz bir kalple yapıldığını düşünecek olursak günah gibi bir olaydan söz etmemiz mümkün değildir. Aşk ve sevgi için yapılan dualar genel olarak esmalar ile yapıldığında büyü içeren kelimeler kullanılmadığı taktirde günah sayılamaz.

Hızlı Aşık Eden Dua gibi aşkı ve sevginin istendiği duaları bir genç kızın yaptığını düşünürsek, burada masum bir istek olduğu sürece günah olmayacaktır. Fakat karşı taraf kadın yada erkek nişanlı veya evli olmadığı sürece günah sayılmaz. Tabi ki iki tarafında hayrına olacak şekilde istendiğinde Yaradan tarafından kabul görebilir.

Bu dualar yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli detay medeni durumu uygun olmayan kişilere ve evli olmasa bile başkasını sevdiğini bildiğiniz kişilere yapmanız kesinlikle uygun olmayacaktır. Bırakın duayı uygulamayı bunu o kişilere düşünmeniz, aklınızdan geçen niyetiniz bile sizin günaha girmenize sebep olabilir. Doğru kişiye yapılan dualar kısa sürede etki ederek birbirinize daha sıkı bağlanabilirsiniz.

Aşk Duaları Kategorimizi inceleyerek bir çok makalemize göz atabilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

17 Yorum

 1. Gülsüm dedi ki:

  Yaşım evliliği biraz geçmişti. Ama artık anne olmak istiyordum bir kısmet istiyordum. Bu dualara baş vurdum kısmetimin açılması açısından. Size duamın kabul olduğunu şöyle anlatayım haftaya beni istemeye geliyorlar. Allah sizden razı olsun hocam

 2. Halime Akkul dedi ki:

  Gerçekten ilk günden itibaren dua bana o kadar etki etti ki hem kısmetim açıldı hem de kendimi çok daha mutlu hissediyorum. Allah sizden razı olsun

 3. Buse Demir dedi ki:

  Bunun gibi başka prk çok yöntem denedim. Güç ve enerji ile ilgili yöntemler denedim ama hiçbiri yardımcı olmadı hem de uygulamak çok zor çok ayrıntılı ritüeller ama bu dualar hem çok zahmetsiz hem de gerçekten sonucu inanılmaz. ismail hocamında desteği sayesinde sevglm ile tekrardan biraraya geldik barıştık allah razı olsun hocam sizden.

 4. Lütfü dedi ki:

  sizler olmayacak bir şeye vesile oldunuz. Eşim yüzüme bile bakmazken yıllar sonra genç aşıklar gibi olduk. Size ne kadar dua etsem az binlerce kez allah razı olsun sizden evliliğim kurtuldu sayenizde

 5. halil dedi ki:

  Sevdiğim kişi ile yan yana bile gelemezken yan yana olsak bile sürekli kavga gürültü halindeydik bir birimize olan sevgimiz bizi ayırmıyordu ama fazlasıyla yıpratıyordu ismail hocamı internetten ararken gördüm derdimi anlattım şifa allahtan bizler vesileyiz dedi öylede oldu vesilemiz ismail hocamdır şimdi çok şükür mutluyuz inşallah yakın zamanda mesut oluruz

 6. yusuf dedi ki:

  25 gün oldu ve sonuç aldım tavsiye ediyorum sevgilimle aramız düzeldi inşallah dahada iyi olur saygılar sevgiler

 7. Mualla dedi ki:

  Sizlerin ne kadar değerli bir insan olduğunuzu duymuştum çok olumlu yorumlar okudum sizinle ilgili bir gün benimde olumlu bir yorum yapacağım aklımın ucundan geçmezdi o kadar sarsıntılı bir evlilik eve gelmemeler perişan olmuştum varmıyım yokmuyum eve gelir yüzüme bakmaz intiharın eşiğine gelmiş vaziyetteydim ismail hocam el uzattı bana çok emeği var üzerimde eşim şimdi elinden gelse evden bile çıkmayacak vaziyette bir dediğimi ki etmiyor binlerce kez razı olsun allahım sizden

 8. Murat dedi ki:

  sizlerden işlem yaptırıp yaptırmamak konusunda mullaktaydım. Sizleri tercih ederek ne kadar hayırlı bir iş yaptım aramız düzeldi eşimle huzurumuz yerine geldi sayenizde allah razı olsun hocam

 9. musa dedi ki:

  Allah razı olsun teşekkür ederim yapılan işlem oldu herkese tavsiye ederim

 10. Nuray dedi ki:

  Onu ilk gördüğüm günden beri sırıl sıklam aşığım. mutlu günlerimiz sayısızdır sevdiğimle ben birine böyle aşık olabileceğime inanmıyordum ama ilk görüşte aşk dedikleri bu olsa gerek ama daha sonra sürekli bir tartışma gereksiz kıskanmalar oldu ayrılığın eşiğindeydik onu kaybetmek hayatımdan büyük bir parçanın alınması gibi birşeydi tarifi zor yaşaması daha zor bir durum bu his hocama derdimi anlattım allah razı olsun vesilem oldu benim şimdi aramız çok iyi Hergün dua ediyorum allah sizi karşıma çıkardı çok şükür

 11. Ramazan dedi ki:

  Yorumu yazarken bie ellerim titriyor harikasınız hepinizden Allah razı olsun. allah ne muradınız varsa versin sevgili hocam sizin sayenizde tekarardan mutlu olduk

 12. Osman dedi ki:

  Allah ne muradınız varsa versin. buradaki bir çok kişi gibi bende eşimle sorunlar yaşıyordum ismail hocamı internetten buldum aradım internet ortamı biraz güvenmek zor oluyor ama kaybedecek birşeyimde kalmamıştı iyiki güvendim hocama bana yardımcı oldu şimdi eşimle tekrardan mutlu yuvamızdayız şükürler olsun allahıma

 13. Leyla dedi ki:

  Sizi tavsiye eden arkadaşıma her gün teşekkür ediyorum. çok ama çok mutluyum. sevdiğim adamla barıştım sevgi aşk gerçekten bambaşka yapmam dediğin herşeyi yapıyorsun çünkü doğru insanı bulmak çok zor o kişide benim hayatımın doğru insanıydı tartışma nedeniyle ayrılık kararı almıştık arkadaşım hocamu tavsıye etti işlem yaptırdım çok şükür şimdi ne kavga var ne tartışma mutlu mesut olduk inşallah evlenincede yorum yapacağım buraya. benim durumumda olan arkadaşlar ismail hocam bu işin uzmanı gerçekten güvenilir birisi siz hiç şüphe etmeyin

 14. Latif dedi ki:

  Yıllarını insanlığa faydalı olmaya adamış İsmail Hocam iyiki varsın evi terk eden eşimi bana döndürdü 3 çocuğumla erkek başıma ortada kalmıştım ne yapacağımıda bilmiyordum hocam eşimi bana geri getirdi sağolsun

 15. Menekşe dedi ki:

  Muradıma erdim ya şükür ismail hocam vesile oldu allah razı olsun hocamdan binkerce kez

 16. Nalan dedi ki:

  Tam zamanında ve yerinde bu büyük bir olay asla barışamayız dediğim nişanlımı geri döndürdü saygı değer hocam çok büyük bir hata yapmıştım istemsizcede olsa. nişanlım ayrıldı benden beni ne çok sevdiğini biliyordum ağlayarak ayrıldı çünkkü benden ve asla kaybetmek istemiyordum kendisini araştırmaya başladım bende neler yapılır nasıl geri döner diye ismail hocamı bulana kadar bir kaç kişi dolandırdı beni aldılar paramı engellediler ben onları allaha havale ettim muhakkak hesabı sorar ismail hocam herşeyi o kadar detaylı güzel tane tane anlattıki işlemi yapmaya karar verdim şuanda nişanlımla aram iyi dahada iyi olacak inanıyorum ben

 17. Yasemin dedi ki:

  Kesinlikle tavsiye ediyorum. bu ikinci aldığım dua ve ikiside yerini buldu. eşim ile ilgili çok büyük sorunlar yaşıyorduk sebebini anlayamadığım hayatmız ile ilgili sorunlar yoktu ama hep kavga hep tartışma iyice yıpranıyorduk daha sonra ismail hocam ile tanıştım durumumu anlattım bana detaylı bir şekilde yardımcı oldu herşeyi anlattı işleme başladık allah razı olsun şuanda kocamla aramız çok iyi hocam sayesinde daha sonra öğrendimki kaynanam kocamı dolduruyormuş bu durumuda anlattım hocama bir işlem daha yaptık inanılır gibi değildi kaynanamın sanki öz kızıymışım gibi davranmaya başladı şuanda evliliğim yolunda kocamı dolduranda yok çok şükür rabbime

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.