İsmaiLHoca
Bağlama Duaları

Kocayı Eve Bağlayan Dua

Kocayı Eve Bağlayan Dua

Kocayı Eve Bağlayan Dua; Pek çok insan belirli bir yaşa geldikten sonra görücü usulü olarak etrafın seçimi ile ya da birbirlerini görüp severek evlenmek isterler. Belli bir yaş ortalaması olan evlilikte taraflar herhangi bir sorun olmazsa iki taraftan biri ölene kadar evli kabul edilirler. Eş olabilmek birbirini tamamlayan iki yarım olabilmek, yani karşısındakini üzmeden hayatı ona zindan etmeden hayatı boyunca ona eşlik edebilmektir.

Evliliklerin büyük çoğunluğu uzun soluklu hatta oldukça mutlu gitse bile kimi evlilikler farklı problemlerle hatta ayrılıklarla sonuçlanabilir. Özellikle aldatıldığını ya da yeterince iyi bir ilişkisi olmadığını düşünenler veya şiddet görmeye başlayan kişiler şiddet türü psikolojik bile olsa kısa zaman içerisinde ayrılabiliyor.

Evliliklerde Boşanma Nasıl Önlenir?

Bir evlilik kolay kolay kurulamamaktadır. Evlilikteki düzen, uyum ve toplumun o iki bireyi artık evli olarak görmesi olabildiğince büyük sorumluluklardır ve aynı zamanda bu durum çoğu çift için ilişkileri iyi gitmese bile boşanmaların önüne geçmektedir.

Toplumda belirlenen olguya göre özellikle Türkiye’nin doğu kesimlerinde bir kadın gelinlikle girdiği evden ancak kefenle çıkabilir. Günümüzde bu durum çok fazla söz konusu olmasa da yine de o kültür ile yetişen kişiler boşanmayı en son ihtimal olarak düşünmekte ve yuvalarını tekrardan toplamak ve iyi hale getirmek istemektedir.

Evliliklerde boşanmak istemeyen taraf genellikle aileye en bağlı olan ve aileyi bir arada tutan kadın tarafıdır. Özellikle de ortada bir çocuk var ise kadınlar ayrılma seçeneğini en on ihtimal olarak düşünmektedirler. Bu sebeple kocasını sorunu çözmeye davet edebilir ya da problem ne ise bu problemi kapatmak için olduğunca fazla kuvvet harcayabilir.

Kocayı Eve Bağlayan DuaPin
Kocayı Eve Bağlayan Dua

Boşanmak İstemeyen Kadın Ne Yapabilir?

Yukarıda da belirtildiği gibi kadınlar doğası gereği biraz daha ev kuşudur ve ailesine ölesiye bağlıdır. Tabii bu durum kişiden kişiye değişse de genel karakterleri bu şekildedir. Fakat boşanma döneminde oldukça fazla afallarlar. Bunun nedenlerinden biri ise boşanmaya açık olmamaları ya da başka bir deyişle kurmuş oldukları düzeni yıkmak istememelerinden kaynaklanmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kocayı Kendine Bağlama Duası

Bir kadın boşanmak istemiyorsa o zaman eşi ile ortak bir yol bulmaya çalışabilir. Konuşarak çözülmeyecek problemler yoktur. Uygun bir dil bulunması halinde eşi ile detaylı bir şekilde bu konu konuşulabilir ve sorunlar çözülebilir.

Erkek olan eş boşanmak konusunda diretiyorsa ya da boşanmak istemese bile eve gelmiyor evlilik dışı hareketler yapıyorsa bu durumda kadın kocasını eve bağlamak için işlem yaptırabilir. Özellikle büyü gibi işlemleri tercih etmesine gerek yoktur kocayı eve Bağlama Duası gibi dualar da yaptırabilir.

Kocayı Eve Bağlamak İçin Dua

İlişkilerin belli dönemlerinde erkekler aldatmaya çok daha fazla meyilli olabilmektedir. Başka bir kadınla birlikte olmak dışında başka bir kadını düşünmek ve başka kadınlar sebebi ile kendi hayatındaki kadını ikinci plana atmak da aldatma kapsamında bir davranıştır. Bu durumlarda kadın içerlenebilmekte ve duygusal bir karmaşa içerisine girebilmektedir.

Bir yandan yuvasının yıkılma korkusu ile tutarsız davranışlar sergilemesi bile mümkündür.
Bir kadın kocasını eve bağlamak istiyorsa kocayı eve bağlama duası gibi yöntemler kullanarak kendi kocalarının gözünü dışarıdaki kişilere karşı kapatabilirler. Bu nedenle de eğer yuvasını tekrar toplamak ve aile düzenini en iyi şekilde kurmak istiyorsa bir kadın, o zaman kocayı eve bağlama duası okuyabilir.

Kocayı eve bağlamak için dua pek çok medyumun kişilere sunabileceği hizmetlerden bir tanesidir. Bu medyumlar kocasını eve bağlamak amacı ile dua etmek isteyen kadınlara en etkili ve en iyi duaları verirler. Daha sonrasında okuma yapmaları gereken vakitleri, nasıl okuma yapmaları gerektiğini ve buna benzer başka şeyleri de anlatmaktadırlar. Bu sayede kocalarını eve bağlamak isteyen kadınlar okuyacakları duayı en iyi şekilde okuma imkanı bulacaktır.

Kocayı Eve Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Kocayı eve bağlama duası medyumlardan alındıktan sonra onların belirttiği saatte saf bi ruh hali ile okunmalıdır. Bunu okuyan kişi yuvasını düzeltmeyi istemelidir aklından asla kötü bir niyet ya da intikam geçmemelidir. Bu ruh halleri çok tehlikelidir ve duanın önünü kapatır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua

Kocasını eve bağlamak isteyen kişiler duayı yaparken duadan başka işlem yapmamalıdır. Bazı kişiler etkisi artsın diye duayı fazladan okuyabilir ya da aynı amaçla aynı zaman dilimince başka dualar da okuyabilir. Bu okunan duaların hiçbir etkisi olmayacak, üstüne kocasında farklı etkilere ve negatif enerjiye sebep olacaktır. Bu negatif enerji eşini terslemeyi ve şiddet kullanmayı tercih etmesine kadar gidecek bir yoldur.

Kocayı Eve Bağlama Duası Yapıldıktan Sonra

Kocayı eve bağlama duası sadece bir gün değil birkaç gün düzenli olarak yapılması gereken bir duadır. Bu dua sayesinde kocası ile arası düzelen çok sayıda kadın vardır ancak önemli olan nokta sadece duanın bu işler için yetersiz olduğunun bilinmesidir. Dua o mesajı verir ancak kadın hiçbir şey yapmaz eşine mesafeli durur ya da kötü bir muamele gösterirse o zaman duanın işe yarama ihtimali düşecektir.

Kadın da kocası için çaba göstermeli ve hemen hemen dediği her şeyi yapmalı, barışmaya hevesli olduğunu bir şekilde göstermelidir. Bunun dışında kocayı eve bağlama duası bir geçiş duasıdır. Dua işe yarar ve biterse kadın kocasına uygun hareket etmeli ve onu kendi başına elinde tutmalıdır. Bu dua büyü niteliğinde olmadığı için kadının yanlış atacağı bir adım duanın etkisini alabilmektedir.

Bağlama Duaları Kategorimizde ilgili yazılara ulaşabilir aynı zamanda yorum yapabilirsiniz.

Not: Bu makale içerisinde bulunan bilgiler gerçeği yansıtmamaktadır.

dermanhoca

ismail hoca namı değer derman hoca sizlere en doğru bilgiyi aktarmak için elinden gelen tüm çabayı sarf eden değerli bir hoca. Alanında uzmanlaşmış bir çok kişiye fayda sağlamış bir zattır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.